Dodaj do ulubionych

niesort typu CASH4CLOTHES

19.02.11, 10:58
witam. mam do zaoferowania angielski niesort typu cash4clothes zbierany w west midlands oraz staffordshire. obecnie posiadam okolo 3-4 ton tygodniowo towaru. Towar zbieram sam i gwarantuje ze jest niedotykany. Z powodu ilosci jakie obecnie posiadam moja cena to 0,95 funta za kg.
chetnie nawiąze wspolprace z kimś dzieki komu bede mógl to rozwinąc przynajmniej do 10 ton tygodniowo. ( sa takie mozliwosci )

Zainteresowanych porosze o wiadomosci i pytania
Edytor zaawansowany
  • ania0123 19.02.11, 14:41
    witam, chciałam sie zapytać jaki to jest niesort , mogłby Pan napisać coś więcej o nim? Czy są w nim metki ? Posiada Pan nr identyfikacyjny unijny , bo ja nie posiadam , nie wiem jak z vatem, czy musiałabym go płacić
  • gonczy_polski 19.02.11, 16:33
    proszę o namiary
  • promax.sky 19.02.11, 19:06
    promax.sky napisała:

> witam. mam do zaoferowania angielski niesort typu cash4clothes zbierany w west
    > midlands oraz staffordshire. obecnie posiadam okolo 3-4 ton tygodniowo towaru.
    > Towar zbieram sam i gwarantuje ze jest niedotykany. Z powodu ilosci jakie obecn
    > ie posiadam moja cena to 0,95 funta za kg.
    > chetnie nawiąze wspolprace z kimś dzieki komu bede mógl to rozwinąc przynajmnie
    > j do 10 ton tygodniowo. ( sa takie mozliwosci )
    >
    > Zainteresowanych porosze o wiadomosci i pytania

ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT NA MAILA promax.sky@gazeta.pl

odpowiadajac na pytanie to jest to niesort tak jak door to door tyle ze nie na fundacje ale odkupowany od mieszkancow bezposrednio z domow.
  • karolina.sklep 21.02.11, 21:12
    prosze o oferte
  • textile.uk 23.02.11, 23:00
    prosze o oferte na gazetowego
  • darek.olsztyn 27.02.11, 23:52
    prosze o oferte
  • trans.eu 01.03.11, 20:26
    prosze o oferte. jaki jest to towar i jakie fundacje na czym to polega
  • textile.uk 05.03.11, 10:45
    Dziekuje za odpowiedz. Jedno pytanko wiecej
    Czy podczas zaladunku towaru mozna sprawdzac worki i to co mi np nie podoba sie moge odlozyc?
  • mariandob 08.03.11, 09:46
    Odradzam zbiorki tego typu, zbiorki cash for clothes nie maja nic wspolnego z door to door. Jest to bardzo slaby towar - skoro ktos za 50 pensow ma sie fatygowac z zanoszeniem/ przygotowywaniem workow to logicznie myslac nie oddaje tego osoba bogata... widzialem ten towra i nie polecam nikomu.
  • marcinkuj 10.03.11, 18:25
    mariandob napisał:

> Odradzam zbiorki tego typu, zbiorki cash for clothes nie maja nic wspolnego z d
    > oor to door. Jest to bardzo slaby towar - skoro ktos za 50 pensow ma sie fatyg
    > owac z zanoszeniem/ przygotowywaniem workow to logicznie myslac nie oddaje tego
    > osoba bogata... widzialem ten towra i nie polecam nikomu.

Witam

Prosilbym o maila do uzytkownika mariandob gdyz mam kilka pytan w sprawie odziezy uzywanej. Moj mail czerwonobiale@o2.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka