Dodaj do ulubionych

kupię używaną odzież

29.10.11, 22:43
Kupię prawdziwy niesort odzieży używanej ok 5 ton.
ekomat@onet.eu
Edytor zaawansowany
  • kaarolekkk 03.11.11, 17:08
    witam. mogę panu sprzedać wstępny sort w cenie 12 zl / kg. prosto z anglii sprowadzany osobiscie od osoby ktora ma własną sortownie. na stanie mam 900 kg lecz na mogę mieć o wiele więcej w zależności od terminu.
  • coco-hurtownia 09.01.12, 12:36
    Witam.
    Posiadam do sprzedania dużą ilośc używanej odzieży dziecięcej, damskiej i męskiej z USA. Jest to odzież drugiego gatunku sortowana w cenie ok 13-15 zł za kilogram. Cena uzależniona jest od wielkości zakupu, przy dużych ilościach przewiduję zmniejszenie ceny.
    Towar jest do obejrzenia w Radzyminie pod Warszawą na ul. Jana Pawła II 59.
    Więcej info udzielam pod nr. tel 504-515-393.
    Pozdrawiam Karolina Kornacka
  • coco-hurtownia 09.01.12, 14:29
    Witam.
    Mogę sprzedać sort II gatunku z USA w cenie 12 zł.
    Kontak Karolina 504-515-393
  • grzegorzkonin 09.01.12, 17:58
    witam posiadam sort IIgat. około 3ton sort pochodzi z holandi moj nr tel 607 307 297
  • sara792 09.01.12, 19:17
    Posiadam oryginalny niesort ze Szkocji. Przed zakupem można zobaczyć kilka worków aby się przekonać czy jest to 100% oryginał. Hurtownia mieści się w woj.kujawsko-pomorskim.
    Zapraszam!!!
    Tel. 792 110 280
    E-mail: sara792@op.pl
  • swider313 09.01.12, 22:07
    Witam . Mogę zaoferować Państwu bdb nie sort z Walii po 9zł/kg.Mój adres to swider31@wp.pl. Oczywiście każdą ilość
  • krzysztof1239 19.04.12, 18:14
    Witam! Posiadam duński nie sort z importu do sprzedania,cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt pod nr. tel. 535 514 203 Pozdrawiam!
  • usamkos 28.04.12, 20:44
    Odzież używana bezposrednio z USA (stan New York, New Jersey, Pannsylwania) Oferuje odzież sortowana na wiele asortymentow od odziezy dzieciecej przez damska i maska po buty i dodatki. Rownież sort na indywidualne zamowienia. Gwarantuje wysoka jakosc towaru, pakowanego w paczki 100lb/45.3kg. Kupując u mnie omijasz posrednikow i zaoszedzasz pieniadze kupujac u "źródla". Paczki wysylane sa drogą morska co trwa od 3 do 6 tygodni(w okresach Światecznych) cena przesylki wliczona jest w cene odziezy (nie ponosisz dodatkowych oplat). Mile widziana wspolpraca z hurtowniami jak i odbiorcami indywidualnymi. Pytania prosze kierować na email usamkos@yahoo.com, droga telefoniczna do usa nie jest najtansza wiec oddzwaniam w razie potrzeby jesli dolaczysz numer telefonu do tresci email. Pozdrawiam Malgorzata
  • oodziezz 20.04.12, 17:43
    WITAM SERDECZNIE

OFERUJĘ ODZIEŻ UŻYWANA Z

BELGII NIEMIEC I FRANCJI

ZE ZBIÓREK DOMOWYCH

TOWAR NIE JEST PRZEBIERANY, PRZEPAKOWYWANY I NIBY OCZYSZCZANY JAK PISANE JEST NA WIELU AUKCJACH I NIEKTÓRYCH HURTOWNIACH,PONIEWAŻ JEST TO KOMPLETNĄ BZDURĄ. WIADOMO, ŻE SIŁĄ RZECZY JEST JUŻ W JAKIŚ SPOSÓB PRZEBRANY.

MAJĄC TRZYNASTOLETNIE DOŚWIADCZENIE NA RYNKU POSIADAMY STAŁYCH ODBIORCÓW,KTÓRZY MOGĄ POŚWIADCZY O JAKOŚCI TOWARU.

Z TEGO CO KLIENCI MÓWIĄ NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE MARKI TO:

H&M, BRAX, ORSAY, HENNES, TOM TAILOR, CECIL, L.G.G., YESSICA, EXIT, STREET ONE, LEVIS,HIS, S.OLIVER, WRANGLER, MEXX, CANDA ITP.

OFERUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE ZBIÓRKĘ ORYGINALNĄ

TJ. TYLKO NIE SORT

SKUPIAMY SIĘ GŁÓWNIE NA DOSTAWACH HURTOWYCH

JEDNAKŻE POLECAMY MINIMALNE ZAMÓWIENIA 150 KG

PROSZĘ O KONTAKT

CHĘTNIE UDZIELĘ WIĘCEJ INFORMACJI

TEL: 795 945 274

EMAIL: OODZIEZZ@OP.PL

GG: 6611482

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła