Dodaj do ulubionych

Otwieram sklep z odzieżą używaną 100m2

30.01.12, 11:52
Witam, proszę o wskazówki ile towaru na 100m2, czy sprzedaż na kg czy wycena. Mile widziane oferty współpracy od uczciwych hurtowni.
Edytor zaawansowany
  • outlet_mix 30.01.12, 15:52
    heheh otwierasz 100 m sklep i nic nie wiesz...ani ile kupic..ani jak sprzedac ani...CO NAJWAZNIEJSZE skad wziąść towar..i cała ta wiedzę chcesz posiąśc na forum internetowym......ehheh...uwielbiam takich ludzi...przynajmniej jest potem po kim kupowac prawie nowe wyposażenie :)))))
  • dlawez 30.01.12, 17:15
    A nie szukasz wyposazenia, mam do sprzedania- tanio
  • mondy_2007 30.01.12, 20:18
    Jakie to polskie... to jednak prawda, że obecnie w ludziach więcej jadu niż życzliwości.
    Specjalnie do osoby o nicku outlet-mix cytat z kultowego "Dnia Świra":

"...Kto ja jestem?
    Polak mały! Mały, zawistny i podły!
    Jaki znak mój? Krwawe gały!
    Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
    Zniszczcie tego skur*****a!
    Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
    Żeby mu okradli garaż,
    żeby go zdradzała stara,
    żeby mu spalili sklep,
    żeby dostał cegłą w łeb,
    żeby mu się córka z czarnym
    i w ogóle, żeby miał marnie!
    Żeby miał AIDS-a i raka,
    oto modlitwa Polaka!"

Życzę powodzenia w biznesie :)
    Bez odzewu.
  • mar.ciuch 30.01.12, 20:49
    Po co te nerwy. Outlet-mix w nieco oryginalny sposób zwrócił Ci uwagę na to, ze bazując tylko na forumowych poradach, nie mając doświadczenia , nie mając pewnego żrodła zaopatrzenia porywasz się na duże ryzyko. I w zasadzie ma rację. To jest forum publiczne, zabierając na nim głos musisz liczyć się z tym, ze nie wszyscy będą Cię głaskać po główce. Zresztą w kontaktach z Klientem musisz być przygotowany na o wiele bardziej irytujące odzywki, ale chcąc zajmować się handlem trzeba nauczyć się znosić je z uśmiechem.
  • outlet_mix 01.02.12, 15:36
    żle mnie zrozumiałes, nie zyczę ci zle....ale nie mając zadnego doswiadczenia porywasz sie odrazu na 100m sklep bo uwazasz ze im wiekszy tym lepszy....heheh.....juz widze ze dostajesz sporo ofert hurtowni...jestes idelanym klientem na wy..banie jednorazowym strzałem....zero wiedzy i spora powierzchnia.....marzenie dla typowego "polskiego hurtownika" heh......a i pracownicy tez beda do Ciebie walic dzwiami i oknami....poważnie....tylko zobaczysz co bedzie później......sporo osób udzieli ci swoich "cennych" rad na maila a na koniec zaoferuje sprawdzona hurtownię.......SWOJĄ hurtownie.......uwierz mi dzisiaj ten rynek to dzungla dzicz i bydło.......sporo ludzi handlujacych w hurcie używka to ci sami i tacy sami ludzie pokroju tych co jeszcze do niedawna sprzedawali niebite fury z reichu za pól ceny........ten sam typ człowieka , ta sama mentalnośc i "etyka" biznesu......ale nic.....zeby nie było ze coś tam coś tam o "polaczkach" mamroczesz.....POWODZENIA. :))

Rady których Ci już udzieliłem sa 100% wiecej warte niz te typu wez niesort wyceń wrzucaj do koszy itp. Zobaczysz.
  • mondy_2007 01.02.12, 19:51
    Witam, pisząc mój post liczyłam na konstruktywną dyskusję, za co niektórym serdecznie dziękuję. Nie liczyłam (i nadal nie liczę), że ktoś poda mi gotowca na tacy, wskaże jak mam działać i poda namiar na najlepszą hurtownię. Swoją wypowiedź skierowałam do osób, które są już w tym biznesie i wypowiedzą się jaki system sprzedaży wg nich się sprawdza. Najzwyczajniej po ludzku poprosiłam o wskazówki - krótkie pytanie: czy sprzedawać na kg czy towar wyceniać?
    Zdanie o oferty od uczciwych firm napisałam z przymrużeniem oka mając świadomość, iż większość postów będzie to autoreklama hurtowników.
    A tak na marginesie... Sokrates też kiedyś wypowiedział swoje filozoficzne stwierdzenie "wiem, że nic nie wiem"... To chyba żadna ujma mieć świadomość swojej niewiedzy.
    Człowiek uczy się przez całe życie ... i głupi umiera. Pozdrawiam
  • detal-ista 02.02.12, 19:15
    No niestety brutalnie, ale w 100% prawdziwie. Większość "nowo" otwierających "pewexy" w obecnych czasach to jednostrzałowcy, którzy są idealnym celem dla dużej ilości pseudo hurtowni.
    Do tego zapewnienia z ich strony o braku zmartwień i nieprzejmowania się opiniami negatywnymi na ten temat to standard. Sorry, ale ten kawałek chleba nie jest łatwy, tak jak się wszystkim wydaje.
  • bor-yse 05.07.12, 19:11
    Wziąć się pisze, każde dziecko o tym wie.....porażka wredoto. Jeżeli nie masz nic do podpowiedzenia to się wyłącz. Co za ChuJE w tej POlszy.
  • sara792 30.01.12, 21:02
    Oferuję odzież ze Szkocji, modną i na czasie.
    Maksymalny odpad z tego niesortu to około 5 - 10%.
    Najbliższa dostawa towaru w środę 8 lutego.
    Myślę, że aby osiągnąć sukces w tym biznesie to potrzebny jest przede wszystkim bardzo dobrej jakości towar, w który mogę Panią zaopatrzyć. Gwarantuję, że niesort, który sprzedaję jest w 100% oryginalny.
    Proszę o kontakt, może udzielę Pani cennych wskazówek.
    Tel. 792 110 280
    Pozdrawiam!
  • outlet_mix 04.02.12, 20:58
    znajac szkotów i ich rozrzutnosc towar bedzie palce lizac hehe.
  • espanico 30.01.12, 21:51

Oferuje odziez sortowana z Hiszpanii. Damska (mix) i dziecieca (0-16), dobra jakosciowo, 1 gat. wiosna lato. Znane marki takie jak ZARA, MANGO, BENETON, ADIDAS, NIKE itp. Odziez pakowana po 10, 45, 50kg. W workach nie ma poscieli, reczników ani zaslon. Dostawy 2, 3 razy w miesiacu bezposrednio z sortowni z Hiszpanii. Ceny od 15zl/kg do 27zl/kg. Mozliwa wysylka kurierem, lub dowóz bezposrednio do klienta. Mozliwosc zakupu osobiscie we Wroclawiu po uprzednim kontakcie telefonicznym. Zdjecia odziezy mozna obejrzec na www.ciuszek.tnb.pl

Kontakt:
    tompre@wp.pl
    tel.725372891

• justyna2-83 30.01.12, 22:32
    Witam,
    proszę podać maila a ja postaram się naskrobać jak najwięcej przydatnych w miarę możliwości informacji. Niestety wydaje mi się, że na forum mało jest już ludzi, którzy z czystej życzliwości chcieli by pomóc....
  • mondy_2007 30.01.12, 23:37
    Dziękuję za konkretną odpowiedź. Poproszę o informacje na maila:
    mondy_2007@wp.pl
  • chemox 31.01.12, 05:58
    W zależności od miejsca proszę o zapytanie na adres chemoxpolska@poczta.fm udzielę wile cennych informacji a przy okazji polecę sprawdzona hurtownię
  • outlet_mix 01.02.12, 18:47
    swoja hehe.....
  • niesort-irlandia2014 04.06.14, 15:30
    niesort z własnych skupów w Irlandii
    cena 1.70 euro/kg.
  • ruda02 31.01.12, 08:38
    WITAM.JESTEŚMY HURTOWNIĄ ODZIEZY UZYWANEJ NA ŚLĄSKU.JEŚLI JEST PAN ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ PROSZĘ O KONTAKT TEL.600360636. JA PROPONUJE PANU KUPIĆ NIESORT ,Z TEGO PAN WYBIERZE ODZIEZ NA WIESZAK WYCENA I KOSZE NA WAGE TAKA OPCJA JEST NAJLEPSZA.W SPRZEDAZY MAM ROWNIEZ CREAM I ODZIEZ WYBIERANA NA TYM ETAPIE SAM PAN WYBIERA SOBIE ODZIEZ JAKA CHCE PAN ZAKUPIC.POZDRAWIAM
  • oodziezz 31.01.12, 09:23
    WITAM SERDECZNIE

OFERUJĘ ODZIEŻ UŻYWANA Z

BELGII NIEMIEC I FRANCJI

ZE ZBIÓREK DOMOWYCH

TOWAR NIE JEST PRZEBIERANY, PRZEPAKOWYWANY I NIBY OCZYSZCZANY JAK PISANE JEST NA WIELU AUKCJACH I NIEKTÓRYCH HURTOWNIACH,PONIEWAŻ JEST TO KOMPLETNĄ BZDURĄ. WIADOMO, ŻE SIŁĄ RZECZY JEST JUŻ W JAKIŚ SPOSÓB PRZEBRANY.

MAJĄC DWUNASTOLETNIE DOŚWIADCZENIE NA RYNKU POSIADAMY STAŁYCH ODBIORCÓW,KTÓRZY MOGĄ POŚWIADCZY O JAKOŚCI TOWARU.

Z TEGO CO KLIENCI MÓWIĄ NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE MARKI TO:

H&M, BRAX, ORSAY, HENNES, TOM TAILOR, CECIL, L.G.G., YESSICA, EXIT, STREET ONE, LEVIS,HIS, S.OLIVER, WRANGLER, MEXX, CANDA ITP.

OFERUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE ZBIÓRKĘ ORYGINALNĄ

TJ. TYLKO NIE SORT

SKUPIAMY SIĘ GŁÓWNIE NA DOSTAWACH HURTOWYCH

JEDNAKŻE POLECAMY MINIMALNE ZAMÓWIENIA 150 KG

PROSZĘ O KONTAKT

CHĘTNIE UDZIELĘ WIĘCEJ INFORMACJI

TEL: 795 945 274

EMAIL: OODZIEZZ@OP.PL

GG: 6611482

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
  • mazi0382 02.02.12, 18:49
    Witam,
    Proszę się nie zniechęcać negatywnymi wpisami na forum.
    Na początek potrzebuje Pani/Pan ok.300-400kg na sklepie,zależy jak często będzie nowa dostawa.
    Klienci chcą widzieć często nowy towar.
    Otwieram hurtownie na Śląsku w kwietniu,a w przyszłym tygodniu będę miał próbki towaru(tylko CREAM).Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y proszę o kontakt mailowy mazilondon@yahoo.co.uk
    Pozdrawiam
  • mexx49 02.02.12, 19:46
    no uśmiać się można. Mazi lepiej nie otwieraj hurtowni jak nie masz pojecia o handlu odzieza uzywana. Na sklep 100 m 300 kg? Smiech na sali! Na taki sklep potrzeba 1000-1200 kg!
  • mazi0382 02.02.12, 21:48
    Tak zgadzam się , że jeżeli chcesz bawić się w niesort i zawalić sklep śmieciami to potrzebujesz 1000-1200kg.Jeżeli wiesz o czym mówisz , to wiesz że z niesortu możesz mieć ok.10-20% dobrego towaru ,a ja mówię o CREAMie i nadal uważam że 300-400kg CREAMu wystarczy.
  • pepa-pig 02.02.12, 22:11
    nie, nie wystarczy - nie ma szans ze na 100m 300-400 kg ma wystarczyc. Wiem co pisze, jestem hurtownikiem i dostarczam do takich nowych sklepow towar i nie ma takiej opcji. Mazi nie masz pojecia o tym temacie i to jest jasne jak slonce. 400 kg nie zapelni wieszakow na 100m sklepie. Kropka, dziekuje.
  • mondy_2007 02.02.12, 22:30
    W takim razie proszę mnie uświadomić...
    Załóżmy, że handluję na wagę. Na zatowarowanie sklepu potrzebuję ok 1000 kg towaru, towar rotuję co tydzień, czyli w m-cu zamawiam 4 tony niesortu (ok. 9 zł/kg). Jeśli mam farta i trafię na uczciwego hurtownika, który sprzeda mi w miarę "normalny" towar, a nie szmaty posklepowe, które skupił u innych detalistów po 50 gr mam szansę co nieco zarobić :)
    System sprzedaży wygląda następująco (biorę pod uwagę, że tydzień ma 6 dni, bo niedziela jest wolna):
    I dzień - 60 zł/kg - 600% marży
    II dzień - 50 zł/kg - 500% marży
    III dzień - 40 zł/kg - 400% marży
    IV dzień - 30 zł/kg - 300% marży
    V dzień - 20 zł/kg - 200% marży
    VI dzień - sprzedaję towar po kosztach zakupu, aby się pozbyć jak największej ilości niesprzedanego towaru stosując np. chwyt reklamowy typu: "szmaty na siaty":)) i za pełną reklamówkę ubrań biorę symboliczne 10 zł.
    (Średnia marża w moim sklepie wyniesie ok. 350%)
    Z Państwa doświadczenia (oczywiście przy założeniu jeśli towar jest w miarę ok) ile mniej-więcej kg odzieży jestem w stanie sprzedać w poszczególne dni? Oczywiście te ceny są przykładowe, wiadomo, że pościel, ręczniki czy cięższe rzeczy od początku nie będą miały szans na wysoką marżę.
  • pepa-pig 02.02.12, 22:47
    ja "pasuje" tzn nie odpowiem Pani na pytania poniewaz nie mam doswiadczenia w sprzedazy detalicznej, jestem tak jak pisalem hurtownikiem zaopatrujacym takie sklepy o jakim Pani pisze. Z doswiadczenia jednak patrzac na sklepy moich klientow moge powiedziec tak na pierwszy rzut oka ze ceny jakie Pani napisala sa mocno zawyzone i w mniejszosci sa sklepy ktore sprzedaja na obecnym wymagajacym rynku w takich cenach, a wiec i kalkulacja nie bedzie odpowiadac rzeczywistosci. No ale o szczegolach niech sie wypowiedza forumowicze co maja wlasne sklepy i znaja temat z blizszej perspektywy. Powodzenia!
  • insideuk 02.02.12, 23:27
    Coś z tą marżą jest nie tak.
    Zakładając, że kupujesz (bądżmy na 'ty') po 10zł, to 100% marży = 20zł.

Marża = cena zakupu - cena sprzedaży.

• insideuk 02.02.12, 23:36
    Albo nawet odwrotnie :D
  • mondy_2007 03.02.12, 00:13
    Oczywiście, że źle wpisałam marżę - będzie to kolejno dla poszczególnych dni:
    500
    400
    300
    200
    100 %
    oraz dzień sprzedaży "po kosztach" - średnia marża wyjdzie 300%
  • insideuk 03.02.12, 00:34
    No ale pozostaje moim zdaniem kluczowe pytanie o target.

Czu butik, czy szmateks. Czy jedno i drugie.
  • mar.ciuch 03.02.12, 08:25
    Dla ścisłości uwzględniając dzień w którym sprzedajesz po kosztach to średnia marża wyniesie 250% ale to niewiele zmienia bo te wyliczenia są prawdę mówiąc (bez obrazy) naiwne.
    Zapominasz że przy niesorcie pewien procent towaru od razu ląduje w śmietniku jako towar zupełnie nie nadający się do niczego , znaczny procent towaru sprzedasz po 1 zł co przy cenie zakupu niesortu 9 zł/kg stanowi okolo 50% ceny zakupu w przypadku rzeczy letnich i około 10 - 20% ceny zakupu w przypadku rzeczy jesienno zimowych i w końcu resztę towaru sprzedasz jako posklepówkę za 0,50 zł/kg czyli za ok 5 - 6 % ceny zakupu.
    Nie jestem w stanie dokładnie określić udziału procentowego poszczególnych grup towaru bo nigdy tego dokładnie nie zapisywałem nie mając takiej potrzeby ale szacuję że już przy wstępnym sortowaniu do śmietnika trafia 10 - 15 % przywiezionego niesortu a towar mam naprawdę oryginalny, przywożony przeze mnie osobiście z Anglii z regionu zamieszkałego w większości przez średnio i dobrze sytuowanych rdzennych Anglików. Towar odbieram swoim Vanem bezpośrednio z firmy zajmującej się zbiórką na podstawie umowy z Councilami i najczęściej prosto z Vanów tej firmy powracających ze zbiórki. Piszę o tym nie żeby się promować bo raczej nie jestem zainteresowany sprzedażą hurtową tylko aby Ci uzmysłowić realia w zakupie niesortu. Skoro ja kupując w ten sposób mam duży odrzut i w efekcie byłbym zadowolony osiągając marże 100% ze sprzedaży detalicznej to na co możesz liczyć Ty kupując od hurtownika. Tak że przelicz na chłodno wszelkie koszty i zastanów się czy przy obecnym Twoim doświadczeniu otwieranie sklepu o takiej powierzchni nie jest zbyt dużym ryzykiem.
  • outlet_mix 04.02.12, 21:03
    300 kg????????????? buahahahahaha.......ojojo...nastepny młody wilk sie do hurtu zabiera....co jest spawane golfy mk3 z raichu juz nie ida????
  • kosma1111 06.05.12, 09:49
    Na 100 m2 mozna wrzucic nawet 1,7 tony.W tej branży siła idzie z ilości.Aha,jeszcze jedno...zapomnij o sortach,tylko niesort...
  • niesort-irlandia2014 04.06.14, 15:31
    niesort z własnych skupów w Irlandii cena 1.70 euro/kg.
  • insideuk 02.02.12, 22:28
    W odpowiedzi na liczne posty:

W sklepie nie wystawia się rzeczy tylko na sprzedaż. Są tzw. zapełniacze półek. Powinna Pani (mam nadzieję, że już wszyscy wiedzą, że Pani, to Pani) wiedzieć, że sklep musi dobrze wyglądać i jako całość 'sprzedawać się'.

Znajdzie Pani na tym forum panią, która niedawno otworzyła sklep i zrobiła duze przeceny, i.. klienci czekają tylko na te przeceny.

Moja rada jest taka, by Pani się określiła jako butik lub zwykły szmatex.
    Dobrze jest mieć dwa sklepy. Jeden butikowy, drugi szmateksowy. W jednym sklepie trudno sprzedawać super ciuchy za 50 -100 zł i jednocześnie w koszu mieć po 1zł.

Proszę sobie określić tzw. 'target' czyli jakich klientów chciałaby Pani widzieć w swoim sklepie.
    Jeśli tych, z górnej półki, to nie może Pani jednocześnie sprzedawać szmat z kosza.
    Jeśli tych drugich, to super cream nie może koło kosza wisieć za 50 zł, bo wstyd kupować koło kosza.
    Jeśli ma Pani pytania, to proszę zadawać :)
  • istotka_22 08.02.12, 17:26
    Witam,

myślę, że na zatowarowanie takiej powierzchni powinnaś mieć około 900-1000kg. Ja mam dwa sklepy. Każdy ma 170m2 i na zatowarowanie jednego sklepu potrzebowałam około 1800kg towaru. Wszystko zależy od tego na jakich klientów się nastawiasz i ile są w stanie wydać)Musisz się zastanowić jaki asortyment. Ja mam pół na pół. Trochę niesortu a trochę sortu. Są klienci, którzy szukają towaru tańszego i wybierają głównie wśród odzieży niesportowanej. Są i tacy, którzy patrzą na metkę i są w stanie trochę więcej zapłacić za towar czyli sort. np crem, outlet itp. Z sortu nie ma odrzutu a z niesortu to zależy co się szuka. Jeśli nastawisz się na niesort to musisz pomyśleć o ewentulanej utylizacji odpadu. Ja mam mały magazyn na odpady także dla mnie to nie problem ale jeśli Ty nie masz zaplecza na ewentualne odpady to może lepiej skorzystać z sortu. W moim mieście dobrze sprzedaje się asortyment dziecięcy, ciążowy i damski. Mniej męski. Dobrze schodzą paski i torebki. Ale to sama musisz wybadać co ewentualnie u Ciebie by się sprzedawało.
    Na internecie nie za bardzo znajdziesz pomocy w tej sprawie. Ja zaczynałam rok temu i wiesz jak robiłam? Chodziłam po konkurencji, patrzyłam, obserowowałam i na tej podstawie robiłam kosztorys, badania wśród klientów. Ciężko to tak opisać. Jak coś to pytaj. Pozdrawiam
  • bor-yse 05.07.12, 19:17
    Fajna jesteś dla bliźnich......
  • agnieszka82.0 08.02.12, 19:35
    Witam , jeśli chodzi o ilość to min 500 kg i raczej wycena , czyli odzież sortowana. jeśli jesteś zainteresowany to mam 300 kg odzieży sortowanej z Belgii - sort bardzo dobrej jakości, gł. odzież markowa , bez plam dziur. cena 27 zł za kg.(pozdrawiam Aga 509-398-309)
  • nie-sort 20.02.12, 19:22
    Witam,
    Oferuję Państwu nie sort ze Szwecji.
    Towar w 100% oryginalny,bardzo dobrej jakości-pochodzi ze zbórek domowych. Pakowany w worki i reklamówki różnej wielkości.
    Posiadamy duże ilości.
    Minimalny zakup-100kg.
    Przy pierwszej transakcji w celu zapoznania się z jakością towaru mogą Państwo sprawdzić zawartość kilku wybranych przez siebie worków.
    Kontakt 606688167 lub e-mailowo parzygnat@wp.pl
  • agrafkasklep 20.02.12, 23:21
    Mamy do sprzedania Cały magazyn odzieży damskiej

Poziadamy, dużo tunik, długich sweterków tshirtow ale
    okolo 400 szt spodni dresowych z wysokim wywijanym ściągaczem idealne dla przyszłych mam :)

w 5 kolorach i różne kroje

Legginsy ze spódnicą i bez zakłądane na stopę

Oprócz tego mnóstwo rzeczy koszule, tuniki, swetry, bluzy, tshirty , spodnie , spodnice sukienki itd

rzeczy są nowe w cenach hurtowych wprzedaż magazynowa

Na życzenie wysyłamy zdjęcia

W zależności od ilości możliwa sprzedaż na kg

533 132 322
  • kobra013 17.04.12, 20:38
    witam mam fajny duński niesort jeśli jest an zainteresowany 796049421 pozdrawiam
  • cocousa 17.04.12, 20:49
    Jeśli potrzebna pomoć to zapraszam, na wstę pie powiem ,że na cały ten sklep zmieści się około tony, na każde 10 m2 slepy wchodzi około 100 kg ubrań, jeśli chodzi o towar to jest to duży sklep i raczej należałoby pomieszać towar , po więcej info zapraszam do mnie, napewno pomogę a poza tym może uda się u nas wybrać jakiś towar .

Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używane typu cream z USA , w naszym asortymencie znajdziecie odzież posortowana na kategorie, można wybrać i obejrzeć cały towar, w 80% sa to rzeczy firmoe takie jak abercrombie, americaneagle, ralph lauren, tommy hilfinger, banana republic , gap, aeropostale, carter's, gymborn, adidas, nike, levis roxy, izod itd...

Posiadam również towar klasy A z którego można wybierać poszczególne sztuki, jest on tańszy od cremu a nie kupuje się kota w worku jak w niesorcie!

Mieścimy się pod Warszawą , istnieje możliwość dowozu towaru na terenie warszawy lub wysyłki, zapraszamy serdecznie

HURTOWNIA COCO
    Radzymin
    ul. Jana Pawła II 59
    515044500
    www.cocohurt.pl
  • krzysztof1239 19.04.12, 10:00
    Witam! posiadam dunski nie sort, dowóz darmowy na terenie całego kraju zainteresowanych proszę o kontakt 535514203
  • jjafashion 04.05.12, 18:32
    Witam!

Jestem zainteresowana nawiazaniem wspolpracy ze sprzedawca odziezy uzywanej i nie tylko. Mam dostep do rzeczy znanych i renomowanych marek takich jak Lacosta, Zara, Timberland, Yves Saint Lauren, Dior, GAP, Boss, itp.
    Sa do dobrze wyselekcjonowane rzeczy w dobrym stanie czyste i przygotowane do sprzedazy.
    Ubrania, bizuteria, zegarki, buty, torebki, dzieciece zabawki i ubranka, odziez skorzana w bardzo przystepnych cenach. Jezeli chodzi o ilosci to w zaleznosci od Panstwa potrzeb. Towar jest dostarczany prosto do odbiorcy, nie ma potrzeby poszukiwan w hurtowniach.

Przesylam Panstwu w zalaczniku oferte informacyjna.
    Z JJ&A Fashion beda mieli Panstwo kazdorazowo mozliwosc wyslania do nas wlasniej listy zakupowej z dokladnym opisem zamawianych towarow, a do tego mozna dobrac cos z naszych propozycji lub skomletowac z naszej oferty cale zamowienie.
    Duzym plusem takiej sytuacji jest to, iz nie musza Panstwo ograniczac sie do tego co oferuja hurtownie posiadajace okreslony stan magazynowy. Majac siedzibe w Liverpool mozemy na miejscu zaraz po otrzymaniu zamowienia klienta wybrac i zamowic dokladnie to, co w danej chwili Panstwo potrzebuja.

Przewaznie posiadam rowniez na stanie tzw. "perelki", ktore stali klienci wybieraja ze zdjec i domawiaja do swojego zamowienia. Przy wspolpracy na zasadzie-Zostan partnerem-oferujemy rowniez atrakcyjne rabaty i gratisy do zamowien. Jezeli chodzi o ilosci to mozna zaczac od zamowienia probnego nawet na kilka sztuk a pozniej wedlug uznania klienta. Nie mamy ograniczen dotyczacych ilosci zamawianych produktow, zalezy to tylko od potrzeb klienta.

Jezeli nasza oferta informacyjna bedzie Panstwu odpowiadala prosze o kontakt przesle wtedy dokladniejsza oferte z cennikiem i szczegolowe zasady wspolpracy. Mam nadzieje ze przypadnie Panstwu do gustu nasza propozycja.

W razie jakichkolwiek pytan prosze o kontakt.
    Pozdrawiam i SERDECZNIE ZAPRASZAM
    agatapietka.j@gmail.com
  • maria7477 07.05.12, 07:31
    Witam,proponuje towar na zasadzie -sam wybierasz towar jaki CI ODPOWIADA NA SKLEP
    TEL.691636611 POZDRAWIAM
  • malgosiagrazia1 11.06.12, 23:24
    Witam posiadam odziez USA dziecko mix damski sport puszysta pani i wiele innych wiecej info udziele 518542914 malgosia
  • fromlondon 13.06.12, 11:21
    Zapraszam do hurtowni IRAS- FROMLONDON. Czaplinek, zachodniopomorskie www.iras-textile.com 501877589
  • bor-yse 05.07.12, 19:23
    Ten sklep w Kołobrzegu i na Podwalu we Wrocławiu fajne, resztki do klienta, ha,ha, towarek niesprzedawalny i płacz......
  • jugo11 08.07.12, 07:33
    To jeszcze nic facet ma cała sieć from london Poznań ,Piła,Wałcz,Szczecinek,Świebodzin.A teraz jeszce skupuje posklepówkę!!!!!!!!!!
  • textiltrade 13.06.12, 15:19
    Witam serdecznie,
    przesyłam kilka podstawowych informacji o Naszej firmie.

Spośród wielu podobnych firm, jesteśmy jedyną, która może zaproponować Państwu bardzo szeroki asortyment odzieży z Anglii i Szkocji.

Towar dostarczamy Klientom naszym własnym transportem

(powyżej 100kg bezpłatnie, poniżej tej ilości jednorazowa opłata 29zł),

bądź za pośrednictwem firm kurierskich (paczka do 30 kg – opłata 27zł).

Szybko, wygodnie i pod same drzwi.

Szczegóły oferty i cennik prezentujemy na stronie www.textiltrade.eu .

Serdecznie zapraszam do nawiązania z Nami długiej i owocnej współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

58-588-06-74 ; 58-560-09-13
  • hurtownia-amerikano 13.06.12, 16:00
    Witam
    Jestem bezpośrednim importerem najwyższego gatuneku odzieży używanej, który sprowadzam z USA. Ceny są w granicach 25-40 zł netto za kg.
    Worki są bezbarwne, towar nie jest pakowany hermetycznie - wszystkie ubrania są poskładane, niepogniecione. Jeśli chodzi o asortyment - posiadam odzież dziecięcą, damską, męską, stroje kąpielowe, odzież skórzaną.

Posiadam róznież odzież I gatunku z możliwością wybrania towaru przez Państawa.

Hurtownia odzieży używanej z USA - AMERIKANO
    ul. Sadowa 8
    05-850 Jawczyce (pod Warszawą)

POZDRAWIAM

TEL.506-733-266
  • avanti35 16.06.12, 14:27
    Zapraszam do zakupu odzieży nowej niemieckiej w cenie 5zł/szt
    Oferta mix. wiosenno/letniego w wiekszości w oryginalnych opakowaniach
    Sprzedawane w mix.po 50szt

Zapraszam ,kontakt 604-514-124 lub mat5yjas6@wp.pl
  • ecofashion 20.06.12, 13:20
    Witam, polecam naszą hurtownię - jesteśmy exporterami z Anglii, mamy hale we Wrocławiu, mamy bardzo dobry niesort z Anglii z okolic Leeds ze zbiórek w szkołach przedszkolach i sklepach charytatywnych. klienci bardzo chwalą nasz towar. cena za kg 8 zł na początek. Proszę powiedzieć co państwo potrzebujecie a my postaramy sie żebyście zostali naszym stałym klientem. Dostawy poza wrocław wysyłamy przez kuriera. tel: 514 959 723
    pozdrawiam
    Magda
    New2U
  • vive-kielce 06.07.12, 12:06
    Zapraszamy do hurtowni VIVE TEKSTILE RECYCLING mieszczącej się w Kielcach przy ul.Olszewskiego 6.
    Firma posiada w swej sprzedaży wiele rodzajów asortymentów wielosezonowych przeznaczonych dla dzieci jak i dla dorosłych różnorakiego gatunku (crem I ,II). W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt pod nr tel 41 367 59 48, 41 367 59 50 oraz 41 347 63 30, bądź mailowo na sprzedaż@vive.com.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka