Dodaj do ulubionych

Kupię używane torebki na wagę

01.03.12, 16:43
Jak w temacie-poszukuję torebek na wagę, modnych dobrej jakości w rozsądnej cenie. Proszę o oferty uczciwe firmy. Interesuje mnie wysyłka firmą kurierską-mogę podesłać własnego kuriera. Przy dobrym asortymencie stała współpraca i duże ilości.
Edytor zaawansowany
  • 01.03.12, 17:09
    Obuwie i torebki
    damian@second-trade.eu
  • 18.04.12, 13:08
    posiadam okolo20 sztuk torebek w wiekszosci ze skóry naturalnej m.in.nex valentino puma.moj mail sylwiasnd@o2.pl
  • 18.04.12, 13:38
    Witam.
    Mam do zaoferowania duze ilosci torebek uzywanych ale w bardzo dobrym stanie. Wybor jest duzy od torebek mniej znanych marek po podrobki dior YSL itp. sa rowniez dobre torebki skkorzane sylwestrowe wizytowe itp.....
    Ceny za sztuke sa w granicach od 5zl za uzywane nie markowe do 200zl za nowe znanych i cenionych marek.
    Chetnie przedstawie przykladowa oferte ze zdjeciami i nawiaze stala wspolprace. mozna zaczac od zamowienia probnego na kilka sztuk
    pozdrawiam i czekam na kontakt
    JJ&A FASHION
    AGATA
  • 18.04.12, 13:40
    moj email to jjafashion@gmail.com
    jeszcze raz pozdrawiam
    agata

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.