• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kupię używane torebki na wagę Dodaj do ulubionych

• 01.03.12, 16:43
    Jak w temacie-poszukuję torebek na wagę, modnych dobrej jakości w rozsądnej cenie. Proszę o oferty uczciwe firmy. Interesuje mnie wysyłka firmą kurierską-mogę podesłać własnego kuriera. Przy dobrym asortymencie stała współpraca i duże ilości.
    Edytor zaawansowany
    • 01.03.12, 17:09
      Obuwie i torebki
      damian@second-trade.eu
    • 18.04.12, 13:08
      posiadam okolo20 sztuk torebek w wiekszosci ze skóry naturalnej m.in.nex valentino puma.moj mail sylwiasnd@o2.pl
    • 18.04.12, 13:38
      Witam.
      Mam do zaoferowania duze ilosci torebek uzywanych ale w bardzo dobrym stanie. Wybor jest duzy od torebek mniej znanych marek po podrobki dior YSL itp. sa rowniez dobre torebki skkorzane sylwestrowe wizytowe itp.....
      Ceny za sztuke sa w granicach od 5zl za uzywane nie markowe do 200zl za nowe znanych i cenionych marek.
      Chetnie przedstawie przykladowa oferte ze zdjeciami i nawiaze stala wspolprace. mozna zaczac od zamowienia probnego na kilka sztuk
      pozdrawiam i czekam na kontakt
      JJ&A FASHION
      AGATA
    • 18.04.12, 13:40
      moj email to jjafashion@gmail.com
      jeszcze raz pozdrawiam
      agata
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.