Dodaj do ulubionych

LUMPEKS-CZY TO JESZCZE OPŁACALNE

01.10.17, 21:01
WITAM. OSOBY Z BRANŻY NAPISZCIE PROSZĘ JAK JEST AKTUALNIE W TYM BIZNESIE. JAK Z JAKOŚCIĄ TOWARU, DOSTAWCAMI, CENAMI,KLIENTAMI, OBROTAMI. CZY TO OPŁACALNE. MOJA ZNAJOMA PLANUJE OTWORZYĆ TAKI SKLEP ALE JA JEJ ODRADZAM. MOŻE NIE MAM RACJI. PROSZĘ O OPINIE.
Edytor zaawansowany
 • hhurtt 02.10.17, 11:29
  WITAM SERDECZNIE

  OFERUJĘ ODZIEŻ UŻYWANA Z

  BELGII NIEMIEC I FRANCJI

  ZE ZBIÓREK DOMOWYCH

  TOWAR NIE JEST PRZEBIERANY, PRZEPAKOWYWANY I NIBY OCZYSZCZANY JAK PISANE JEST NA WIELU AUKCJACH I NIEKTÓRYCH HURTOWNIACH,PONIEWAŻ JEST TO KOMPLETNĄ BZDURĄ. WIADOMO, ŻE SIŁĄ RZECZY JEST JUŻ W JAKIŚ SPOSÓB PRZEBRANY.

  MAJĄC TRZYNASTOLETNIE DOŚWIADCZENIE NA RYNKU POSIADAMY STAŁYCH ODBIORCÓW,KTÓRZY MOGĄ POŚWIADCZY O JAKOŚCI TOWARU.

  Z TEGO CO KLIENCI MÓWIĄ NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE MARKI TO:

  H&M, BRAX, ORSAY, HENNES, TOM TAILOR, CECIL, L.G.G., YESSICA, TOMMY HILFINGER, EXIT, STREET ONE, LEVIS,HIS,HUGO BOSS, S.OLIVER, WRANGLER, MEXX, D&G, CANDA ITP.

  OFERUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE ZBIÓRKĘ ORYGINALNĄ

  TJ. TYLKO NIE SORT

  SKUPIAMY SIĘ GŁÓWNIE NA DOSTAWACH HURTOWYCH

  WYSYŁAMY BEZ PROBLEMU NA CAŁA POLSKĘ, UKRAINĘ, BIAŁORUŚ, CZECHY

  POSIADAMY NAJTAŃSZY TRANSPORT

  JEDNAKŻE POLECAMY MINIMALNE ZAMÓWIENIA 200 KG

  PROSZĘ O KONTAKT

  CHĘTNIE UDZIELĘ WIĘCEJ INFORMACJI

  TEL: 795 945 274
  OODZIEZZ@OP.PL

  allegro.pl/odziez-uzywana-hurt-tylko-niesort-polecam-i5854723671.htm
 • swedishoriginal22 03.10.17, 08:04
  Witam!
  Zapraszamy do zakupu odzieży używanej niesortowanej ze Szwecji. W niesorcie oprócz ubrań spora ilość butów i dodatków. W torebkach można było znaleźć wiele jesienno-zimowych odzieży i obuwia. Świetny produkt do sortowania!
  Kupowanie większej ilości ceny może być łączny.
  Mozliwy transport. Transport cenie do uzgodnienia.
  Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na pytania:
  e.makauskiene@gmail.com oraz zadzwonić / możesz napisać mi sms lub Viber :
  +37060703238 (Mówi po rosyjsku i trochę po polsku)
  +37060703239 (Mówi po angielsku).
 • trendowo 03.10.17, 21:18
  Opłaca się jak najbardziej, najważniejszy jest dobry towar i sklep stylowo zrobiony.
  W dużym mieście ?
 • ciuchofan 05.10.17, 23:39
  Dziękuję za jedną merytoryczną odpowiedz. Hurtownie, które spamują i gdzie się da wciskają reklamę swojego "super towaru" same skazują się na alienację. DOBRY TOWAR NIE POTRZEBUJE REKLAMY. Rada dla otwierających sklep. NIE KUPUJCIE TOWARU OGŁASZANEGO NA RÓŻNYCH FORACH!!!!-POSKLEP-POSORT-ODPAD- LUB MIX TEGO WSZYSTKIEGO-TYLKO TO MOŻECIE DOSTAĆ. POZDROWIENIA DLA KUMATYCH Z BRANŻY- BYŁY JUŻ "SZMACIARZ" Z 11-LETNIM STAŻE.
 • trendowo 06.10.17, 10:20
  Dokładnie, widzę ze Pan juz zrezygnował ...nie dziwię się, patrząc na tych wszystkich piszących, marudzących, narzekających i szukajacych CREAMU za 8 zł ludzi!. My towar mamy prosto z UK. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
 • ciuchofan 07.10.17, 22:22
  ŻEBY DOSTAĆ DOBRY CZYTAJ. SPRZEDAWALNY W DETALU TOWAR W ANGLII, HOLANDII, SKANDYNAWII CZY NA KSIĘŻYCU TRZEBA KUPIĆ TEZ TOWAR SŁABSZY GATUNKOWO CZYTAJ. CHŁAM , KTÓRY W DETALU W POLSCE JEST ŚREDNIO LUB WCALE NIE SPRZEDAWALNY NAWET PO 1 ZŁ. I TAK HURTOWNIA , KTÓRA NIE MA WŁASNYCH SKLEPÓW, A TAKICH JEST NIEWIELE CZYTAJ. PRAWIE WCALE MIESZA TEN DOBRY TOWAR Z NIESPRZEDAWALNYM CHŁEM BO JAK SIĘ PEWNIE KAŻDY DOMYŚLA SKORO ZAPŁACILI ZA NIEGO TO DO MOPSU, NOCLEGOWNI, BEZDOMNYM GO NIE ODDADZĄ. I TAK POWSTAJĄ Z 1 KILOGRAMA PRZYZWOITEGO TOWARU 3-4 KILOGRAMY PSEUDO KREMU Z DOSYPKĄ CIĘŻKIEGO JEANSU, ZBYT MAŁYCH LUB ZBYT DUŻYCH ROZMIARÓW, I INNYCH NIE RENTOWNYCH WYPEŁNIACZY ZA KTÓRE HURTOWNIE ŻĄDAJĄ OD 30 DO ???? NA TYM BIZNESIE MOGĄ WYJŚĆ TYLKO ONI BO DROBNY DETALISTA JEST SKAZANY NA BANKRUCTWO I TO W OBECNYCH REALIACH SZYBCIEJ NIŻ PÓŻNIEJ. A HISTORIA NIESORTU LUB TZW. ORYGINAŁU TO JUŻ ZUPEŁNIE INNY BARDZO CIEKAWY TEMAT.
 • ucho03 06.11.17, 19:28
  ciuchofan napisał(a):

  > ŻEBY DOSTAĆ DOBRY CZYTAJ. SPRZEDAWALNY W DETALU TOWAR W ANGLII, HOLANDII, SKAND
  > YNAWII CZY NA KSIĘŻYCU TRZEBA KUPIĆ TEZ TOWAR SŁABSZY GATUNKOWO CZYTAJ. CHŁAM ,
  > KTÓRY W DETALU W POLSCE JEST ŚREDNIO LUB WCALE NIE SPRZEDAWALNY NAWET PO 1 ZŁ.
  > I TAK HURTOWNIA , KTÓRA NIE MA WŁASNYCH SKLEPÓW, A TAKICH JEST NIEWIELE CZYTAJ
  > . PRAWIE WCALE MIESZA TEN DOBRY TOWAR Z NIESPRZEDAWALNYM CHŁEM BO JAK SIĘ PEWNI
  > E KAŻDY DOMYŚLA SKORO ZAPŁACILI ZA NIEGO TO DO MOPSU, NOCLEGOWNI, BEZDOMNYM GO
  > NIE ODDADZĄ. I TAK POWSTAJĄ Z 1 KILOGRAMA PRZYZWOITEGO TOWARU 3-4 KILOGRAMY PSE
  > UDO KREMU Z DOSYPKĄ CIĘŻKIEGO JEANSU, ZBYT MAŁYCH LUB ZBYT DUŻYCH ROZMIARÓW, I
  > INNYCH NIE RENTOWNYCH WYPEŁNIACZY ZA KTÓRE HURTOWNIE ŻĄDAJĄ OD 30 DO ???? NA TY
  > M BIZNESIE MOGĄ WYJŚĆ TYLKO ONI BO DROBNY DETALISTA JEST SKAZANY NA BANKRUCTWO
  > I TO W OBECNYCH REALIACH SZYBCIEJ NIŻ PÓŻNIEJ. A HISTORIA NIESORTU LUB TZW. ORY
  > GINAŁU TO JUŻ ZUPEŁNIE INNY BARDZO CIEKAWY TEMAT.

  Opisz nam swoje spostreżenia i życiowe sukcesy lub wpadki na temat niesortu i innego rodzaju odzieży
 • skoczek301 09.11.17, 17:12
  Małe lumpeksy padają (miasto ponad 120tyś.), jedynie duże sieciówki jakoś prosperują.
  Wycofałam się całkowicie z odzieży używanej i przerzuciłam na specjalistyczną (m.in. robocza)oraz sprzedaż w internecie. I pewnie kwestia czasu kiedy będę handlować wyłącznie w sieci.
  Dlaczego krzyczysz ?? WIELKIE litery oznaczają krzyk :)
 • ciuchofan 11.11.17, 02:17
  NAPISAŁEM TO ŻEBY OSTRZEC LUDZI ( W WIĘKSZOŚCI NAIWNYCH I ŁUDZĄCYCH SIĘ ŻE LUMPEKS TO NAJPROSTSZY BIZNES POD SŁOŃCEM) I BEZ WZGLĘDU NA TO JAK DUŻYMI LITERAMI BYM TEGO NIE NAPISAŁ TO I TAK WIELE OSÓB UTOPI LUB JUŻ UTAPIA PIENIĄDZE NA TYM "BIZNESIE". ŻEBY W AKTUALNYCH WARUNKACH RYNKOWYCH FUNKCJONOWAĆ W TEJ BRANŻY TRZEBA STWORZYĆ MNIEJ WIĘCEJ TAKI ŁAŃCUSZEK. W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ZOSTAĆ HURTOWNIĄ ODBIERAJĄCĄ NAJLEPIEJ TOWAR BEZPOŚREDNIO OD ZAGRANICZNYCH FUNDACJI, MAJĄCĄ ODBIÓR DETALISTÓW NA SŁABSZE SORTY , GORSZY NIESORT, POSORT, POSLEP,CZYŚCIWO A NAJLEPIEJ MIEĆ DOBRY (CZYTAJ WYPŁACALNY) ODBIÓR NA RYNEK AFRYKAŃSKI, POSIADAĆ WŁASNĄ SIEĆ SKLEPÓW MIĘDZY KTÓRYMI MOŻNA PRZERZUCAĆ CZĘŚĆ ZWROTÓW UZYSKUJĄC Z NICH MAXIMUM ZYSKU W DETALU ZANIM TO CO JUŻ NIE SPRZEDAWALNE ZOSTANIE PONOWNIE WYMIESZANE Z TZW "ORYGINAŁEM" LUB DORZUCONE DO "PSEUDO CREMÓW" I SPRZEDANE DETALISTOM. NAJLEPIEJ POSIADAĆ ODBIORCÓW FRANCZYZOWYCH (BYŁY TAKIE SIECI KTÓRE NIEJEDNEGO FRANCZYZOBIORCĘ WYSTRZELIŁY W KOSMOS), KTÓRYM W UMOWIE O WSPÓŁPRACĘ MOŻNA NARZUCIĆ STAŁE ODBIORY OKREŚLONEJ ILOŚCI TOWARU O NIEOKREŚLONEJ JUŻ JAKOŚCI. PODSUMOWUJĄC AKTUALNIE TEN CAŁY "BIZNESPLAN" JEŻELI W TEJ BRANŻY NIE OSZUKASZ NIE ZAROBISZ. JAKIŚ CZAS TEMU Z PRZESTRZENI INTERNETU ZNIKNĘŁO JEDYNE DEDYKOWANE TEJ BRANŻY W 100% FORUM LUMPEKSY.PL KTÓRE W OSTATNIM OKRESIE DZIAŁALNOŚCI STAŁO SIĘ TYPOWYM BANEREM REKLAMOWYM HURTOWNIKÓW. LOS FORUM PODZIELIŁO I PODZIELI 90% BRANŻY. ŻEBY ZNALEŻĆ SIE W TYCH 10% FUNKCJONUJĄCYCH NA RYNKU NIE WYSTARCZY 20TYS Z DOTACJI UNIJNEJ I WIZJI TŁUMÓW KLIENTÓW JAK POD SIECIÓWKAMI W DNIU DOSTAWY . TO JUŻ NIE TE CZASY I SE NE WRATI.
 • ucho03 21.11.17, 09:07
  ciuchofan zgadzam się z tobą,towar dobry ma tylko hurtownia która go przebierze a reszte dostaje klient.Klient mysli jak fajnie że napisali mi smsa ze nowa dostawa,że prosto z tira jakie to smieszne łudza się takie osobniki że robią super biznes a po przyjezdzie do domu miny im rzedną.Małe rączki robia orginał w UK i innych krajach syf mieszaja z paroma ciuchami dobrymi i jest orginał pod nazwami różnymi złoto,helikopterki czy inne zjawiskowe nazwy,fantazja nie zna granic.Ale naiwniaczków na orginał nie brakuje.Ale najlepsze to jest to jak hurtownia ma swoje sklepy na wage a potem niesprzedany towar miesza ze syfem i klient to kupuje i jest zadowolony ze mało odpadu.......
 • ucho03 21.11.17, 09:15
  A juz najlepsze jest to jak skupują odzież niby na Afryke a potem z tego robią hurtownie orginał a klienci zadowoleni że kupują towar z mało odpadu pod nazwą np.euromix lub inny euro
 • ciuchofan 23.11.17, 23:02
  Widzę, że wiesz o czym mówisz. pewnie też masz ten "biznes" już za sobą
 • ucho03 24.11.17, 10:27
  ciuchofan napisał(a):

  > Widzę, że wiesz o czym mówisz. pewnie też masz ten "biznes" już za sobą
  Mam znajomosci w tzw biznesie i wiem z czym to sie je,często jestem w UK i znam osoby co pilnują w firmach żeby za dużo dobrego do Polski nie jechało,towar już tam polaczki rozkremowują.A szczytem jest jak towar przyjezdza DO ANGLII -Z POLSKI,i z tego jest robiony fajny orginał.Jedzie to potem do Polski i gitarka super helikopterki,misie,lub inne figurki
 • bronek1978 30.11.17, 16:15
  witam ,macie duzo racji w tym co piszecie,ale, wystawilem teraz ogloszenie o sprzedarzy 100 creamu i owszem ludzie pytaja itp lecz gdy zapraszam do ogladniecia ciuchow i to dokladnie to okazuje sie ze 30 km nie chca przejechac,a tu prosza o namiary na dobrych dostawcow w obrebie 3 woj, lecz gdy jest okazja zobaczyc ciuchy ,to kazdy mowi ze nie przyjedzie bo daleko,towar ktory oferuje zamowil gosc z Krakowa ktory chcial zobaczyc 100 na probe,pozniej stwierdzil ze nie przyjedzie bo daleko,a ciuchy moge mu wyslac on pooglada i jak mu sie spodobaja to wysle kase, kiedys gdy sprzedawalem cream mieszany z 1szym gat , pewna pani tez powiedziala ze nie przyjedzie, bo za ta cene nic fajnego prosto z zagranicy nie da sie kupic,nie pomaga to ze oferujesz ogladanie kazdego worka przed zakupem,z zasady odrazu ci nie wierza pozniej kupuja w hurtowniacz gdzie nie maja mozliwosci zobaczyc tego za co placa,co wedlug mnie powinno byc scigane jako oszustwo,no bo jak placisz za mercedesa, a dostajesz poloneza to zwykle oszustwo,a niektorzy myslacy inaczej traktuja zakup ciuchow jak gre hazardowa,a pozniej placza
 • samek.1951 30.11.17, 21:29
  witam.to ja jestem ten gość z Krakowa co niby według BRONEK1978 zamówił.fakty były trochę inne po pierwsze miałem zadatkowny lokal obok BIEDRONKI w ostatniej chwili właściciel się wycofał po mimo to dalej miałem ochotę kupić, miał to być cream lato w cenie 37 zł.prosiłem by gość przysłał jeden worek około 15 kg bo z Krakowa jest około 300km w jedną stronę a ja mam 66 lat. faktem jest że zapłacę jak zobaczę,bo z rozmowy wynikało że w creamie trafi się kurtka, dzinsy ,buty, torebki rzeczy nie koniecznie lekkie. Znalazłem sklep z ciuchami w którym był wspólnikiem jakiś czas temu, miałem jechać z synem busem by wybrać jeszcze lato ze sklepu w którym jest jeszcze jego odzież.Co do oglądania odzieży przed zakupem to dzisiaj żadna łaska.Faktury vat też chyba nie było.Jeszcze jedno umówiłem się z taxi że zabierze odzież od teściów i wyśle na poczcie w Kłocku a ja pokryję koszt przesyłki do Krakowa.Piszę to dlatego bo bronek1978 obwinia mnie że nie kupiłem jego odzieży co wcale nie było moim celem.Tak na koniec wysłałem zapytanie do hurtowni o cennik creamu i ewentualne próbki z jednej dostałem gratis w ramach ewentualnej współpracy worek 25kg mieszanki.
 • bronek1978 30.11.17, 22:18
  to w momecie kiedy sie ugadalismy ze P ryszard przyjedzie zobaczyc towar we wskazane miejsce , wiedzial gdzie ,ja dopelnilem umowy wyslalem ciuchy , tak jek to bylo obgadane po gentelmensku ,a facet stwierdza ze nagle ze ma za daleko? fakt ze bylem w spolce z kims wczesniej i co z tego , analizowal moje wpisy ale nie to ze ponad rok nie sprzedawalem ciuchow ,poniewaz bylem w tej spolce ,ale jak to sie ma do tego teraz?
 • bronek1978 30.11.17, 22:36
  zapomnialem jesli chodz o te buty, torebki, itp , o buty facet sam prosil , torebki tez , a jesli modny jeans z metka to nie cream ? do tego uprzedzalem ze pojedyncze sztuki moga byc zimowe , ale ogolnie towar to masa metek,a w tych 100 kg to byl 1 sweter superdry i zadnych kurtek reszta wiosna-lato i moze 5-7 par spodni jeans do tego jest to lekki jeans czasy komuny sie skonczyly, a to prawda ze szukalem kupca na towar caloroczny z tym jednak ze zimy moga sie trafic pojedyncze sztuki , towar byl do wgladu , mogl zobaczyc , ale zmieniajac umowe stwierdzil ze nie przyjedzie ,zamowi taxi - zgadza sie dodal zeby pokryl polowe tego, gdy juz wczesniej ja wysylajac odziez z Irlandii zaplacilem 80e wedlug umowy z tym P , a na koniec stwierdzil ze jak wysle na probe do krakowa to on zobaczy , jak sie spodobaja to zaplaci,a jak nie to odesle, i to jest cala prawda ktorej nie moze zaprzecayc czyz cos pominalem P Ryszardzie ?
 • ciuchofan 01.12.17, 22:53
  Gdyby Pan otwierał sklep to mam kilka tysięcy wieszaków w bardzo niskiej cenie jak i masę rurek do zrobienia systemu na sklepie. W razie pytań proszę o kontakt pod nr 728658097

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.