Dodaj do ulubionych

Cream z wieszaka,towar z własnego skupu w Anglii.

27.04.19, 20:55
Witam...Posiadam wraz z rodziną skup odzieży używanej w Anglii towar który skupujemy jest w idealnym stanie,modny i na czasie,dużo odzieży markowej.Miesiecznie posiadamy ok 400-700 kg odziezy,odzież nie ma żadnych wad,towar prosto na wieszak,odzież którą posiadamy jest pakowana worki po 30 kg worku miks odzieży meska damską,dziecięca cena za kg miksu 25zł,na życzenie możemy uszykować sam towar męski damski lub dzieciecy cena za kg 28 zł,LUB MOŻLIWOŚĆ WYBORU TOWARU POD SWOJE UPODOBANIA TZ,towar z wieszaka cena za kg to 35 zł.Duzo towaru nowego i z metkami,poszukujemy 2-3 osób do stałej współpracy, z mojej strony mogę zapewnić bdb towar modny i na czasie.Na życzenie mogę towar wystawić po przez serwis allegro gdzie posiadam 100% pozytywnych opinii które świadczą o mojej uczciwości i opisie zgodnym że sprzedawanym towarem.W przypadku pytań zapraszam adres email ciuch.uk@wp.pl z przyjemnością odpowiem na pytania.Nie posiadam sklepu z odzieżą używaną nie mam hurtowni gdzie towar jest przebrany a bez znajomosci dobrego towaru nie kupisz,więc nie mają Państwo obaw że ktoś odsprzedaje to co zostało nie sprzedane.Towar można zobaczyć w Gnieźnie.NA ZYCZENIE KLIENTA przyszłej współpracy możemy odkładać asortyment którym klient zwłaszcza jest zainteresowany,mamy 3 stałe klientki poszukujemy 2-3 osób zainteresowanych nie więcej ponieważ nie damy rady zapewnić tyle towaru.Pisz na adres;ciuch.uk@wp.pl
Edytor zaawansowany
  • sort-eks 29.04.19, 12:43
    Potrzebujesz super towaru z Anglii zapraszam do nas 532 701 791
    kliknij link tak wyglada nasz towar zapraszamy.
    www.facebook.com/525957007606175/photos/a.838094263059113/1132211026980767/?type=3&theater

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.