Opinie o hurtowniach

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Tutaj można się dzielić swoimi opiniami o hurtowniach.
    • 11.01.09, 21:00 Odpowiedz
      a co wiecie o hurtowni w Rudzie Śląskiej??
      • 03.01.10, 12:47 Odpowiedz

Od połowy stycznia 2010 zapraszam do Konina.Mam w sprzedazy
        kidneya,szkołę angielską oraz angielski i irlandzki dtd.Mysle,ze
        ceny w porownaniu do konkurencji tez sa całkiem niezłe.Mozliwosc
        dowozu.Tel. 663 742 059 Tymon Musiał

• 18.01.11, 19:25 Odpowiedz
        OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM HURTOWNIĘ GRENNET W ZELOWIE.
        zamiast zamówionego towaru super - sort wysyłają bylejakie szmaty, typowy niesort, po czym odmawiają zwrotu. działania nastawione na typowe oszustwo internetowe, ale dzięki Bogu w internecie wszystko można napisać.
        • 20.01.11, 15:54 Odpowiedz
          dzięki... właśnie miałam od nich coś brać...
        • 20.03.11, 09:53 Odpowiedz
          zelowka-0 wielkie dzięki bo miałem tam jechać
        • 09.06.11, 13:43 Odpowiedz
          Witam serdecznie.
          Ja ostatnio kupiłem bardzo fajny towar nie sort z Iralndi Północnej.
          dawno tak fajnego nie widziałem, młodzieżowy, kolorowy, dużo fajnego dziecka. I nawet CREAM jest w środku co ostatnio bardzo rzadko się zdarza.
          Kupiłem go w Warszawie na ul. Trakt Brzeski 57a. młode chłopaki to prowadzą, weseli i nie okłamali mnie z towarem. byłem już u nich dwa razy.
          śmiało można odwiedzić
          • 15.04.12, 15:41 Odpowiedz
            Ja kupowałam w różnych hurtowniach odzież używaną i jest różnie ale kupuję teraz od takiej kobiety i ma bardzo ładny segregowany towar za bardzo tanie pieniądze nieraz ma wystawiony na allegro ale to rzadko .
            podaje jej nic na allegro ela1579
            tel 668387356
          • 18.09.12, 13:05 Odpowiedz
            Witam Pana który dokonał zakupu odzieży używanej w Warszawie na ul. Trakt Brzeski czy mogłabym prosic o jakis kontakt na tą hurtownie byłabym bardzo wdzięczna Wioletta
          • 28.09.12, 15:42 Odpowiedz
            Ja zamówiłam z tej hurtowni tzw.alternatywę dla niesortu, czyli towar rzekomo bez śmieci, rzeczy dziurawych i niemodnych.Otrzymałam 100kg szmat, spodni pociętych nożyczkami albo żałośnie poskracanych,niemodnych, szaro-burych,wiele poplamionych a nawet tajemnicze rzeczy,zwane przez nasze prababcie podomkami...Pan zarzekał się,że towar ładny i na pewno będę zadowolona,tymczasem robię pod siebie,że dałam się oszukac. Odradzam!!!
            Hurtownię Anglo i ich alternatywę szerokim łukiem!
            • 01.10.12, 20:52 Odpowiedz
              ostrzegam przed hurtownią cream hurt w sztumie. właściciele próbują wciskać byle jaki towar za kosmiczne pieniądze. szok!!!!!!!!!
              • 08.10.12, 20:38 Odpowiedz
                a kiedy ostatnio tam byłaś? jakie ceny? jaki towar?
                Napisz proszę coś więcej,bo miałam tam się wybrać
                • 08.10.12, 21:58 Odpowiedz
                  Ta hurtownia Cream Hurt to jedna wielka ściema. Strona piekna www.cream-hurt.pl ale jak pojedizesz to sie zdziwisz.
                  Kiedys tam bylem przejazdem, Pan powinien raczej zapraszac do swojego sklepu niz hurtowni, bo tym garazu to mial 3 worki sortu :) Dodatkowo nie wystawial faktur vat a rachunki. Tak oto handluje "hurtowo", u siebie w sklepie.
                  • 09.10.12, 15:43 Odpowiedz
                    dzięki za info,uratowałeś mi sporo kaski
                  • 02.02.13, 13:39 Odpowiedz
                    Witam. Kupuję na przedpłatę odzież extra cream damski i dziecięcy w tej firmie od ponad roku i uważam ,że cena jest adekwatna do jakości. Jest to towar importowany ,a nie sortowany w Polsce !!!Jeszcze się nie zawiodłam. Po wpłacie na konto , na drugi dzień mam towar.Ktoś na forum napisał jeszcze ,że widział chyba 3 worki towaru ,to znaczy ,że się sprzedaje.Ja osobiście nie miałam kłopotów z towarem , a kupuję nieraz nawet po 150 -300 kg.Nieraz trzeba chwilę zaczekać na dostawę. POLECAM WSZYSTKIM TĘ HURTOWNIĘ DBAJĄ O KLIENTA !!!
              • 02.02.13, 13:35 Odpowiedz
                mmyszsza napisała:

> ostrzegam przed hurtownią cream hurt w sztumie. właściciele próbują wciskać byl
                > e jaki towar za kosmiczne pieniądze. szok!!!!!!!!!

Witam. Kupuję na przedpłatę odzież extra cream damski i dziecięcy w tej firmie od ponad roku i uważam ,że cena jest adekwatna do jakości. Jest to towar importowany ,a nie sortowany w Polsce !!!Jeszcze się nie zawiodłam. Po wpłacie na konto , na drugi dzień mam towar.Ktoś na forum napisał jeszcze ,że widział chyba 3 worki towaru ,to znaczy ,że się sprzedaje.Ja osobiście nie miałam kłopotów z towarem , a kupuję nieraz nawet po 150 -300 kg.Nieraz trzeba chwilę zaczekać na dostawę. POLECAM WSZYSTKIM TĘ HURTOWNIĘ DBAJĄ O KLIENTA !!!
                • 27.11.13, 06:47 Odpowiedz
                  Ja tez kupowalam w sztumie i uwazam ze cream byl dobry ale teraz polecono mi nowa hurtownie w malborku empori textile i jestem mega zadowolona , zastanawiam sie czy tych zlych komentarzy o sztumie nie pisze konkurencja bo nic nie mam do sztumu - towar rzetelny , ale mam teraz cos ekstra hihih malbork
              • 02.02.13, 13:43 Odpowiedz
                Witam. Kupuję na przedpłatę odzież extra cream damski i dziecięcy w tej firmie od ponad roku i uważam ,że cena jest adekwatna do jakości. Jest to towar importowany ,a nie sortowany w Polsce !!!Jeszcze się nie zawiodłam. Po wpłacie na konto , na drugi dzień mam towar.Ktoś na forum napisał jeszcze ,że widział chyba 3 worki towaru ,to znaczy ,że się sprzedaje.Ja osobiście nie miałam kłopotów z towarem , a kupuję nieraz nawet po 150 -300 kg.Nieraz trzeba chwilę zaczekać na dostawę. POLECAM WSZYSTKIM TĘ HURTOWNIĘ DBAJĄ O KLIENTA !!! www.cream-hurt.pl
              • 11.05.13, 10:44 Odpowiedz
                Droga Pani ps mmyszsza jak może Pani napisać że wciskają towar skoro każdy worek który się wybierze losowo można obejrzeć ,a jak cena komuś nie odpowiada to po prostu nie bierze towaru.Każdy w Polsce ma wolny wybór!!! Po co Pani pisze te brednie.Ma pani szczęście ,że firma nie zareagowała !
                Jeden ma racje, wczoraj znalazłam na innym forum cos takiego:
                Wiele wpisów wyczerpuje znamiona czynu karalnego z artykułu Art. 212. § 1. Kodeksu karnego " Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku."
                Internet to nie miejsce anonimowego wyrażania opinii i zarzutów jak niektórym się wydaje. Nikt tutaj tak naprawdę nie jest anonimowy.
                Pozdrawiam wszystkich .
      • 16.02.11, 12:07 Odpowiedz
        Niezly niesort maja w Zlotopolu kolo Lipna, kupilam kilka razy i jeszcze sie nie zawiodlam, jest troche odpadu, ale i kremu, wiec sie oplaca.
        • 17.06.11, 16:49 Odpowiedz
          Tez tam kupilam, ale mix angielski, byl oczyszczony ze smieci, nie lubie babrac sie w smieciach, troche cremu i w sumie wszystko na wieszaki, cena niezla- 9.50,-zobacze jak mi sie to skalkuluje, moze zrezygnuje z niesortu i przezuce sie na mix.
        • 28.06.11, 09:03 Odpowiedz
          Zachecona tym wpisem , pojechalam do nich na zakupy , towar sredni , ale znalazlam w reklamowce troche lancuszkow , nic specjalnego i ...zegarek od guciego , sprawdzilam w necie i sie okazalo , ze nowy kosztuje ponad 300 $. wow to sie nazywa fart.
      • 29.11.11, 22:12 Odpowiedz
        textil trade z tczewa to totalna porażka -mają sieć sklepów fart
      • 05.12.12, 12:14 Odpowiedz
        Zapraszamy do hurtowni odzieży używanej i nowej U&K Textiles w Sosnowcu (woj. śląskie)
        Posiadamy outlety - końcówki kolekcji - z możliwością wyboru każdej sztuki; wysokiej jakości cream`y damskie, męskie i dziecięce z Irlandii i Szkocji; odzież sortowaną (mixy, kurtki, swetry, koszule, spodnie, dresy, buty, torebki, zabawki i wiele innych) oraz oryginalne niesorty (Irlandia, Szkocja i Anglia). Przygotowujemy również towar na indywidualne zamówienia. Istnieje możliwość zakupu mniejszej jak i większej ilości towaru.
        Zapraszamy serdecznie!

Hurtownia odzieży U&K Textiles sp. z o.o.
        ul. Stawowa 4
        41-200 Sosnowiec
        tel. 730 23 23 27
        e-mail: biuro@uktextiles.pl
        www.uktextiles.pl
      • 28.09.13, 20:36 Odpowiedz
        Witam, nowo otwarta hurtownia odzieży używanej MABAR, oferująca wysokiej jakości, angielski niesort zaprasza do współpracy. W naszej ofercie znajdą Państwo markową odzież damską, męską oraz dziecięcą, a oprócz tego torebki, paski, obuwie, biżuterię oraz kosmetyki.
        Adres:
        Rybnik, ul. Rybnicka 26

Kontakt:
        601-543-707
        603-356-968
        501-934-326
    • 17.01.09, 20:15 Odpowiedz
      co wiecie o hurtowni w kruszynie kolo bolesławca????????
    • 17.01.09, 22:47 Odpowiedz
      kokardka11 napisała:

> Witam, czy zna ktos z państwa hurtownie lubelską hurt -mix ,z
      ul.Bocznej
      > Rusałki, nie brałam jeszcze od nich towaru,a w lubelskim
      słabizna z dobrym
      > niesortem
      witaj , odpowiadam, nie polecam , chyba że za śmiecie chcesz
      zapłacić 7,20 za kg niesortu,
      • 08.07.10, 09:25 Odpowiedz
        mww57 napisał:

> kokardka11 napisała:
        >
        > > Witam, czy zna ktos z państwa hurtownie lubelską hurt -mix ,z
        > ul.Bocznej
        > > Rusałki, nie brałam jeszcze od nich towaru,a w lubelskim
        > słabizna z dobrym
        > > niesortem
        > witaj , odpowiadam, nie polecam , chyba że za śmiecie chcesz
        > zapłacić 7,20 za kg niesortu,
        przestrzegam nie kupójce bo to są resztki odpadów z ich sortów
        • 24.02.11, 16:10 Odpowiedz
          Witam ,sprzedajemy fartuchy białe (mundurki dla pielęgniarek kitle lekarskie ),prześcieradla na gumkę (frote,bawełna -pojedyńcze ,podwójne) ,bluzki damskie (krutki długi rękaw).
          Dla zainteresowanych podaję e mail anika2121@onet.pl i tel.727230942.
          Towar sortowany ,dobra jakość,zapraszam.
      • 02.10.11, 08:30 Odpowiedz
        Witam!

Czy ktoś zna hurtownię Vesto w Krakowie? Jakie macie o niej opinie ??
        Planuję zakup ubranek z tej hurtowni i jestem ciekawa czy warto ??
    • 06.02.09, 23:38 Odpowiedz
      mrs.szmaciara napisała:

> Tutaj można się dzielić swoimi opiniami o hurtowniach.
      Witam serdecznie. Importer odzieży używanej-Hurtownia,, LIDIA ''poleca Państwu
      holenderski,, niesort'' bez odpadu. Worki są pakowane po około 15 kg. W workach
      jest tylko i wyłącznie odzież dobrego gatunku, nadająca się prosto na wieszak.W
      workach nie ma drugiego gatunku i odpadu!Zbiórka domowa. Jest tylko pierwszy
      gatunek i cream.Zamów towar i przekonaj się ,że znalazłeś to czego szukałeś!
      /Mix całoroczny /.Cena 4.50 za 1 kg.odzieży używanej przy zakupie 500 kg/.W
      ofercie również sort.W naszej hurtowni przed zakupem możesz obejrzeć towar więc
      nie kupujesz kota w worku.Zapraszamy.www.lidia-hurtownia.pl W celu dostawy
      towaru zadzwoń: tel.kom.503 058 166 Przy większych zakupach możliwośc negocjacji
      cen oraz darmowy dowóz towaru! Zapraszamy do współpracy.
      P.H U LIDIA Poznań,Warszawa,Bytom
      • 18.03.10, 18:05 Odpowiedz
        hurtownia lidia ... nie polecam , maja chyba sortownie na miejscu
        wiec co to moze byc za niesort... pierwszy raz kupilam to bylo ok
        ale pozniej szmaty.
        • 08.07.10, 09:30 Odpowiedz
          alexandra7705 napisała:

> hurtownia lidia ... nie polecam , maja chyba sortownie na miejscu
          > wiec co to moze byc za niesort... pierwszy raz kupilam to bylo ok
          > ale pozniej szmaty.
          chyba wszystkie hurtownie na pierwszy raz dają odebrany a potm syf jak tak można
          oniwiedzą po naklejkach na workach ja sama już się przekonałam jak są to i towar
          jest niezły
          • 21.07.10, 21:28 Odpowiedz
            Witam serdecznie! Prowadze z bratem hurtownie odziezy i tez
            kiedys "zaczynalismy" wiec wiem jakie odchodza cyrki. Mamy w ofercie
            bardzo ladna odziez z Luksemburga, czysta, bez smieci, z dobrych
            dzielnic. Pewnie, ze nie zagwarantuje Pani, ze w kazdym worku jest
            Gucci lub Dior, ale nie bedzie Pani miala lachow. Moge do Pani towar
            podrzucic, zalezy ile Pani bedzie chchiala kupic. Prosze o kontakt z
            Grzegorzem pod nr 0 603 12 40 60 lub na hurtownia-odziezy@wp.pl.
            Zycze udanych "zakupow" Milego dnia! Alicja
          • 03.09.10, 15:55 Odpowiedz
            BARDZO POLECAM HURTOWNIE W SOSNOWCU FAJNY NIESORT I BARDZO FAJNY SORT,
            DUZO ZNANYCH METEK I MAŁO SZMAT., SOSNOWIEC , UL . PTASIA
            10,SOSNOWIEC, TEL. 502507368
        • 09.12.11, 20:01 Odpowiedz
          Ja rowniez nie polecam LIDII -POZNAN I WARSZAWA - towar okropny same szmaty dziury i plamy gorsze niz czyściwo nawet afryka jest lepsza.
          UWAŻAJCIE - SZKODA PIENIĘDZY!!!!
      • 08.10.10, 14:14 Odpowiedz
        odzież w tej hurtowni to starocie, niemodne, porozciągane ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
        Zamówiłam na próbę, ponieważ szukam ciągle dobrego towaru na rynku i niestety tych sweterków i reszty towaru z tej hurtowni nie mogę sprzedać nawet z kosza po 4 zł! poza tym strasznie bezczelna odpowiedz właścicielki na temat otrzymanego towaru i rzucenie słuchawką od telefonu mówi sama za siebie!
        • 10.10.10, 23:19 Odpowiedz
          przestrzegam przed zakupami on line w tej hurtowni,po wpłacie pieniędzy nie dostałam towaru ani zwrotu kasy!!!ZERO kontaktu.Zwykli oszuści-maja po 21 lat i na cudzej krzywdzie chcą się dorobić.Zgłaszaja sie do mnie inni oszukani.Sprawa zgłoszona na policji.UWAGA!!!!
          • 10.11.10, 15:45 Odpowiedz
            real-viola napisała:

> przestrzegam przed zakupami on line w tej hurtowni,po wpłacie pieniędzy nie dos
            > tałam towaru ani zwrotu kasy!!!ZERO kontaktu.Zwykli oszuści-maja po 21 lat i na
            > cudzej krzywdzie chcą się dorobić.Zgłaszaja sie do mnie inni oszukani.Sprawa z
            > głoszona na policji.UWAGA!!!!

WITAM
            Ja mam wręcz inne spostrzeżenia, znam tych państwa osobiście co tydzień się u nich zaopatruję,
            pofatygowałam się na początku kontaktu do nich osobiście. Bardzo miło mnie przyjęli do dziś dnia z Panem Radosławem mam bardzo dobry kontakt. Na jakość towaru nie narzekam, a po kilku zamówieniach przeszliśmy na wysyłkę pobraniową. Co chcę to mam
            Mam jeszcze jedną sugestie czytając te posty tutaj że to jest konkurencja która specjalnie te posty wystawia bo po kontaktach z tą firmą jakoś mi trudno w to uwierzyć.
            NAPRAWDĘ POLECAM!!!
            • 11.11.10, 14:32 Odpowiedz
              a zastanowiła się pani nad tym dlaczego oszukał mnie a nie panią?ponieważ ja mieszkam ok.220 km od nich i nie pojade z awanturą.A pani jest na miejscu i jak coś będzie nie tak sama do nich pojedzie wyjaśnić.PROSZE POMYŚLEĆ ZANIM PANI SKOMENTUJE!!ja nie mam w tym żadnego interesu aby ich oczerniać,nie znam tych ludzi,na oczy ich nie widziałam.jedyne to rozmowa tel.z p.R,a potem cisza....i szmaty zamiast creamu.A oni się śmieją że następną naiwną okantowali.Mają po 21 lat i chcą się szybko dorobić,ale to nie na tym polega!!!RADZE SIĘ ZASTANOWIĆ!!!
              • 17.11.10, 08:15 Odpowiedz
                Ja tam mieszkam 200 km od nich i jakoś dałam radę dojechać spotkać się porozmawiać. pani ma naprawdę obsesję na ich punkcie przeceż tu nie ma nikogo innego prucz Pani co by źle o tej firmie mówiło. Wystarczy prczejrzeć posty żeby dojść do tego
                • 20.11.10, 22:11 Odpowiedz
                  Ja również zostałam przez nich OSZUKANA!!!! Pakują mniej kilogramów niż się zamówiło, a do tego zakupiłam u nich cream dziecięcy i niestety daleko było do creamu, bo dostałam szmaty. Z płaczem wszytko prałam i większośc musiałam wyrzucic!!! Pieniądze mieli od razu na koncie, a o towar musiałam się prosic. Mówili, że już wysłali, a wcale tak nie było, jak prosiłam dowód nadania ZWYKLI OSZUŚCI I OSTRZEGAM PRZED NIMI Z CAŁYM SUMIENIEM. do tej pory mam po nich niesmak:(
              • 06.03.11, 10:35 Odpowiedz
                Ma Pani w 100 % rację - mnie zrobili również na duże pieniądze. Ale mam nadzieję że policja sobie z tym poradzi
        • 12.10.10, 18:34 Odpowiedz
          Nowa hurtownia !!!!!!!!!
          Oferujemy oryginalny niesort odzieży, importowany wprost z krajów skandynawskich oraz starannie wyselekcjonowane sorty z krajów europejskich.
          Dbamy o to, aby dostarczyć odzież wyłącznie wysokiej jakości przy niewiarygodnie niskich cenach.
          Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.
          www.hurtowniaviking.pl/
    • 14.02.09, 12:50 Odpowiedz
      Hurt - dzież zachodnia używana markowa najlepszy sort, pierwszy gat. stan bardzo
      dobry, sport-mix; dresy, bluzy, bluzki, spodnie, spodenki, koszulki, kurtki i
      inne... Adidas Nike Reebok Puma Umbro Lonsdale Diadora. Kontakt; aremix@gazeta.pl
      Zapraszam
    • 18.02.09, 00:35 Odpowiedz
      jestem nowa w tej dziedzinie i byłabym bardzo wdzięczna za pomoc,dobre rady i
      namiary na odzież dziecięcą w woj.mazowieckim bo chcę otworzyć sklep z taką odzieżą.
    • 20.02.09, 17:08 Odpowiedz
      Szukam dostawcy odzieży używanej dla dzieci w stanie bardzo dobrym
      najchętniej Next oraz dla młodzieży firmy Vila, B.Young, Ichi.
      Jestem z okolic Katowic, proszę o pilną pomoc w odszukaniu dostawcy
      godnego zaufania.
      • 01.04.09, 14:04 Odpowiedz
        Witam!
        Pierwszy raz na forum i w branży;-)
        Jestem z Rybnika i otwieram mały sklepik z odzieżą używaną tylko dziecięcą i
        tylko z dobrych firm. Najlepiej dobry sort lub ''cream''
        Czy ktoś może polecić dobrego dostawcę z okolic i nie tylko?
        Pozdrawiam!
        • 01.04.09, 14:05 Odpowiedz
          Chętnie na maila monia2480@wp.pl
          • 13.05.10, 20:21 Odpowiedz
            polecam cream baby 0 -100 cm 40 zł/kg
            kids 100 - 140 cm cream 40 zł/kg
            worki około 10 kg\
            child summer cream - dzieci lato cream - mix odzieży dzieci 38zł/kg
            oryginalne worki 30 kg plombowane pakowane w angli\
            child mix KL I - 22 zł/kg oryginalne worki 30kg pakowane w angli
            www.demisort.pl
        • 13.05.10, 20:17 Odpowiedz
          polecam cream baby 0 -100 cm 40 zł/kg
          kids 100 - 140 cm cream 40 zł/kg
          worki około 10 kg\
          child summer cream - dzieci lato cream - mix odzieży dzieci 38zł/kg
          oryginalne worki 30 kg plombowane pakowane w angli\
          child mix KL I - 22 zł/kg oryginalne worki 30kg pakowane w angli
        • 03.09.10, 15:48 Odpowiedz
          SOSNOWIEC UL.PTASIA 10, WŁOSKA ODZIEZ UŻYWANA RÓWNIEŻ DZIECIĘCA, FAJNE
          CENY I FAJNE CIUSZKI. TEL. 502507368
        • 02.03.11, 09:36 Odpowiedz
          POLECAM HURTOWNIE W OLSZTYNIE (WARMINSKO-MAZURSKIE) PRZY ULICY LUBELSKIEJ. BIORE OD NICH MIX DZIECIECY I SPRZEDAJE MI SIĘ BARDZO DOBRZE, DAMSKI MIX MŁODZIEŻOWY TEŻ MAJĄ SUPER- LEPSZEGO NIE WIDZIAŁAM.
      • 05.01.11, 19:38 Odpowiedz
        Witam!
        Poszukuje dostawcy odżieży outlet, znanych marek np.: river island, vero moda, zara, h&m, M&S. Propozycje proszę kierować na maila anna.trocka1@wp.pl
        • 21.08.12, 12:24 Odpowiedz
          Zapraszam do hurtowni pod Piasecznem woj. Mazowieckie. Posiadam sort z USA, cena od 20zł/kg tel 504227774
          • 22.08.12, 14:10 Odpowiedz
            Witam. Szukam dostawcy odzieży używanej i nowej. Chciałabym podjąć współpracę z kimś kto posiada odzież znanych markowych firm, ale nie tylko. Za idealną formę współpracy uważam taką ofertę, w której sprzedawca przedstawiłby mi wizualnie za pomocą zdjęć odzież oraz dodatki. jesli jest ktos zainteresowany sprzedaża proszę o kontakt. Oto mój nr. gg 8914113
            • 22.08.12, 15:22 Odpowiedz
              Z doswiadczenia raczej doradzam aby wybrała sie Pani do hurtowni i zobaczyła asortyment. zdjecia nie odzwierciedla jakie sa to ubrania. przede wszyskim w hurtowni moze Pani kazda sztuke dokladnie obejrzec. zapraszam tel 504227774nia.
            • 02.10.12, 20:59 Odpowiedz
              Od lipca tego roku mam mały sklep z używaną odzieżą, głównie dziecięcą, ale poszukując dobrego towaru objechałam wszystkie hurtownie w okolicy Warszawy i niestety bałam sie kupić. Nie bardzo wiedziałam czego mogę sie spodziewac w tych worach i paczkach, a to co można było obejrzeć nie powalało na kolana, albo było bardzo drogie. Namówiłam moją synową , bo mieszka w Anglii, aby znalazła coś odpowiedniego i udalo się, biorę towar od niej i jestem bardzo zadowolona. 99% towaru markowego i brak spadów, czasami zdarzy sie coś z plamką w dziecięcych, ale jest też odzież z metkami i to całkiem sporo, nie ma rzeczy zniszczonych i porwanych. Myślę, że można ten towar określić jako sort gat I i creem, ale prawdę mówiąc nie jestem ekspertem.Mogę jedynie powiedzieć,że za moim pośrednictwem zakupił jeden nowootwarty sklep i zamawiając kolejną dostawę stwierdzili,że ich klienci twierdzą, że u nich jest najlepszy towar w mieście i w pierwszym miesiącu mieli przychód w wys ok 250-300 zł dziennie, co przy braku reklamy i tylko jednej dostawie na otwarcie daje całkiem przyzwoity wynik. Nie wiem czy zdjęcia oddadzą rzeczywisty wygląd towaru, ale jeśli byłaby Pani zainteresowana, to oczywiście chętnie je prześlę. Uważam jednak,że znacznie lepiej będzie zobaczyć na własne oczy, co sie kupuje. mój skype bozenusia42
              • 10.10.12, 23:58 Odpowiedz
                Witam.
                Za trzy tygodnie otwieram sklepik z odzieżą używaną dziecięcą po przeczytaniu na forum o hurtowniach którzy oszukują nie mam pojęcia skąd mam zamówić interesują mnie ubranka 1gatunku bez plam i dziur modne sortowane i wiedzieć za co płacę.Proszę o pomoc.Jestem z Ciechanowa 80kg od warszawy.Mój mejl marek0048@wp.pl za pomoc z góry dziękuję.Lidka
              • 23.10.12, 14:08 Odpowiedz
                Witam
                Chciałabym się dowiedzieć o ciuszkach, które pani sprowadza z Anglii, sama otwieram sklep z odzieżą używana i poszukuje dostawców. Mogłabym prosić o jakiś meil lub numer telefonu??
              • 06.11.12, 19:04 Odpowiedz
                Dzień dobry,
                Czy istnieje możliwość kupienia towaru od Pani?

pozdrawiam
                • 07.11.12, 00:20 Odpowiedz
                  Witam
                  Oczywiście,że można ale na zamówienie, bo w tej chwili posiadam jedynie mix jesienno zimowy damsko, męsko, dziecięcy, prosze o telefon lub informację, czy to Pana interesuje.
              • 07.11.12, 10:03 Odpowiedz
                Od stycznia 2013 roku otwieram sklep. Zastanawiałam się właśnie nad odzieżą uzywaną lub chemią z zachodu. Po przeczytaniu twojego maila pomyślałam,że może i ja bym brała odzież od twojej synowej. Mieszkam w województwie dolnośląskim, około 50 km od granicy niemieckiej. Czekam na informację, ceny, propozycje. Pozdrawiam Anna
                • 07.11.12, 10:19 Odpowiedz
                  Witam, bardzo prosze o telefon, mój numer 506565507
                  • 07.11.12, 11:40 Odpowiedz
                    Serdecznie zapraszam do nowootwartej hurtowni odzieży używanej w Gostyninie. Importujemy odzież sortowaną najlepszej jakości podzieloną na kategorie:cream, premium oraz lux za bardzo przystępną cenę. Zapraszamy wszystkich posiadających butiki z wyceną, właścicieli sklepów prowadzących sprzedaż odzieży na wagę oraz osoby zajmujące się handlem w internecie jak i na bazarach. Bogaty wybór odzieży pozwoli Państwu spełnić oczekiwania najwybredniejszym klientom. JESTEŚMY TEGO PEWNI !!!!

Najbliższa dostawa: super sort jesienno-zimowy oraz piękna, lekka odzież wiosenno-letnia.
                    Dużo odzieży nowej bez śladów noszenia.
                    Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr tel.665-548-690 oraz na mail: creamgostynin@gazeta.pl
                    ZAPRASZAMY !!!
                • 25.09.13, 12:07 Odpowiedz
                  witam, jezeli nadal pani szuka odziezy uzywanej prosze o meila
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.