Dodaj do ulubionych

OUTLET- Proszę o informację o hurtowni w Srodzie W

05.01.07, 01:29
Witam. Proszę o informację o hurtowni w Srodzie Wielkopolskiej.
Obserwuj wątek
    • izaju44 Re: OUTLET- Proszę o informację o hurtowni w Srod 05.01.07, 18:57
      Piszesz o hurtowni SORENS????? Jeśli tak to ja kupowałam u nich i JESTEM
      ZADOWOLONA. Ciuszki są sliczne i myslę, że mogę juz powiedziec , że jest
      zainteresowanie nimi. Wiec proponuje spróbować. Pozdrawiam i zycze miłych
      zakupów. Acha a jesli trafisz do Pani Magdy to naprawde nie ma bardziej
      cierpliwej osoby do obsługiwania klientów ( troszkę jej namarudziłam i chyba
      wypróbowałam jej cierpliwość) .
      • shinobi24 Re: OUTLET- Proszę o informację o hurtowni w Srod 09.02.07, 09:08
        Witam.
        Jeżeszli jest to hurtownia SORENS to polecam:)
        Ja brałam od nich odzież zaróno nową jak i używaną, a w tej chwili zwiększyli
        swój asortyment o takie marki jak disel (odzież i obówie)!!! i sam Tommy
        (wcześniej można było kupować tylko w mixie, odzież firmy ZARA oraz obówie oraz
        Pepe Jeans i powiem że odzież jest rewelacja, sprzedawana na sztuki, np. Tommy
        po 65 zl, gdzie spodnie na allegro schodza po 200-300 a plaszcze i kurki nawet
        po 400!!! Nie wspomnę już jakie ceny osiąga disel, którego ciężko dostać w
        Polsce albo wogóle nie można. I wiem że zaraz rzucą się na mnie sempy na tym
        forum, ale tak jak już pisałam kilka razy trzeba wiedzieć kiedy kupić:P Chodzi
        mi o to żeby wcześniej dowiedzieć się kiedy przyjeżdża nowy towar!!! Nie chce
        mi się już poraz kolejny rozwodzić nad tym że świetny kontakt z chłopakami,
        rabaty i dostawa przy niewielkich zamówieniach gratis. Pisałam o tym już
        wcześniej. Generalnie bardzo polecam, a dla zainteresowanych taka ciekawostka,
        moja znajoma sprzedaje na allegro odzież od nich KAMILA-F, proszę wejść i
        zobaczyć jaką mają świetną odzież. Nie trzeba będzie reklamować i strzępic
        języka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka