NOWA HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ W STALOWEJ WOLI Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Nowa hurtownia odzieży używanej w Stalowej Woli, „Best S.C.”
    Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży niesortowanej z Anglii oraz Holandii.
    Obecnie posiadamy w ofercie:
    door to door (Anglia) – od 5,5 zł
    charity (Anglia) – od 3,5 zł
    door to door (Holandia) – od 3,8 zł
    Stalowa Wola ul. Sandomierska 66 tel. 512123722 602209862, <beststw@op.pl>

Zapraszamy od 10.03.2007

• Dziwnie niska cena charity.Czy jesteście pewni że jest to orginalny
      nieprzebrany niesort? I drugie pytanie - czy macie swoje sklepy?
    • A może Państwo zainteresują się również importem i sprzedażą sortu, również tego
      najlepszego lub uatrakcyjnieniem oferty o sprzedaż w danym asortymencie albo to
      co jest najbardziej poszukiwane - sprzedaż "z wieszaka". Dajcie znać na forum
      jeżeli rozszerzycie swoją ofertę niesortu o coś więcej. Pozdrawiam
    • Witam ponownie;
      Informuję wszystkich zainteresowanych iż oficjalnie otwieramy 12-go marca o
      godz. 9:00. Obecnie posiadamy niesort z Anglii Door to Door w cenie 5,80
      brutto, od poniedziałku także Door to Door z Hollandii w cenie 4,00 brutto.

Zapraszamy.
      • W tej cenie d2d Anglia to pewnie taki sam d2d jak u onlychandu na Modlińskiej w
        Warszawie/napewno towar przeglądany w nieoryginalnych torbach i luzem/,oraz u
        kokosiaka.Sprawdziłam osobiście
        • Witam;
          Prosze przyjechac, sprawdzic i dopiero oceniac. Oferowany przez nas angielski
          Door to Door jest w oryginalnie zaszytych big-bagach. Nie posiadamy ani sklepów
          ani sortowni. Niskie koszty prowadzenia dzialalnosci (wlasny lokal, brak
          pracownikow, nie oferujemy jeszcze sortow), pozwalaja nam na sprzedaz z niska
          marza.

Pozdrawiam i zapraszam
        • Przyjedź i sprawdź towar jest zapakowany w big bagach nikt tam nie zagląga a
          cena jest dobra bo towar bezpośrednio z Anglii bez pośredników tylko sie
          pospiesz bo juz połowa zeszła i nikt jeszcze nie narzekał, przypominam 5,8
          brutto acha i towar z holandii w poniedziałek rano tj 12.03 rozładunek cena 4
          zł/kg pozdrawiam i zapraszam Krzysiek 512123722 i Tomek 602209862
          • Nie będę się śpieszyła.5.80to jest4,75 netto minus około30gr za transport to
            4,45minus Wasz zarobek 1 zł/po 50groszy na osobę/ to 3,45podzilić przez kurs
            funta na dzień dzisiejszy 5,84 to daje 59 pensów za kg/w tej cenie nie kupisz w
            Anglii nieprzeglądanego d2d/.Tylko nie pisz,że sami robicie zbiórki,bo sami w to
            nie uwierzycie.
            • Wy nie zaglądacie, ale zaglądają w Anglii zanim wrzucą i zaszyją.
            • Nikogo na siłe nie namawiamy, zapewniam Cie maciejowko6 że nie wszystkie
              hurtownie robią sorty, pozatym typowy d2d jest w tej chwili okradany przez
              polaków ukrainców i innych zanim trafi do Polski, w firmach które sie zajmują
              zbiórkami są ludzie którzy mają 'zaprzyjaźnione" hurtownie i sklepy, dlatego
              jak kupisz po 0,70 GBR to i tak nie masz pewnosci ze masz oryginał, nasz towar
              jest wart tej ceny sprawdzona firma nie oszukują, jak jesteś w tej branży to od
              razu poznasz czy ktoś wyciagał ciuchy z reklamówek, klienci biora przewaznie po
              1 worku srednio 130kg i jeszcze nikt nie dzwonił z pretensjami. To że w
              angielskim towarze jest coraz wiecej smieci to niestety nie mamy na to wpływu
              lepiej już chyba nie bedzie pozdrawiam, acha 3+ z matematyki ;)
            • maciejowka6 widze ze sie orientujesz w temacie powiec wiec gdzie warto kupic
              niesort ja znalazlem pare firm jedna chwali sie ze ma niesort od najwiekszej
              firmy zbierajacej w angli towar z manchesteru i jest po 6.7zl inna znowu za 5.7
              jak poznac co jest dobre ja dopiero zaczynam ale juz na poczatek widac ze
              wszyscy kreca i tylko chca wypchnac co maja

• Jeżeli ktoś tam już kupował to proszę o opinię na temat ich towaru.[proba nie
      doyczy właściciela jak i jego konkurencji :} ]
    • Naprawde nikt tam nie kupował, czy towar taki dobry,że nikt nie chce napisać?
      • dla mnie to podejrzane, napisali że hurtownia otwarta od 12.03 a 8.03..." już
        połowa towaru się rozeszła"?????????????????????????? dziwne,może "znajomi"
        przebrali towar? a worki da się zszyć ponownie, w jednej hurtowni byłam
        świadkiem "jak to się robi"...a ludzie wieżą że to "ORGYNAŁ"

Mam pytanie - czy można wybierać odzież z worków?
        • Byłam kilka dni przed terminem otwarcia, ponieważ właściciel powiedział ,że
          hurtownia jest już czynna.Dziwne trochę...Nie dali nic pooglądać , jak mniemam
          nie bardzo mieli się czym pochwalić.Ja podziękuję.Nie twierdzę jednak , że nie
          ma cudów w tych worach, ale niech każdy przekona się osobiście.
    • Dlaczego tylko 3+ z matematyki?Czy o czymś zapomniałam?Chyba tylko o tym że może
      sprowadzacie większość towaru ,,na lewo".Wtedy ta cena może być.Każdy hurtownik
      pisze że jego towar jest super i nikt nie reklamował.
    • NOWA DOSTAWA TOWARU:
      Niesort z Holandii zbiórki uliczne pakowany w różne worki i reklamówki w cenie
      od 3,7 do 4,0 zł brutto. Przy większych zakupach oraz dla stałych klientów
      udzielamy rabatów, nie robimy sortów towar jest oryginalny, zainteresowanych
      prosimy o kontakt tel. 512123722, 602209862 lub osobiście w godzinach pon.-pią.
      9-14 sob. 9-13 Po godzinach - kontakt telefoniczny. Nowa dostawa towaru 16 lub
      17 kwiecień.
      Z A P R A S Z A M Y
      • Zapraszamy nowa dostawa holenderskiej odziezy uzywanej w cenie od 3.7 do 4
        zl/kg w zaleznosci od ilosci zakupionego towaru. Ponadto posiadamy niesort z
        Anglii w cenie 5.8 zl/kg. Tulko u nas sprzedaz z wieszaka w cenie 3 zl/szt.
        minimalna ilosc zakupionego towaru to tylko 30 sztuk, codziennie dowieszamy
        towar, zapraszamy BEST S.C. Stalowa Wola ul. Sandomierska 66 tel. 512123722 lub
        602209862

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.