• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

NOWA HURTOWNIA ODZIEŻYSORT WE WŁOCŁAWKU Dodaj do ulubionych

• 30.03.07, 13:46
    Z DNIEM 01-04-2007 ZOSTAJE OTWARTA NOWA HURTOWNIA ODZIEŻY SORTOWANEJ WE
    WŁOCŁAWKU UL. DZIEWIŃSKA 9 D ZAPRSZAMY
    POSIADAMY SORT ODZIEZY KL I I CREM
    Edytor zaawansowany
    • 30.03.07, 14:48
      Witam
      A telefon? A jakie ceny i ilości minimum? Proszę o szerszą ofertę lub mój mail
      "na gazecie".
      Pozdrawiam!NN
      • 30.03.07, 19:47
        tel. 0605-09-09-82
        towar pakowany w worki 5-10 kg podzielony na asort. babay ,kinder młodziez
        dsamskie męskie cena za KL I 8-15 zł/kg extra 32 zł/kg minimum 1 worek
    • 30.03.07, 22:55
      o! to całkiem ciekawa oferta - jestem zainteresowana i proszę o namiary, czyli
      telefon :))
      • 30.03.07, 23:00
        taaa... telefon widzę, musiałam palec w oko sobie włożyć ;))
        • 01.04.07, 20:46
          jestem z wloclawka,handluje szmatami juz pare ladnych lat,99% ludzi sprzedajacych tzw. sort ma swoje sklepy,wiec jaki sens ma kupowanie od nich? wlasciciele tej "hurtowni" maja u nas cztery sklepy.dobra rada jesli dadza obejrzec kazdy kupowany worek to kupowac, jesli nie to odpuscic sobie.towaru na rynku jest pelno, a wybor szalony.znam hurtownie ktore maja taki asortyment ze nawet bielizna jest w kilku klasach.ale najlepiej brac dobry niesort (na ktory tez trzeba trafic).monotomia zabije wam sklep, a ludzie lubia roznorodnosc
          • 01.04.07, 22:13
            jestem w tym interesie od roku, i jestem coraz bardziej zniechecona nie ma
            chyba uczyciwych hurtownikow caly czas szukam i eksperymentuje (pierwszy raz ok
            nastepne zakupy totalna porazka ) wydaje mi sie ze jestes osoba (jedna z
            niewielu na tym forum)szczera! Moze podzielisz sie informacjami o tych
            sprawdzonych hurtowniach.Jezeli mozesz prosze o inf na sonia9917@gazeta.pl.
            Z gory dziekuje!
          • 01.04.07, 22:59
            Jak zna pan takie hurtownie co mają nawet bieliznę w kilku klasach to trzeba
            podac te hurtownie i bedzie po problemie .i wtedy nie będziemy jezdzić do
            Włocławka a jak pan poda jeszcze gdzie jest ten dobry niesort to już będzie
            pełnia szczęścia pozdrawiam.
          • 03.04.07, 13:24
            Szanowny Panie nie ładnie jest podawać nie prawdziwe informacjie , być może
            jest to konkurencja Hurtownia powstała nowa i nie posiadamy rzadnych sklepów
            moze zajmuję się odzieza używaną troche dłużej niz Pan mam doświadczenie w tej
            branży ładnych pare lat prowadziłem hurtownie w Raszynie i na tamie we
            Włocławku. posiadamy sort w kl I i Crem niech Pan nie wprowadza ludzi w błąd
            my mieścimy się na ul. Dziewińskiej może pan nas z kimś pomylił?????????
          • 04.04.07, 11:54
            podaj adres do dobrego niesortu pozdrawiam
            • 04.04.07, 11:59
              oj wilmar wilmar co z cibie za hurtownik miej dobry towar a przezyjesz w tym
              dziwnym kraju
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.