Dodaj do ulubionych

SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ

16.08.08, 09:38
Witam , jestem z podlasia i poszukuje dobrej hurtowni odziezy uzywanej (sortu lub niesortu).Prosze pomozcie.
Obserwuj wątek
    • ciuchy_uk Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 12.05.13, 22:40
      Witam.

Mam do zaoferowania bardzo dobry towar z okolic Polnocnej Anglii gdzie 90 % mieszkanców to biali ludzie ( rdzenni brytyjczycy ),prowadzimy tam własne skupy rzeczy uzywanych. Ubrania,które skupujemy są przez nas bardzo dobrze sprawdzane pod względem jakosci.Ubrania ,które przyjmujemy na naszym skupie to są ubrania bez dziur,plam,zmechaceń. Pakujemy ubrania w przezroczyste worki 12 kg.Worki te zawieraja MIX DAMSKO-MĘSKI lecz w wiekszosci worków przeważaja ubrania dla kobiet ( około 70% ). Jeżeli chodzi o ubrania DZIECIĘCE to odzielamy i wkładamy do osobnych worków, tak samo jak buty ,torby i paski. Nie robimy dodatkowych jakości typu CREMU i nie wyjmujemy ubrań z metkami dlatego w worku jest zawsze zawartość CREMU ,wiec towar jest naprawde bardzo dobrej jakości. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą zapraszmy . Jesteśmy co dwa tygodnie w Polsce z towarem ,można do nas przyjechać zobaczyć towar ( otworzyć worek ) Jest tez mozliwość dowozu ubrań do klienta w dowolne miejsce w Polsce.. Cena naszego towaru to jest 15 zł/kg. Mój email to ciuchy_uk@interia.pl , nr.tel - 0044 786 067 8061 Anglia. 0048 515 264 726 Polska.
    • marynim167a Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 23.05.13, 11:20
      Serdecznie zapraszamy Państwa do hurtowni w Maryninie 167a k/Lublina
      W sprzedaży mamy wiele asortymentów, sort i niesort w przystępnych cenach.W naszej hurtowni odzież sortowaną przed zakupem można obejrzeć. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej hurtowni.
      tel. 81 742-64-03 kom. 601-467-073
      • odziez.us11 Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 24.05.13, 11:30
        Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowej hurtowni z odzieżą używaną z USA. Jesteśmy bezpośrednimi importerami dlatego posiadamy konkurencyjne ceny. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.

Znajdą u nas Państwo ubrania znanych marek , AMBERCROMBIE, GAP, TOMMY HILFIGER, DKNY, NIKE, CONVERSE, RALPH LAUREN i inne.

W ofercie hurtu mamy odzież męską, damską, dziecięcą, w rozmiarach od XS-5XL
        HURT:
        odzież z wieszaka (min 10 kg)
        sort 10kg, 30kg
        nie sort 30kg, 100kg, 450 kg

Posiadamy własny transport

Strona internetowa jest w budowie, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz zapraszamy osobiście.

505-114-512
        504-644-135
        Łomianki 05-092, ulica Mokra 3
        odziez.us@gmail.com
    • cameleon333 Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 23.05.13, 20:37

Hey moge odsprzedac Tobie odziez uzywana super sort .Meska damska i dziecieca cena 15zl za kg.wiecej info pod nr tel 535711446 .lub e mail czarnainezbezlez@gmail.com
      moge rowniez na dowod tego zrobic zdjecia bys wiedzial ze nie kupujesz w ciemno 30%odziezy jest nowej 5 procent z metkami reszta raz max użyta.
      Pozdrawiam
      Kaja
    • 3katarzynka Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 27.05.13, 15:22
      Antoninów Masztowa 51
      kom: 602 570 104
      kom: 509 868 069

hurtownia@odziezuzywana-sort.pl
      Bezpośredni importer sortu odzieży używanej proponuje towar wysokiej jakości w niskiej cenie. Całość towaru można przeglądać przed dokonaniem zakupu. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.
    • vivonia Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 12.09.13, 21:57
      Jestem w stanie sprzedać około 100kg odzieży damskiej i młodzieżowej.

Cała zawartość to: bluzki, T-shirty, swetry (od rozmiaru XS do XXL), jeansy, spodnie, spódnice (od rozmiaru 34 do 44), sukienki, kurtki, a także buty (rozmiary od 37 do 41), paski do spodni, apaszki, szale, czapki i torebki.

Interesuje mnie sprzedaż całości hurtowo.
      20zł/kg jest ceną do uzgodnienia.
    • vivonia Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 12.09.13, 22:07
      Jestem w stanie sprzedać około 100kg odzieży damskiej i młodzieżowej.

Cała zawartość to: bluzki, T-shirty, swetry (od rozmiaru XS do XXL), jeansy, spodnie, spódnice (od rozmiaru 34 do 44), sukienki, kurtki, a także buty (rozmiary od 37 do 41), paski do spodni, apaszki, szale, czapki i torebki.

Interesuje mnie sprzedaż całości hurtowo.
      20zł/kg jest ceną do uzgodnienia.

Mój numer: 696432264
      • anna.011 Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 02.10.13, 13:23
        Witam,

SORT 1 KLASA ANGLIA
        posiadam MIXY idealnie nadające się do np. sklepu. Robię je na prośbę klienta według jego potrzeb. Jest więc możliwość zamawiania rzeczy, które najbardziej są Państwu potrzebne. Tuniki, sweterki, spodnie, kurtki, dziecięce - klient wybiera. Cena takiego MIXU to od 20 zł do 25 zł/kg.

proszę kontaktować się przez emaila: ANNAODZIEZ@GMAIL.COM

Pozdrawiam,
        Anna
        • lejdis-styl Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 05.11.13, 20:06
          Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą prowadzącą bezpośredni import końcówek serii i kolekcji odzieży nowej OUTLET oraz odzieży używanej z Anglii.

Dzięki sprawdzonym dostawcą oferujemy towar w najwyższej jakości..

W swojej ofercie posiadamy odzież damską, męską, dziecięcą, torebki, biżuterię, obuwie, bieliznę i inne dodatki takich marek jak:
          Primark, Atmosphere, Georghe, River Island, Next, Gap, Top Shop, Zara, Stradivarius, Massimo Dutti i wiele innych.

Outlet tak jak jest importowany bezpośrednio z Anglii, tak jest dalej sprzedawany.
          Nie wyjmujemy towaru oraz ich nie przebieramy.

Naszym celem jest solidność oraz zadowolenie z jakości towaru przez naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą OUTLET jak i odzież używana. Mamy nadzieję, że będzie ona pierwszym krokiem do nawiązania długoterminowej i udanej współpracy.

Pozdrawiam i zapraszam
          www.lejdis-styl.eu
          537-37-37-77
    • 9olivka Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 07.11.13, 12:34
      Witam posiadam do sprzedania sliczną odziez dziecięcą cream , cena za kg to 25 zł, mam odzie zsezonową wiosna-lato oraz jesien -zima,bardzo dużo nowych bądz w stanie idealnym.Piękne ciuszki letnie.zainteresowanym moge wysłac fotki n a@.pozdrawiam
    • 9olivka Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 07.11.13, 12:44
      Witaj, mam do sprzedania sliczne ciuszki dziecięce z Anglii samych znanych angielskich marek tj Next, Cheroke, Gap,...odziez nowa badz w stanie idealnym, dużo z metkami .Odziez sezonowana wiosna -lato, jesien-zima.W razie zainteresowania prosze o kontakt, mogę wysłac fotki na @.Mój nr tel 607368690.pozdrawiam
    • 0.oliwka Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 23.03.14, 21:35
      Ja
      Witam
      Zapraszam do hurtowni odzieży prosto z Anglii , odzież damska, męska ,dziecięca i ciążowa
      ceny
      dziecko cream +1 gat z przewagą creamu 22 zł kg
      damska,męska i ciążowa 20 zł
      obecnie w ofercie odzież wiosna-lato zapraszam do współpracy
      edyta
      607368690
      • massskocia HURT 09.04.14, 10:39
        Hej :)
        W niedalekiej przeszłości prowadziłam swój sklep stacjonarny z odzieżą używaną. No ale stwierdziłam, że może zajmę się hurtem :)
        Dobrze wiem, jakiego towaru szukają Klienci, czego też oczekują właściciele.

Dlatego serdecznie zapraszam na moje aukcje allegro.pl/show_user.php?search=massskocia&search_scope=user (na allegro sprzedaję pod nickiem "massskocia")

Oraz na stronę internetową: hurt-odziezy-uzywa.wix.com/odziez

Posiadam odzież z Anglii i USA.
        Prowadzę sprzedaż tylko wysyłkową.
        Wystawiam fakturki i paragony.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
    • milahurt Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 26.03.14, 10:46
      Zapraszamy do współpracy, posiadamy odzież sortowaną typu CREAM dmski i dziecięcy i odzież skupowaną C4C Anglia i Szkocja.
      Proszę wysłać pustego sms-a na nr tel. 501 793 886 , a my oddzwonimy i przedstawimy aktualną ofertę .
      Towar dowozimy po całej Polsce.
      Hurtownia Odzieży Używanej MILA
      Al. Krakowska 10 Janki
      www.milahurt.pl
    • bs-sortex00 Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 01.04.14, 11:41
      Hurtownia B & S Sortex importer markowej odzieży używanej, pragnie zaprosić Państwa do współpracy. Ubrania importujemy bezpośrednio z Anglii – są one strananie wyselekcjonowane. Specjalizujemy się w towarze sortowanym, sezonowym, typu CREAM – nawet do 30 % to odzież nowa, z metkami, takich firm jak: Nike, Puma, Adidas, Gap, Victoria Secret, H&M, Tommy Hilfiger itp. Sortowany towar obejmuje odzież damską, męską i dziecięcą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy:
      kontakt: bs-sortex@wp.pl
      • massskocia hurt 09.04.14, 10:53
        Hej :)
        W niedalekiej przeszłości prowadziłam swój sklep stacjonarny z odzieżą używaną. No ale stwierdziłam, że może zajmę się hurtem :)
        Dobrze wiem, jakiego towaru szukają Klienci, czego też oczekują właściciele.

Dlatego serdecznie zapraszam na moje aukcje allegro.pl/show_user.php?search=massskocia&search_scope=user (na allegro sprzedaję pod nickiem "massskocia")

Oraz na stronę internetową: hurt-odziezy-uzywa.wix.com/odziez

Posiadam odzież z Anglii i USA.
        Prowadzę sprzedaż tylko wysyłkową.
        Wystawiam fakturki i paragony.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
    • creativmarco Re: SZUKAM HURTOWNI ODZIEZY UZYWANEJ 08.04.14, 15:35
      Witam, czy jest Pani zainteresowana duńską odzieżą, bardzo ładny towar, jakościowo bardzo dobry . Odzież na czasie firm H&M, Hummell, Zara, Nike, Puma itp
      Cena 25 zł/kg przy większych dostawach i stałej współpracy możliwość negocjacji ceny .
      Rzeczy pochodzą prosto zza granicy z pierwszej ręki. Towar nie jest przebrany .

Duński towar tańszy bez creamu 20 zł / kg

Niemiecki towar 20 zł/kg

Dziecięce ubranka są oddzielone od dorosłych rzeczy .

Zapraszam do współpracy , można zamówić na próbę 15 kg to nie wyniesie dużej sumy a jakość towaru już będzie widać.

Pozdrawiam Monika 796 622 558
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka