Dodaj do ulubionych

Romans w zwiazku nieformalnym

10.04.16, 11:36
Witam, targają mną ostatnio bardzo silne emocje. Nakreślę w dużym skrócie nieco moja sytuacje.
Jestem w związku nieformalnym od 12 lat w miedzy czasie byłam pięciokrotnie w ciąży i urodziłam 3 cudownych dzieci. Z partnerem ustaliliśmy sobie, że jest to wolny związek, bez zobowiązań wobec mnie.

Mój partner od kilku lat naciska abym znalazła sobie kochanków. Mam nieodparte wrażenie, że męczy go już życie ze mną, nie rozmawia, nie przytula nigdy nie pamięta o urodzinach dzieci, jak chce pogadać to woli to zrobić, z każdym byle nie ze mną. Wydaje mi się że naciska na tych kochanków, aby mieć spokojne sumienie, by móc swobodnie korzystać z życia, flirtować i nie odczuwać znudzenia. Gdy mu mówię ze nie potrzebuje kochanków i przypominam mu że jak on ma ochotę to niech korzysta, wtedy on mi odpowiada że przecież on jest krótkodystansowiec czy tez jednostrzałowiec i że tego nie potrzebuje. Jednakże ja wiem, że jest inaczej.
Czy to normalne ze w takim związku mężczyzna nie jest szczery, zamydla oczy okłamuje, co on chce w ten sposób uzyskać, jak mam to rozumieć, przecież mu niczego nie zabraniam. Może pomoże mi ktoś to rozwikłać.
Edytor zaawansowany
  • 21.05.16, 23:14
    Moze chce sobie popatrzec.
  • 31.05.16, 16:55
    spróbuj z nim porozmawiać - może jak się "skusi" na rozmowę z Tobą, to dojdziecie do jakiegoś porozumienia...
  • 23.06.16, 13:45
    Dziwne. Myślę, że problem jest głębszy. Jakiś brak wiary w siebie? Chce dać Ci wolność, bo sam czuje się gorszy?

--
    www.wrozbitawojciech.blox.pl
  • 22.09.16, 15:54
    Może szuka pretekstu do rozstania?
  • 22.01.17, 16:58
    Witajcie, aby zdobyć dobrego męża lub dobrą żonę, to należy oprócz modlitwy również szukać. Trzeba szukać tam gdzie jest dużo wartościowych ludzi. Ostatnio coraz łatwiej poznać kogoś w sieci niż na żywo. Polecam korzystać z portali katolicki na których jest mnóstwo wartościowych ludzi również szukających wartościowych ludzi na współmałżonków. Ja polecić mogę betania.pl
    To portal z taką oryginalną i serdeczną atmosferą, jakiej nigdzie indziej nie zauważyłam. Jest tak rodzinnie i serdecznie. Więc jest szansa na ciekawe znajomości :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.