Dodaj do ulubionych

Witam !! proszę Was odpowiedzcie

16.07.06, 18:16
Witam wszystkie konkubiny !! Chciałam Was tylko zapytać , czy pozwalacie sobie
na to by dzwonić do byłej żony waszego partnera? Ja jestem po rozwodzie mój ex
jest związany z inną kobietą a ta mnie atakuje dokuczliwymi telefonami , chcę
tylko wiedzieć czy wy takie zachowanie popieracie , stosujecie . Ja nie chcę
mieć już nic wspólnego z ex, ale ona nie daje mi spokoju . Nie krytykuję Was ,
bo może kiedyś ja sama będę konkubiną , chcę tylko wiedzieć .
Obserwuj wątek
    • holka007 Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 16.07.06, 21:54
      Wiesz nie wszystkie z nas a nawet chyba mniejszośc ma partnera z "odzysku",ja
      tak ale ex zony mojego nigdy nawet na zywo nie widziałam,a i oni wzajemnie tez
      chyba z 10 lat nie mieli kontaktu,ale nawet jakbym ja znała i miałabym z tego
      powodu jakies problemy to chyba starałabym sie nie zwracac uwagi na jaies
      docinki itp, i wiem ze z mojej strony nigdy by nie było takiej sytuacji bym
      musiała dzwonic do ex itd...
      pozdrowionka:))
      --
      łan kozie ded ;)))
      • aiczka Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 17.07.06, 09:24
        A mnie poza tym zdziwiło, że akurat konkubiny mają się podobnie zachowywać,
        jakby to miało coś wspólnego ze stanem cywilnym. Może pomyśl, do kogo byś
        zaadresowała pytanie, gdyby byli po ślubie. Bardzo prawdopodobne, że jest forum
        dla "tych trzecich".
        Mój facet rozstał się z poprzednią dziewczyną, zanim mnie poznał, więc nigdy jej
        nawet nie widziałam i żadne z nas się z nią nie kontaktuje. Nie wiem, po co
        mielibyśmy to robić.
    • majaewa Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 17.07.06, 00:18
      Dzięki Holka007. Madboj nie miej mi za złe tego pytania ,nie wiedziałam gdzie
      umieścić moje pytanie czy na macochach czy właśnie tu .Macochy by mnie chyba
      zjadły a wy raczej spokojnie podchodzicie do mojego problemu , co więcej jednak
      przynajmniej niektóre z Was mają faceta z odzysku . Dziwi mnie fakt , co takiego
      chce ode mnie konkubina mojego exa ,dzwoni do mnie , obraża mnie pozwala sobie
      również na telefony do mojej rodziny i oczernia mnie ,nawet się nie znamy , jest
      strasznie zazdrosna o mojego exa ,to chyba ona zakazuje przychodzić mojemu ex na
      wizyty u dziecka ( za to akurat jestem jej wdzięczna ) bo nie chcę go oglądać
      ,tak bardzo mnie skrzywdził ,pobił i okradł .Potrzebuję czasu bu wyciszyć siebie
      ,swój strach przed nim ,ale wiem ,że kiedyś spotkanie jego z dzieckiem jest
      nieuniknione .Nie rozumiem jej postępowania ,to ona zniszczyła moje małżeństwo a
      jeszcze pozwala sobie na telefony .Ja nie wchodzę w jej życie ,nie kontaktuje
      się z exem ,nie dzwonie do niej . Przepraszam jeśli komuś sprawiłam przykrość
      moim pytaniem ale myślałam , że większość z Was tak postępuje ,teraz już wiem
      ,że się myliłam ,widocznie nowa partnerka mojego ex jest odosobnionym
      przypadkiem . Może poradźcie mi co zrobić mam z taką osobą jak się zachować ,na
      dodatek ona dzwoni z różnych numerów .
      • miauka Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 18.07.06, 12:21
        > myślałam , że większość z Was tak postępuje ,teraz już wiem
        > ,że się myliłam ,widocznie nowa partnerka mojego ex jest odosobnionym
        > przypadkiem

Jak w ogole mozna pomyslec, ze jak ktos jest konkubina, to z definicji cos robi
        lub nie? To, ze jakas pieprznieta kobieta innej kobiecie uprzykrza zycie, to to
        sie przenosi na reszte? Nie kumam.
      • malgorzata_i_mistrz Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 19.07.06, 12:23
        Boże, ale ten Twój eks głupi, żeby sobie takiego babsztyla fundnąć...

A co do clou Twojego problemu - w życiu by mi nie wpadło do głowy dzwonić do
        byłej żony MMŻa, ani w ogóle żadnej z jego kobiet. Żony nie znam, kontakty (dość
        regularne, z wielu względów) między nimi są ich sprawą, ja się nie wtrącam. Znam
        za to jego późniejszą kobietą, z którą się rozstał niedługi czas przed
        związaniem się ze mną; kontakty są neutralne - mamy podobne zainteresowania i
        poczucie humoru, więc gadka-szmatka, kiedy na siebie wpadniemy w jakimś większym
        gronie, się zdarza i przebiega bez bólu. Ale żadna z nas nie uskutecznia
        jakichkolwiek napomknień o przeszłości.

Podejrzewam za to, ze gdyby mój eks miał nasz nr domowy, ewentualnie komórkę
        MMŻa, mogłoby być nieprzyjemnie. Dlatego bardzo pilnuję, żeby żadne dane
        kontaktowe nie wpadły w jego ręce.

Twoja matka była chomikiem.
      • khaldum Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 05.10.07, 09:24
        jestem konkubiną i macochą, i zapewnia cię, że bym cię nie zjadła po takm
        pytaniu na macochach..

nie dzwonię do exi mojego NM - zastanawiam się co zrobić by Ona nie dzwoniła do
        mnie z pretensjami o cały świat, wyzwiskami itd.

wydaje mi się, ze telefony do byłych partnerów naszych połówek nie są
        uzależnione od tego czy to była żona, była dziewczyna, narzeczona, mąż,
        konkubent, konkubina, narzeczony, kochanek ..... itd

to zależy od klasy jaką się posiada, od rozumu i umiejętności odcięcia się na
        przeszłości.

kompletnie nie wyobrażam sobie telefonów do nexi /takową posiadam, nowa zona
        byłego męża/ z pretensjami o cokolwiek.

telefon od byłych najczęściej spowodowany jest nieumiejętnością przyswojenia
        sobie że "co było a nie jest nie pisze się w rejestr", chęcią
        zatrucia/zrujnowania życia byłemu/byłej - bo z jakiej racji ma być szczęśliwy/wa

--
        Życie po udarze
    • majaewa Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 17.07.06, 00:29
      No właśnie taki mam zamiar , jak jeszcze raz ex do mnie zadzwoni i nie zareaguje
      na to ,że nie życzę sobie telefonów od jego nowej partnerki to zlikwiduję mój
      numer telefonu I wtedy nie będzie mógł w ten wygodny dla niego sposób zapytać od
      czasu do czasu o zdrowie dziecka .
    • myszmagda Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 17.07.06, 15:52
      Mój Połówek też nie miał nigdy żony ani nawet nie mieszkał z żadną kobietą. Ze
      swoją narzeczoną rozstał się kilka lat przez poznaniem mnie, więc jego kontakt
      z nią urwał się już kawał czasu temu i nie miałam okazji jej poznać, podobnie
      jak jego kilku późniejszych, mniej poważnych partnerek. Szczerze powiem, że
      taka sytuacja bardzo mi odpowiada. Cieszę się, że nie znam tych osób. Prawdę
      mówiąc, bałabym się konfrontacji z nimi - nie wiem dlaczego, ale nie było by to
      dla mnie przyjemne. Gdybym nawet poznała którąś z byłych, na pewno starałabym
      się uniknąć ponownego spotkania czy rozmowy. Nie wyobrażam sobie, żebym sama
      miała szukać kontaktu z nimi.
      Dziwi mnie zachowanie partnerki Twojego ex. Moim zdaniem lepiej by jej się
      żyło, gdyby zapomniała o Twoim istnieniu. Ty nie stajesz na drodze do jej
      szczęścia, więc czemu się Ciebie czepia? Nie wiem. Radą na uniknięcie przykrych
      telefonów jest chyba rzeczywiście tylko zmiana numeru albo ignorowanie zaczepek
      i rozłączanie się w momencie, kiedy usłyszysz w słuchawce jej głos. Nie
      nawiązuj rozmowy, tylko zakończ połączenie. Może po paru próbach, gdy Twoja
      prześladowczyni nie zostanie wysłuchana, po prostu się znudzi...
    • arieletka4 Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 18.07.06, 18:09
      Do mnie też dzwoniła ex mojego Połowka. To znaczy nie żona, niemniej jednak ex.
      Przez rok, potem przestała. Nie było to miłe, ale cóż, skoro chciała...W
      ostatniej rozmowie stwierdziła, że robiła głupio i przeprosiła.
      Co do mnie, nie robię takich rzeczy. Po co się nakręcać??
      --
      Nobody's perfect, but I'm pretty fuckin'close

"ZUS z pewnościa jest instytucją przestepczą, ale nie można jej nazwać
      zorganizowaną" (Janusz Korwin- Mikke)
    • deczi Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 31.07.06, 09:24
      Nie popieram i na pewno bym nie stosowała.
      Ale myślę, że wystarczy "przeczekać", odkładać słuchawkę i w końcu szanowna się
      znudzi. Tak naprawdę to nie Ty masz problem tylko ona - z własnymi emocjami.
      Pozdrawiam.
    • kurka_wodna2 Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 05.08.06, 00:01
      Przepraszam,że piszę-ale czasem tu zaglądam i teraz nie wytrzymałam.
      Autorko wątku,a może Twa następczyni posądza Cię o "przetrzymywanie " bezwolnego
      motylka/takiego z kwiatka na kwiatek.../?
      A on już ma następny kwiatuszek i obrywasz niewinnie?
      Powiedz to jej,żeby szukała swego amanta już pod następnym adresem...
      • majaewa Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 05.10.06, 00:02
        Dziękuję za wszystkie wypowiedzi.Nexia mojego exa jeszcze trochę szalała ,ale
        ostatnio jakoś ucichła .Wcześniej ją uprzedziłam ,że wkrótce sama się przekona
        jaki jest naprawdę mój ex a jej obecny partner . Przekonała się chyba o tym po
        kłótni z nim , wtedy to mój ex zadzwonił do mnie informując mnie ,że z nią
        zerwał , oczerniał ją strasznie ale przerwałam te jego wypowiedzi ,powiedziałam
        mu że nie powinien źle o niej mówić,bo przecież był z nią tak długo ,już w
        trakcie naszego małżeństwa ,w sumie jestem jej wdzięczna ,że uwolniła mnie od
        tego człowieka .Kilka dni po ich kłótni zobaczyłam ich znowu razem .Mijając mnie
        miała bardzo wysoko podniesioną głowe ,hmmm tylko nie wiem dlaczego .Przecież
        nie znalazła księcia z bajki . Było fajnie a ich kłótnia zburzyła mój
        spokój.Coraz bardziej nie rozumim ich zachowań .Pozdrawiam majaewa
        • myszmagda Re: Witam !! proszę Was odpowiedzcie 10.10.06, 13:57
          Cóż, duże dzieciaki :)Twój ex jest widać takim typem faceta, ktory nie potrafi
          żyć bez kobiety u boku nawet pięciu minut. Myślę, że po kłótni z obecną
          patnerką liczył może, że wróci na łono małżeństwa, ale kiedy dałąś mu do
          zrozumienia, że nie przywitasz go z otwartymi ramionami, pogodził się z
          kochanką. Śmieszne i żałosne...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka