Dodaj do ulubionych

Komp sie wyłącza po sekundzie !! HELP !!

IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.10, 10:21
Dzis rano jakby nigdy nic komp mi sie nie chciał włączyć. Po właczeniu na sekunde uruchamiaja sie wentylatorki po czy wszystko gaśnie. Po zabawie z kabelkami (wtykanie, ruszanie) uruchomił sie. Chce wiec sie zapytac co to moglo byc? Moze jakis kabelek byl poluzowany czy moze zasilacz bedzie zdychał?
  • Gość: Kolobos IP: *.zask.pl 12.12.10, 10:27
    Tutaj nie ma wrozek. Moze kabalek, moze zasilacz, sam musisz sprawdzic wszystko.
  • Gość: Wielki IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.10, 09:26
    Dziś miałem to samo ale doszłem że to nie zasilacz powiem wiecej to żaden hardware. Po przytrzymaniu przycisku reset i wlaczeniu power komp sie odpalił ale ale nie ruszył system bo trzymałem reset. Poscilem reset i wszystko ok. O co tu chodzi?????

Aha zapomnialem dodac że od poł roku mi sie BIOS resetuje i musze ustawiac po kazdym wlaczeniu pewnie wina baterii wyczerpanej. Czy to moze miec zwiazek z tym problemem?

Prosze o porade.
  • Gość: WIelki IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.10, 09:43
    No dobra moze przesadzilem z tym ze to zaden hardware ale komp chodzi tak jakby rozgrzac sie musial? Nie wiem juz...
  • Gość: Kolobos IP: *.zask.pl 13.12.10, 10:48
    Czy kondensatory na plycie glownej sa spuchniete? Podmien jednak zasilacz na inny sprawny.
  • Gość: Wielki IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.10, 19:33
    Kondensatory sa ok. Może to jednak wina baterii?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka