Wysłanie maila z inną datą-tylko dzięki serw.SMTP? Dodaj do ulubionych

• IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.12.10, 15:25
    Witam,
    Na pewno każdemu zdarzyło się dostać maila np. z WP, który odebrano np. 20.12.2010, a on rzekomo został wysłany 10.12.2010 i ląduje w skrzynce na dole listy z taką samą datą odebrania przez serwer.
    Muszę wysłać kilka takich maili do kontrahentów z wcześniejszą datą, bo od tego zależy moja głowa w firmie.
    Udało mi się dotrzeć do info, że do tego potrzebny jest własny serwer SMTP, sama zmiana daty na kompie zmienia date nadania, ale w skrzynce odbiorcy pojawi się z datą aktualną, a i w nagłówkach wiadomości pojawi się data faktyczna.
    I teraz pytania techniczne.
    Z sieci ściągnąłem "PostCast server", nie wiem, czy to dobry serwer smtp? W ustawieniach da się zmienić serwer smtp na localhost, niestety nie idzie wysłać takiego maila po zmianie daty, bo zostaje odrzucony. Po prostu dalej tkwi w skrzynce nadawczej, zero komunikatów o błędzie. Czy trzeba też zmienić na localhost także ustawienia smtp w outlooku? Nie wysyłam z outlooka tych wiadomości tylko bezpośrednio przez opcje Send w "Postcast Serv"
    Ktoś może mniej więcej napisać, jak to właściwie skonfigurować jeśli nei z postcastem to może innym serw. SMTP?
    Czy da się może wykorzystać jakiś skrypt i odpalić wysłanie maila ze zmienioną datą z serwera wirtualnego? A może PHPMailer?
    • Gość: !@! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.10, 07:36
      wystarczyło wykonać swoją robotę w terminie :))
      • Święte słowa! A teraz idź i więcej nie grzesz. Skąd sie takie zakały jak ty biorą? Nie dość ze coś spie..., to jeszcze chca wine zrzucać najlepiej na kosmitów, zamiast przyznać sie do tego ze coś zawaliły.
        --
        And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those, who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know, my name is The Lord, when I lay my vengeance upon thee.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.