Wysłanie maila z inną datą-tylko dzięki serw.SMTP? Dodaj do ulubionych

Witam,
Na pewno każdemu zdarzyło się dostać maila np. z WP, który odebrano np. 20.12.2010, a on rzekomo został wysłany 10.12.2010 i ląduje w skrzynce na dole listy z taką samą datą odebrania przez serwer.
Muszę wysłać kilka takich maili do kontrahentów z wcześniejszą datą, bo od tego zależy moja głowa w firmie.
Udało mi się dotrzeć do info, że do tego potrzebny jest własny serwer SMTP, sama zmiana daty na kompie zmienia date nadania, ale w skrzynce odbiorcy pojawi się z datą aktualną, a i w nagłówkach wiadomości pojawi się data faktyczna.
I teraz pytania techniczne.
Z sieci ściągnąłem "PostCast server", nie wiem, czy to dobry serwer smtp? W ustawieniach da się zmienić serwer smtp na localhost, niestety nie idzie wysłać takiego maila po zmianie daty, bo zostaje odrzucony. Po prostu dalej tkwi w skrzynce nadawczej, zero komunikatów o błędzie. Czy trzeba też zmienić na localhost także ustawienia smtp w outlooku? Nie wysyłam z outlooka tych wiadomości tylko bezpośrednio przez opcje Send w "Postcast Serv"
Ktoś może mniej więcej napisać, jak to właściwie skonfigurować jeśli nei z postcastem to może innym serw. SMTP?
Czy da się może wykorzystać jakiś skrypt i odpalić wysłanie maila ze zmienioną datą z serwera wirtualnego? A może PHPMailer?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.