Dodaj do ulubionych

atheros i samsung, pomocy!

IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.11, 14:17
hej. przez przypadek usunęłam z laptopa (samsung r530) program: Atheros Client Installation Program ver 1.0.2.1119 .nie mogę się teraz łączyć z routerem bezprzewodowo ;// pomóżcie, bo nie mogę znaleźć tego programu w internecie.. proszę o pomoc gdzie go znaleźć i jak zaistalować, i co zrobić dalej?
.. dodam, że informatyka nie jest moję mocną stroną więc proszę o wyrozumiałość..
  • Gość: Kolobos IP: *.zask.pl 15.02.11, 16:08
    Powinien byc dolaczony do sterownikow od karty wifi.
    Jezeli dostales do laptopa plyty ze sterownikami to tam powinien byc, jezeli nie to np. na stronie samsunga.
  • Gość: ohio IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.11, 16:39
    czy mógłbyś mi pomóc to znaleźć? szukamszukamm.. ale tak jak mówiłam że jestem zielona pod tym względem.. siedzę na stronie samsunga ale nie potrafię tego znaleźć..

no i komputer kupiłam w saturnie, ale nie otrzymałam żadnej płyty ;)
  • Gość: lajosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 17:05
    Poniżej link do sterów do tego laptopa:

www.samsung.com/pl/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=1402&prd_mdl_cd=NP-R530-JA01PL&prd_mdl_name=NP-R530&srchword=NP-R530
  • Gość: ohio IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.11, 17:11
    ściągnęłam to, i co mam z tym zrobić? mam to wypakowane, ale nie rozumiem pozostałych poleceń?
    proszę bardzo o rozszyfrowanie tych poleceń poniżej..
    z góry bardzo dziękuje ;*
  • Gość: ohio IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.11, 17:12
    chodzi mi o:
    Please referece the below install steps.
    1. Click the attached file and press ''Save'' button.
    Then press ''Browse...'' button and select the place where you want to save the selected file.
    2. After downloading the file, find the downloaded file and right_click on the file.
    On pop_up menu, select ''Extract All...'' option.
    3. On ''Extraction Wizard'', press ''Next'' button and press ''Browse...'' button.
    Select a folder to extract file and press ''Next'' again.
    4. After the file has been sucessfully extracted, see the extracted files.
    Run ''Setup.exe'' file or ''setup.exe'' file in the folder.
    Thanks.
  • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.11, 17:25
    Masz wypakować i uruchomić plik Setup czyli dwukrotnie kliknąć na tym pliku.
  • Gość: lajosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 17:26
    To tylko instrukcja co masz zrobić z plikiem.

Najpierw wybierz sterownik pod Twój system (patrz kolumna w tabelce po lewej stronie)

Natomiast z lewej strony tabelki masz żółtą ikonkę z niebieskim napisem ZIP.
    Kliknij na nią, a pokaże się okno pobierania pliku.
    Pobierz plik do wybranego miejsca.
    Następnie kliknij na pobrany plik.
    Zacznie się rozpakowywanie pliku.
    Po rozpakowaniu otwórz folder w którym znajdują się przed chwilą rozpakowane pliki i kliknij plik o nazwie setup.exe.
    Rozpocznie się instalacja sterowników.
    Po instalacji sterowników, komputer być może poprosi o restart. Zgódź się na to, a po ponownym uruchomieniu powinno już być wszystko OK.
  • Gość: ohio IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.11, 17:46
    serdecznie dzięękuję ;*
    i dużo miłości z okazji wczorajszych walentynek ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.