Dodaj do ulubionych

Nie aktywny mikrofon

IP: *.tosa.pl 07.05.11, 17:50
imageshack.us/photo/my-images/638/clipboard01fqn.jpg/
Jak zrobić zeby byly aktywne ustawienia mikrofonu. Mam podlaczone razem ze sluchawkami, ktore dzialaja a mikrofon nie dziala. Zainstalowalem sterowniki od dzwieku jeszcze raz ale to nie pomogla. Pilna pomoc!!!
  • Gość: Rmk IP: *.warszawa.mm.pl 07.05.11, 18:26
    Czasami jest jeszcze w opcjach do ustawienia lokalizacja z frontowego panela lub z panela tylnego. Może akurat masz włączony nie ten co potrzeba?
  • Gość: Mak IP: *.tosa.pl 07.05.11, 20:44
    Czy do frontowego czy tylniego jest tak samo, to musi byc inna przyczyna, a na pewno te sluchawki z mikrofonem sa dobre
  • Gość: Rmk IP: *.warszawa.mm.pl 07.05.11, 21:50
    A jak masz ustawione w Menu/Panel sterowania/dźwięki i urządzenia audio/audio i głos? Może zmiana rodzaju sygnału cyfrowego na analogowy? Można też sprawdzić ustawienia w BIOS-ie, wszystko zależy od sprzętu, driverów, systemu etc.
  • Gość: clipbrd.exe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.11, 08:48
    bywają poodchody z mikrofonem, na ogól małe w nowym systemie.Czasem ustawienia mikrofonu działają tylko w czasie nagrywania,komunikacji, często zablokuje je jakaś zainstalowana aplikacja używająca dźwięku.Da się to uruchomić po zainstalowaniu odpowiedniego sprawdzonego programu, ja używam GoldWave do nagrywania dźwięku i nie narzekam.Wersja angielska, prawdopodobnie.
  • Gość: Mak IP: *.tosa.pl 08.05.11, 22:29
    Mi zalezy zeby dzialal skype
  • vasilip 09.05.11, 08:52
    Spróbuj: panel sterowania> dźwięk> zakładka nagrywanie> i ustaw swój mikrofon jako domyślny.
    --
    Irasiad jest bardzo zdenerwowany na tę małpę w czerwonym...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka