Dodaj do ulubionych

internet z telewizją

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.11, 18:01
czy możecie jakiś polecić?
  • Gość: Kolobos IP: *.zask.pl 29.06.11, 19:08
    Nie mozemy, ale jak juz sie wysilisz i podasz co masz do wyboru to moze ktos Ci doradzi!
  • Gość: zielonaona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.11, 19:16
    nie znam sie zupełnie na tym. słyszałam tylko, że jesli chodzi o internet - to w pakiecie z tv jest najlepszy, najszybszy itd.
  • Gość: Kolobos IP: *.zask.pl 29.06.11, 19:34
    To zle slyszalas. Wroc jak juz dowiesz sie jakich dostawcow masz do wyboru.
  • Gość: zielonaona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.11, 21:21
    a czy o takich ogólnopolskich, że tak powiem, nie mogłabym się czegos tutaj dowiedzieć? nie wiem, neostrada, upc, cyfrowy polsat, tv n.... nie znam innych.
  • Gość: Kolobos IP: *.zask.pl 29.06.11, 22:18
    Z tych co wymienilas moge jedynie polecic UPC. Z tego co widze to teraz mozesz miec tv + net za 100zl.
  • Gość: zielonaona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.11, 12:55
    to dobra cena? wlasnie co do UPC byłam troszkę zorientowana. a jak inne firmy? wiadomo cos o ich propozycjach?
  • Gość: Rmk IP: *.warszawa.mm.pl 25.09.11, 10:29
    Operatorzy sieci kablowych mają niekiedy cenniki ustalane lokalnie. Jeśli jest promocja, to nawet w necie na stronach www operatorów brak jest informacji o tych ofertach (zapewne aby nie drażnić użytkowników w innych strefach). Ja miałem Aster (pakiet TV+net), zrezygnowałem na rzecz multimedia, gdzie 3-pack net+TV+telefon miałem taniej (1/3 ceny pakietu w Aster), ale przy okazji okazało się, że chyba wszyscy operatorzy nie lubią stałych klientów, bo jak się przedłuża umowę, to stopniowo (aby nie wywoływać stresu) podwyższają ceny. Kolobosowi zapewne chodziło o to, żebyś podała jaki masz wybór i dostęp do ofert. Ja na ten przykład mam w bloku Aster (lub UPC bo ostatnio jakieś zmiany były), Spray i Multimedia.
  • Gość: art IP: *.dynamic.chello.pl 29.06.11, 23:48
    Ja korzystam z UPC już sporo lat, ale jeśli chodzi o podejście do klienta spadają na łeb na szyję. Może u mnie korzystają z tego, że jako sieć kablowa są na osiedlu monopolistą. Ja przy przedłużeniu umowy dostałem internet 25Mb/s, podstawowy pakiet telewizyjny z nagrywarką za 145zł. Dla nowych klientów jest kilkadziesiąt zł mniej za to samo. Pierwszą umowę parę lat temu miałem nie w teorii lecz w praktyce na czas nieokreślony, przed rokiem niby też, ale w rzeczywistości nie bo przesłaniali się promocją, a teraz już zupełnie bez. I z umowy na 1 rok przeszli na 2-letnią jak w TP bez możliwości zmiany opłat w dół przez rezygnację z jakiś usług, chyba że podwyższenie parametrów za wyższą cenę. I przy przedłużeniu umowy rzucili mi 50zł opłaty "instalacyjnej" gdy nie trzeba było ruszać żadnego kabla ani gniazdka. Jeszcze nagrywarkę cyfrową wymienili mi na inną cyfrową. Poprzednia była tylko lekko ciepła mimo braku wywietrzników, a obecna jest cała podziurowana nawet z góry i z boków, a nagrzewa się jak grzejnik. Pewnie od niej podniosły mi się rachunki za prąd. Mógłbym zrozumieć zmianę przy przejściu z analogowej na cyfrową. Widocznie wzięli kontrakt z nowym producentem sprzętu. Żeby nie być posądzonym o antyreklamę muszę stwierdzić, że jeśli chodzi o jakość sygnału internetowego i telewizyjnego są super. Przez kilka lat nie miałem prawie w ogóle przerw w sygnale, a jak już to krótkie i szybkość realna jest taka jak deklarowana. Prawie zawsze ponad 20Mb, jedynie w godzinach najwyższego szczytu na linii spada czasem do kilkunastu. Więc jeśli będziesz mieć możliwość być nowym klientem to zdecydowanie polecam.
  • Gość: art IP: *.dynamic.chello.pl 25.09.11, 10:14
    Ostatnio siadł mi monitor LCD. Planuję niedługo kupić nowy. TV odbieram jeszcze na starym kineskopowym. Nowego monitora chcę używać głównie do pracy na komputerze. Można dostać sprzęt, który mogę od razu podłączyć do nagrywarki UPC i podczas przerwy w pracy obejrzeć sobie jakiś program, film czy coś innego z kablówki? Przy wyłączonym komputerze. Jeśli tak, możecie polecić konkretny model? Bez nazw sklepów, aby uniknąć zasypywania reklamami ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.