Dodaj do ulubionych

mozilla 1.7 gotowa

18.06.04, 08:17

a tu link.

--
Nawet sztuczna inteligencja lepsza jest od naturalnej głupoty.
Obserwuj wątek
      • Gość: Reader ou jes! IP: *.mci.co.uk 18.06.04, 10:10
        tylko ciut wolniej renderuje strony od wersji 0.8...no i czasami sa problemy z
        obsluga java script (takie same jak w 0.8).

Poza tym super i smiga na moim kompie az milo!
        Rowniez polecam - mi podobaja sie ikonki BACK - FORWARD :-)
        • Gość: kell Re: ou jes! IP: *.udn.pl 18.06.04, 10:24
          to ja sobie pozwole male copy&paste:

Re:Safari is slow too! (Score:5, Informative)
          by Apreche (239272) on Wednesday June 16, @12:17AM (#9438579)
          (protoman.rh.rit.edu/blog/ | Last Journal: Thursday June 17, @10:28PM)
          If you change the options in firefox in user.js in your profile as such...

// Enable pipelining:
          user_pref("network.http.pipelining", true);
          user_pref("network.http.proxy.pipelining", true);
          user_pref("network.http.pipelining.maxrequ ests", 100);

// This one makes a huge difference. Last value in milliseconds (default is 250)
          user_pref("nglayout.initialpaint.delay", 0);

Then pipelining will be enabled and the 250 millisecond delay before rendering
          will be disabled. You may not realize it, but this makes firefox render a
          zillion times faster even on the fastest of systems. Especially if you have high
          bandwith and a significant portion gets downloaded in those 250 milliseconds.

Niestety sam mam dostep do mulowatego 128kbps, wiec u mnie pewnie nie zrobi to
          wielkiej roznicy (wrazenie porownywalne z moz1.6pl, akurat ffox jako mniejszy
          wydaje sie odrobinke szybszy w uzywaniu)
          • broch Re: ou jes! 18.06.04, 12:09
            Od kilku dni mam firefox'a 0.9
            Nie powiem, ladniutki, ale nie widze zmian szybkosci na niekorzysc wersji 0.9 w
            porownaniu z poprzednia. Moze to kwestia OS (uwaga byla pisana w kontekscie
            Safari czyli OS X. OS X robi wszystko wolniej niz UNIX).
            Zmiany w user.js nie zmienily zachowania firefox. Mam polaczenie 1400kbs, byc
            moze ze to ciaglenie jest szybkosc przy ktorej widac korzysci z modyfikacji user.js
            • kell99 Re: ou jes! 19.06.04, 14:31
              wydaje mi sie, ze najwiecej zmian zauwaza uzytkownicy linuksa na razie. tutaj
              najwiecej jest zmian dotyczacych dalszej integracji ffoxa z gnome2 i glebsza
              integracje z gtk+ (gdzies czytalem, ze poprawiane jest powolny rendering fontow
              korzystajac z ft2/pango). jako, ze wersja pod osx pewnie z gtk nie korzysta (tak
              jak i wersja pod w32), to roznice beda mniej widoczne.
              ps. jak podoba sie nowy theme? chyba jest ladniejszy, od
              themes.freshmeat.net/projects/pixelzilla/
              ktory ostatnio uzywalem
              • broch Re: ou jes! 19.06.04, 19:06
                Nie sadze aby byla nawet najmniejsza roznica miedzy wersjami dla UNIXa (wole
                FreeBSD niz linuksa). Nie uzywam gnome ani KDE poniewaz nie widze zbytniego
                sensu w korzystaniu z alternatywnego OS tylko po to aby nasladowal windows. Wole
                XFree4.
                Po zrobienu update'u do 0.9 z przyzwyczajenia zerknalem na strone z nowymi
                skin'ami ale prawde mowiac domyslny wyglad firefox bardzo mi odpowiada.
                • Gość: kell Re: ou jes! IP: *.udn.pl 19.06.04, 23:12
                  uhm, wybacz, ale twierdzenie, ze gnome2 "udaje" windows to juz lekkie trollowanie.
                  to, ze mozesz podlozyc theme i udawac windows nie czyni go windows. ja bym
                  bardziej twierdzil, ze widac podobienstwa z mac osem (gorna belka), ale
                  technologie uzywane i mnogosc narzedzi do konfiguracji (i appletow) czynia to
                  srodowisko wyjatkowym.

ps. chyba, ze wszystko co ma kursor i ikonki nazywasz "podobne do windows" (btw,
                  wolisz xfree4? to gnome2 dziala jakos obok xfree4? ;)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka