Dodaj do ulubionych

jeszcze o cenzurze internetu(filmów)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.12, 13:36
uzasadnienie wprowadzanej cenzury internetu jest całkowicie nieprawdziwe.Nasilone w ciągu ostatnich 2 miesięcy ataki i likwidacje ze strony dużych koncernów na strony internetowe nie są uzasadnione.Tak jak i internautom zablokowany zostął też dla mnie dostęp do filmów(skrótów, fragmentów) których nigdy nie widziałem, widziałem raz w życiu itd. które obecnie NIGDZIE nie są wyświetlane,w żaden sposób, w żadnej telewizji, w żadnym sklepie(i nie ma tych planów).Np Z Czech, Węgier, Australii itd. itp.Od 20 marca zostął zlikwidowany przeklej.pl w języku polskim, gdzie można było zamieszczać duże pliki, za darmo.Naciski koncernów są obecne wszędzie.I jeszcze o youtube- nie zamieszcza ono zwyczajnie filmów pełnometrażowych 2 godziny, a jakość z reuły jest namiastką.Plik z muzyką mp3 to nie to samo co CD(na ogół, to namiastka) i nie powinien mieć tej samej ceny nigdy.
  • m.gregor 23.04.12, 02:05
    www.tinyurl.pl/?HlTfNqkB
    --
    Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji! Nasza główna metoda to zaskoczenie. Zaskoczenie i strach. To dwie metody. Strach, zaskoczenie i bezwzględna skuteczność - trzy metody. Strach, zaskoczenie, bezwzględna skuteczność i niemalże fanatyczne oddanie papieżowi. Cztery.. Nie! Wśród naszych metod... Wśród naszych metod są takie elementy jak strach, zaskoczenie... Wejdziemy jeszcze raz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka