Martwy piksel Dodaj do ulubionych

• IP: *.tosa.pl 21.12.12, 22:12
    www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9aa4ed9771a8101.html
    Na matrycy lapka pojawila sie czarna kreska, domyslam sie, ze jest to martwy piksel:/ Ile moze kosztowac naprawa? lapek toshiba.
    • 21.12.12, 22:52
      Piksel to kropka. Naprawa polega na wymianie matrycy i będzie kosztować niemal tyle co nowy laptop lub więcej.

--
      Na wszelki wypadek spieszmy się czytać posty, bo nie wiadomo co się stanie...
      • Gość: Mak IP: *.tosa.pl 21.12.12, 23:28
        To co sie stalo u mnie to uszkodzona matryca, dobrze zrozumialem Twoja odpowiedz?
    • Gość: lajosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.12, 16:43
      Moim zdaniem, na pewno nie jest to martwy piksel.
      Co to jest ? nie wiem, ale i tak nie wygląda na uszkodzenie bo jest bardzo regularne/symetryczne.
      Bardziej mi to wygląda na cześć jakiejś aplikacji/programu pracującego w tle.
      Chociaż z drugiej strony, pojawia się także na kursorze myszy, więc może to jednak jest jakieś specyficzne uszkodzenie matrycy.
      No sam nie wiem co o tym myśleć.
      Dziwnie to wygląda.
      • Gość: Mak IP: *.tosa.pl 23.12.12, 17:35
        Hej, a co myslicie o programach do naprawy martwych pikseli, na jakims forum znalazlem?, ile moze kosztowac wymiana matrycy toshiba 15 cali?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.