Spadł mi laptop :-(( Dodaj do ulubionych

• IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.13, 19:41
    Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc. Spadł mi laptop z niewielkiej wysokości.
    Teraz po włączeniu nie uruchamia się, ma czarny ekran i słychać tylko miarowe sygnały z kieszeni DVD. Dokładnie tak jak na filmiku poniżej:

www.youtube.com/watch?v=5LkfmjqNxG0
    Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim laptopem?
    Co się z nim stało?
    Jaką część należy wymienić?

Bardzo Was proszę o pomoc.
    • niestety nie moge pomoc. Moja szklana kula czynna jest tylko do 18:00.
      --
      Hurt
      • Gość: baobab IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.13, 21:50
        Chcąc uzyskać pomoc musisz trochę podzielić się wiadomościami o tym laptopie. Nikt nie jest jasnowidzem i nikt ci nie pomoże wróżąc z fusów. A poza tym to dobra wiadomość !!! możesz śmiało i bez zalu kupić nowy ! Ja bym się bardzo ucieszył gdyby taki przypadek mnie spotkał. Mój już kilka razy spadł i wypadł i niestety nic.....po prostu załamka. Nie warto kupowac dobrego sprzętu bo potem żal wymieniać
      • Gość: lyndie IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.13, 22:20
        Po co buraku zabierasz głos, jeśli nie masz nic sensownego do zaproponowania.
        • a ja wiem co się zepsuło!!

laptop się popsuł :>

ps. wiątpię czy tak kulturarnej osobie ktoś tu odpowie :>
          a ciebie wysyłam na drzew... eeee.. na killfile ...

rtfm.killfile.pl/
          przeczytaj. jak nie zrozumiesz, przeczytaj jeszcze raz...
          wróć jak dotrze.

--
          1... 2... 3... próba sygnaturki
        • Gość portalu: lyndie napisał(a):

> Po co buraku zabierasz głos, jeśli nie masz nic sensownego do zaproponowania.

Jezu jak ja cie lubie za te slowa. Dlaczego ja tak nie umiem sie odgryzc jak ktos mi bez sensu odpisze...

--
          monika.groszek@op.pl

"Pesymista zawsze śpi z nożem pod poduszką. Optymista też, a nuż ktoś z tortem przyjdzie...."
          • Gość: lyndie IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.13, 17:49
            A wracając do glównego wątku - czy mieliście do czynienia z taką awarią?
            • Gość portalu: lyndie napisał(a):
              > A wracając do glównego wątku - czy mieliście do czynienia z taką awarią?

Z awarią Asusa X50SL, który spadł z niewielkiej wysokości - raczej nie.
              Z laptopem, który nie startuje - oczywiście tak.

Trzeba rozebrać i zobaczyć, czy to aby nie coś banalnego - nie kontaktujący
              procesor lub pamięć na przykład. Jeśli nic z tych rzeczy, trzeba sprawdzić
              na Allegro ile jest wart i to określi nam do jakiej kwoty warto cokolwiek
              w nim naprawiać. I albo samodzielna wymiana albo serwis.
            • Gość: jw112 IP: 109.95.235.* 04.06.14, 19:03
              a co do piero tu

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.