Dodaj do ulubionych

Problem z przewijaniem stron na Allegro"undefined"

IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.14, 00:23
Od miesiąca mam problem z przechodzeniem do kolejnej strony. Jestem na przykład na 1 ze 100 stron. Po próbie przejścia na kolejną za pomocą ">" lub po wpisaniu numeru strony, nijak nie ruszam się z miejsca i widzę komunikat "undefined"... Do tego nie działa filtrowanie.
Napisałam do Allegro, ale informatyk próbował zwalić winę najpierw na przeglądarkę... Sprawdziłam na 3 - problem nie znika. Później zwalił winę na program antywirusowy i doradził by go odinstalować. Jasne... Wyłączyłam go na chwilę, ale nie odinstalowałam. Problem nadal jest.
Ma ktoś ten problem? Co z tym zrobić?
  • Gość: aqq IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.14, 07:43
    rozumiem, że przeglądarki i system zaktualizowane

na początek Ccleaner - czyszczenie systemu i Rejestru

w Opcjach internetowych / Frewall'u / Antywirze i w przeglądarkach
    obniż poziom zabezpieczeń do DOMYŚLNEGO (sugerowanego)
    ponadto w Opcjach Int. na zakładce Zaawansowane kliknij:
    "Przywróć ustawienia zaawansowane" i "Resetuj" ustawienia IE

potem:
    Java i Adobe Flash Player
    zainstaluj lub zaktualizuj

w Firewall'u / Antywirze wyłącz permanentne blokowanie apletów java i flash'ów
    (możesz ustawić na np. "Pytaj o aktywację")
  • Gość: A. IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.14, 08:44
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Używam Firefoxa i zresetowałam go już za doradą informatyka z Allegro - nie pomogło.
    Przed chwilą Ccleanerem wyczyściłam system i rejestr oraz w swoim F-secure zaznaczyłam opcję zmniejszenia ochrony, nic to nie dało. Zaktualizowałam Jave i FP. Nic.
    Nie wiem jak w opcjach internetowych obniżyć poziom do domyślnego oraz jak w antywirusie F-secure wyłączyć "permanentne blokowanie apletów java i flash'ów "...
    Będę wdzięczna za wskazówkę :)
  • Gość: aqq IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.14, 09:34
    Gość portalu: A. napisał(a):
    > Używam Firefoxa

dla Allegro wyłącz AdBlock i/lub ewentualne inne rozszerzenia zabezpieczające

> Nie wiem jak w opcjach internetowych obniżyć poziom do domyślnego

Panel sterowania ->Opcje internetowe-> zakładki: Zabezpieczenia, Prywatność i Zaawansowane
    na zakładce Połączenia sprawdź, czy aby się nie łączysz przez jakieś proxy (chello, czyli UPC, tego nie wymaga i niewiele to daje przy prędkościach UPC!) tak samo w sprawdź w FF i wyłącz (jeśli jest)

i jeszcze jedno: sprawdź, czy masz w systemie zainstalowany Microsoft .NET Framework , jak nie - zainstaluj

co do F-Secure, to go nie używam, gdyż (sorki!) uważam za program antyvirusopodobny...

jeśli to wersja bezpłatna, to faktycznie powinnaś spróbować go odinstalowywać i wtedy sprawdzić Allegro,
    a jeśli zapłaciłaś za niego, to uważam, że to była strata kasy (zalecam Eset, Norton lub Kaspersky)
  • Gość: ksiecio IP: *.nette.pl 14.02.14, 11:46
    Ja także korzystam z programu antywirusowego F-Secure i u mnie pojawił się ten sam problem w momencie aktualizacji oprogramowania z 2013 na 2014, więc jestem prawie pewien, że jest to wina F-Secure, chociaż pomoc techniczna nie była w stanie ustalić przyczyny.
  • Gość: A. IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.14, 18:16
    A jednak? Nie odinstaluję antywira gdyz za niego płacę. Zresztą jak go na moment wyłaczyłam, nie przyniosło efektu. Jakaś grubsza sprawa...
  • Gość: strzala IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.14, 19:50
    Potwierdzam. U mnie pomogło odinstalowanie F-secure

Pozdrawiam
  • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.14, 10:43
    Jeżeli jeszcze problem nie został rozwiązany to proszę zrobić tak:
    Nic nie trzeba czyścić ani odinstalowywać. Problem faktycznie pojawia się przy korzystaniu z F-security. Należy zmienić ustawienia. Ja korzystam z pakietu bezpieczeństwa UPC - Fsecurity i na tym przykładzie podam jak rozwiązałem problem:
    Uruchamiamy pakiet bezpieczeństwa UPC
    Bezpieczny Internet
    Użytkownicy
    Ochrona przeglądania - ustawienia
    wybierz blokowane witryny - odznacz witryny sklasyfikowane jako szkodliwe
    oraz pokaż klasyfikację: wyniki z wyszukiwarek.
    Zapisujemy i allegro powinno działać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.