Dodaj do ulubionych

jakie zamienniki do brother J152W

08.05.14, 20:41
Jakie zamienniki byście polecili, czy dobre są te po 2-3 złote z allegro czy lepiej kupić coś innego?
Edytor zaawansowany
  • 09.05.14, 15:18
    Na pewno musisz zwrócić uwagę na to czy są to zbiorniki z chipami w innym przypadku będzie koniecznie przełożenie ich ze starych zbiorników, a nie zawsze może to się udać.
    Ja polecam zamienniki kupowane tutaj. Sprawdzona firma i szybka wysyłka.
  • 14.05.14, 19:10
    Ja bym był ostrożny uważał z takimi zamiennikami za kilka złotych. Ja używam zamienników Asarto czy AJ są bardzo dobrej jakości. Sam druk nie różni się niczym od druku na oryginalnych znacznie droższych tuszach czy tonerach.
  • 23.05.14, 14:58
    ... to oczywiste że lepiej wybrać zamienniki od sprawdzonych producentów - te najtańsze z allegro lub od dziwnych producentów to pewne kłopoty
  • 19.05.14, 14:00
    Zamienniki do Brothera to dobry pomysł. Mają w swoim składzie alkohol, który dodatkowo przy każdym wydruku oczyszcza głowicę drukarki. Generalnie jakościowo nadają się do typowo biurowych zastosowań i do tego je polecam. Do zdjęć, tudzież bardziej ambitnych wydruków TYLKO oryginały.
  • 26.07.14, 13:45
    większość tuszy ma w swoim składzie element czyszczący i przy każdym drukowaniu czyści głowice
  • 20.05.14, 14:17
    różnica w cenie zamienników do brothera jest bardzo mała - dlatego lepiej wybrać te lepszej jakości jak chociażby Asarto niż te bezmarkowe z allegro lub stron sprzedających swoje tusze - szkoda ryzykować uszkodzeniem głowicy
  • 20.05.14, 14:25
    Masz rację, lepiej nie kupować zamienników, które kosztują podejrzanie tanio. Szkoda ryzykować. Polecam FullPrint.

seth-gecko napisał:

> różnica w cenie zamienników do brothera jest bardzo mała - dlatego lepiej wybra
    > ć te lepszej jakości jak chociażby Asarto niż te bezmarkowe z allegro lub stron
    > sprzedających swoje tusze - szkoda ryzykować uszkodzeniem głowicy
  • 30.05.14, 17:20
    wybierając zamienniki warto sprawdzić jak wypadły w testach portali lub prasy branżowej ... jeśli wyniki były słabe lub tusze nie znalazły się w rankingu to lepiej wybrać cos sprawdzonego
  • 21.05.14, 15:24
    Ja na pewno polecam zamienniki które ma w swojej ofercie Doktortusz. Że jest to solida firma sprawdziłem sam na własnej drukarce i tak już od 4 lat jestem ich stałym klientem. Co prawda mam inny model Brothera, ale jestem bardzo zadowolony z jakości tuszy które tam kupuje.

Jestem też spokojny bo udzielają gwarancji nie tylko na sam wkład, ale również na ewentualne uszkodzenie sprzętu wynikające z użytkowania wkładów
  • 30.05.14, 17:15
    tylko szkoda że nie są one powszechnie dostępne jak chociażby Asarto czy Active Jet ... co do jakości to ciężko określić ponieważ nie widziałem w żadnym z testów PCWorld itp. prasy branżowej
  • 07.06.14, 09:50
    kiedyś się przejechałem na tych tanich zamiennikach po kilka złotych. Trochę droższe ale według mnie dużo lepsze są Actis, jeśli dużo drukujesz to chyba najbardziej będą się opłacać.
  • 26.06.14, 17:01
    w tym przedziale cenowym lepiej wybrać zamienniki, które jakością nie odstają od oryginałów takie jak chociażby Asarto ... i jeśli ktoś chce kupować na allegro to tu sa sprawdzone sklepy :

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=27966915&id=2
    allegro.pl/sklep/6807715_point-print-tusze-i-tonery-do-drukarek
  • 02.07.14, 04:08
    Zamienniki po 2-3 złote? Gdzieś ty takie widział człowieku?
    --
    zwiedzanie Krakowa nocą... coś pięknego!
  • 28.07.14, 10:51
    takie zamienniki można znaleźć na allegro, ale odradzam ich zakup jeśli chcemy żeby nasza drukarka dłużej nam posłuzyła
  • 28.07.14, 11:33
    te podejrzanie tanie zamienniki z allegro trzeba omijać, lepiej wybrać niewiele droższe zamienniki od takich producentów jak aj, asarto, uni-1, elo czy blackpoint
  • 30.08.14, 23:38
    z wymienionych przez ciebie zamienników Asarto są chyba najlepszym wyborem - dobra jakość, wydajność, cena i najdłuższa gwarancja

--
    Przedstawiciel Volvo na Forum.
  • 12.09.14, 14:54
    Warto je wypróbować, sprawdzisz czy będą Ci odpowiadały. Dla mnie zamienniki tego producenta są jedne z najlepszych na rynku.
  • 16.09.14, 14:48
    obecnie to rzeczywiście jeden z lepszych producentów i oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny
  • 17.09.14, 21:39
    A znasz może jakieś sklepy internetowe, które oferują konkurencyjne ceny zamienników?
  • 18.09.14, 10:52
    www.tuszmarkt.pl kupuję tam często, mają dobre zamienniki, bynajmniej do mojego Brothera :)
  • 12.10.14, 23:34
    oby to nie był kolejny sklep który w swojej ofercie ma zamienniki tylko jednego producenta i to takiego o którym nikt nie słyszał
  • 22.09.14, 10:11
    sklep.doktortusz.pl
  • 21.09.14, 22:35
    moze Lambda?
    czarnynabialym.sklep.pl/pl/i/Dlaczego-LAMBDA/2
  • 01.10.14, 22:35
    Na rynku jest wiele dobrych marek ja osobiście najczęściej korzystam z zamienników Asarto i AJ.
  • 12.10.14, 23:31
    ja z korzystałem przez dłuższy czas, ale od ponad roku używam Asarto - nieco lepsza jakość, gwarancja i niższa cena
  • 03.12.14, 20:03
    Serdecznie zapraszam na www.toneryotwock.pl ! Jesteśmy specjalistycznym dostawcą,
    zaopatrującym przedsiębiorstwa w materiały do urządzeń biurowych.
    W zakres naszych usług wchodzi również regeneracja tonerów, polegająca na starannym odnowieniu kaset czy kartridży.
    Dzięki temu oferowane przez nas tonery HP, jak i do drukarek innych marek mogą być znacznie tańsze.
    Na tusze HP, jak również wszystkie inne nasze produkty udzielamy pełnej gwarancji.
  • 03.03.15, 15:55
    zapytaj pracowników sklepu tusze. info, zawsze chętnie podpowiadają jakie jest najlepsze rozwiązanie :)
  • 24.03.15, 19:30
    No za 2-3 zł to bym się zastanowiła, choć do tych drukarek faktycznie można tanio kupić. U mnie sprawdzają się asarto, ale są też inne znane i popularne, które warto kupić, żeby zaoszczędzić.
  • 01.04.15, 12:13
    te podejrzanie tanie są złą inwestycją - wątpliwa jakość i duże ryzyko awarii, zdecydowanie lepiej trochę dołożyć i wybrać zamienniki od sprawdzonego producenta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.