nagrywarka+DVD-opinie Dodaj do ulubionych

• IP: *.univ.gda.pl 04.04.02, 00:08
    Witam!
    Co myślicie o tego typu nagrywarkach (np. LG GCC-4120B)?Warto?
    • Gość: Doki IP: 62.235.207.* 04.04.02, 07:41
      Nie warto, dopoki producenci nie dogadaja sie co do standardu.
      Nie warto, no chyba ze wyjatkowo. Malo kto potrzebuje 4 GB miejsca do nagran od
      razu. CD-ROMy sa o wiele tansze, a tym, ktorzy potrzebuja tak wiele miejsca,
      polecilbym raczej zewnetrzne twarde dyski laczone przez FireWire.
    • Gość: makryba IP: *.u.mcnet.pl 04.04.02, 10:51
      Wydaje mi się że pytasz o tak zwany Combo drive czyli DVD+CD-R/RW.
      Od 3 miesięcy posiadam Combo LG. Bardzo dobrze się sprawuje jako odtwarzacz DVD
      (dołaczone oprogramowanie Power DVD) i nagrywarka (Roxio Easy CD-Creator oraz
      program do CD RW umożliwiający traktowanie CDRW jako dysku z poziomu
      eksploratora). Urządzenie kupowałem z założeniem że nie będe specjalnie wiele
      wypalał (wypalam ok 10-12 płytek tygodniowo) i raczej oglądam na nim DVD, jako
      CD uzywam zykłego napędu bo mi się ostał i jest szybszy niż Combo - ogólnie
      bardzo dobra "tańsza" alternatywa dla osób które nie potrzebują pro-sprzętu o
      zaj*** osiągach tylko przyzwoitego sprzetu do codzienniej pracy-rozrywki.
      Acha - kupiłem wersję BOX i ją w szególności polecam, dołączone oprogramowanie,
      kabel IDE, audio, śrubki, instrukcje... bezpieczne opakowanie.
      pozdrawiam
      • Gość: Merlin IP: *.univ.gda.pl 04.04.02, 19:43
        Gość portalu: makryba napisał(a):

> Wydaje mi się że pytasz o tak zwany Combo drive czyli DVD+CD-R/RW.
        > Od 3 miesięcy posiadam Combo LG. Bardzo dobrze się sprawuje jako odtwarzacz DVD
        >
        > (dołaczone oprogramowanie Power DVD) i nagrywarka (Roxio Easy CD-Creator oraz
        > program do CD RW umożliwiający traktowanie CDRW jako dysku z poziomu
        > eksploratora). Urządzenie kupowałem z założeniem że nie będe specjalnie wiele
        > wypalał (wypalam ok 10-12 płytek tygodniowo) i raczej oglądam na nim DVD, jako
        >
        > CD uzywam zykłego napędu bo mi się ostał i jest szybszy niż Combo - ogólnie
        > bardzo dobra "tańsza" alternatywa dla osób które nie potrzebują pro-sprzętu o
        > zaj*** osiągach tylko przyzwoitego sprzetu do codzienniej pracy-rozrywki.
        > Acha - kupiłem wersję BOX i ją w szególności polecam, dołączone oprogramowanie,
        >
        > kabel IDE, audio, śrubki, instrukcje... bezpieczne opakowanie.
        > pozdrawiam

Tak, chodziło właśnie o Combo. Ja również potrzebuję sprzętu do takich celów,
        zatem chyba się zdecyduję. Dzisiaj gość z Media Markt odradzał mi go( bo podobno
        długo nie pociągnie- mniej niż rok, ale pewnie miał na myśli jakąś super
        eksploatację). Dzięki za doradzenie wersji BOX. Jaka jest jej cena?
        Pozdrawiam

• Gość: makryba IP: *.u.mcnet.pl 05.04.02, 12:08
          ja za swoje Combo płaciłem coś koło 700 PLN, a może mniej?? to było jakoś na
          początku roku i ceny chyba nieznacznie spadły - zobacz na wgk.waw.pl
          • Gość: Koolo IP: *.lomza.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.02, 14:01
            Za taką cene to kupisz i CD-R i DVD np.
            DVD Toshiba x16/x48 ATAPI SD-M1612 295 zł
            Lite-On LTR-24102B BOX (x24/x10/x40) 395 zł
            www.komputronik.pl/detal/index.htm
            I taka jest moja rada.
            • Gość: Koolo IP: *.lomza.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.02, 14:05
              A te LG to 435 zł kosztuje.
              • Gość: makryba IP: *.u.mcnet.pl 05.04.02, 14:25
                cena z wgk 540 nie sądzę by można było ją taniej kupić w sklepie (+- 20 pln).
                sprawdzałem w rachunkach w styczniu płaciłem 620, znaczy się staniały. normalka.
                • Gość: Merlin IP: *.univ.gda.pl 05.04.02, 21:37
                  Gość portalu: makryba napisał(a):

> cena z wgk 540 nie sądzę by można było ją taniej kupić w sklepie (+- 20 pln).
                  > sprawdzałem w rachunkach w styczniu płaciłem 620, znaczy się staniały. normalka
                  > .

Dziękuję za wszelkie informacje! Zastanawiam się nad wgk i komputronikiem,
                  poleconym przez Koolo, tam to LG jest rzeczywiście za 435 (chociaż sprawa
                  przesyłki prawie wyrównuje ceny). Zdecyduję się na ten sklep, który ma więcej
                  plusów. Mogę liczyć na sugestie?
                  pozdrawiam

• Gość: Merlin IP: *.univ.gda.pl 05.04.02, 21:25
              Gość portalu: Koolo napisał(a):

> Za taką cene to kupisz i CD-R i DVD np.
              > DVD Toshiba x16/x48 ATAPI SD-M1612 295 zł
              > Lite-On LTR-24102B BOX (x24/x10/x40) 395 zł
              > <a href="http://www.komputronik.pl/detal/index.htm"target="_blank">www.komputro
              > nik.pl/detal/index.htm</a>
              > I taka jest moja rada.
              Dzięki! Przejrzałem ofertę komputronika, niezła! Można na nich liczyć? W razie
              kłopotów ze sprzętem nie robią problemów?

pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.