Ile czasu trwa kwarantanna????????????? Dodaj do ulubionych

• IP: 80.51.243.* 30.08.04, 12:21
    Mam atywirusa i niektóre pliki mam zakażone i mam je w kwarantannej. Wiem że
    one sa odizolowane od innych plików ale ILE CZASU TRWA TA KWARANTANNA????
    Jeżeli ktoś wie to proszę o odpowiedź.
    Szimin:)
    • Gość portalu: Szimin napisał(a):

> Mam atywirusa i niektóre pliki mam zakażone i mam je w kwarantannej. Wiem że
      > one sa odizolowane od innych plików ale ILE CZASU TRWA TA KWARANTANNA????
      > Jeżeli ktoś wie to proszę o odpowiedź.
      > Szimin:)

Jeszcze może podaj jaki antywirus.

--
      Nadmiar zaufania jest głupotą, nadmiar nieufności nieszczęściem.
      Nie zniżajmy się do format c: ;)

Net
    • 30.08.04, 12:54
      To Ty decydujesz ile trwa kwarantanna, jeśli okaże się, że bez podejrzanego o
      zakażenie pliku system nadal działa i o nic się nie pluje, to znak, że plik ten
      był ciałem obcym wstrzykniętym do organizmu, takie ciało obce można usunąć.
      Jeśli jednak system bez tego pliku się krzaczy, to należy go przywrócić do
      systemu, lub jeszcze lepiej dokonać transplantacji (skopiowania) z innego (nie
      zakażonego) systemu, warto zadbać o zgodność dawcy i biorcy (ta sama wersja
      systemu, poprawek w systemie, ew. oprogramowania).
      --
      Promuj Linuksa, zaprzestań naprawiania cudzych Windowsów!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.