Dodaj do ulubionych

jaki komputer wybrać?

13.03.16, 20:18
Od kilku lat używam MacBook Air , ale znam dobrze też inne laptopy i ogarniam windowsy. Muszę zdecydować o zakupie nowego kompa i nie wiem na co się zdecydować. Z jednej strony maki są bardzo przyjazne i proste w obsłudze, z drugiej ich cena mnie zniechęca , a ładowarki zużyłam już chyba ze cztery. I tak źle i tak niedobrze. Doradźcie proszę.
Edytor zaawansowany
  • Gość: 802.11n IP: 5.254.65.* 14.03.16, 09:25
    Trudno doradzić, sama musisz zdecydować.

Ja np. nigdy nie pracowałem na macach i wziąłbym coś na Windowsie, chociażby dlatego, że jeśli potrzebuję jakiegoś programu, to wiem, że go prawie zawsze znajdę. Z macami nie jest tak różowo. Ale akurat to dla Ciebie może nie stanowi problemu?

Cena też gra na mocno niekorzyść maca.

No ale maki są ładniejsze - co ma też niebagatelne znaczenie dla dziewczyny.
  • 14.03.16, 10:28
    jesli masz zylke hazardzisty, samozaparcie, i kase to kup peceta ubranego jak MAC. To jest Asus Z240-C4.
    Tylko ze:
    u nas jeszcze niedostepny
    chyba jednak awaryjny
    i kasa!!
    Czyli raczej nie polecam ale popatrzec warto.
  • 14.03.16, 14:36
    Czy na pewno potrzebny Ci jest laptop?
    Jeżeli nie to za psie pieniądze (od 400,- +++) można kupić komputer na All. Np 2 rdzeniowy 3GHz + 4GB z W7. Niewiele droższe 4-rdz. Wybierać tylko polisingowe (od jednego sprzedającego b. dużo sztuk).
    Odpadają problemy z akumulatorkami o krótkiej żywotności, z ładowarkami.
  • 14.03.16, 19:34
    Jeżeli masz w rodzinie młodego chłopaka, to najlepiej jego zapytaj. Ja sama narobiłam już wiele głupstw przy zakupach sprzętu. Musisz sprecyzować do czego jest ci potrzebny laptop i jaka kasą dysponujesz. Zawsze możesz od niechcenia pogadać ze sprzedawcami w sklepach. Tez czasem coś sensownego doradzą.
  • 15.03.16, 08:34
    Co do urody maców, to wcale nie jest powalająca, bardziej podoba mi się sony vaio. Nie mam problemu ze znalezieniem potrzebnych mi programów. Pewnie, że wolę ładniejszy i tańszy, ale przyzwyczajenie robi swoje.
    Nie wiedziałam, że są takie podróbki i to firmowe. Moje dziecko ma zwykłego Asusa, ale nie zachwyca mnie.
    Nie lubię radzić się sprzedawców, bo oni zawsze chwalą to co najdroższe, albo to co im słabo się sprzedaje, więc nie mam zaufania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.