Dodaj do ulubionych

adobe flash player

28.12.16, 20:45
witajcie mam peoblemm instaluje adobe... i jak juz wszystko jest ściagniete wyskakuje mi komunikat ...jak chcesz otworzyc ta witryne internetowa... mam 3 opcje do wyboru i zadna nie dziala nie da sie nic nacisnac i dlatego adobe nie ściaga sie do konca co zrobic mam windows 10
Edytor zaawansowany
  • 29.12.16, 09:39
    Sprawdz instalatory stad:
    fpdownload.adobe.com/get/flashplayer/pdc/24.0.0.186/install_flash_player.exe
    fpdownload.adobe.com/get/flashplayer/pdc/24.0.0.186/install_flash_player_ppapi.exe
    fpdownload.adobe.com/get/flashplayer/pdc/24.0.0.186/install_flash_player_ax.exe
  • 29.12.16, 14:32
    ok ale czemu wyskakuje przy innych programach ,,,,
    ak chcesz otworzyc ta witryne internetowa..
    1,uzyj aplikacji
    2,uzyj domyslnej przegladarki
    zawsze otwieraj safecart.com za pomoca tej przegladarki..
    noi problem w tym ze nie dziala zadna opcja nie da sie nic nacisnac i tym samym np.program viper soft nie da sie do konca odtworzyc,,czemu
  • 30.12.16, 08:10
    Zrób zrzut ekranu tych komunikatów i zamieść go tutaj.
    I popraw pisownię, bo piszesz tak niechlujnie, że nie idzie zrozumieć.
    Jaki Viper Soft i co on ma wspólnego z safecart.com?
  • 02.01.17, 11:07
    na szczęście większość witryn odchodzi już od flasha a adobe powoli przestaje go wspierać na rzecz html5

--
    studia magisterskie zarządzanie

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.