Dodaj do ulubionych

Windows 10 się w kółko indeksuje

22.06.17, 23:11
Ostatnie dwa tygodnie usiłuję zorganizować sobie jakoś stanowisko pracy. - Wyszukiwanie w Outlooku nie działa, bo trwa indeksowanie. To indeksowanie jest z kolei skutkiem tego, że, jak widać w "opcjach indeksowania" w ustawieniach (Win10), trwa indeksowanie w samym systemie.

Wczoraj udało mi się chwilowo nad tym zapanować, po czym dziś wszystko od nowa. - Windows mam do przeindeksowania znowu jakieś 200 tys. elementów. A potem czeka mnie zabawa z indeksowaniem wewnątrz Outlooka.

Czy ktoś miał coś takiego? ... Wie jaka jest tego przyczyna i jak usunąć ten problem?
Edytor zaawansowany
  • 24.06.17, 16:20
    Wylacz indeksowanie i nie uzywaj Outlooka, wtedy nie bedziesz mial problemow.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.17, 02:25
    Jeśli firma narzuca Outlook'a to może być problem z "nieużywaniem Outlook'a", a wyłączenie indeksowania może wymagać uprawnień administratora których użytkownik może nie posiadać. Najsensowniej chyba poprosić o pomoc osobę zajmującą się w firmie wsparciem d/s IT.
  • 27.06.17, 17:40
    Watpie zeby autor mial dzial IT w firmie, gdyby tak bylo to by tutaj nie pisal.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.