Dodaj do ulubionych

wirtualne pulpity w win 10

06.08.17, 18:15
Czy można na każdym pulpicie mieć inny zestaw ikon? U mnie każdy nowy wirtualny pulpit, to kopia głównego. I jak to ewentualnie zrobić?
Kiedy używałem siódemki z Dexpotem to na wirtualnych pulpitach miałem inny zestaw ikon. Miałem pulpity: Internet, Biuro, Rozrywka, Gry, Narzędzia a w każdym ikony skrótów do aplikacji. Nie mówiąc już o różnych tapetach i kolorach.
Edytor zaawansowany
  • 07.08.17, 09:22
    Osobiście się nie spotkałam z możliwością dostosowania pulpitów pod tym kątem, o którym mówisz. Jedynie jest to nowa przestrzeń robocza, na której sobie rozmieszczasz okienka programów wedle uznania. Może w jakiejś z aktualizacji będzie możliwość dostosowania pulpitów, gdyż celem pulpitów wirtualnych jest rozszerzenie programowo naszej przestrzeni roboczej. Można zawsze tą przestrzeń rozszerzyć fizycznie podłączając kolejne monitory do komputera / laptopa.
  • 08.08.17, 19:40
    To wiem. Ale w Dexpocie na "7" w laptopie tak mam. Mam kilka pulpitów tematycznych i też pootwierane różne aplikacje. Zmontowałem sobie nowego desktopa i tam mam "10" i nie widzę takiej możliwości. Ale przeskakiwanie pomiędzy pulpitami jest łatwe i szybkie.
    M.

--
    "Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą"
    Stefan Kisielewski - Kisiel

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.