Dodaj do ulubionych

Dysk zewnętrzny czy pendrive do nagran z tv Sony?

04.01.18, 14:32
Chciałem kupić jakiś zewnętrzny nośnik do nagrywania programów z telewizora (androidowe Sony) i już decydowałem się na poręcznegpo pendrive 128 GB USB 3.0 ale przypomniałem sobie o zewnętyrznych dyskach 2,5" także USB 3.0 znacznie bardziej pojemnych a pomimo tego jak zauważyłem dla powyższego celu mniej chętnie kupowanych? Dlaczego skoro ceny są porównywalne a na dysku nagram znacznie więcej? Czy faktycznie androidowe Sony ma jakieś problemy z kontrolowaniem pracy dysków a radzi sobie z pendrivami i nie warto ryzykować?
Edytor zaawansowany
  • wariant_b 04.01.18, 15:56
    Faktycznie ma, choć chyba stworzone przez prawników, a nie inżynierów:
    sony-eur-eu-en-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/44709/~/problems-using-your-external-usb-tv-hard-disk-drive-%28hdd%29%3F-discover-how-to
  • autkowy 04.01.18, 21:33
    Dzięki za odpowiedź. Ponoć problem tkwi w wadliwej kontroli stanu usypiania twardych dysków. Miałem na tydzień pozyczony dysk WD i na szczęście nie zepsuł sie chociaż jego światełko migało często i to nie zawsze zgodnie z aktywnością telewizora... stąd moje obawy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.