Dodaj do ulubionych

Monitor wielkoformatowy

30.01.18, 12:20
Ktoś miał może jakiekolwiek doświadczenia z monitorami wielkoformatowymi? Chodzi o zakres biurowy, przede wszystkim zastosowanie w celach szkoleniowych czy prezentacji różnych innych materiałów. Waham się między tym, a rzutnikiem. Bardziej zastanawia mnie kwestia jak się mają ceny obydwu tych rozwiązań i które będzie po prostu bardziej wygodne czy praktyczne.
Edytor zaawansowany
  • iamfinancier 27.02.18, 13:40
    Tego typu monitor, jak już zresztą wspomniałaś/łeś może mieć zastosowanie w salkach konferencyjnych na przykład. Albo szkoleniowych pomieszczeniach. Sprawdza się dobrze, lepiej niż rzutnik, który wymaga zaciemnienia pomieszczenia. Rzutnik co prawda to tańsza opcja (choć to zależy, porządny rzutnik to wydatek około 2 tys. zł), ale monitor lepszy. Poza tym takie urządzenia często już się robi dotykowe co w sumie dodatkowo usprawnia nawigację. Jeżeli wiesz, że często będziesz z niego korzystać to jak najbardziej Ci się to opłaca. No i pamiętaj, że w monitorze jakość obrazu będzie o niebo lepsza. Zwykłe wielkoformatówki to koszt około kilku tys. zł. Dotykowe to mniej więcej kilkanaście tys. przy sporej przekątnej. Od Twojego budżetu zależy co weźmiesz. Pooglądaj sobie zresztą np. na iiyama-sklep.pl co mają, bo może akurat Cię zainteresuje, ja tam brałem jakiś czas temu monitory do biura i jestem zadowolony. Przemyśl sobie co Ci bardziej odpowiada i kupuj, choć z rzutnika to ja bym na Twoim miejscu zrezygnowal.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.