Dodaj do ulubionych

1 komputer 2 różne monitory i 2 różne przeglądarki

01.02.18, 19:33
Jak to zrobić ? Podłączyłem drugi monitor do kompa, co prawda przez przejściówkę ale działa.
Wykrywa ekran. Mogę powielić lub rozszerzyć ekran. Co zrobić żeby na drugim ekranie otworzyć drugą czytaj inną przeglądarkę internetową ??? Na razie na drugim monitorze mogę tylko stworzyć i zapisać nowy folder lub plik , który i tak otwiera się w 1 oknie (monitorze)
Edytor zaawansowany
  • wariant_b 01.02.18, 19:56
    A jaki masz system operacyjny? Bo występują różnice w obsłudze wielu ekranów.

Spróbuj otworzyć przeglądarkę i przeciągnąć jej okno na drugi monitor. To zwykle działa.
  • garmiii 01.02.18, 21:34
    Wielkie dzięki !
  • calafiore 01.02.18, 20:10
    Przesuń okno na drugi ekran. Tryb pełnoekranowy może nie zadziałać (zgaduję)
  • allegropajew 07.03.18, 22:35
    Zadziała. Od 7 w górę zadziała!

Czasem tylko nie do końca wiadomo, na którym monitorze wyświetli się pełne okno, jeśli maksymalizowane właśnie okno jest kawałkami na obu. Zazwyczaj działa zasada prawego górnego rogu.

Gościula

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.