Dodaj do ulubionych

Pale Moon - rozjechany pasek adresu

11.02.18, 20:55
W przeglądarce Pale Moon ustawiłem w oknie dostosowania wielkości ikon na pasku adresu (nawigacyjnym) małe ikony i po powrocie do dużych ikon teraz za każdym razem, gdy włączam przeglądarkę, mam "rozjechany" pasek adresu, tzn. przyciski mają różne rozmiary i cześć z nich jest bardzo duża, a cały pasek jest szerszy niż powinien. Wygląda to tak:
s18.postimg.org/ks6nl71dl/Pale_Moon_-_pasek_adresu_rozjechane_ikony.png
Normalnie powinien wyglądać tak:
s18.postimg.org/x6tfln37d/Pale_Moon_-_pasek_adresu_normalne_ikony.png
Żeby wrócić do normalnego wyglądu paska, muszę po każdym włączeniu przeglądarki w oknie "Dostosuj" zaptaszkować "Używaj małych ikon" i potem odptaszkować. Jest to trochę upierdliwe. Czy ktoś wie, jak naprawić ten problem? Przypuszczam, że rozwiązanie będzie takie samo jak w trochę starszych wersjach Firefoxa (jak ktoś nie ma Pale Moona).

Gdy ustawię ikony na małe i zrestartuję przeglądarkę, to ikony i pasek zachowują swoje wymiary. Wolę jednak używać większych ikon.

Pousuwałem wszystkie ikony rozszerzeń z paska, ale po ponownym umieszczeniu na pasku nawigacyjnym przyciski od razu stają się większe niż powinny i pasek się rozjeżdża.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.