02.12.18, 13:27
Cześć.

Podpowiedzcie proszę w jaki sposób ( za pomoca jakiego programu ) mogę zgrac wszystkie wiadomości typu: sms, mms z Sony Z 5 Premium?

Dziekuję
Edytor zaawansowany
  • wariant_b 02.12.18, 16:22
    A sprawdzałeś już Sony Xperia Companion na PC?
  • lekkoduch 02.12.18, 20:57
    Witaj. Tak sprawdzalem, nie mozna
  • wariant_b 03.12.18, 23:56
    A co konkretnie mu się dzieje?
    Używałem go lata temu, ale łączył się i działał.

A próbowałeś innych programów do transferu lub backupu z Androida na PC?
    Ostatnio macałem Syncios - brał SMS-y, choć ciężko powiedzieć, żeby wygodnie.
  • mlekomleko 10.12.18, 20:04
    ja za każdym razem zrzucam smsy za jego pomocą, chyba najlepsze rozwiązanie i to bezpośrednio od producenta więc nie ma opcji że nie będzie działać
  • lekkoduch 07.12.18, 14:20
    Nie probowalem zadnych programow dodatkowo. Dlatego właśnie tutaj napisalem o porade
  • awariant 07.12.18, 21:40
    Spróbuj appek SMS Backup&Restore lub SMS Backup+ ze sklepu Google na smartfonie.
    Wprawdzie korzystają z dysku lub poczty Gmail ale powinny pozwolić wyciągnąć wiadomości SMS
    i pobrać je na komputer lub wczytać na inny smartfon.

Na moim komputerze udało mi się pobrać SMS-y za pomocą Syncios po kablu USB.
    Ale forma w jakiej je dostałem nie bardzo mi się podoba - albo XML, albo plik html.

Jednak nie ma to jak stara Nokia PC Suite, która dawała prawie pełną kontrolę nad telefonem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.