Dodaj do ulubionych

Laptop 17''+

31.01.19, 23:55
Jako, że jestem starym wyjadaczem forumowym (ale niekoniecznie częstym gościem na "Komputer") to piłka będzie krótka:

Potrzebny mi przenośny komputer domowy (tj. laptop, ale z dużym ekranem - 17'').
Przejrzałem największe sklepy i trudno cokolwiek znaleźć, bo mam dość specyficzne wymagania:

procesor i5 (ale nie jakaś kastrowana wersja, tylko 4 rdzenie),
dysk SSD przynajmniej na system i dość pojemny HDD na pierdoły,

nieistotne zaś są karta grafiki (mam już 15,6'' który pociągnie większość gier - i7, sporo RAM i wypaśna grafika, ten komputer ma być po prostu "domowy" z możliwością zabrania go ze sobą w dowolne miejsce) i marka (nie mam uprzedzeń, no może mniej mi pasuje Lenovo ze względu na kształt klawiatury, ale to tyle).

No i najistotniejsze - budżet - 3499,99 i ani grosza więcej (będzie brane na firmę, a potrzebuję kosztów na luty, a nie na kolejne dwa lata - ci z JDG zrozumieją o co chodzi).

Ktoś?

Coś?
--
Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
Edytor zaawansowany
  • awariant 01.02.19, 09:17
    Wymagania nietypowe, więc brak odpowiedniej klasy sprzętu, a wybór nie za wielki.

To jest skrojone dokładnie na miarę (3499,- i darmowa dostawa):
    www.x-kom.pl/p/434886-notebook-laptop-173-acer-aspire-5-i5-8250u-8gb-240-plus-1000-win10-mx150-fhd.html

Z Lenovo będzie mały problem - uda się znaleźć Idapad 320 lub 330 17" z procesorem i5-8250U
    w podanej cenie, ale dysk HDD będzie musiał być w kieszeni na napęd optyczny.
  • qqbek 01.02.19, 09:33
    Dziękuję za sugestię - również trafiłem na ten model, ale szukałem też jakiejś alternatywy.
    Zresztą salon X-Kom mam u siebie na wsi (Lublin), więc mógłbym i z odbiorem w salonie zamówić.
    Zaletą Acera byłyby też dwa lata gwarancji (wiem, że do tej pory część producentów nie daje tyle przy sprzedaży dla firm).
    Co do Lenovo - jak już pisałem - irytuje mnie układ klawiatury. Z drugiej strony napęd optyczny nie był wyszczególniony przeze mnie jako "must have", więc i tę opcję mogę rozważyć.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • awariant 01.02.19, 16:36
    > Dziękuję za sugestię - również trafiłem na ten model, ale szukałem też jakiejś alternatywy.

Okazyjnie jeszcze można trafić w tej cenie Dell Inspiron 5770 np:
    www.x-kom.pl/p/384863-notebook-laptop-173-dell-inspiron-5770-i5-8250u-8g-128-plus-1000-win10-sr-r530.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka