Dodaj do ulubionych

problem z lenovo

11.02.19, 15:50
Przepraszam, ale mogę tylko tutaj. Z moim komputerem jest taki problem – to znaczy: W prawym oknie, tam gdzie są wszystkie dane komputera. To jest takie dolne okno. Nie ma okna takiego które będzie się znaczyć o istnienie takiego okienka. To jest w takiej górnej krawędzi. To z górnej wersji ma taki wymiar: 5 cm x 7 cm. Wyskakuje mi w momencie podania pendrive lub nadaniu płyty. Mam Lenovo.
Edytor zaawansowany
  • tapatik 11.02.19, 17:14
    Zrób zrzut ekranu tego okienka i zamieść tutaj.

--
    Po tych wszystkich świętach mam awitaminozę.
    A dokładniej - niedobór witamin € i $.
  • coca.kola 13.02.19, 20:02
    Jak napisałam :) Wcześniej to działa, to znaczy: Wcześniej podany prawy dolny klawisz a spowodowało na górny ekran monitora. Tu jest wymiar "5 cm x 7cm". A w monitorze tym 1 dotyczy "na lewą stronę", bo 2 i 3 nie pamiętam. A to dotyczy Jego wejścia do naprawy komputera. Bo po tym wejściu absolutnie nie stwierdzam czemu nie mogę dojść do tego czemu się w poprzednim dochodzę a tym nie. A zdarzenie są zdjęciami połączone. Są sprawdzone dołączenia. Są dołączone zdjęcia.
    20190211_212718.JPG
    20190211_212739.JPG
    20190211_212820.JPG
  • tapatik 13.02.19, 20:13
    Zdjęcia nie wkleiły się.
    Strzelam, że załączałaś obrazki znajdujące się na twoim komputerze.
    Musisz je wrzucić na zewnętrzny serwis typu fotka.pl, abyśmy mogli je zobaczyć.

--
  • coca.kola 14.02.19, 16:47
    fotoforum.gazeta.pl/u/coca.kola.html może uda się...
  • tapatik 24.02.19, 19:23
    W prawym dolnym rogu jest kwadracik z cyfrą 5 w kółeczku. Kliknij na niego i zobacz jakie tam pojawiają się powiadomienia. Może któreś z tych powiadomień jest związane z USB.
    Czy pendrive'y USB pojawiają się w systemie?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka