Dodaj do ulubionych

Uczciwość firmy Tech-Soft.

27.06.19, 05:21
Nie polecam firmy Tech Soft, która sprzedaje komputery na allegro. Ta firma jest nieuczciwą, w tamtym roku kupiłem u nich laptop marki HP 550. Od tego się zaczyna, że do HP 550, to mu daleko: system XP Professional zamiast Windows Biznes, dysk twardy 80 giga zamiast 160, matryca zwykła zamiast HD, to samo karta graficzna, inna niż fabrycznie zamontowana, i jeszcze jedno miała być gwarancja na rok, a tu tylko z napisu,bo na papierze jej nie mam. Jak oddałem do naprawy to niedość, że pomylili laptopy, to jeszcze zapłaciłem 60 ZŁ, ponieważ w serwisie powiedziano mi,że gwarancji na system niema, a uległy dwa pliki systemowe uszkodzeniu. Dla mnie to jest typowe polskie cwaniactwo, gdzie w innych krajach europejskich jest to tępione.
Edytor zaawansowany
  • kolobos 06.07.19, 13:21
    Dopiero po roku zaczelo Ci to przeszkadzac? Skoro specyfikacja sie nie zgadzala to dlaczego nie zwrociles komputera?

Pliki same nie znikaja o ile komputer jest sprawny, a uzytkownik nie jest wyjatkowo "zdolny", gwarancje masz na sprzet, a nie na oprogramowanie.
    Uszkodzone pliki mogles samodzielnie wypakowac z nosnika instalacyjnego (lub zgrac z innego systemu) i podmienic albo reinstalowac system.

Widze, ze na allegro oferta nadal jest dostepna:
    allegro.pl/oferta/laptop-hp-550-15-4-1-73-2-80-win-dvd-wifi-7955192708
    Z tego co widac to wszystko sie zgadza, jest nawet jedna oferta kupna, zgaduje, ze Twoja...

Kupiles jakiegos trupa za grosze, a teraz placz na forum, zalosne!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka