Dodaj do ulubionych

Prośba o sprawdzenie konfiguracji nowego PC

21.07.19, 21:58
Chciałbym poskładać w końcu nowego, w miarę budżetowego kompa do sporadycznego pogrania, żeby posłużył mi znowu na kilka dobrych lat. Wybrałem AMD Ryzena 2600 i Gigabyte GTX 1660 6GB. Poniżej link do pełnego zestawu z moreli, do zestawu chciałbym jeszcze dorzucić z poprzedniego kompa dysk HDD Seagate Barracuda 7200.10 320GB. Prosiłbym o sprawdzenie przez kogoś kumatego czy ma to wszystko sens, ewentualnie czy warto do czegoś dopłacić lub na czymś zaoszczędzić. Pomijamy kwestię sklepu, chodzi o samą konfigurację.
www.morele.net/inventory/info/87a75a87/
Edytor zaawansowany
  • wariant_b 23.07.19, 00:02
    Wygląda poprawnie. Może za wyjątkiem ceny szarych pamięci Ballistix.
    Biała wersja o formalnie tych samych parametrach kosztuje mniej o stówkę.
    Przed zakupem warto zweryfikować konfigurację z aktualnym cennikiem.

Rozumiem, że monitor ma odpowiednie porty i kable do karty graficznej
    i planujesz pozostać przy chłodzeniu boxowym. Więc chyba wszystko gra.

Dla mnie nie do przyjęcia byłaby obudowa, bo mam więcej dysków i potrzebuję
    dostępu od frontu zamiast od góry. Ale to akurat nie dotyczy twojego wyboru.
  • walz 23.07.19, 10:07
    Tak, dokładnie, na razie zostanie chłodzenie z zestawu. Monitor już tylko czeka na lepszą kartę :) Jeśli chodzi o ceny, będzie kupowane tam gdzie taniej i bez względu na kolory ;) Więc tą kwestię na spokojnie się ogarnie. Dzięki za odpowiedź.
  • procesory_grafiki 14.08.19, 16:14
    Zamiat B450 tomahawk weź Gaming Plus - jest wystarczający. Dysk zmień na M510 Corsaira, Zasilacz na Termaltake'a 550 W. Oszczędności wrzuć w lepsza kartę graficzną - GTX1660Ti lub Vega 56.

Gotowe fajne zestawy komputerowe znajdziesz na:
    warmbit.blogspot.com/2019/08/polecane-zestawy-komputerowe-dla-graczy.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka