Dodaj do ulubionych

UWAŻĄJCIE NA KOMPUTRONIK

10.02.05, 19:58
Szanowana, duża firma bodajże z Poznania. Zachowuje sie jak przeciętniak, do
tego ma wysokie ceny( wykorzystuje to, że jest znan przez zamówienia
internetowe ). Ostatnio wysłałem płyte gł. zasilacz i procek na gwarnacje.
Płyte naprawiono w Abicie. W rewersie dostałem uwage , że zostały naprawione
warunkowo uszkodzone wejścia DIMM1 i DIMM2, a winna była uszkodzona kość(
którą nie wysłałem, bo działa poprawnie w innych jednostkach, bzdura!! ).
Zasilacz rzeczywiście dostałem nowy. A procek, no coż... firma komputronik
odmówiła mi gwarancji na ten produkt:) Coż za nierzetelność i oszustwo!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Greg Re: UWAŻĄJCIE NA KOMPUTRONIK IP: *.acn.waw.pl 10.02.05, 23:51
      Dorzucę własne 3 grosze: zestaw kupiony u nich po pierwsze był zaplombowany, po
      drugie już na starcie miał niesprawną nagrywarkę DVD, po trzecie - niesprawną
      stację dyskietek. Nagrywarka została wymieniona na sprawną, ale stacja
      dyskietek - dopiero za PIĄTYM razem (cztery włożone pod rząd i określone jako
      sprawne-brak możliwości sprawdzenia sprzętu na miejscu-okazały się wadliwe).
      Radzę uważać na tę firmę (a szkoda, sam do niedawna uważałem ją za solidną...)
        • Gość: Greg Re: UWAŻĄJCIE NA KOMPUTRONIK IP: *.acn.waw.pl 11.02.05, 12:01
          I tak właśnie robię, dosłownie ulicę dalej w stosunku do mojego lokum jest
          mały, ale bardzo solidnie prowadzony sklep komputerowy - z nimi jeszcze nigdy
          nie miałem problemów. Natomiast komputronik został wybrany przez kolegę,
          któremu zależało na czasie i "renomie" firmy - jak widać, może ona być bardzo
          myląca...
        • beretelwi Re: UWAŻĄJCIE NA KOMPUTRONIK 11.02.05, 12:19
          Witam
          to wszystko prawda! Mila obsluga, negocjowanie ceny itd..... Trzy lata gwrancji
          na przyklad, mala firemka bankrutuje i nie ma gwarancji......
          mialem juz tak dwa razy
          Rozwiazaniem jest byc moze kupowanie podzespolow najtanszych jakie tylko mozna
          znalezc - wtedy przynajmniej nie obchodzi mnie gwarancja bo i nie zal bedzie
          kupic to samo jeszcze raz a zepsute wyrzucic...
          Pozdrawiam
          • bejrutek Re: UWAŻĄJCIE NA KOMPUTRONIK 11.02.05, 14:48
            beretelwi napisał:

> Witam
            > to wszystko prawda! Mila obsluga, negocjowanie ceny itd..... Trzy lata
            gwrancji
            > na przyklad, mala firemka bankrutuje i nie ma gwarancji......
            > mialem juz tak dwa razy
            > Rozwiazaniem jest byc moze kupowanie podzespolow najtanszych jakie tylko mozna
            > znalezc - wtedy przynajmniej nie obchodzi mnie gwarancja bo i nie zal bedzie
            > kupic to samo jeszcze raz a zepsute wyrzucic...
            > Pozdrawiam

Teraz po kilku latach sytuacja się na tyle wyklarowała, że jest juz sporo
            małych ale dobrze prosperujących sklepów, głównie w tych największych miastach.
    • the_elviz Lucky Star 11.02.05, 15:42
      a ta firma mi się podoba. Mieści się w Łodzi www.lucky-star.com.pl i kupuję
      tamod lat. Nigdy nie miałem problemów. POLECAM.
      --
      Polski rząd pudruje syfa talkiem
      • Gość: niktabc@vp.pl Re: Lucky Star IP: *.toya.net.pl 11.02.05, 17:49
        facet o LS to nie pisz, już 80% skelpów niechce od nich kupiować a to hurtownia,
        hurt równy detalowi, a serwis tragiczny, akurat tą firme znam, a co do
        bankructwa to w 90% np kiedyś znajomi prowadzili taką firme tracisz tylko
        rękojmie, gwarancje nadal przyjmowali jeśli tylko ktoś był łaskaw zadzwonić na
        podaną na karcie komórke
      • k_r_m Re: Lucky Star 12.02.05, 16:49
        the_elviz napisał:

> a ta firma mi się podoba. Mieści się w Łodzi www.lucky-star.com.pl i kupuję
        > tamod lat. Nigdy nie miałem problemów. POLECAM.

mało sympatyczna obsługa, ogólnie ma się w luckystarze wrażenie, że mają cię w
        dupie, kiedyś było najtaniej w łodzi i tak się utarło ale to już przeszłość, a
        szczytem wszystkiego była ich styczniowa promocja - 5% znizki na wszystko, tylko
        że wcześniej na wszystko podnieśli a wceny w stosuku do grudnia, więc mogli z
        czystym sumieniem dawać te 5%
        • Gość: niktabc@vp.pl Re: Lucky Star IP: *.toya.net.pl 12.02.05, 18:01
          ja brałem od nich jako odbiorca "hurtowy", ale skoro na serwisie traktują mnie
          jak naiwne dziecko, chcąć oddać towar duzo gorszej jakości niż oddany na serwis,
          sorry nie ze mną , mam dość ich podejścia, w obsłudze jest kilka sympaycznych
          osób ale skoro na fakturze masz co innego i na magazynie nie ma to wydają inne i
          tyle, bez pytania!! sorry ale NIEEEE, powinni oni zwórić uwage i przeprosić
          (zdarzyło sie w innej hurtowni i dokłądnie tak zrobili) a nie wciskać inny towar
          (jak próbowali w LS) więc stracili kolejnego klienta
    • gray Re: UWAŻĄJCIE NA KOMPUTRONIK 11.02.05, 15:47
      bejrutek napisał:

> W rewersie dostałem uwage , że zostały naprawione
      > warunkowo uszkodzone wejścia DIMM1 i DIMM2, a winna była uszkodzona kość(
      > którą nie wysłałem, bo działa poprawnie w innych jednostkach, bzdura!! ).

znam ludzi, którzy montując kość pamięci połamali płytę główną...

> A procek, no coż... firma komputronik odmówiła mi gwarancji na ten produkt:)

na jakiej podstawie?

--
      Nawet sztuczna inteligencja lepsza jest od naturalnej głupoty.
      • bejrutek Re: UWAŻĄJCIE NA KOMPUTRONIK 11.02.05, 16:05
        gray napisał:

> bejrutek napisał:
        >
        > > W rewersie dostałem uwage , że zostały naprawione
        > > warunkowo uszkodzone wejścia DIMM1 i DIMM2, a winna była uszkodzona kość(
        >
        > > którą nie wysłałem, bo działa poprawnie w innych jednostkach, bzdura!! ).
        >
        > znam ludzi, którzy montując kość pamięci połamali płytę główną...
        >
        > > A procek, no coż... firma komputronik odmówiła mi gwarancji na ten produk
        > t:)
        >
        > na jakiej podstawie?
        >
        >

Ten sprzęt normalnie funkcjonował ponad 8 miesięcy, poza tym to już mój
        czwarty sprzęt . Kość działa normalnie, bo mam jeszcze inny sprzęt. Moim
        zdaniem mimo, że naprawili mi tą płytkę, ja uważąm ją za bubel. Napisali mi
        bajeczkę o złej kości, która rzekomo uszkodziła ją(slot DIMM1 DIMM2), choć ta
        kośĆ jest w pełni sprawna :) A o procesor to sie jeszcze będę kłócił...
      • bejrutek Re: UWAŻĄJCIE NA KOMPUTRONIK 11.02.05, 22:50
        Dzięki za link. Jedna wielka chała. Firma nastawiona szybki zysk. Dostaną w
        dupe jak będą tak robić, osobiście im tego życzę z całego serca. Zgadzam się
        również z opiniami strony i komentarzy które zamieszczane są pod produktami.
        Każdy wysyłany post jest filtrowany. Ja kiedyś wysłałem nie wielką, kulturalną
        uwage na temat mojej obudowy( w mailu dostałem informacje, że komputronik nie
        zgadza sie z moja opinią i nie może zamieścić tego postu :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka