Dodaj do ulubionych

Dzień dobry. Nazywam się Linus i jestem twoim b...

IP: *.limes.com.pl 19.05.09, 10:11
InB4 flamewar.
  • Gość: Parkur IP: *.as.kn.pl 19.05.09, 10:14
    większości nie znałem ;-) Linus rządzi, fajny koleś
  • Gość: hehehe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 11:25
    Parkur: no toba to moze rzadzi, sekciarski batonie :) Mna nie
  • Gość: a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 11:26
    Bill Gates moze snuc wizje i je realizowac, a Linus moze snuc wizje i pieprzyc ze jest bogiem. To jest zasadnicza roznica
  • Gość: gość IP: *.as.kn.pl 19.05.09, 11:30
    ok, zgoda, że linuksowcy często popadają w skrajność. Ale teraz to akurat wy - komentujący - sie do nich przypieprzacie bez sensu.

hehehe - co jest złego w tym, że gość lubi Linusa. I co sprawiło, ze chcesz go od razu obrzucać wyzwiskami?
    a - Gates jest najważniejszym człowiekiem w IT w ostatnich dekadach. Nie ma co do tego dyskusji. Ale Linus tez wywarł ogromny wpływ na branże i świat. Rozejrzyj sie - wokół Ciebie na pewno jest kilka urządzeń z Linuksem. Może telefon? Router? Switch? dekoder? odtwarzacz dvd? mp3?
  • Gość: gospodarz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 11:33
    gość: vide 3 komentarz
  • Gość: lukas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 12:02
    "Bill Gates moze snuc wizje i je realizowac, a Linus moze snuc wizje i pieprzyc ze jest bogiem. To jest zasadnicza roznica"

Taaa, mówisz o systemie Billa? Wiesz czym jest Windows bez producentów softu i sterowników?

"Microsoft nie jest zły - ta firma robi po prostu naprawdę g****niane systemy operacyjne.

Windows, to wspólny produkt świata IT i trzeba być idiotą, żeby tego nie widzieć!!! Więc dlaczego przypisujecie wszystko MS???
  • Gość: a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 12:19
    > Taaa, mówisz o systemie Billa?

Nie.

> Wiesz czym jest Windows bez producentów softu i sterowników?

Jeszcze ci nie odpowiedzialem na zadane przez ciebie pytanie, a ty juz ciagniesz dalej swe "mysli". Gratuluje ci retoryki.
  • Gość: purysta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 12:39
    "Windows, to wspólny produkt świata IT"

Mógłbyś mi, chłopcze, wyjaśnic czemu postawiłeś przecinek po słowie "Windows"?
  • Gość: kkk IP: 213.77.0.* 19.05.09, 12:42
    sie pauke, prawda!
  • Gość: mizer IP: *.dip.t-dialin.net 19.05.09, 12:47
    Być może większość ludzi posiada w domu "okna", ale już tam gdzie jest potrzebna niezawodność bo komputer po uruchomieniu wyłącza się dopiero jak się popsuje (produkcja, badania naukowe itp.) używa się raczej linuksa, bo jest poprostu bardziej niezawodny, bardziej wydajny i większość z jego różnych odmian jest za darmo!!!
  • Gość: --- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 13:16
    miejsce linuksa to laboratoria i serwery, a windy pc
  • Gość: babcia Kiepska IP: *.devs.futuro.pl 19.05.09, 13:24
    teraz juz wiadomo dlaczego linux jest tak popierd* systemem i nikt go nie uzywa poza banda pryszczatych sekciarskich fanatykow - jaki lider taki system :-DDD
  • Gość: mizer IP: *.dip.t-dialin.net 19.05.09, 13:28
    no przepraszam, ja nie naleze do "bandy pryszczatych sekciarskich fanatyków", no nie jest systemem idealnym, ale "okna" tez nie, dlatego mam dwa :D
  • Gość: Gość IP: 83.238.15.* 19.05.09, 13:49
    Gdyby nie Richard Matthew Stallman i ludzie podzielający jego punkt widzenia, Linus miałby o wiele trudniej. Szczególnie na początku.
  • Gość: FigoFago IP: *.net.inotel.pl 19.05.09, 13:56
    "Sądzę, że Leopard jest o wiele lepszym systemem niż Windows Vista - ale OS X jest pod pewnym względami gorszy od Windows jeśli chodzi o tworzenie oprogramowywania. Ich system plików to totalny szajs - i to jest przerażające..."

Widać że Linus o Leopardzie wie niewiele... :-/ przecież Leopard oparty jest bezpośrednio na BSD... :-)) a jak on taki znawca i potrafi wszystko lepiej to czemu sam nie usiądzie i nie napisze systemu UNIX-owego, który będzie miał pelszy system plików...??? nie czarujmy się, żadna dystrybucja Linuksa pod względem działania jak i rozwiązań nie dorasta i prawdopodobnie nigdy nie bedzie dorastać nawet do pięt Leopardowi od Apple... każdy to powie kto miał do czyniania z Linuksem i Leopardem... to dwa różne światy... inna liga... co więcej dziś nikt nie chce pisać sterowników na Linuksa więc o czym tu mowa...
  • rorkdcr 19.05.09, 14:23
    Komputer jest jak dom,jak nie ma okien to znaczy ze jest to jaskinia dla trolli...
  • Gość: wmn IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 19.05.09, 14:37
    Aaa, to teraz wiem, dlaczego wszyscy użytkownicy Linuksa sa tacy popierd...oleni!
  • Gość: pogramista IP: *.t-mobile.co.uk 19.05.09, 14:39
    Ty no, normalny programista. Tez jestem programista i otwarcie mowie, ze nie NIGDY nie popelniam bledow oraz ze moj geniusz jest nieskonczony.
    A leopard ma faktycznie dziadowski system plikow, ze az zgroza.
  • Gość: Beny IP: 195.117.221.* 19.05.09, 14:39
    Miło, że ludzie o innym światopoglądzie od tych z MS (Sell, Sell, Sell!) dochodzą do głosu.
    Jeden powszechny, prawdziwy i jedynie właściwy System jeszcze nigdzie się nie sprawdził (i nie chodzi wyłącznie o komputery ;).
    Możliwość wyboru to dobra rzecz.
  • Gość: kiziak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 14:40
    Linus to jelop, Stallman tez. Rzucaja sie jak wszy na grzebieniu, a gowno moga.
  • Gość: Elo IP: *.t-mobile.co.uk 19.05.09, 14:58
    Kizak, ja mam siec z 300 kompami i z tych 300 prawie 200 chodzi na linuxie i wszyscy pracownicy mysla, ze dzialamy tylko na windowsach, bo jest on na desktopach, jako serwer poczty, plikow itp itd. Natomiast caly biznes dziala na linuxach pod kontrola specjalistycznego sprzetu.
    A wiesz dlaczego? Po programisci pracujacy nad tymi urzadzeniami nie sa zmuszani do pisania tego pod windows, bo to jest tylko lepsza wersja maszyny do pisania (jesli zainstalujesz office).
  • Gość: tool IP: *.uni.lodz.pl 19.05.09, 15:03
    fakt za seks płacić nie trzeba ale ile trzeba sie namęczyć zanim znajdzie sie "narzędzie" które spełni nasze wszystkie wymagania. A jeśli te wymagania wzrosną na skutek przeglądania materiałów promocyjnych z udziałem innych narzędzi..... Czasem jednak lepiej zapłacić bo za darmo to i w pysk ciężko dobrze dostać....
  • Gość: buziaczek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 15:13
    > programisci pracujacy nad tymi urzadzeniami nie sa zmuszani do pisania tego pod windows, bo to jest tylko lepsza wersja maszyny do pisania (jesli zainstalujesz office).

Jestes niezlym sekciarzem, gratki, papatki
  • pamejudd 19.05.09, 15:19
    Kiziak The Omnipotent!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka