Jak przegrać pliki z muzyką .cda z płyty CD... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • ...na inną płytę CD bez ich konwesrji na MP3 czy WAV ? Chodzi konkretnie o to że mam kilka płytek z muzyką poważną oraz filmową. Na każdej z tych płytek podoba mi się kilka kompozycji. Chciałbym te ulubione zebrać do kupy i nagrać na jedną płytę CD. Dotychczas robiłem to w ten sposób, że konwertowałem te pliki z formatu .cda na płycie do formatu MP3 na dysku, a następnie nagrywałem te które mi się podobały na kolejną płytę do formatu cda. Kłopot w tym, że po tych wszystkich procesach jakość ostatecznego nagrania jest taka jak na płycie winylowej. Mnóstwo szelestów i cichego "syczenia" powietrza. Słuchanie tego mija się z celem. Chciałbym je móc przegrać bez potrzeby konwersji na inny format. Probowałem po prostu kopiować, ale po takim nagraniu na płytę wieża nie odnajduje ścieżki i płyta jest bezużyteczna. Nie wiem jak to ugryść, ktoś może ma jakieś pomysły i czy to jest wogóle możliwe ?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.