Dodaj do ulubionych

Greenpeace: gigantyczne graffiti na centrali HP

IP: 89.231.195.* 29.07.09, 12:36
Greenpeace ssie
  • Gość: ArmaGetDone IP: *.ip.netia.com.pl 29.07.09, 12:51
    Bruce Willis dość "trafnie" do nich przemawiał z pokładu platformy wiertniczej.
  • Gość: sex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.09, 08:19
    sex
  • Gość: sex IP: 89.231.215.* 30.07.09, 10:58
    sex
  • Gość: aspo IP: *.am.wroc.pl 31.07.09, 10:14
    skretyniali ekoterroryści
  • Gość: obiektywny IP: *.bredband.comhem.se 31.07.09, 10:40
    Jacy wszyscy obroncami korporacji. Kierownik nakazal w godzinach pracy pisac te posty?
  • Gość: Rysiek1970 IP: *.rev.snt.net.pl 31.07.09, 10:48
    Jak nie płacisz haraczy terrorystom to takie są efekty...
  • Gość: KLM IP: *.chello.pl 31.07.09, 10:53
    ekologia to wielka ściema i źródło dochodu dla anarchistów
  • Gość: bzdyk IP: *.ms.gov.pl 31.07.09, 10:59
    Nie, pewnie śa po lekturze wspomnień byłych aktywistów Greeterroru. Niestety książka wyszła tylko po duńsku i angielsku. Ekoterrory skutecznie zastraszają wydawców.
  • Gość: toja IP: *.net-serwis.pl 31.07.09, 11:16
    Greensyf precz!
  • Gość: QiX IP: *.predom.biz.pl 31.07.09, 11:29
    HP i tak jest jedną z bardziej przyjaznych środowisku firm.
  • Gość: dadaista IP: 212.160.172.* 31.07.09, 11:37
    Zgadzam się z opiniami, że Greenpeace działa jak organizacja terrorystyczna. Cóż...
  • Gość: andżej IP: *.adsl.alicedsl.de 31.07.09, 11:41
    Bandyci z Greenpeacu mają się jak widać dobrze. A Policja na to "Niemozliwe"!
  • Gość: gosc IP: *.bialapodlaska.vectranet.pl 31.07.09, 12:19
    HP ssie !
  • Gość: energetyk IP: 213.192.66.* 31.07.09, 12:30
    Jakoś rok temu miałem wątpliwą przyjemność rozmowy z taką młodą przedstawicielką Green'u. Rozdawała ulotki na starówce w Toruniu, jak to elektrownie węglowe trują i są takie be be be. Z powodu nadmiaru czasu podyskutowałem sobie z nią o innych źródłach energii. Jedynie co potrafiła powiedzieć to, że wiatraki taką czystą energię dają. Ale jak jak się pytałem, czemu Greenpeace blokuje projekty budowy elektrowni wodnej czy atomowej, to już nie wiedziała nic. Dali jej ulotki o el. węglowych i to dziecię tylko to co przeczytała z tych ulotek umiała powiedzieć, nic poza tym. Greenpeace jest wielce anarchistyczną organizacją, nic nie wnosi, robi tylko popisówki, zbiera haracze, przeszkadza w strategicznych inwestycjach, które są ważne dla całego naszego społeczeństwa. Ta złodziejska organizacja powinna być zdelegalizowana w Polsce. Aha, nie jestem pracownikiem HP, jestem energetykiem.
  • Gość: topick IP: *.bar.warszawa.sint.pl 31.07.09, 13:03
    e, energetykiem jestes ? to wiele tlumaczy...
  • Gość: alik w płomieniach IP: 193.42.211.* 31.07.09, 13:13
    Przecież Zielone Szczyny (Greenpiss) są przeżarte przez ruskie specsłużby, Francuzi już dawno to ujawnili i nawet podjęli pewne działania - wystarczy poszukać informacji o por. Alainie Turenge.
  • Gość: energetyk IP: 213.192.66.* 31.07.09, 13:18
    Tak, jestem energetykiem, ale ja nie produkuję energii tylko pracuję na to, by prąd dotarł do takich topick'ów jak Ty :) Tak naprawdę mi jest obojętne jak będzie prąd produkowany. I tak za niego płacą końcowi użytkownicy, czyli np. Ty. A wiatraki, tak zachwalane przez pseudoekologów produkują prąd najdrożej. Ale przypominam, mi to nie przeszkadza, jako pracownik branży energetycznej mam zniżki w opłatach za prąd, więcej za niego zapłaci niebawem pan topick oraz reszta społeczeństwa. Za każdą podwyżkę za prąd dziękujcie również ekoterrorystom, bo to w pewnej mierze również ich zasługa.
    A tak na marginesie, w naszym kraju mamy odpowiednie służby administracyjne do przestrzegania ustaw zobowiązujących firmy do dbania o środowisko. Jest coś takiego jak Ministerstwo (Ochrony) Środowiska, są odpowiednie Inspekcje Ochrony Środowiska. One pracują za nasze pieniądze (podatki) i zdecydowanie więcej zdziałają niż bojówkarze z anarchistycznej organizacji, jaką jest Greenpeace.
  • Gość: OzzY IP: *.tktelekom.pl 31.07.09, 13:33
    Jakie "bromowanych opóźniaczy zapłonu"? Zatrudnijcie kogoś kto nie tłumaczy terminów technicznych translatorem! BFR to brominated flame retardants, czyli bromowane środki tłumiące płomień - substancje wykorzystywane jako dodatki do np. tworzyw sztucznych, aby zwiększyć ich niepalność...
  • Gość: Gość IP: 194.74.237.* 31.07.09, 14:21
    Krotko i w temacie: zamknac eko-terrorystow w obozach pracy niech odpracuja zniszczenia ktore wyrzadzili. tzw efekt cieplarniany to tez ich spiewka [i rzadow] majaca na celu wylacznie WYLUDZENIE PIENIEDZY Z PODATKOW ORAZ ICH WZROST/TWORZENIE NOWYCH!!!

Zobaczcie sobie to:
    www.youtube.com/watch?v=kky3l2slgv4&feature=PlayList&p=2328BE65
  • Gość: z123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 15:13
    Ekologia to ściema, Ekoterrorystów trzeba zamknąć w psyhiatryku!
  • Gość: ja1 IP: *.is.net.pl 31.07.09, 16:53
    grinpis jest naprawdę żałosny...
  • Gość: h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 17:08
    I teraz niech HP złoży doniesienie przeciwko Greenpeace za zdewastowanie i wtedy ktoś się tym ekokretynom dobierze do tyłka
  • Gość: ipo IP: *.chomiczowka.waw.pl 31.07.09, 20:24
    zabawnie ich spunktowali, niezła akcja! uwazam tak mimo ze pogonil bym w pi... wszystkich ekoterrorystow opozniajacych wazne inwestycje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka