Dodaj do ulubionych

Meksyk marzec 2012

11.11.11, 21:29
Wybieramy się grupą ok. 8 osób do Guadalajary. Mam pytanie odnośnie lotu, mianowicie lot do tego miasta jest z przesiadkami w Stanach, ale nie posiadamy wiz amerykańskich i czy w ogóle są potrzebne? Czy rezerwować już teraz lot, czy jeszcze się wstrzymać? A może ktoś słyszał o jakiejś super promocji na marzec? Proszę o pomoc doświadczonych ''lotników'' :-)
Edytor zaawansowany
  • romantecza 12.11.11, 15:16
    Wizy są konieczne.Nie wylecisz z Europy do Stanów nie posiadając wizy.
    Obecnie lufthansa posiada promocje na Amerykę Północną i zapewne niebawem powiększy swoją ofertę, bynajmniej tak było w zeszłym roku.
    Mając na uwadze obecną sytuacje na świecie i wysoki kurs walut nie liczyłbym na super promocje:)
  • klaudiakola 12.11.11, 19:51
    Dzięki bardzo, w takim razie pozostaje nam lot do Mexico City, a stamtąd dopiero do Guadalajary. I jeszcze pytanko: ile kosztuje wiza do Meksyku?
  • romantecza 13.11.11, 08:05
    Wizy do Meksyku są niepotrzebne
  • elefsen 19.11.11, 20:17
    wiza jest potrzebna, wypelniasz druk w samolocie lub na lotnisku - za darmo :)
    --
    [url=http://lilypie.com][img]http://lb3f.lilypie.com/rMeSp2.png[/img][/url]
  • kasik364 17.01.12, 11:55
    a ja mam takie hipotetyczne pytanie: załóżmy taką sytuacje- lece do meksyku z brukseli ale wczasy są organizowane przez niemieckie biuro podróży, lot ma być bezpośrednio do cancun, załóżmy jednak ze z jakiś powodów lot nie odbywa się bezposrednio tylko z miedzylądowaniem gdzieś w USA, z racji tego że nie byłam przygotowana na miedzyladowanie i nie posiadam wizy amerykańskiej co się ze mną stanie??
  • riviera_maya 18.01.12, 17:50
    Jezeli lot jest bezposredni to dlaczego mialby ladowac w USA? Jesli, tfu, tfu z przyczyn technicznych bedzie przymusowo ladowal na terenie USA to nie jest juz Twoj problem.
    W przypadku lotu z planowym miedzyladowaniem w USA nie zostaniesz wpuszczona do samolotu bez wizy.

Pozdrawiam
  • kasik364 19.01.12, 12:50
    dzięki serdeczne... uspokoiłeś (łaś) mnie ;-) lot nie jest planowany z miedzyladowaniem ale wiesz.... wszystko się może zdarzyć...
  • tanie-latanie.net 20.01.12, 12:12
    Podaj pls przybliżone chociaż daty podróży, spróbuję znaleźć coś najtańszego do Meksyku i dolot do Guadalajary jakąś lokalną linią lotniczą.
    --
    Tanie linie lotnicze
  • klaudiakola 20.01.12, 15:37
    Bilety już kupione, 18 marca lecimy z Pragi....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka