Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Mucho dinero - fundusz meksykanski :). Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
                                                  • Hola!

Witam w słoneczny wiosenny dzień. W Gdyni 15 C!!! Sprzątnęłam juz
                                                    całe mieszkanie. Niestety okna znowu musiałam myć bo z wygranej
                                                    nici, ale moze uda sie dzisiaj:

Numery specjalne nr 3 dla Mojito:
                                                    11 15 16 25 31 37
                                                    02 03 19 20 27 42
                                                    01 04 14 29 41 46

i dla nas:
                                                    04 06 07 12 13 21
                                                    13 18 25 35 40 41
                                                    11 17 19 22 26 42

Milego weekendu Amigos!
                                                    Pariss
                                                  • 04.04.09, 17:51

Prawie weekend. Cieplo, slonecznie. Czuje sie zielony i swiezy
                                                    oddech wiosny. Moze juz tak zostanie.

Nasze numery na wzrastajaca pule www.powerball.com :
                                                    17 35 39 47 58 PB 08,
                                                    04 13 21 25 34 PB 02,
                                                    11 24 29 31 43 PB 21. Suerte!

Pariss,

Dzieki za losy. Lewa dlon mnie swedzi :). "Philadelphia cream
                                                    cheese" to przetworzony bialy ser do smarowania. Konsystencja
                                                    przypominajacy lekko nasze sereki topione. Nasze naturalne
                                                    smakuja mi w Polsce bardziej.

Weekendowe saludos!
                                                    m.
                                                  • Hola,

Wpadłam w ostatniej prawie chwili, uff. Nie wiem jaka jest pula, ale
                                                    numery nr 3 w www.lotto.pl/ dla Mojito są takie:
                                                    06 14 19 27 32 41
                                                    04 16 43 47 48 49
                                                    03 06 11 14 24 38

i nasze:
                                                    08 10 18 32 41 46
                                                    06 16 22 32 44 47
                                                    06 16 33 40 41 45

Mam nadzieję, ze szczęśliwe.
                                                    Moja znajoma wróciła juz z Meksyku i jest zachwycona. Zazdrości mi
                                                    ze ja mam to przed sobą dopiero ;)

Pozdrówka
                                                    Pariss
                                                  • Hola :)

Wcale sie nie dziwie, ja tez Ci zazdroszcze! Jeszcze bardziej gdy u nas pada i wieje w tym samym czasie.. welcome home :[ A ja musze zasuwac do pracy z mysla, ze juz do konca roku raczej poparzen slonecznych nie doznam :]

My tez tu sobie puszczamy lotka, nie mam jednak czasu wpisywac tych numerow za kazdym razem :/ ale jak wygramy to dam wam znac :D narazie z euromillions zrezygnowalismy bo male szanse, ale lotka dalej meczymy, co jakis 30€ nam sie zwraca :]

Mojito, magazyn na syrop klonowy zawsze sie gdzies znajdzie, na przyklad na poczatek ja uprzejmnie bym sie zgodzila trzymac go u siebie w mieszkaniu :DDD jednak zastanawiam sie czy by sie oplacalo - po uwzglednieniu wszystkich poniesionych kosztow cena byla by prawie taka jak w sklepach :/

Pariss, i jak znajoma wspomina plaze, byly te wory z piachem w wodzie?

Pozdrawiam,
                                                    Kasia

• Wrzucilam wlasnie zdjecia na fotoforum, narazie tylko z hotelu Sandos, mozesz na nich znalezc obslizgle sand whales w morzu :)
                                                    Moze w weekend uda mi sie wrzucic zdjecia z pieknymi kolorami Cancun :)

Dobranoc!
                                                  • 08.04.09, 02:14

Hola Amigos,

Business first! Dzieki za numery Duzego Lotka.
                                                    Nasze numery na losowanie www.powerball.com :
                                                    31 40 43 44 48 PB 01,
                                                    01 22 31 36 52 PB 15,
                                                    08 10 13 16 49 PB 04.

Pariss,

Bajek o Zelaznym Wilku (zawracania podroznych na lotnisku)
                                                    nie sluchaj. Ludzie lubia sie wzajemnie straszyc. Jezeli
                                                    z torby nie wypadnie Tobie przy odprawie imigracyjnej kielnia
                                                    i poziomica to, absolutnie, nie masz sie czym przejmowac.

Chce zwrocic Tobie uwage na super ceny elektroniki. W sobote
                                                    odszedl do Krainy Wielkich Lowow moj siedmioletni laptop Sony.
                                                    Po odpowiednim i sentymentalnym pozegnaniu poszedlem na zakupy
                                                    aby jakos wypelnic powstala w moim zyciu pusta objetosc :).
                                                    Nie moglem uwierzyc wlasnym oczom. Trafilem na obnizke cen
                                                    i za nowy 16" (cale) HP G60-230US NB
                                                    www.kokeytechnology.com/gadgets/laptops-notebooks/hp-g60-
                                                    230us-review-plus-full-specifications-and-features/ zaplacilem
                                                    $534.98. Po wyslaniu specjalnego kuponu dostane jeszcze zwrot $50.
                                                    Sklep www.staples.com mial lepsze ceny niz internetowy
                                                    www.jr.com Laptop ma juz wszystkie (prawie) bajery
                                                    i wmontowana kamere do Skypa. Mialem bardzo udane zakupy.

Kasjopejo,

Obejrzalem z zainteresowaniem Twoje zdjecia. Workow na plazy
                                                    nigdy jeszcze nie widzialem. Powierzchni magazynowej na syrop
                                                    mozemy zaczac szukac po swietach. Za tydzien lece do kraju i
                                                    obecnie musze zajac sie pakowaniem a pozniej bede tlumil kukulczy
                                                    niepokoj o lecace ze mna walizki :). Byc moze w Polsce znajde
                                                    marketingowa nisze na syrop klonowy. Otworzymy wiec w kraju filie.

Saludos para todos,
                                                    m.
                                                  • 09.04.09, 19:56
                                                    Hola!

Niestety wpadłam w szał zakupów przedświątecznych i zapomniałam o
                                                    kuponach na DL :( Nadrobię jutro zeby na sobotę była jakaś
                                                    wygrana ;)
                                                    143 mln ktoś nam sprzątnął w Waszyngtonie. I niech się cieszy.

Casiopeja hotel ładnie połozony, a te wory rzeczywiscie nie
                                                    wygladają estetycznie. Za to na plazy hotelowej nie bylo ich widac i
                                                    byla czyściutka turkusowa woda.

Ja zastanawiam sie nad tym biletem do Meksyku. Na stronie, na której
                                                    wczesniej sprawdzałam swoje loty do Chicago juz są aktualne ceny.
                                                    Znalazłam tez dodatkową fajną stronkę www.aero.pl
                                                    Mogłam Tobie Mojito nie zawracać głowy, ale naprawdę mi wyskakiwały
                                                    komunikaty o tym, ze miejsca sa niedostepne albo przy "rezerwuj"
                                                    jakies ceny z nieba.
                                                    Teraz cały czas mam dobrą cenę na ORD-CUN w terminie od 6.09-11 lub
                                                    12.09 (zastanawiam sie na ile) Cena 867 zł plus 60 zł za bilet wiec
                                                    nie jest naprawdę źle. A jeszcze wczoraj był za 919 a przedwczoraj
                                                    za 950 zł.
                                                    Napisałam do biura destinomexico w jakie dni organizują wycieczkę o
                                                    którą mi chodzi i czy mogę byc pewna ze tak bedzie we wrzesniu.
                                                    Patrzyłam tez na hostel Rio i nie wyskakują mi juz tam na ten termin
                                                    pokoje 2 osobowe wiec wezmę 4 osobowy, za 16 $ noc.
                                                    Tyle sobie wymysliłam i zrobiłam przez 2 dni ;) Jak nie jutro to
                                                    moze podczas świąt sie na pewno zdecyduję i kupię ten bilet. Trochę
                                                    sie boję jak sobie pomyślę, ale wiem ze warto. Duzo ludzi robi
                                                    ogromne oczy jak mowię, ze jadę sama do Mex. Nawet nie bede mowila
                                                    jakie mają wizje :)

Mojito na elektronikę tez juz patrzylam. Zresztą na co ja nie
                                                    patrzyłam hi..hi.. Ja powinnam bank najpierw rozbic zanim tam
                                                    pojadę :D A Ty mi cały czas cos podsuwasz i kusisz :p Laptopy wiem,
                                                    ze są duzo tansze bo moja kolezanka sama mowila, ze kto tam nie
                                                    przyjedzie to kupuje. Moj wlasciwie tez moglabym wymienic, ale moze
                                                    next time. Aparat bym chciala ale pewnie wezmę na raty bo tez mi nie
                                                    starczy na jakis fajny.

Mojito nie wiem kiedy dokladnie lecisz, ale zyczę Tobie spokojnej
                                                    podrozy bez niespodzianek i słonecznego pobytu w Polsce. Naprawdę
                                                    mamy wiosne wiec nie pakuj wielu rzeczy ;)

Pozdrawiam
                                                    Kasia
                                                  • 10.04.09, 17:51
                                                    Hola Pariss,

Cena ORD-CUN jest dobra. Kazda cena ponizej $300.00 jest ok.
                                                    Dla pewnosci mozesz jeszcze przez pare dni obserwowac drgniecia
                                                    cenowe. Lec na szesc dni. Piec dni z odliczeniem podrozy to malo.
                                                    Chicago jest w takiej samej duzej mierze meksykanskie jak polskie.
                                                    Kierunek meksykanski jest bardzo popularny. Wiele par czujnych
                                                    meksykanskich oczu obserwuje ceny biletow do Meksyku. Strona
                                                    www.aero.pl jest bardzo popularna w kraju. Gdyby jednak
                                                    okazalo sie, ze bedziesz chciala skorzystac z mojej pomocy daj
                                                    znac. No problemo.

W hotelu Rio nie bedziesz czula sie samotnie. Odnioslem wrazenie,
                                                    ze mieszkalo w nim sporo mlodych osob podrozujacych samotnie.
                                                    Integracyjny bar na otwartym tarasie tylko dla gosci hotelowym
                                                    pozwoli Tobie poznac innych podrozujacych juz pierwszego wieczoru.
                                                    Do ladnej plazy bedziesz miala niecale dwie przecznice. Playa del
                                                    Carmen bedzie zatloczona po brzegi tak jak ulica Dluga podczas
                                                    Targu Domikanskiego lub Skwer Kosciuszki podczas popularnych imprez.

Koniecznie zajrzyj na strone www.jr.com z elektronika.
                                                    Kliknij na digital cameras. Zobaczysz, ze aparaty mozna kupic
                                                    juz ponizej $100.00 Ciuchow tez nie zabieraj duzo. Zostaw miejsce
                                                    w walizce. Wszystko kupisz taniej w Stanach. Nie woz drewna do
                                                    lasu :).

Przeczytaj artykul w dzisiejszym The Wall Street Journal:
                                                    online.wsj.com/article/SB123931839488506787.html
                                                    Do kraju na osiem dni lece we wtorek. Sledze wiosenna pogode.
                                                    Podczas weekendu zamierzam zobaczyc nasze morze. Zatesknilem.
                                                    Moze Swinoujscie a moze Miedzyzdroje. Nigdy nie bylem nad
                                                    naszym morzem w kwietniu. Jestem wiec przyjemnie podekscytowany.

Dziekuje za zyczenia. Tobie zycze zdrowych i pogodnych swiat,
                                                    saludos,
                                                    m.

• Hola!

www.lotto.pl/ numery specjalne dla Mojito nr 4:
                                                    03 06 12 26 31 41
                                                    04 05 09 14 36 48
                                                    09 21 22 27 28 37

i dla nas:
                                                    01 04 18 24 27 38
                                                    04 17 30 33 38 39
                                                    03 13 16 34 42 43

Mojito bilety obserwuje od początku tygodnia i na aero i na
                                                    luckyflights i na expedii. Na expedii cały czas jest 252$ a na
                                                    pozostałych tanieją bo dolar spadał dość ładnie w tym tygodniu.
                                                    Także myślę, ze jesli po świętach bedzie dalej tendencja malejąca to
                                                    mogę poczekać. W każdej zresztą chwili mogę zrobić rezerwację. Na
                                                    lucky flights opłata za bilet jest tylko po 60 zł a w aero 105,
                                                    natomiast cenowo dosłownie grosze mniej.
                                                    Ja myślałam, ze na swieta juz bedziesz w Polsce. Przyznaj się, ze
                                                    bałeś się dyngusa? ;)

Artykuł przeczytałam. Zapisałam sobie stronkę Mexico-upddate i w
                                                    wolnej chwili poczytam. Tez mysle, ze akurat na południu nie mam az
                                                    za bardzo czego sie obawiac, ale porwania mnie nieco przeraziły. Nie
                                                    mogę sie rzucać w oczy w takim razie. Ciemne okulary, czapka, stary
                                                    plecak, a nie dopiero co kupiony w TH hi...hi...

Pozdrawiam i powodzenia w grze!

Kasia

• 13.04.09, 21:33
                                                    Hola!

Stronki poczytałam, zapisałam wiadomości zeby pozniej nie zapomnieć.
                                                    Moj notatnik ma juz 7 stron a jeszcze o kuchni nie wkleiłam
                                                    informacji ;) zeby nie bylo ze pojechałam i nie wiem co mam jeść.

Mojito, spokojnej podrózy raz jeszcze. Baw sie dobrze w Polsce.

Pozdrawiam
                                                    Kasia

buuuu jutro do pracy...

• Hola Pariss,

Spakowalem sie wreszcie. To znaczy akurat na czas. Nie potrafie
                                                    pakowac sie z wyprzedzeniem. Dramatyczna przecena walizek Samsonite
                                                    i uwypuklona przy tym gwarancja na 10 lat spowodowala, ze stalem sie
                                                    wlascicielem dwoch walizek w kolorze naszego Baltyku po zachodzie
                                                    slonca. Ciekaw jestem czy lotniskowym bagazowym uda sie je rozwalic
                                                    przed gwarantowanym czasem uzytkowania.

Dzieki za kolejne numery Duzego Lotka. Sprawdzilem z nadzieja, ze
                                                    beda mogl doplacic do klasy lezacej. Tal vez manana...
                                                    Mam tez nadzieje, ze dolar odpocznie troche przed podroza w
                                                    jakimkolwiek kierunku. Przynajmniej na tydzien :). Trudno wyczuc
                                                    w ktora strone pojda ceny biletow lotniczych. Moja siostra kupila
                                                    dzisiaj bilet do Polski na sierpien na stronie
                                                    http//www.continental.com Cena - 881.40

Pogoda moglaby byc troche lepsza. Jutro ma padac w Szczecinie.
                                                    Na prace/trabajo spojrz optymistycznie. Zaczynasz tydzien pracy
                                                    od wtorku :).

Dzieki za zyczenia.

Saludos y hasta luego!
                                                    m.

• www.continental.com Drgnelo lekko embargo kubanskie.
                                                    Byc moze nie trzeba bedzie juz latac okrezna droga na Kube :).
                                                    www.nytimes.com/2009/04/14/world/americas/14cuba.html?_r=1&ref=world

• Hola!

Mojito pewnie gdzies w przestworzach sobie siedzi. A tymczasem
                                                    bonusowe numery nr 5 są nastepujące:

04 21 25 32 34 39
                                                    06 18 22 25 33 40
                                                    05 07 29 34 35 45

Moze uda sie tą pierwszą klasą z powrotem do domu :)

I nasze numery:
                                                    02 05 10 32 37 46
                                                    01 04 06 30 31 43
                                                    01 08 14 28 33 36

Tez muszę rozjerzec sie za jakąś fajną walizką. Nie chciałabym zeby
                                                    była za duza bo pozniej ciezko bedzie mi pakować w nią mniej niz 20
                                                    kg. Na to jeszcze jest czas zreztą, musze poszukać porównać,
                                                    poczekać na promocje itd.
                                                    Waluta znowu nieco dzisiaj spadła :)

Pozdrówka :)
                                                  • Mojito Polska przywitała Ciebie "trójką" w Lotka!
                                                    05 34 35 to jest 16 zł.
                                                    Teraz powiedz mi w jakim systemie mam kupić nastepne kupony? Moze 4
                                                    po dwa zakłady? Albo inne kombinacje zeby zwiekszyc szansę.

Cieszę się :)
                                                    Mam nadzieję, ze podróż była komfortowa.

Pozdrawiam
                                                  • Hola,

Wlasnie zarezerwowalam bilet do Cancun. Jeszcze czuję adreanlinkę.
                                                    Jak nie pojadę to trudno (gdyby cos wypadlo albo jakis huragan byl).
                                                    Obserwowalam caly czas na expedii cene na 06-12.09 i byla za 252$.
                                                    Na stronie aero i luckyflights cena malała bo dolar spadał i przez
                                                    tydzień spadła o 140 zł. Dzisiaj patrzę na expedię i jest po 259$ a
                                                    to znaczy, ze jutro podrozeje i u nas. Tak mysle sobie drogą
                                                    dedukcji ;) Zobaczę jutro czy dobrze kombinuję. I zabukowałam
                                                    ostatecznie za 867,29 zł juz z opłatą 60 zl za wystwienie biletu.

Chyba dobrze zrobilam bo mysle, ze teraz juz pewnie beda rosly te
                                                    ceny. Tak jak moj bilet do Chicago poszedl do 519 i cena 496 juz sie
                                                    nie powtorzy.

Wieczorem sprobuje zarezerwowac hostel.

Ach! Wygadalam sie troche.....yesssss! :D :D :D
                                                    Pozdrowka
                                                  • Sprawdziły sie moje "wróżby" ;)
                                                    Wczoraj jeszcze wieczorem dostałam maila żeby przesłać potwierdzenie
                                                    przelewu. Nie moglam go wygenerwac bo przeciez pieniadze byly caly
                                                    czas na koncie i dopiero rano są przelewane. Kombinowalam a z biura
                                                    pisali, ze musze wyslac bo od jutra bilet drozeje. W koncu
                                                    skopiowalam strone do Worda. Pan w biurze dalej nic nie widzial, ale
                                                    wystawil mi bilet mimo wszystko.
                                                    Rano patrze a cena na expedii 352$! Teraz jest 316$.
                                                    Jestem do przodu o ok. 220 zł.

Aha, napisalam tez do hostelu i mam wyslac im potwierdzenie lotu i
                                                    pokoj w jakim bym chciala byc. Chyba nie ma juz tych dwójek wiec
                                                    wezmę 4 osobowy za 16$ za noc.
                                                    Jakos powoli wszystko sie klaruje i sie bardzo ciesze.

Milego weekendu :)
                                                  • Hej Pariss :)

Ale masz fajnie, wszystko przed Toba. Wiem, ze to jeszcze pare miesiecy, ale czas tak szybko leci, ze nie zauwazysz kiedy a juz bedziesz myslala co i w co spakowac :)

Planujesz tez odwiedzic Cancun czy tylko PdC?
                                                    Wstawilam jeszcze troche zdjec, rowniez morza - dla porownania z Sandosem, i tak sobie mysle, ze jednak warto chyba zobaczyc Xcaret. Troche kosztuje, ale w jeden dzien zobaczysz duzo fajnych rzeczy w sumie :)
                                                    W Xel-Ha ladnie, ale Xcaret wiecej atrakcji chyba :)
                                                    fotoforum.gazeta.pl/u/casiopeja11.html
                                                    Wygralismy €10 w EuroMillions wiec probojemy dalej...

U nas goraco wiec uciekam na balkon sie opalac, zeby podtrzymac pozostalosci mojej meksykanskiej opalenizny!

Pozdrawiam goraco,
                                                    Kasia
                                                  • ... jeszcze w drodze z tym tanim biletem?:))
                                                    troche sie "zwolnilo" tu bez Ciebie.

Pariss kup mala walizke, wieksze zakupy proponuje zrobic w chicago,
                                                    tu jest duzo taniej.

Casopieja,
                                                    gratuluje tej trojki aby tak dalej, wtorkowe MegaMillions ponad
                                                    us$120 millionow, zainwestuje pare groszy, widze ze tu sami
                                                    szczesciarze,moze sie trafi.
                                                    fotki fajne, zerknij na forum "rejsy" pytalas kiedys o rejsach
                                                    caraibskich, tam to znajdziesz.
                                                    jetlag

--
                                                    "The world is a book, and those who do not travel read only one page"
                                                  • Hola,

Casiopeja zdjecia po prostu super! Ja juz wiem, ze tam bede za
                                                    krótko, ale wiem tez ze na pewno wrocę. Jak ogladam takie zdjecia to
                                                    nie moge uwierzyc ze sa takie miejsca i ja tam bede! :D

Jetlag, z walizką to mysle i mysle. Wiem, ze moge miec 2x23 ale jak
                                                    ja bede wygladac na lotnisku? Mam zamiar wziasc jedna a wrocic z
                                                    dwoma ewentualnie. Zakupy planuję i mam nadzieje, ze sie nie
                                                    zawiodę.

Pozdrawiam

p.s. w lotto w koncu kumulacja na 4 mln i na wtorek liczymy na
                                                    wygraną.
                                                    A Mojito pewnie wdycha polski jod z Bałtyku.
                                                  • Hola Amigos,

Jestem, jestem i ... pije :). I wdycham jod. Mialem zawirowania
                                                    z bagazem. W Berlinie, we wtorek, z bezbrzeznym smutkiem i gorycza
                                                    wpatrywalem sie w drewniany klocek z napisem "Bag end" na slimaku
                                                    bagazowym. Moje dwie walizki nie dotarly. Ci, ktorzy mieli podobna
                                                    sytuacje, znaja te ohydne uczucie gdy podrozuje sie dalej tylko z
                                                    tym co ma sie na sobie. Techniczne szczegoly poszukiwania bagazu
                                                    opisze na watku "bagazowym". Wczoraj dotarla do Szczecina jedna
                                                    zaginiona walizka. Dzisiaj dotarla druga. Happy end irytujacych
                                                    kilku dni. Troche znudzilo mi sie chodzic przez trzy dni w tych
                                                    samych spodniach i koszuli. Kryzys kryzysem ale...

Prowadze dzisiaj myszke pod znacznym wplywem margarity. Dostep do
                                                    internetu mam stojacy. Z barmanem osiagnalem przyjazne porozumienie.
                                                    Przyjal moja konstruktywna krytyke, ze pierwsza margarita byla
                                                    ciepla i koloru probki moczu. Zapytal o opinie wiec ja wyrazilem.
                                                    Dwie nastepne byly juz ok :). Dazymy dalej do perfekcji... Bar ma
                                                    potencjal :).

Pariss,

Dzieki za losy. Kupuj po jednym na kolejne losowania. Kup mala
                                                    walizke. Duza kupisz tanio w Chicago i wyladujesz po brzegi.
                                                    Wbrew temu co mowia ludzie do Stanow leci sie z mala walizka.
                                                    Wraca z duza :). Bilet do Cancun kupilas super. Gratuluje.

Kasjopejo,

Zdjecia piekne. Mobilizuje mnie to to zamieszczenia moich zaleglych.
                                                    Popracuje nad tym. Gratuluje wygranej.

Jetlag1,

To szczesliwy watek :). Dopisz swoje meksykanskie haslo i czekaj
                                                    z nami na olbrzymia kase. Obecna pula www.powerball.com

Pozdrowienia z Miedzyzdrojow,
                                                    i do wytrzezwienia, salud!

m.

• Hola!

Mojito, współczuję serdecznie. Jak ja zacznę pakować w podręczny
                                                    moje najpotrzebniejsze rzeczy na jakies 3-4 dni to bede miała z 10
                                                    kg :) Ile to się człowiek musi nadenerwować w takiej podróży i o
                                                    wszystko po kolei martwić.

Jetlag, ja spróbuję sie zapakować w jedną, ale czy to jest
                                                    wykonalne??? :D :D A ile takie ładne walizki mogą kosztować? Koło
                                                    100 $ kupię? Słyszałam też coś, ze nie mogę mieć na szyfr czy na
                                                    kłódkę. Teraz wlasnie nie pamiętam na co.

Wygrane numery Mojito nr 1: www.lotto.pl/
                                                    01 36 39 40 47 49

i nasze:
                                                    11 23 31 33 44 45
                                                    06 11 15 16 21 43
                                                    03 04 16 26 34 36

Powodzenia!
                                                  • Jeszcze jedno. Napisał do mnie Pan z jednego polskiego biura z Playa
                                                    i pytalam go m. in. o transfer z lotniska. U nich kosztuje to 80
                                                    USD! Napisal tez, ze mogliby przyjechac po mnie swoim samochodem,
                                                    ale gdyby zlapala go policja federalna to dostalby duuuzą karę.
                                                    Dlaczego tak jest? Nie mozna np. wyjechac po kogos na lotnisko?
                                                    Polecil mi po prostu ADO, powiedzial, ze dam rade.
                                                    No, zobaczymy.
                                                  • 22.04.09, 02:18
                                                    Hola,
                                                    tutaj walizke za taka cene napewno znajdziesz, chyba ze preferujesz
                                                    L.Vuitton:))
                                                    Tam sie spakuj w taka, ktora mozesz wziasc na poklad,
                                                    jezeli zrobisz wieksze zakupy to kupic tu wieksza i nadac na bagaz w
                                                    powrotnej drodze.
                                                    Dzisiaj czytalem ze DL/NW wprowadzaja oplate $50 za druga nadana
                                                    walizke na trasach miedzynarodowych. Na krajowych placisz za nawet
                                                    pierwsza nadana.
                                                    Co do restrykcji - klodka/combo, przynajmniej tu, nie ma zadnych.
                                                    wszystkie sa przeswietlane X, czasami otwieraja, ale sa wstanie
                                                    otworzyc wszystkie.
                                                    Airport CUN....
                                                    tu Mojito napewno Ci pomoze, ostatnie dwa razy bylem tam "od morza",
                                                    statkiem.
                                                    Kiedys autobus kosztowal @ $20 do hotelu w cun,
                                                    najlepiej pogoogluj, tam znajdziesz wszystko.
                                                    Jezeli masz jakies pytanie o chicagowie, chetnie pomoge.
                                                    pozdrowienia
                                                    jetlag
                                                    ps: zaraz jade po bileciki na MegaMillions, $130 baniek w puli.

--
                                                  • Hola Jetlag,

W L. Vuitton nie gustuję, nawet gdyby było mnie na nie stać ;)
                                                    Lecę Lufthansą i wlasnie nie wiem gdzie mam dokladnie poczytac o tym
                                                    bagazu. Raz znalazlam, ze 2x23 kg moge miec i nie bylo o dodatkowych
                                                    oplatach. Musze chyba do nich zadzwonic.
                                                    Do Cancun z kolei lece Mexicana, ale hostel mam w Playa wiec podjade
                                                    busem.
                                                    W Chicago bede w Palos Hills docelowo, wiec to przedmiescia. Poki co
                                                    planuje wypad do muzeum i do downtown koniecznie, i Jezioro Michigan
                                                    tez musze zobaczyc. Kolezanka jest na mnie troche zla bo 6 wrzesnia
                                                    mam leciec do Cancun a podobno macie jakis dlugi weekend i chciala
                                                    jechac na dluzszą wycieczkę :( Trudno.
                                                    Czekam na przewodnik po Chicago w gazecie, ale bedzie dopiero w
                                                    sierpniu to wtedy na szybko cos wybiorę. A sklepy to chyba wszedzie
                                                    sa to mi wystarczy ;)

A jeszcze jak to jest z zakupem czegos na wolnoclowce w USA np.
                                                    perfum czy alkoholi. Nie wpuszcza mnie na poklad we Frankfurcie
                                                    pewnie, co? Przeciez bede miala druga odprawę???

Pozdrawiam
                                                  • > Hola Pariss

. Raz znalazlam, ze 2x23 kg moge miec i nie bylo o dodatkowych
                                                    > oplatach.
                                                    ...zerknalem na ich strone, zgadza sie....

> Do Cancun z kolei lece Mexicana, ale hostel mam w Playa wiec
                                                    podjade
                                                    > busem.
                                                    ...tu Mojito bedzie przydatniejszy....

> W Chicago bede w Palos Hills docelowo, wiec to przedmiescia.

...latwy dojazd do downtown-srodnmiescie, kolejka podmiejska(Metra),
                                                    $3.80 one way, taniej jezeli kupisz wiecej przejazdow...

Poki co
                                                    > planuje wypad do muzeum i do downtown koniecznie, i Jezioro
                                                    Michigan
                                                    > tez musze zobaczyc.
                                                    ..w jeden dzien wszystkiego nie zobaczysz,jest tu duzo do zwiedzania,
                                                    moja must see list:
                                                    -Field Museum,Museum of Science and Industry, Aquarium, Planetarium
                                                    i jeden z wiezowcow,Sears albo Hancock (oba po 100 pieter,duzo
                                                    ladniejszy widok z Hancocka, na te atrakcje mozesz kupic Chicago Pass
                                                    $59.
                                                    Art Institute,$12
                                                    Chicago Architectural Cruise po chicagowskiej rzece $11.95, naprawde
                                                    warto
                                                    Navy Pier....FREE
                                                    Chicago Board of Trade...gielda, zobaczysz jak ten "zgnily"
                                                    kapitalizm funkcjonuje,
                                                    oczywiescie samo downtown jest piekne i mozesz sie tam wloczyc pare
                                                    dni, robiac zakupy.

6 wrzesnia jakis dlugi weekend i chciala
                                                    > jechac na dluzszą wycieczkę :( Trudno.
                                                    ...trzy dniowy weekend, Labor Day, amerykanski 1-szy maj,
                                                    "ostatni" weekend lata, przewaznie ludziska wyjezdzaja, kolezanka
                                                    przezyje man nadzieje....

A sklepy to chyba wszedzie
                                                    > sa to mi wystarczy ;)
                                                    ..az za duzo....
                                                    >
                                                    > A jeszcze jak to jest z zakupem czegos na wolnoclowce w USA np.
                                                    > perfum czy alkoholi.

..lepiej zrob te zakupy w FRA,w zeszlym roku wiozlem 2 butelki
                                                    alkoholu kupionego w W-wie w wolno clowym, przesiadka w Ams, tam z
                                                    bolem serca i to wielkim musialem sie z tym rozstac...

Nie wpuszcza mnie na poklad we Frankfurcie
                                                    > pewnie, co? Przeciez bede miala druga odprawę???
                                                    ..bedziesz w strefie tranzytowej, ale odloty do US sa specjalnie
                                                    traktowane ze znanych wzgledow...

> Pozdrawiam
                                                    jetalg

--
                                                  • 23.04.09, 19:45
                                                    Jetlag, dzieki za sugestie. Znalazlam stronke citypass i poczytam o
                                                    tych wejsciach do poszczegolnych atrakcji. Szkoda, ze nie ma tam
                                                    mojego The Art of Institute. Za to calkiem nie wpadlabym na to, ze
                                                    mozna isc zobaczyc gielde w Chicago! Czy tam mozna wejsc i zobaczyc
                                                    ten zgiełk ??? Chyba bym zemdlała z wrażenia :)
                                                    Podpowiedziales mi tez o wiezowcach, Navy Pier i rejsie stateczkiem.
                                                    Sporo tego jest. Musze na mapie posprawdzac i jakis plan zrobic.
                                                    Skoro mowisz, ze latwo jest podjechac z Palos do centrum to na pewno
                                                    bede z tego korzystac, moze nawet sama sie wypuszcze kiedys.
                                                    Mam nadzieje, ze to zaledwie moja pierwsza wizyta w Chicago wiec
                                                    czego nie zobacze tym razem to zostanie na nastepny.
                                                    Raz jeszcze dziekuje :)

A teraz wygrane numery nr 2 na www.lotto.pl/ dla Mojito:
                                                    02 11 24 33 35 39

i dla nas:
                                                    03 06 25 32 40 46
                                                    04 08 17 19 21 42
                                                    07 08 19 36 46 48

Pozdrawiam
                                                    Kasia

• 25.04.09, 17:13
                                                    Hola Amigos,

Dzisiaj bedziemy bogaci. I bedziemy podrozowali az do
                                                    pierwszego zmeczenia. Po odpoczynku bedziemy podrozowali
                                                    dalej i dalej :).
                                                    Nasze numery na dzisiejsze losowanie www.powerball.com :
                                                    13 18 34 36 43 PB 33,
                                                    11 19 24 27 45 PB 05,
                                                    08 23 25 31 34 PB 31. Suerte!

Pariss,

Za losy dziekuje. Przydaloby sie troche wiekszej kasy.
                                                    Rosna nam kumulacje po obu stronach Wielkiego Stawu.

Rozwaz nasze sugestie i lec tylko z jedna mala walizka.
                                                    Wieksza kupisz w Stanach i ja zaladujesz. Bardzo dobre
                                                    walizki mozna kupic taniej niz w kraju. Za swoje Samsonite
                                                    zaplacilem w Marshalls (zapamietaj nazwe - markowe rzeczy
                                                    taniej) 89.99 za wieksza - 30" (x 2.54) i 69.99 - 26".

Klodki kup zwykle, bez szyfru. Przy wstrzasach pamiec zawodzi.
                                                    W Stanach sa klodki polecane przez TSA (chyba Transport Security
                                                    Agency). Swoje walizki zapomnialem zamknac na wiszace w zamkach
                                                    klodki i polaczyly sie ze mna z zawartoscia nietknieta.

Z Cancun do Playa del Carmen jedz autobusem ADO. Cofnij sie
                                                    do mojego opisu opcji transportowych w jukatanskim watku.
                                                    Pamietam, ze ADO ma stanowisko 1 zaraz na prawo po wyjsciu z
                                                    hali lotniska. Sugestia pana z biura podrozy w PdC praktyczna.
                                                    Dasz sobie doskonale rade z podroza autobusem. Z lotniska
                                                    w Meksyku pasazerow moga odbierac tylko taksowki majace licencje.
                                                    Pasazer na lotnisko moze byc dowieziony prywatnie ale zabrany
                                                    z lotniska nie. Meksyk ma bardzo mocne lobby/mafie taksowkowe :)

Od wtorku leca do Ciebie poleconym z kraju druki amerykanskie
                                                    i meksykanskie oraz przewodnik z mapa po Chicago. Jetlag bedzie
                                                    Twoim najlepszym konsultantem od spraw Chicago.

W kraju olbrzymie wrazenie na mnie zrobily kwitnace forsycje
                                                    i magnolie. Po raz pierwszy bylem w kraju w kwietniu. W lecie
                                                    kwiaty na drzewach/krzakach znikaja. Miasto bylo wiosenie
                                                    ukwiecone. Restauracyjna kuchnia polska jest coraz lepsza.

Zycze slonecznego weekendu,
                                                    m.
                                                  • Hola!!!

Numery dla Mojito nr 3 w www.lotto.pl/
                                                    01 03 08 09 28 30

i nasze:
                                                    17 24 26 29 32 44
                                                    18 33 42 43 44 47
                                                    08 19 20 30 37 40

Mojito witaj z powrotem :) Mam nadzieje, ze urlop sie udal mimo
                                                    braku bagazu i pogoda tez byla calkiem niezla.
                                                    Dostałam wczoraj paczkę z chicagowskimi gadżetami ;) DZIEKUJE
                                                    BARDZO. "Przeczytalam" wszystko "obrazkowo" zostaly mi na dzisiaj
                                                    formularze do przestudiowania i czytanie od dechy do dechy.

Z walizka pomysle. Kolezanka mi zaproponowala pozyczenie swojej dosc
                                                    sporej i wtedy drugą moge sobie dokupic na miejscu zamiast tutaj
                                                    kupowac nowa. Nie moge tez miec jakiejs ogromnej bo pozniej na
                                                    swoich bliskich lotach nie bede miec umiaru w pakowaniu :)
                                                    Takie kłodki z tym skrotem TSA widzialam ostatnio w sklepie Tchibo
                                                    tnij.org/daik
                                                    Wypatrzylam tez polecane na stronie mexicoupdate tzw money belt.
                                                    tnij.org/daim
                                                    mysle, ze to dobry pomysl na trzymanie pieniedzy. Lepszy niz
                                                    saszetki na szyi. A taki pas jest plaski i go nie widac zakryty pod
                                                    bluzką.

A teraz najlepsze:
                                                    Balam sie nieco tego przejazdu z lotniska do Playa tym autobusem bo
                                                    chyba naogladalam sie za duzo filmow. Wyobrazalam sobie taka scenke
                                                    mniej wiecej, ze autobus to taki zielony stary blaszak a w nim
                                                    siedza spoceni Meksykanie w obdartych kapeluszach panama, spodniach
                                                    na szelki i rozpietymi koszulami :D :D :D i nagle wchodzi bladolica
                                                    Kasia i a oni pozeraja mnie wzrokiem. Tak to widzialam niestety.
                                                    Weszlam jednak ostatnio sobie na stronke ADO i moje obawy zostaly
                                                    rozwiane jak zobaczylam eksluzywne autokary. Skad ja mialam takie
                                                    glupie mysli to sama nie wiem, ale wiem teraz jakie obawy maja
                                                    osoby, ktore pierwszy raz jada do mojej kochanej Turcji i tez maja
                                                    czasem dziwne wyobrazenia.
                                                    W kazdym razie wiem, ze autobus ma koncowy przystanek w Playa i mam
                                                    przejsc 4 przecznice do Burger Kinga i skrecic w prawo i jestem w
                                                    hostelu. Prosta droga.
                                                    Mojito, Twoje notatki mam skopiowane i znam na pamiec. Masz racje to
                                                    jest stanowisko nr 1.

Pozdrawiam i milego weekendu i powodzenia w grze!
                                                    Kasia
                                                  • Hola Pariss,

Rozklekotane stare autobusy z ludzmi i inwentarzem widzi sie
                                                    tylko na filmach lub na lokalnych wiejskich trasach w Meksyku
                                                    lub Gwatemali. Miedzymiastowe autobusy w Meksyku sa nowoczesne,
                                                    czyste i klimatyzowane. Bedziesz przyjemnie zdziwiona. Kierowcy
                                                    ADO jezdza w koszulach i krawatach. Spodnie tez, oczywiscie,
                                                    maja :). Z Cancun do PdC bedziesz podrozowala tylko z turystami.
                                                    Lokalni Meksykanie podrozuja taniej.

Walizke pozycz od kolezanki. W Stanach kupisz sobie dobra
                                                    i pojemna walizke na kolkach z wymiarami pozwalajacymi na
                                                    zabranie jej do samolotu. Nie kupuj jeszcze saszetki na kase.
                                                    Mam podobna ktorej nie uzywam. Proponowalem siostrze ale ona
                                                    ma swoja. Prawdopodobnie pod koniec maja lub na poczatku
                                                    czerwca bede ponownie w kraju na krotko. A pozniej na dluzej
                                                    w lecie. Przesle wiec saszetke do Gdyni. Niech sie amortyzuje :).
                                                    Doloze tez nadmiar klodek.

Krotki urlop mialem super. Pare dni w Szczecinie i Miedzyzdrojach.
                                                    Morze przed sezonem to przyjemnosc. Jod, rybka, brak zapachu
                                                    glebokiego tluszczu i hot-dogow, molo prawie dla siebie,
                                                    brak letnich tlumow, troche emerytowanego Wermachtu, krzyk mew
                                                    i pomaranczowe wschody i zachody slonca niczym nieprzyslaniane.
                                                    Lato nad morzem znam. Wrzesien tez powinien byc rownie ciekawy.

Pogode mam juz letnia 77F/25C. Ludzie leza w parku na trawie.
                                                    Wieczorem zajrze do Alma de Cuba. Sprawdze czy maja swieza
                                                    miete :).

Saludos!
                                                    m.
                                                  • No widzisz Mojito jaka ja jestem zacofana ;) ta telewizja tak mąci w
                                                    głowach. Okaże sie, ze pewnie jak w Turcji autobusy sa niesamowicie
                                                    komfortowe i takie jakich malo jest w Polsce.
                                                    Wpisalam sobie tez z ciekawosci dzisiaj na youtube hasło ADO Playa
                                                    del Carmen i ogladnelam sobie filmiki z autobusu i trasy do Playa.
                                                    Jest dobrze.

Pzdr
                                                  • Hola Gracze!

Mojito najpierw Twoje numery nr 4 w www.lotto.pl/
                                                    10 12 18 24 38 45

i nasze na podróż do Meksyku:
                                                    14 23 31 36 37 40
                                                    11 12 13 17 27 48
                                                    14 25 27 34 36 39

żadna grypa nam nie straszna i jak wygramy to bedziemy pic drinki w
                                                    jakims SPA na Jukatanie ;)

Powodzenia
                                                    Pariss

• Gracias. Nada :(. Szkoda, ze za "dwojke" nie placa :).

11 14 24 50 54 PB 02,
                                                    23 25 33 35 49 PB 24,
                                                    08 11 17 33 40 PB 26. Suerte!
                                                    Po wygraniu mozna by sie zaszyc w Meksyku na miesieczna
                                                    kwarantanne.

Dzisiaj rano padalo i jest pochmurno. Temperatura opadla
                                                    do 16C. Bardzo mi to odpowiada. Upaly lubie tylko na wakacjach.

Salud para todos!
                                                    m.
                                                  • Hola!

Mojito, w tej sytuacji wolałabym sie zaszyć w Turcji chyba ;)
                                                    Byłam pełna nadziei przez kilka ostatnich dni, ze to media, panika
                                                    itp. itd., ale dzisiaj jak podali, ze jest 5 stopień to sie
                                                    załamalam. Na tvn24 rano wypowiadala sie dziewczyna z Monterrey i
                                                    mowila, ze sa pozamykane sklepy, koscioly, szkoly,wszelkie miejsca
                                                    publiczne, pustki na ulicach, wszyscy sie boja wychodzic.
                                                    Najgorzej jak to sie do USA przedostanie w takiej skali. Wtedy nici
                                                    z mojego calego urlopu. A mialo byc tak fajnie...:( Normalnie wyc mi
                                                    sie chce.
                                                    Wspolczuje ludziom ktorzy na wlasna reke mieli zaplanowany wyjazd na
                                                    maj np. W biurach chociaz zwroca koszty albo zamienia na jakis inny
                                                    kraj. Ja te moje 867 zł za bilet przezyje, ale jak mi tez Stany
                                                    odpadna to sie wkurze.
                                                    Tak chociaz Chicago poznam wzdluz i wszerz przez 3
                                                    tygodnie :) ..razem ze sklepami oczywiscie.

U nas dlugi weekend ma byc podobno sloneczny i nawet prognozy o
                                                    deszczu sie maja nie spelnic.

Pozniej podam nasze numery :)
                                                    pzdr
                                                    Kasia

• Buen dia Pariss,

dzisiejszy artykul z uaktualnieniem sytuacji:
                                                    www.nytimes.com/2009/05/01/health/01flu.html?hp
                                                    Martw sie malo. Twoj wyjazd nie bedzie zagrozony.
                                                    Do polowy sierpnia s-grypa zniknie albo my znikniemy :).
                                                    W obu przypadkach nie ma powodu do zmartwienia. Moj
                                                    ulubiony pisarz, Mark Twain, mowil, ze 75% naszych obaw
                                                    nie sprawdza sie i martwimy sie na prozno. Ja w to wierze :).

Sprawa majowych wyjazdow do Meksyku rzeczywiscie niefortunna.
                                                    Szczesliwie biura turystyczne i linie lotnicze zwracaja
                                                    pieniadze. Plusem wyjazdu w pozniejszym czasie bedzie oslabienie
                                                    peso i potanienie calej infrastruktury turystycznej w Meksyku.
                                                    Juz teraz przemysl turystyczny w Meksyku poniosl ogromne straty.
                                                    Aby zachecic turystow do powrotu beda znaczne obnizki cen.
                                                    Spoko y tranquilo wiec :). Wszystko bedzie bueno!

U mnie pochmurnie i bez deszczu - 11C. Dobra pogoda do pracy.
                                                    Dzisiaj w Filadelfii graja Orlando Magic z Marcinem Gortatem.
                                                    Moj kolega, zagorzaly kibic 76ers, ciagnie mnie na mecz. Obiecuje
                                                    tanszy bilet wstepu. Z kibicowaniem moge miec klopoty :). Bede
                                                    rozdarty tak jak sosna :).

Zycze slonecznego i spokojnego dlugiego weekendu,
                                                    saludos,
                                                    m.

• Mojito Twoje numery nr 5 :

05 17 28 30 34 47

i nasze:
                                                    07 14 18 24 35 45
                                                    09 10 19 21 22 23
                                                    07 21 23 27 34 44

Suerte! ;)

Mam nadzieję, ze bedzie jak mowisz.
                                                    Lece sie pakowac na weekend :)))) Sobotnie kupony kupie moze gdzies
                                                    poza Trojmiastem.

Pozdrowka
                                                    Kasia
                                                  • 02.05.09, 01:12

Jeden szczesliwy los z wyprawy za rzeke www.njlottery.net
                                                    17 18 29 42 49 MEGA 30. Och, Fortuno, chica hermosa, por favor...
                                                  • I drugi szczesliwy los prosto z Kaszub.

dla Mojito nr 6:
                                                    11 25 27 34 45 46

i nasze:
                                                    04 06 07 10 33 37
                                                    02 06 10 23 33 41
                                                    03 21 22 38 46 49

nieco sfatygowane juz sa, mam nadzieje, ze ich nie zgubie za chwile
                                                    w piasku na plazy ;)

pogoda cudowna~!
                                                    Pozdrowka
                                                    Pariss
                                                  • 02.05.09, 14:54

Powrot do loterii lokalnej www.powerball.com
                                                    Nasze numery na dzisiejsze losowanie:
                                                    02 14 37 43 56 PB 13,
                                                    01 20 27 29 31 PB 06,
                                                    01 17 18 42 54 PB 04.

Dzieki za los z Kaszub.

Moj krociutki weekend zacznie sie jutro. W miescie
                                                    pochmurno, 15C z mozliwoscia deszczu.

Katem oka widze w TV test kobiecych butow ($ 20.00 z Payless)
                                                    i $ 600.00. Modelki ida mile w Central Park w Nowym Jorku
                                                    i beda porownywac wrazenia. Buty maja zamalowana podeszwe
                                                    wiec nie wiadomo ktore sa ktore. Interesujace doswiadczenie.
                                                    Chyba nie ma wazniejszej sprawy na swiecie niz damskie buty :).
                                                    Niewiele w kazdym razie.

Lece do pracy, pozdrowienia i pogody do jutrzejszego plazowania,
                                                    hasta luego,

m.
                                                  • 04.05.09, 20:04
                                                    Hola!

Czyżby dla nas szykowali wielką wygraną? Amerykanie byliby zdumieni
                                                    widząc na stronie powerball Polaków dzielących zielone banknoty ;)
                                                    Weekend był udany. W Jastrzębiej Górze duzo ludzi, korki na Hel do
                                                    przejechania. Plaża ale tylko spacerem zaliczona.

Masz racje z tymi butami, ale powiem Tobie, ze nawet jak sa
                                                    niewygodne to jak sa "firmowe" to jakos tak lepiej kobieta sie
                                                    czuje :)

Czytam jednym tchem książkę "Cortes i Montezuma" , naprawdę bardzo
                                                    wciągająca. Zamówiłam tez na allegro "Pamiętnik żołnierza Korteza" i
                                                    mam nadzieję, ze tez bedzie rownie ciekawa.

Znalazlam tez juz pamiatki, ktore sobie musze kupic bo nie wyjade
                                                    inaczej z Meksyku. Mianowicie: kalendarz Majów:
                                                    www.contrib.andrew.cmu.edu/%
                                                    7Ekarora/mexico/images/aztec_calendar.jpg
                                                    wlasnie taki turkusowy jakby z kamyczków.
                                                    albo cos w tym stylu:
                                                    communitymaya.com/images/mayan_calendar_2.gif

i do tego jakąś ładną maskę:
                                                    www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/8911277/2/istockphoto_8911277-mayan-mask-hand-carved-in-mexico.jpg

www.go-panamerican.com/pics/masks2b.jpg - tutaj te dwie na
                                                    dole po prawej i te u góry bardzo mi sie podobają. Ile za taką mogę
                                                    zapłacić? Te kalendarze to znalazłam w necie za 16 $ wiec dośc
                                                    tanio, ale te maski pewnie beda po jakie 40-50 w zaleznosci od
                                                    wielkosci. W Meksyku oczywiście tez sie trzeba targować?

Pozdrówka.
                                                    Jutro chyba znowu zaczynamy od jednego miliona :(

• Hej,

Numery dla Mojito nr 7:
                                                    29 34 35 44 45 48

i nasze:
                                                    05 08 10 12 23 47
                                                    01 21 22 32 36 47
                                                    01 09 39 42 43 46

Pogoda sie zepsula, koniec słonca na troche :(
                                                    Powodzenia!

• Hola Pariss,

Zdaje sobie sprawe, ze namawianie kobiete na "tanie" buty
                                                    jest ryzykownym przedsiewzieciem. Koncowa konkluzja programu
                                                    o kobiecych butach uszla mojej uwadze ale mialem okazje
                                                    widziec wyklad telewizyjnego szewca ktory przecial podeszwy
                                                    obu par porownywanych butow. Moga wygladac podobnie ale
                                                    zdecydowanie roznia sie jakoscia uzytych materialow. Ogladajac
                                                    przeciete podeszwy wiem juz, ze buty drozsze sa uzasadnienie
                                                    drozsze :).

Nie znam cen masek w Meksyku. Duzo lepiej znam sie na srebrze.
                                                    Wybor bedziesz miala ogromny. Nie kupuj tylko pamiatek na
                                                    glownym deptaku PdC (La Quinta Avenida). Sklepy uchodza za
                                                    galerie i wydaje sie im, ze sprzedaja dziela sztuki. I cenia
                                                    sie odpowiednio. Zejdz z glownego traktu i zanurz sie miedzy
                                                    stoiska rynkow na wolnym powietrzu. W Cancun bedzie to Coral
                                                    Negro i Mercado Veintiocho (Market 28). Targowac sie nalezy.
                                                    Rozwaz dopiero trzecia/czwarta "ostateczna" cene. Zakupy zacznij
                                                    robic dopiero po paru dniach pobytu. Oswoisz sie z cenami
                                                    i sposobem targowania sie.

Mozesz rowniez rozejrzec sie za kolorowym kalendarzem Majow
                                                    lub Aztekow malowanym na korze drzewa. Po powrocie mozesz
                                                    kalendarz oprawic i ozdobic sciane. Interesujaca ozdoba ze
                                                    srebra jest okragly kalendarz indianski noszony na rzemyku
                                                    na szyi. Atrakcyjny z dobra proba srebra .925 mozna kupic juz
                                                    od $ 20.00 w gore. Mozesz kupic pieknie robione laczone cienkie
                                                    bransoletki srebrne. Jezeli oczywiscie jestes w srebrze :).

W sobote kupilem na stronie www.usair.com bilet na lot
                                                    PHL-FRA-TXL-MUC-PHL za $ 677.86 Lece w srode (20), wracam w
                                                    czwartek (28). Bez stresu bagazowego poniewaz bede mial tylko
                                                    bagaz podreczny :).

Za mniej niz poltora h bedziemy milionerami. Ulatwi to nam
                                                    znacznie podrozowanie. Nasze numery na dzisiejsze losowanie:
                                                    07 28 42 55 58 PB 12,
                                                    01 02 05 20 45 PB 25,
                                                    06 12 18 44 51 PB 27. La vida es hermosa. Es sueno.

Saludos!
                                                    m.
                                                  • Hola Mojito!

Widzę, ze obowiazuje zasada jak wszedzie na swiecie. Nie kupowac na
                                                    głownej ulicy bo jest najdrożej :) Srebra nie nosze na co dzien, ale
                                                    czasami, i taki kalendarz moze kupie i moze tez bransoletke.

Drogi ten Twoj bilet. To chyba ze wzgledu na bliski termin pewnie.
                                                    Tylko na tydzień? i tylko z podręcznym? Dla mnie awykonalne ;)

a teraz Twoje numery nr 7: www.lotto.pl/
                                                    04 23 32 38 41 43

i nasze:
                                                    01 06 08 14 15 36
                                                    06 24 26 29 43 48
                                                    04 15 16 24 30 43

Powodzenia i milego, slonecznego weekendu :)
                                                    Pariss
                                                  • Hey Pariss,
                                                    w chicago na glownej ulicy mozesz znalesc najlepsze "deale"..okazje,
                                                    w kalendarz nie investuj bo to i tak wszystko sie skonczy 21
                                                    grudnia 2012, wedlug kalendarza Aztekow..
                                                    walsnie wrocilem z paryza, w porownaniu z tamtymi cenami tu jest
                                                    prawie darmo..buty, ect...tu sie obkupisz, to napewno...
                                                    ps. 4 dni w par, dwie osoby..tylko podreczny...wykonalne...

• 09.05.09, 16:15

21 33 37 42 54 PB 24,
                                                    11 18 28 31 35 PB 29,
                                                    05 13 34 43 56 PB 07. Suerte!

Piekna sloneczna pogoda od rana. Bezchmurne niebo. Upalnie. 25C.
                                                    Jade do Atlantic City za listowne zaproszenie kasyna Borgata.
                                                    Kuszacy zeton $ 50.00 i obietnica dwoch bezplatnych margarit do
                                                    zrealizowania na miejscu. Moze rozbije bank :). Bede uwazal aby
                                                    nie stalo sie odwrotnie.

Sol y suerte para todos!
                                                    m.
                                                  • Hola!

Jetlag nie prorokuj :) Kalendarz kupię. Za 18 dolarów bede miala
                                                    chociaz na te kilka lat.
                                                    Widzisz jak w Europie sie cenia. Sama jestem ciekawa jakie beda w
                                                    sklepach ceny w USA. CZasem nie chce mi sie wierzyc jak ludzie pisza
                                                    za ile kupują polówki TH czy Lacosty a u nas to kosztuje krocie.
                                                    Nawet po przecenie nie ma ceny wyjściowej z USA. Świat zwariował.

Mojito powodzenia w rozbiciu banku :)
                                                    Dodaje Twoje numery nr 8 w www.lotto.pl/
                                                    05 11 24 40 42 45

i nasze:
                                                    01 04 26 39 45 48
                                                    03 04 13 26 27 39
                                                    06 20 31 32 39 41

Powodzenia!!! moze nam sie uda tak jak komus w Euromillions (wygrał
                                                    126 mln E)

Pariss

• Chcialoby sie powiedziec 'to my wygralismy!' :)
                                                    Jedna wygrana w Hiszpanii, 126mln €, chyba pierwszy raz w historii euromillions ktos zgarnal taka sume...

A juz moglibysmy znalezc sie w Meksyku, na plazy jednego z 'flu-free guarantee' hotelu :) malo turystow, cicho i spokojnie... od siebie samych bysmy sie przeciez nie zarazili :))

Ach.. rozmarzylam sie!
                                                    Powodzenia w losowaniu zycze Wam i sobie :)

Pozdrawiam,
                                                    Kasia
                                                  • 12.05.09, 20:25
                                                    Hola Gracze!

Zadowolimy sie i 4 mln zł :) Nasze numery:
                                                    01 11 13 19 24 25
                                                    04 08 22 30 39 47
                                                    11 18 19 27 30 47

Niech Szczęście bedzie z nami! :D

Pozdrawiam
                                                    Kasia
                                                  • 13.05.09, 14:52

Hola Amigos!

Piekny, slonecznie zielony dzien. W taki dzien to najlepiej:
                                                    www.youtube.com/watch?v=oOOGplwf0Dk
                                                    12 21 32 35 56 PB 21,
                                                    18 23 26 52 58 PB 20,
                                                    15 27 35 40 55 PB 21.
                                                    Och, Fortuno, chica hermosa, posluchaj ze mna raz jeszcze:
                                                    www.youtube.com/watch?v=oOOGplwf0Dk :))).

Saludos para todos!
                                                    m.

• 14.05.09, 21:04
                                                    Hola!

Najpierw numery:
                                                    14 16 29 33 44 47
                                                    12 19 29 37 40 41
                                                    01 14 36 37 43 45
                                                    Powodzenia!

Mojito powiedz mi jak to jest z tym zbieraniem mili w liniach.
                                                    Napisala do mnie jakas dziewczyna bo z forum zorientowala sie, ze
                                                    lece do USA. Pyta czy moglaby podac moje dane (jesli jej podam) i
                                                    wtedy i ona i ja dostaniemy 1000 pkt. Oplaca mi sie w to bawic skoro
                                                    tak rzadko latam liniami regularnymi. Po Europie głownie czartery i
                                                    tanie linie wiec to sie nie liczy a do Stanow tez pewnie szybko nie
                                                    polece.
                                                    Ona zbiera na darmowy bilet i te pkt sa jej potrzebne.
                                                    Na czym to wogole polega. TO dotyczy wszystkich linii czy tylko
                                                    jednej?

Pozdrawiam ze słonecznej Gdyni :)

p.s.
                                                    Wlasnie przeczytalam na blogu Antka, ze do Meksyku lecialo z Europy
                                                    15 osób! Nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić. Stewardessy chyba
                                                    szukały tych osób na pokładzie :D :D

• 15.05.09, 02:03
                                                    Buenas tardes Pariss,

Programy lojalnosciowe maja chyba wszystkie linie. Staraja
                                                    sie nagrodami za czeste latanie ich samolotami utrzymac
                                                    platna lojalnosc pasazerow. W roznych liniach nazywaja sie
                                                    one inaczej ale zasady sa te same. Im wiecej latasz tym wiecej
                                                    masz na koncie punktow/mil/km. Po uzyskaniu wymaganej ilosci
                                                    mozna je wymienic na bezplatny bilet lub zostac przeniesionym
                                                    z klasy turystycznej do np business class. Mozna tez na
                                                    lotniskach korzystac z lotniczych "salonow" (dostep do netu,
                                                    prysznica, masaze itp).

Linie lacza sie ze soba i tak na przyklad LOT jesr w Star
                                                    Alliance z 20 innymi liniami(Air Canada, Air China, Air New
                                                    Zealand i reszta). Mile zgromadzone w kazdej linii ukladu
                                                    licza sie wspolnie we wszystkich liniach czlonkowskich).

Srednio trzeba przeleciec piec razy Atlantyk (tam i z powrotem)
                                                    w okreslonym czasie aby dostac bezplatny przelot. W mojej historii
                                                    mialem raz bezplatny bilet i dwa razy "upgrade" do business class.
                                                    A dwa razy "dano" mi business class dzieki uprzejmiosci.

Mam konta milowe we wszystkich glownych liniach ale z praktycznego
                                                    punktu widzenia zaczynam szukac zawsze najtanszego biletu.
                                                    Nie kieruje sie iloscia punktow brakujacych mi do okresalonej
                                                    sumy. Dopiero przy kupnie biletu rejestruje swoj numer konta.
                                                    Poniewaz jezeli zaplace pare razy drozej aby leciec z "moja"
                                                    linia to wyjdzie to na to samo.

Linie rowniez maja ograniczenia na "wylatane" darmowe bilety.
                                                    Moga wykluczyc pewne daty (black out) z lotow na biletach
                                                    bezplatnych. Uwazam, ze lepiej wychodze na szukaniu najtanszego
                                                    biletu na wszystkich liniach a dopiero pozniej dopisujac je
                                                    do konta niz odwrotnie.

W Stanach punkty z linii mozna polaczyc z zakupami karta
                                                    kredytowa (1 USD = 1 punkt/mila) lub wydac zarobione mile
                                                    w hotelach (np. Marriott, Hyatt itp). Hotele tez maja swoje
                                                    lojalnosciowe programy. Uzyskuje sie znaczne znizki przy
                                                    kolejnych rezerwacjach. Mozna nawet sobie "pozyczac" mile.
                                                    Nie slyszalem natomiast abys Ty lecac mogla uzupelnic czyjes
                                                    konto. Badz ostrozna z podawaniem swoich danych. Mozesz
                                                    ewentualnie po przelocie "podarowac" komus mile jezeli program
                                                    ma taka opcje. Mile licza sie z dolu (po przeleceniu) a nie
                                                    z gory (juz po kupieniu biletu). I wowczas podaje sie tylko numer
                                                    milowego konta. I tak w zarysie kreci sie ten caly business milowy.
                                                    Programy lojalnosciowe najkorzystniejsze sa dla pasazerow ktorzy
                                                    naprawde duzo lataja. Srednio dwa razy w miesiacu przez caly rok.
                                                    Wowczas lata sie im tanio i wygodnie. Jezeli leci sie raz na rok
                                                    na dlugich trasach to korzysc ze zbierania mil jest malozauwazalna.

Meksyk co najmniej do konca roku bedzie znacznie tanszy.
                                                    Przemysl turystyczny bedzie chcial obnizkami przyciagnac
                                                    przestraszonych turystow. W pustym samolocie nawet po jednej
                                                    osobie w srodkowym rzedzie to marzenie :). Mozna sie wygodnie
                                                    rozciagnac na trzech siedzeniach. Przy konfiguracji czterech
                                                    siedzen w rzedzie to juz niebo w niebie :).

Obie pule loteryjne nam rosna. Moze wkrotce...

Saludos!
                                                    m.

Ciagle jasno - 67F/19C.

• Hola Mojito,

Dzieki za wyczerpującą odpowiedz (jak zawsze zresztą ;) ).
                                                    Tak myślałam, ze nie ma sie co w to bawić. Wszędzie podawać swoje
                                                    maile i dane to też nie bardzo.

Powiedz mi jeszcze czy takie pasy do walizek warto kupowac?
                                                    Widzialam wczoraj w sklepie wlasnie. Takie, ktorymi sie obejmuje
                                                    walizke i mozna wlozyc w srodek adres. Duzo ludzi takie cos ma?
                                                    Chcialam napisac ze pewnie zaczynasz powoli sie pakowac, ale
                                                    przypomnialo mi sie ze jedziesz z samym podreczynym. Takze pewnie
                                                    jak kazdy mezczyzna spakujesz sie 5 minut przed wyjsciem ;)

A teraz nasze numery na lotto i 4 mln zł:
                                                    06 11 13 15 20 37
                                                    08 15 20 25 34 38
                                                    10 15 31 39 40 45

Wygramy!
                                                    Kasia

p.s.
                                                    Dzisiaj snilo mi sie, ze znowu bylam w ambasadzie po wize. Znowu sie
                                                    denerwowalam. Wbili mi jakas w granatowym kolorze i sie klocilam z
                                                    nimi ze tak przeciez wiza nie wyglada :D :D
                                                  • 16.05.09, 16:45

Hola Kasiu,

Oszalamiajaca pula dzisiaj w www.powerball.com
                                                    Za taka kase mozna kupic kilka torebek www.hermes.com :).
                                                    Nasze numery na dzisiaj:
                                                    15 27 31 38 57 PB 23,
                                                    19 26 30 43 58 PB 38,
                                                    13 14 19 24 25 PB 37. Suerte!

Tasmy na walizke nie kupuj. Zdarza mi sie widziec takie na
                                                    walizkach krecacych sie na karuzeli. Uwazam, ze zwiekszaja
                                                    ryzyko zaczepienia o inne walizki i zerwania sie. Rozwaz
                                                    przyczepienie do uchwytow walizki cos domowym sposobem.
                                                    Jakis kolorowy fredzel lub pompon. Kolorowa wstazka tez pomoze
                                                    Tobie odroznic Twoj bagaz od innych. Widzialem rowniez krotka
                                                    zolta tasme przylepna na czarnej walizce. Nie mozna tak
                                                    oznaczonej walizki przeoczyc.

Lece w srode. Jutro zrobie przymiarke do malego pakowania.
                                                    Zaprzyjaznilem sie z plastikowymi torebkami typu "Ziploc".
                                                    Wloze tam sprzet do golenia i meskie (nieliczne :) kosmetyki.
                                                    Oficjalny rozmiar torebki (8"x 7" czyli 20 cm x 17 cm o poj.
                                                    0.94 l) zupelnie wystarcza. Sa tez w sprzedazy male, turystyczne
                                                    opakowania past do zebow i pianki do golenia. Szczesliwie
                                                    dodatkowa pare spodni i koszule mam juz po drugiej stronie.

Jezeli pula bedzie ciagle rosla, we wtorek kupie nam losy
                                                    na dalsze losowania podczas mojej tygodniowej nieobecnosci.

W miescie pochmurno z duza mozliwoscia popoludniowych opadow.
                                                    17C. I wzrastajaca goraczka zlota :).

Spokojnego i pogodnego weekendu zycze,
                                                    saludos!
                                                    m.
                                                  • 19.05.09, 21:05
                                                    W koncu doczekalismy sie jakiejs piłeczki ze szczesliwym numerem!
                                                    Hurra! Szkoda ze nie starczy na torebke Birkin od Hermesa ;) moze
                                                    zapisze sie juz w kolejce bo podobno 3 lata mozna na nia czekac :D

nasze numery na lotto są takie:
                                                    20 27 32 36 40 49
                                                    02 04 10 17 32 34
                                                    08 13 21 22 41 42

mam nadzieje, ze tez szczesliwe :)

W Gdyni dosc zimno dzisiaj mimo slonca. Wczoraj bylo oberwanie
                                                    chmury i przez chwile zdązylo zalac ulice. Na caly tydzien
                                                    zapowiadaja deszcze caly czas takze spakuj cos p/deszczowego.
                                                    Spokojnego lotu, moze uda sie Tobie leciec takim opustoszalym
                                                    samolotem jak te do Meksyku ;)

Powodzenia i udanego urlopu
                                                    Kasia

• Hola Pariss,

Wygralismy 3.00 $ :). Jedno losowanie mamy za darmo.
                                                    Nasze numery na jutrzejsze losowanie www.powerball.com :
                                                    03 15 33 42 54 PB 22,
                                                    13 16 47 51 55 PB 06,
                                                    05 30 34 38 44 PB 27. Te same numery wezma udzial w losowaniu
                                                    w sobote (23) i srode (27). W czwartek bede juz z powrotem.

O oberwaniu chmury w Gdyni czytalem i widzialem zdjecia. Ogladam
                                                    prognoze pogody dla Polski i widze, ze bede podrozowal z deszczem.
                                                    Pakowanie zaczalem od parasola :).

Luzny samolot to byloby to ale troche watpie. Biura podrozy
                                                    zachecaja Amerykanow do odwiedzenia starej Europy. Dolar umocnil
                                                    sie w relacji z euro i z funtem. Bilety lotnicze potanialy
                                                    znacznie i hotele kusza atrakcyjnymi cenami. Dzisiejszy artykul
                                                    na ten temat:
                                                    online.wsj.com/article/SB124269398521332845.html#mod=article-outset-box
                                                    Sadze tez, ze lecac tylko z bagazem recznym przez Atlantyk bede
                                                    dokladnie obejrzany :). Moze nawet przeswietlony. Kontrowersje
                                                    wzbudza na lotniskach coraz czestsze "przeswietlanie" pasazerow.
                                                    Urzadzenia pokazuja w miare rozebrany zarys pasazerow z uwidoczniona
                                                    plcia. Jedne jest pewne. Na pewno teraz nie zagina mi walizki :).

Dzieki za zyczenia. Saludos y hasta luego!
                                                    m.

• www.uniquerocks.com/technology/new-airport-body-scan-reveals-all.html

O tym pisalem. Dobrze byloby przeswietlic nasza Fortune i zobaczyc
                                                    numery na nastepne losowanie :).
                                                  • Szybciutko podaje numery bo burza idzie:
                                                    03 13 20 22 35 39
                                                    03 13 15 22 30 37
                                                    07 09 19 38 39 48

Mam nadzieje, ze dobrze wyladowales bo pogoda niezbyt dobra na loty.

Pozdrowka
                                                    Pariss

• Hmm... ja bym chyba nie wyrazila zgody na takie skanowanie, za duzo widac na tych zdjeciach! Musza jeszcze popracowac nad nimi....
                                                  • uff! zdązylam jeszcze:

na dzisiaj lotto: www.lotto.pl/
                                                    03 04 06 06 30 45
                                                    01 05 22 37 43 48
                                                    08 14 24 25 31 40

Pozdrawiam
                                                    Pariss

• Hola!

Mojito masz szczescie poki co i na Twoim lotnisku nie ma takiego
                                                    skanera ;) Smiesznie to wyglada. Niedlugo trzeba bedzie zwracac
                                                    uwage na to jaki ksztalt ma nasza bielizna jadac za Ocean :)

Dziekuje bardzo za paczkę. Dotarła dzisiaj. Jakim sposobem udalo sie
                                                    Tobie te metalowe kłódki przmycić w podręcznym? ;)

Nasze numery na 3 mln zł w www.lotto.pl/
                                                    26 27 31 42 45 49
                                                    04 14 27 33 46 49
                                                    04 09 13 33 34 42

Pula powerball jest powalająca!

Pozdrówka z letniej dzisiaj Gdyni
                                                    Pariss
                                                  • Hola!

Nasze numery na dzisiaj: www.lotto.pl/

10 23 26 27 29 31
                                                    15 34 41 45 47 49
                                                    09 14 24 30 37 40

Mam nadzieję, ze się nam poszczęsci. Na jakies chicagowskie zakupy
                                                    by mi sie przydało...i moze hostel zamieniłabym na jakiś wypasiony
                                                    5* resort&spa? Marzenia...:)

Pozdrawiam
                                                  • Buen dia Pariss,

Taaaka pule ktos z Poludniowej Dakoty rozbil. Ech...
                                                    Fortuna to cyganskie dziecie :). Moze wiec nastepnym
                                                    razem...

Do Polski podrozowalem ~ 30 godzin. Dwie godziny siedzenia
                                                    w samolocie. Nie udalo sie zreperowac usterki. Zmiana
                                                    samolotu na inny. Nikt z pasazerow nie nalegal aby leciec
                                                    niesprawnym samolotem :). Odlot po szesciu h. Nie zdazylem
                                                    na ranne polaczenie z Franfurtu do Berlina. Mialem w planach
                                                    czterogodzinny Szczecin i wieczorna Warszawe. Wycialem z planow
                                                    Szczecin. Lufthansa zaoferowala mi bilet z FRA do WAW za 778 euro!
                                                    W jedna strone! Prosbe o pocalunek (beso/besar) wyrazilem po
                                                    meksykansku :). Dolecialem do TXL. Pociag z Berlina do Warszawy
                                                    (45 euro). Z Ostbahnhof ruszyl z uderzeniem zegara. Zatrzymal sie
                                                    po pol godzinie na godzine. Pozniej zmieniano lokomotywe kolo Kola
                                                    (burza). Do Warszawy przyjechal z 205 minutowym opoznieniem o 2:00
                                                    w nocy. Oczywiscie pasazerow przeproszono :). Blogoslawilem swoj
                                                    pomysl lecenia tylko z podrecznym bagazem. Menu w Warsie jest
                                                    coraz lepsze. Piwo tylko bezalkoholowe :(.

W niedziele na Saskiej Kepie (Francuska) mocno reklamowana
                                                    latynoska impreza (tango/salsa) okazala sie mniej niz skromna.
                                                    Zapowiadanych tancow i licznych akcentow latynoskich nie widzialem.
                                                    Zamiast tanga milonga unosil sie zapach pieczonych kielbasek i
                                                    oferowano programy/obietnice polityczne lokalnych euro-politykow.
                                                    Cieniutko bylo. I deszczowo. Na Buenos Aires w Warszawie musimy
                                                    jeszcze poczekac.

Powrot ze Szczecina mialem wygodny i punktualny. Sprobuje
                                                    odzyskac od linii lotniczych cene biletu kolejowego. Tal vez...

Meksyk zaczal ofensywe turustyczna. Ceny hoteli poszly ostro
                                                    w dol. Moze zalapiesz sie na cos wypasionego za rozsadna cene.

Klodki mozna miec w bagazu podrecznym. Z pilniczkami i obcinaczami
                                                    do paznokci poluzowano tez. Nie mozna niczego w plynie/zelu ponad
                                                    100 ml. Ewentualnego taniego laptopa bedziesz mogla kupic w Stanach
                                                    i miec przy sobie.

Dzisiaj pochmurno i deszczowo. 16C.

Saludos!
                                                    m.
                                                  • Hola Mojito!

Straszysz mnie zawsze tymi swoimi przygodami. Jak czytam
                                                    takie "przeboje" to odrazu mam siebie przed oczami i pytanie "co ja
                                                    bym zrobiła? " Chyba bym zaczęła płakac i moze ktos by sie
                                                    zainteresował :D :D :D
                                                    Czytałam ten artykuł o Meksyku któy podałeś. Szkoda, ze jest tak
                                                    cieńko z turystami. Z jednej strony dla tych ktorzy sie odważą to
                                                    dobrze bo jest luźniej, wiecej "gratisów" ale z drugiej ja na
                                                    przykład lubię jak miasto żyje, jak jest pełno ludzi, knajpy pełne,
                                                    coś się dzieje.
                                                    Mam nadzieję, ze do wrzesnia wroci to do normy. A jak nie to i tak
                                                    jadę i tak :) Trochę mi juz emocje opadły bo mam juz wszytko
                                                    ustalone, ale jak pomysle tylko ze NAPRAWDE tam jadę to patrzę na
                                                    przewodniki i moj mini notatnik o Jukatanie to mi sie wydaje, ze
                                                    wszystko zapomniałam. Musze w sierpniu wszystko przeczytac jeszcze
                                                    raz.

Byles moze na Puerto Rico? Ktos na forum wspomnial o tej wyspie i
                                                    tak mnie zaintrygowała. Moze nastepnym kiedys razem jak wygramy w
                                                    lotto:

18 26 34 36 37 44
                                                    03 12 16 20 24 37
                                                    14 16 35 37 39 49

Pozdrawiam
                                                    Pariss

• mojito, trzymam za slowo, mysle, ze w razie wygranej demokratycznie
      dostane swoja czesc, czy ten post zapewnia mi juz figurowanie na
      liscie szczesliwcow ? :)
      --
      *Zycie trzeba przezyc tak, zeby wstyd bylo opowiadac, za to
      przyjemnie wspominac...
      • Hola Amigos,

Nasze numery na jutrzejsze losowanie www.njlottery.net
        kupione podczas weekendowego wypadu za rzeke Delaware:

29 40 42 47 52 Mega 32,
        15 16 29 41 48 Mega 09. Suerte!

Pariss,

• Hola Amigos,

Nasze numery na jutrzejsze losowanie www.njlottery.net
        kupione podczas weekendowego wypadu za rzeke Delaware:

29 40 42 47 52 Mega 32,
        15 16 29 41 48 Mega 09. Suerte!

Pariss,

Do wrzesnia Meksyk przyciagnie juz wystarczajaca ilosc
        turystow atrakcyjnymi cenami. Na pewno nie bedziesz sama
        w Playa del Carmen :). Latanie nie powinno Ciebie zrazac.
        Wiekszosc moich lotow minela bez wydarzen ale zdarzaja sie
        loty trudne.

W Puerto Rico nie bylem. To amerykanskie terytorium zalezne
        o duzej autonomii politycznej i gospodarczej. Mieszkancy
        maja obywatelstwo amerykanskie. Nie glosuja w wyborach
        prezydenckich i nie placa podatkow. Obywatele maja silnie
        spolaryzowane opinie. Polowa populacji wyspiarzy chce sie
        oderwac od Stanow a druga polowa chce stac sie kolejnym stanem.
        Sytuacja patowa. Ich glownym zajeciem jest " la vida loca"
        www.youtube.com/watch?v=MmwzEhwScug :).

Aga-foto,

Fortune podzielimy demokratycznie na rowne udzialy miedzy
        zarejestrowanymi szczesciarzami. Prosze, dopisz jeszcze
        regulaminowe slowo "meksykanskie" , uzbroj sie w cierpliwosc
        i zacznij robic plany dluuugich wakacji.

Salud y suerte para todos,
        m.
        • 02.06.09, 06:13
        • OK, poslusznie wymawiam zaklete slowo 'meksykanskie', moge nawet
          kilka razy jesli ma to pomoc :), przy czym zupelnie nie wiem o co
          chodzi. Podejrzewam, ze w tej sec. swietnie sie bawisz :)
          przebrnac jednak przez liste 500-set przyszlych szczesciazy niestety
          nie zamierzam (sorry, brak czasu), co do planow to juz prawie
          gotowe, wiec dobrze byloby abys sie pospieszyl z ta wygrana :)))))
          --
          przyjemnie wspominac...
          • Aga-foto,

Chodzi po prostu o wyraz meksykansko-hiszpanski. Dowolny.
            Moze to byc verano (lato), estrella (gwiazda), polaca
            (Polka), palabra (slowo/wyraz)... cokolwiek. Moze byc lekko
            nieprzyzwoity :). Moj wyraz to "sol" (slonce). Twoj moze
            byc "parasol".

Z wygrana spiesze sie tak jak mi Fortuna pozwala. Kolejne
            slowo "meksykanskie" sie klania - "estres" (stres). Odczuwam
            jego obecnosc dwa razy w tygodniu po kazdym losowaniu.
            Kilkanascie par oczu patrzy na mnie z wyrzutem i bolesnym
            rozczarowaniem przypominajac mi, ze jest juz zaawansowana
            wiosna (primavera) i slychac rytmiczne tam-tamy nadchodzacego
            lata. Wszyscy maja juz plany i tylko ja sie spozniam :).

Saludos!
            m.

• Hola Gracze!

Nasze numery na www.lotto.pl/
              05 14 21 24 33 37
              02 24 28 39 42 46
              11 18 28 29 32 37

Ostatnio sie zagapilam i los nabieral mocy telepatycznej w
              torebce....i sie sam nie zapisal na wątku! Skandal :)

Mojito a powiedz mi jeszcze jak ja mam zapakowac taka duzą maskę z
              Meksyku (taką podłużną z ciemnego drzewa, ok. 60-70 cm) Wziąść ja
              jako podreczny zapakowaną czy do głównego? Czy w USA sie nie
              przyczepią?
              I pozniej jak bede wracac do Polski. Niby bym wolała miec ja przy
              sobie, ale z drugiej strony po co to taszczyć? Z trzeciej strony jak
              włoże do głównego to jak przeswietlą i zobaczą cos takiego to moga
              ja otwierac i kombinowac.

Pozdrówka,
              Pariss

p.s. u mnie znowu jesień!
              • Hola Pariss,

Dlugosc 70 cm moze nie zabrac sie jako bagaz podreczny. To znaczy
                mozesz probowac wiezc ja z Meksyku osobno owinieta w papier (gazety)
                i ofoliowana. Na lotnisku w Cancun widzialem takie urzadzenie do
                foliowania. Owiniecie maski folia (na gazety) bedzie mialo taki
                plus, ze jezeli nadasz maske na bagaz to bezksztaltny pakunek z
                nieznana zawartoscia nie bedzie nikogo kusil na tasmie bagazowej.
                W Stanach, przy powrocie, wlozysz maske albo do walizki i oblozysz
                ubraniamu albo do duzego czarnego plastikowego worka na smieci i
                owiniesz raz jeszcze tasma. Przy odprawie sprawdz tylko czy na
                masce-pakunku jest nalepione docelowe lotnisko.

Pare lat temu, w Palenque, kupilem od Indianina maly luk ze
                strzalami. Na lotnisku w Tuxtla Gutierrez nie pozwolono mi zabrac
                luku na poklad :). Z duza obawa nadalem sam luk ze strzalami
                na bagaz. Z duza ulga zobaczylem swoj luk i strzaly na lotnisku
                w Meksyku. Posiadanie broni w miescie Meksyku spowodowalo,
                ze poczulem sie bezpieczniej :). Taksowkarz wiozacy mnie do
                hotelu byl uprzedzajaco uprzejmy. Na luk nie potrzeba pozwolenia.

Z wwiezieniem maski do Stanow nie bedziesz miala zadnych
                problemow. Wpisz ja tylko do deklaracji celnej (nie placi sie
                cla) i zwroc uwage aby nie miala kornikow. Zagranicznych kornikow
                nie mozna wwozic do Stanow :).

Zobacz twarz nowego multimilionera:
                news.aol.com/article/rancher-wins-powerball/516332?icid=main|hp-laptop|dl1|link2|http%3A%2F%2Fnews.aol.com%2Farticle%
                2Francher-wins-powerball%2F516332
                Jezeli taki dlugi link sie otworzy.

Pogode mam podobna do yo-yo. Zimno, cieplo, zimno, cieplo.
                Dzisiaj znowu pada. Lza mi sie kreci w oku i pociagam nosem.
                Lykam prochy i pije goraca herbate. Duzo wczesniej zagrzebie
                sie dzisiaj w posciel. Moze do jutra przejdzie mi zalzawiony
                stan.

Zasmarkany pozdrawiam,
                salud!

m.
                • Hola Mojito!

Wkleiłam Twoje rady do mojego "mini przewodnika o Meksyku"
                  Zobacze jaką wielkośc uda mi sie kupic i wtedy pomysle jak ja
                  zapakowac. Widzialam nie raz jak z Egiptu czy Turcji ludzie wożą
                  fajki wodne i zawsze raczej w podrecznym. Tylko, ze tutaj chodzi o
                  Stany, Meksyk i nie czarter, i stad moje obawy.
                  Z łukiem super sprawa. Uzywałeś już? ;)
                  Milioner młody, ma szansę wydać te pieniadze do konca zycia lub tez
                  je podwoic. Jak widac jest roznie. Pieniadze szczescia nie dają ale
                  jak pomagają :)

W Gdyni tez pogoda jo-jo ;) Rano padało i zimno, pozniej słońce i
                  wiatr, teraz sam wiatr i zimno, jeszcze na wieczór pewnie deszcz
                  bedzie. Ja wyciągnełam w końcu cieńki szlik bo tez przez dwa dni
                  chodziłam z gołą szyją i wieczorem juz czułam, ze gardło mnie boli.
                  Oby w Chicago we wrzesniu bylo ciepło.

Życzę Tobie zdrowia, podobno herbata z miodem pomaga, ale nie wiem
                  bo nie lubię miodu ;)

Pozdrówka
                  Pariss
                • Hej :)

Pariss, dodam tylko, ze to foliowanie na lotnisku kosztowalo ostanio kolo 10$/torbe, wiec jak zamierzasz cokolwiek foliowac, to kup lepiej folie w miejscowym markecie, duzo taniej :)

Mojito, przez sekunde chcialam wierzyc, ze to ty na tym zdjeciu w wiadomosciach www.tvn24.pl/26086,1603946,0,1,ranczer-wygral-232-miliony-dolarow,wiadomosc.html
                  Jednak jakos ta buzia mi nijak nie pasuje do mojito, moze ten kapelusz za malo twarzowy :D
                  Jak wygrasz, to pamietaj - dobrze przemysl w co sie ubrac do zdjec hihi

Pozdrawiam,
                  Kasia
                  • 09.06.09, 19:42
                    Hola!

Nasze numery na dzisiaj w "niby kumulacji" - bo cóż to jest 3 mln zł
                    przy 232 mln $!!! ;)

10 15 17 21 35 49
                    10 18 26 36 46 49
                    05 14 20 24 25 36

Casiopeja ja juz nie bede foliowac bagaży, jak juz to samą maskę
                    zafoliuję. Dzisiaj pokazałam kolezance jaką maskę chce kupic i jaki
                    kalendarz Majów. Ona skromnie zapytała czy mogłabym jej przywieźć
                    taki kalendarz bo przeciez az tak ciezki nie jest. Ja na to, ze tak,
                    czemu nie. Przychodzę do niej za godzinę a ona: Wiesz ja jednak
                    sobie przegladnełam te kalendarze i chciałabym takiej wielkości jak
                    właz do kanalizacji na ulicy - taki jakiś bardziej pokaźny mi sie
                    wydaje :D :D :D :D Zaczęłysmy sie smiac oczywiście, ale
                    powiedziałam, ze bede miałam chociaz obciążenie w razie jakiegos
                    huraganu ;)
                    A tu jeszcze 80 całych dni do urlopu!

Pozdrówka
                    Pariss

• Casjopejo,

Przy wygraniu takiej kasy przenieslibysmy watek na pare
                      miesiecy do Meksyku :). Do zdjecia byc moze kupilbym sobie
                      paname lub wynajal Latynosa ktorego zdjecie zamieszczono by
                      na portalu loteryjnym. Chcialbym uniknac takiej popularnosci.

Pariss,

Piszac o ewentualnym foliowaniu mialem na mysli tylko maske.
                      Kalendarze dobrze znosza podroz. Zwija sie je w rulon i
                      wklada do walizki.

11 18 30 35 42 PB 10,
                      11 24 27 36 47 PB 26,
                      05 06 30 31 53 PB 27.

Suerte!
                      m.
            • czy sa jakies szanse ? niedlugo wyjezdzam...:)
              --
              przyjemnie wspominac...
              • 13.06.09, 20:06
                Hola!

Ja dzisiaj pozdrawiam z deszczowej, brzydkiej, wietrznej i zimnej
                Gdyni. Nie wiem czy lato w koncu przyjdzie czy nie. Długi weekend
                tak mnie rozleniwił, ze nie pomyślałam o kuponach. Dzisiaj chyba
                jest kumulacja na 3 mln :(
                Pisała do mnie Pani z biura z Playa i cały czas nie mają nikogo na
                moj termin na dwudniowy Jukatan :( Ciekawe jak to mi wyjdzie
                wszystko.

Dzisiaj sie dowiedzialam, ze moj znajomy zostanie honorowym
                obywatelem miasta Szczecin. Jego firma byla głownym inwestorem
                nowego budynku teatru.
                Weszlam na stronę zeby poczytac cos o tym i widze, ze w Szczecinie
                byly teraz dni morza. Szkoda, ze pogoda nie dopisala :(
                W tym roku w Gdyni mamy zjazd żaglowców od 3-5 lipca a w tym samym
                czasie jest festiwal Opener Heineken wiec ludzi bedzie tez tysiące.

Aga-foto szanse są zawsze :)

Pozdrawiam
                Pariss

• 13.06.09, 20:08

Dzisiaj, Aga, dzisiaj bedziemy bogaci. Zdecydowanie absolutnie
                prawie na pewno. Nasze numery na dzisiejsze losowanie:
                01 17 47 50 52 PB 29,
                10 14 41 50 57 PB 25,
                24 39 41 52 55 PB 19.

Saludos y suerte para todos!
                m.

• I jak mojito? Mozesz potwierdzic, ze juz mozna sie cieszyc i podskakiwac?
                  Nikt sie dzis nie odzywa, pakujecie walizki czy co? :)
                  • Kasiu, no jeszcze nie tym razem, ale trzeba byc dobrej mysli :)

Pozdrówka
                    • 15.06.09, 04:27

Hola Amigos,

Poczekamy cierpliwie do srody. W srode wygramy wiecej :).
                      Podajcie swoje szczesliwe numery, wykorzystamy je w losowaniu.

Pariss,

Zapomnialem w tym roku o Dniach Morza. Uczestniczylem w
                      imprezie kilkakrotnie. Fajna sprawa.

Brakiem chetnych na wycieczke fakultatywna w Meksyku na razie
                      sie nie martw. Znajdziesz chetnych na miejscu. Biura obniza
                      dramatycznie ceny i chetni sie znajda.

Kupilem bilet lotniczy na lipiec do kraju. PHL-ZRH-TXL z powrotem
                      kosztowal $ 711.55

W oczekiwaniu na nasza wygrana zalozylem sie, ze dzisiaj Lakers
                      wygraja. Dodatkowo obstawilem nieparzysty rezultat. 99:75 np.
                      Zanosi sie, ze pierwsza czesc zakladu wygram.

Salud y suerte para todos!
                      m.

• Moj szczesliwy - 11 (surprise :)

Nie boicie sie latac bo tajemniczej katastrofie airbusa air france?
                        • Hola!

Mojito moje numery szczesliwe to 17, 37, 9, 12, 13, 49 - wybieraj :)

Casiopeja ja sie neico boję, wogóle im blizej mojego wyjazdu to tym
                          bardziej sie wszystkiego obawiam. Lotu, grypy, ze zgubie bagaz,
                          zgubie kase, spozni mi sie lot i takie tam inne "filmy" mi sie
                          właczają.

Pozdrawiam
                          Milego dnia!
                          • Mojito zakład wygrałeś?
                            Kiedy lecisz do Polski?

• Hola Amigos,

Nasze wspolnie wybrane numery na dzisiejsze losowanie
                              www.powerball.com :
                              09 12 13 17 49 PB 37,
                              01 11 15 23 58 PB 11,
                              07 32 36 45 55 PB 32.

Kasjopejo,

Mialem na mysli komplet numerow: 5 + 1. Wlaczylem Twoja
                              szczesliwa jedenastke dwa razy do naszego losu.

Na latanie samolotem patrze spokojnie bez wiekszych obaw.
                              Statystycznie latanie samolotem jest bezpieczniejsze od
                              jazdy samochodem. Natomiast katastrofa samolotowa z racji
                              jednorazowej ilosci ofiar robi na nas przygnebiajace wrazenie.
                              W wiekszosxci naszych podrozy trudne lub niemozliwe jest
                              zastapienie podrozy samolotem. Znasz pewnie smutny przypadek
                              Wloszki ktora spoznila sie na tragiczny lot Air France i kilka
                              dni pozniej zginela w wypadku samochodowym w Austrii:
                              www.timesonline.co.uk/tol/news/world/europe/article6479203.ece
                              Wypadek moze nam sie przytrafic wszedzie.

Pariss,

Wygralem polowicznie. Dwadziescia $ za wytypowanie zwycieskiego
                              zespolu. Nie przewidzialem jednak "mieszanego" wyniku
                              (parzysty/nieparzysty). Do Polski lece szostego lipca.

Saludos!
                              m.

• Nasze numery na jutrzejsze losowanie www.powerball.com :
                                15 41 50 54 59 PB 32,
                                02 07 41 48 52 PB 31,
                                37 40 41 42 43 PB 25.

Suerte!
                                m.
                                • Hola!

Do puli 86 mln dokładam jeszcze 5 mln zł na dzisiaj w
                                  www.lotto.pl/
                                  03 08 21 33 42 46
                                  03 24 32 36 43 44
                                  01 09 10 13 29 34

Wakacje rozpoczęte a pogody dalej nie ma. Gdzie te czasy jak lato to
                                  bylo prawdziwe lato i ganiało sie po podwórku juz caly czerwiec w
                                  upalach. Wspolczuję tym dzieciom dzisiaj.
                                  Poczytalam sobie bardzo "optymistyczny" watek o pogodzie na
                                  Jukatanie we wrzesniu i jest super ;) Najwyzej nie polece , bo chyba
                                  samolot tez nie wystaruje jak sa huragany itp. A co bedzie jak np.
                                  przy powrocie z Mex samolot nie poleci? czy musze kupowac nowy bilet
                                  czy czekam az w koncu poleci? Zakrecona juz jestem calkiem.

Powodzenia w losowaniu!
                                  Wygramy, wygramy, wygramy!!!!

• 22.06.09, 01:58

Hola Pariss,

Cholery mozna dostac z ta loteria :). Tak bardzo liczylem na
                                    wygrana. Chyba przeprowadze sie na Poludnie Stanow - tam
                                    czesciej padaja wygrane. Byc moze Fortuna bardziej lubi cieplo.
                                    Na szczescie www.lotto.pl kumulacyjnie nam rosnie.

We wrzesniu tez bedzie ok. Musi - masz przeciez juz bilet :).
                                    Po kupieniu biletu jestes juz w dobrych rekach i pod czula
                                    opieka linii lotniczych. W przypadku zawirowan z lotami mozesz
                                    liczyc na bezplatny hotel, posilki i karte telefoniczna do rozmow
                                    miedzynarodowych.

Zaczelo sie lato. Razem z wiosna to moje ulubione sezony.
                                    Jeszcze dwa tygodnie do odlotu. Jakos przezyje. Ale co to
                                    za zycie... :).

Dzisiaj cieplo (25C), deszczowo z zapowiedziami rannego
                                    deszczu.

Saludos!
                                    m.
                                    • Wystarczy i 8 mln na Meksyk ;)

Nasze numery w www.lotto.pl/
                                      01 19 20 22 23 26
                                      06 11 24 26 27 28
                                      02 05 20 28 29 42

Abrakadabra :)

Pocieszyłes mnie nieco.
                                      Mowiles cos o lecie? A co to takiego??? ;) koniec czerwca i zadnego
                                      dnia nadajacego sie na plaze! Masakra :( Zaraz znowu deszcz.

Trzymamy kciuki zaraz.

Saludos!

• haha, a u nas upaly jak w Meksyku :D nawet lepiej bo dzien jest dluzszy
                                        tylko woda diabelnie lodowata.. i nie ten kolor :(

ja tez jeszcze nie wygralam :/
                                        • Hola!

Dzisiaj wygrywamy 5 mln zł i lecimy do Meksyku na tequilę ;) A to
                                          nasze szczesliwe numery:

08 22 25 27 29 38
                                          07 11 32 36 39 48
                                          01 11 20 37 48 49

Do Gdyni powoli zjezdzają sie tłumy. Od czwartku dwie ogromne
                                          imprezki. Tall Ship's Races i Opener Fetival. Bedzie sie działo.
                                          Tylko zeby nie padalo. Moze sobie byc pochmurnie i brzydko ale bez
                                          deszczu. Dzisiaj pierwszy dzien bylo mi naprawde goraco :) Czyzby to
                                          Lato bylo?

Powodzenia!

Pariss
                                          • 01.07.09, 19:53

Hola Pariss,

Ludzie jednak wygrywaja. My tez mielismy nieplatna dwojke.
                                            01 17 26 54 56 PB 11,
                                            07 19 42 46 53 PB 23,
                                            11 17 26 37 56 PB 15. Dwadziesicia milionow tez wezmiemy.
                                            Lato zapowiada sie kosztownie wiec nie bedziemy czekac na
                                            wieksza pule :).

W miescie upalnie - 79F/26C. Taka pogoda ma sie utrzymac
                                            do weekendu. W sobote jest najwieksze swieto amerykanskie
                                            www.history.com/content/fourthofjuly Z fajerwerkami,
                                            grilem i "all that jazz". Nieoficjalny poczatek lata. Wszyscy,
                                            ktorzy moga, beda nad oceanem lub na trawie.

Twoje gdynskie imprezy wygladaja imponujaco. Zaglowce zawsze
                                            ozywiaja wyobraznie. Ktos kiedys powiedzial, ze zaglowce na
                                            horyzoncie maja na pokladach marzenia ludzi z ladu. Jaka obsada
                                            Openera? Na Skwerze bedzie? Have a fun.

Saludos!
                                            m.
                                            • 04.07.09, 20:23

Caliente. 81F/27C. Nasze numery na dzisiaj:
                                              11 28 41 46 58 PB 20,
                                              25 35 44 45 54 PB 22,
                                              05 11 22 47 48 PB 18.

Suerte!
                                              m.
                                              • Ahoj!

Oj sie działo :) Gdynia naprawdę przeżyła oblężenie. Takich tłumów
                                                chyba nie widziałam nigdy. Łaziłam juz od piątku po porcie, Skwerze
                                                i bulwarze. Była cała otoczka "dla każdego cos dobrego" , gdynskie
                                                dukaty wydane specjalnie na tą okazję, ktorymi mozna placic do 31.08
                                                w wybranych punktach. Poza tym piwko, piwko, oscypki, kiełbaski,
                                                chleb ze smalcem itd. Żaglowce okazałe, dzisiaj na paradzie
                                                wygladały pieknie, pogoda dopisała wiec wszystko sie udało.
                                                Niedługo wkleję gdzies kilka zdjec do pooglądania.
                                                Jutro biore urlop na żadanie bo juz mi sie nie chce nawe isc do
                                                pracy. Tyle km to juz dawno nie zrobiłam. :)

Mojito juz na walizkach siedzisz???
                                                Spokojnej podróży razem z bagażem. Piekna pogoda w Polsce czeka na
                                                Ciebie. Udanego urlopu i baw sie dobrze.

Pozdrawiam
                                                Pariss
                                                • 06.07.09, 06:18

Ahoj tam nad morzem!

Zdjecia zaglowcow widzialem i program imprezy czytalem.
                                                  Atrakcyjnie to wszystko wygladalo. Ciekawe czy tymi
                                                  gdynskimi dukatami mozna za margarite zaplacic :).
                                                  Zaczalem lekko przelykac sline czytajac o chlebie ze
                                                  smalcem. Wieki cale nie mialem okazji... Chociaz teraz
                                                  przypomnialem sobie, ze chyba w ktorejs z restauracji
                                                  Magdy Gessler tak wlasnie "przekasilem" w oczekiwaniu
                                                  na obiad.

Spakowany jestem...prawie. To znaczy mam juz w miare
                                                  precyzyjna idee co powinienem ze soba zabrac. Wszystko
                                                  lezy w "kupkach" wokol walizek. Rano zaczne pakowac i raz
                                                  jeszcze decydowac - "yes" or "no".

Zajrzalem do pogody:
                                                  www.wunderground.com/global/stations/06670.html Codzienne
                                                  opady? Musze pamietac o parasolu. I cieplo bedzie. Odsunalem
                                                  od walizki sweter :). Byc moze rano po namysle przysune.

Nasz totolotkowy business bedzie wygladal nastepujaco:
                                                  Nasze numery na srodowe (7.07) losowanie www.powerball.com
                                                  02 13 26 36 55 PB 32. Od soboty (11.07) numery: 12 14 18 42 46 PB 08
                                                  beda braly udzial w 20 kolejnych losowaniach az do 16 wrzesnia
                                                  wlacznie. Sadze, ze wroce juz do tego czasu :). Nasz los loteryjny
                                                  zostawiam pod magnesem z meksykanskim sloncem na lodowce. To na
                                                  wypadek gdybym zapomnial gdzie mamy szukac szczesliwego losu :).

Dzieki za zyczenia. W planie mam tylko udane podroze :).
                                                  Daj znac jak przebiegac beda przygotowania do podrozy do
                                                  Stanow i Meksyku. Buen viaje!

Saludos
                                                  m.

• Hola!

Mojito numery zanotowałam i bede sprawdzać. Kupię tez jakis
                                                    chicagowski los, moze nam sie poszczesci :)
                                                    Widzę, ze prawie sie miniemy lotami :)

Bede oczywiscie pisac o moich przygotowaniach i obawach. Narazie
                                                    mysle nad prezentami dla 6 osób i 4 dzieci. Mam naprawde problem...:)

Pogody, pogody i pogody Tobie zyczę (sobie tez) bo to lato jest
                                                    naprawde straszne. Ja juz mam doła bo normalnie powinnam byc juz
                                                    dawno po pierwszej dawce duzego slonca. Licze na anomalie pogodowe w
                                                    Chicago i super lato nad jeziorem Michigan.

Pozdrawiam juz po tej stronie
                                                    Pariss

• Hola Pariss,

Życzenia pogodowe się spełniły. Od paru dni mam upały. Gracias.

Wlecialem w inną strefę loteryjną :). Nasze numery na dzisiaj:
                                                    11 14 24 29 32 44,
                                                    10 14 15 29 47 48,
                                                    10 20 32 39 46 49.

Prezenty zawsze są wyzwaniem. Czesc moich prezentow z Polski
                                                    załatwiałem srebnymi kolczykami z bursztynem lub podobnymi
                                                    zawieszkami. Nigdy nie miałem reklamacji. Bardzo się podobały.
                                                    Z reszta może przyjdzie nam coś do głowy pózniej. Alkoholu nie
                                                    wiez. Wszystko mozna kupić na miejscu. Łącznie z polskim piwem.

Saludos!
                                                    m.

• Hola Mojito!

Ja dorzucam jeszcze 3 zestawy numerów na 5 mln zł:
                                                    13 14 16 29 41 45
                                                    01 15 19 25 28 44
                                                    04 05 07 14 16 31

Z prezentami nic sie nie ruszyło. Prawdopodobnie wpadne w szal na
                                                    tydzien, dwa przed i wtedy wezme co leci. Nad alkholem sie
                                                    zastanawialam, ale stwierdzilam, ze tam przeciez tez sa polskie
                                                    wodeczki niedrogie.
                                                    Dzisiaj podrukowałam sobie moje rezerwacje i zrobilam karteczki z
                                                    adresem i numerami lotów, ktore włoze na wierzch do walizki ;) Bede
                                                    je odcinac na kazdy lot jak kupony.
                                                    Przeczytalam przewodnik z Gazety Wyborczej, ale jakis taki
                                                    nieciekawy i musze jeszcze raz przestudiowac ten od Ciebie. Zreszta
                                                    są bardziej poreczne i do torebki.

p.s. jeszcze 45 dni i lece :D :D Can't bolieve it!
                                                  • Hola!

Mojito zdjecia z Jukatanu obejrzalam. Najsmaczniejsze bylo ceviche i
                                                    zachod slonca z piwkiem ;) A piramide w Coba jakos sobie inaczej
                                                    wyobrazalam. Na pewno tez bym na nia nie weszla bo jest za stroma i
                                                    nie dalabym rady zejsc.

Pogoda w koncu zrobila sie letnia i nawet burze mi nie
                                                    przeszkadzają. Przypomnialam sobie co to jest lato :)
                                                    Jak Tobie leci urlop?

Nasze numery na dzisiejsze losowanie www.lotto.pl/ , wygrana
                                                    na wakacje życia w Meksyku ;)

06 09 14 18 35 36
                                                    18 26 39 43 45 48
                                                    04 21 30 32 37 47

Powodzenia!

Pozdrawiam
                                                    Pariss
(401-500)
(601-700)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.