Odzież do fitnesu? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam Was,
    chciałam zapytać, jakiej odzieży używacie do fitnessu, aerobiku i na siłownię.
    Ostatnio spotkałam się z ofertą amerykańskiej marki Under Armour, od niedawna w Polsce. W sumie ciuchy wyglądają nieźle, ciekawe czy idzie to w jakość.
    Jak myślicie?
    www.sportelement.pl/DAMSKIE-k28-0-3-default.html
    • Ja używam różnych. Jestem zwolenniczką oddychających tkanin. Np. seria adidasa
      clima cool (spodenki 3/4 i topy).
      Ostatnio zaczęłam nosić też triathlonowe topy CEPa z zamkiem i siateczkami po
      bokach, ale głównie do biegania.
      --
      Sportowa odzież kompresyjna CEP-działaniepotwierdzone klinicznie
      • Ta odzież adidasa działa tak sobie, niby oddychająca, ale ta technologia jest
        tam -że tak powiem- zastosowana szczątkowo. W tej cenie się nie opłaca. Mniej
        zapłacisz za Under Armour, też oddychający z technologią odprowadzania wilgoci
        www.fa-pol.pl/-c-99_108.html?osCsid=5766b5e680cd6b0ac354bd2597183ea9
        • Adidasa kupuję przeważnie na wyprzedażach, czyli płacę za topy ok 80-90 złotych...na mniej intensywne ćwiczenia fitness (np. stretching, abt, etc) dla mnie są wystarczające. do biegania- tak jak wcześniej wspomniałam, coraz częściej wybieram CEP. Jestem raczej początkującą biegaczką, 2 lata mnie facet namawiał i mimo, iż od lat chodzę na fitness, bieganie jest dla mnie dość wyczerpujące, czytaj...to, czego potrzebuję, to właśnie top wykonany z inteligentnego materiału, nie pochłaniający wilgoci.

co co under armour to nigdy nie miałam niestety okazji nawet dotknąć tej odzieży a co dopiero przymierzyć (z reguły zawsze oglądam topy z każdej strony przed zakupem;)

--
          Sportowa odzież kompresyjna CEP-skuteczność potwierdzona klinicznie
    • Ja zazwyczaj ćwiczę w bawełnianych spodenkach długich lub 3/4. Jeśli chodzi o
      górę to zależy odp pory roku. W zimę zazwyczaj t-shirt, a w lato bawełniane
      bluzki sportowe. Nie dałabym za górę 100 zł, a za spodenki 200 zł. Dla mnie to
      wyrzucenie pieniędzy
    • całkiem niezłą ofertę ciuchów do biegania ma rogelli. warto zaglądnąć,
      jest też bielizna, całkiem przyzwoite, bez pstrokatych kolorków i
      udziwnień.
      • swojego czasu przeglądałam chyba ofertę rogelli jak szukałam bielizny termoaktywnej...w końcu nie kupiłam w tym roku żadnej, ale czuję, ze wiosna idzie:)
        --
        • we wtorek na siłowni jak byłam z dziewczynami dyskutowałyśmy na temat ubioru na
          siłownie. Wszystkie doszłyśmy do wniosku, że siłownia to nie rewia mody!!!!!, a
          100 zł za bluzkę i 180 zł za spodnie to duża przesada. Dlaczego wszystkie mamy
          bawełniane ubrania, które nie krepują naszych ruchów. Dla nas ważniejsze są
          postępy jakie czynimy na siłowni, a nie nasz ubiór!!!
          • No to bardzo ładne podejście, jasne. Niemniej jednak, specjalne
            ciuchy do ćwiczeń jednak mają spory wpływ na nasz komfort. Mnie się
            udało w coś porządniejszego zainwestować i obecnie nie żałuję :)
            joanna182-0 napisała:

> we wtorek na siłowni jak byłam z dziewczynami dyskutowałyśmy na
            temat ubioru na
            > siłownie. Wszystkie doszłyśmy do wniosku, że siłownia to nie rewia
            mody!!!!!, a
            > 100 zł za bluzkę i 180 zł za spodnie to duża przesada. Dlaczego
            wszystkie mamy
            > bawełniane ubrania, które nie krepują naszych ruchów. Dla nas
            ważniejsze są
            > postępy jakie czynimy na siłowni, a nie nasz ubiór!!!
            • I tu się z tobą zgadzam:) dodatkowo, wytrzymałość takich ciuchów jest znacznie dłuższa. mam kilka starych tańszych topów z bawełny, które po kilku praniach zrobiły się jak szmaty...niestety...
              --
              • Gość: lEn IP: *.82-134-23.bkkb.no 28.02.10, 13:51
                też tak kiedyś myślałem że najlepiej ćwiczy się w bawełnianych koszulkach i jest
                spoko a specjalne ciuchy do ćwiczeń to tylko szpan, aż kiedyś sppróbowałem i
                różnica jest podstawowa - w odzieży przystosowanej do ćwiczeń się nie zapaca,
                bo tkaniny rzweczywiście odprowadzają pot i po pół godzinie nie masz na sobie
                mokrego wora.
                • Gość: joanna182-0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.10, 13:07
                  ja w tych samych ciuchach ćwiczę półtora roku i jakoś mi się nie zniszczyły, a
                  piorę je po każdym treningu. Oczywiście mam kilka kompletów do ćwiczeń. Jak to
                  dobrze, że tam gdzie chodzę, chodzą normalni ludzi, a nie szpanerzy.
                  • Gość: lEn IP: *.82-134-23.bkkb.no 01.03.10, 14:27
                    pisałem przecie że to nie kwestia szpanu tylko komfortu i zdrowia, bo po kilku
                    miesiacach zaczynałem mieć problemy ze skórą przez ciągłe zapocenie ubrań a tak
                    było jak ćwiczyłem w bawełnianych koszulkach. Jakbym chciał to bym mógł
                    szpanowac odpowiednimi bawełnianymi :)
                    • Lol...to się robi już śmieszne...sorry, ale jak ja mam szpanować butami do biegania, które kosztują powiedzmy 300 zł, a wyglądają jak chińszczyzna z bazaru;) Powtórzę mojego poprzednika: komfort i zdrowie się liczy.
                      Na dodatek wiele odzieży technicznej wygląda całkiem normalnie, nie wyróżnia się z tłumu..nie wiem w ogóle co to ma do szpanu??? żadnych kamieni svarowskiego nie przyszywają...
                      --
                      • Dokładnie. Tu nie o szpan chodzi, lecz jakość i komfort. Sama nie lubię
                        rzucać się w oczy, gdzie tu szpan? Ot, zwyczajnie wyglądająca
                        kurtka...
                        Wolę wydać trochę więcej kasy, ale jeden raz, a nie
                        zmieniać garderobę co sezon.
    • Gość: oksana22 IP: *.uni.opole.pl 28.02.10, 19:03
      Ja zazwyczaj zaopatrzam się w takie ubrania w sklepie Presto. Mają tam fajne
      ciuchy i pomogą ci w wyborze. Zawsze możesz się dowiedzieć parę ciekawych rzeczy
      odnoście pocenia się w nich i takie tam
    • Gość: ah IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 04.03.11, 08:38
      Wydaje mi się, że te ubrania będą odpowiednie pod względem wygody i jakości.,

kurtki narciarskie
    • Bardzo fajna jest odzież firmy Brubeck, naprawdę dobra firma produkująca odzież termoaktywną, widziałem tanio całą kolekcję na tanisport.pl. Dobre getry lub spodenki, plus koszulka idealne na zajęcia fitness.
    • Ja ćwiczę w bawełnianych getrach i koszulce, specjalistyczną odzież mam na rower (bluzę termoaktywną Brubecka). Zastanawiam się jednak, czy nie zrobić sobie małej przyjemności na otwarcie sezonu fitnessowego i nie kupić takiej koszulki z Pumy - bardzo lubię dopasowane szare t-shirty, ten materiał jest dodatkowo oddychający, więc byłaby w sam raz do ćwiczeń.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.