Dodaj do ulubionych

reeboki do fitnessu - jaki model?

• ania78p 07.02.10, 08:15
    to mają też być buty na siłownię
  • runcentre 07.02.10, 11:52
    Buty, które wybrałaś nie nadają się do fitnessu. Zresztą sam opis wskazuje, że są to buty do użytku zewnętrznego- do chodzenia.

Buty na fitness muszą mieć specjalnie wyprofilowaną podeszwę (żeby stopa mogła się w nich zginać).
    Popatrz na te modele:
    www.allegro.pl/item906976239_buty_reebok_studio_beat_low_ii_roz_38_5_fitness.html
    www.allegro.pl/item904403393_buty_reebok_premium_trainer_mid_r38_fitness.html
    www.allegro.pl/item905616334_wyprzedaz_reebok_pristine_v_low_r38_fitness.html
    Modele są raczej ze starszych kolekcji, ale to chyba nie jest najważniejsze. Cena jest zachęcająca:)

Ps. Buty do fitnessu możesz bez problemu nosić także na siłownie. Kiedyś widziałam kilku facetów nawet w klapach na siłowni:P
    --
    Sportowa odzież kompresyjna CEP-skuteczność potwierdzona klinicznie
  • Gość: joanna182-0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.10, 12:41
    czy ma to znaczenie, czy buty są z najnowszej kolekcji z w wyprzedaży starej
    kolekcji?? Odpowiedź brzmi NIE!! Te buty są tylko po to, by Ci się w nich dobrze
    ćwiczyło. Moja przedmówczyni ma rację.

Ja sama kupiłam buty z wyprzedaży, a i tak sporo za nie dałam. Ja mam takie:

www.butysportowe.net/index.php?url=reebok_buty_damskie&page_id=9&search=1&showCat=71&from=100
    Sprawdziły mi się na aerobiku jak i teraz sprawdzają mi się na siłowni.
  • Gość: joanna182-0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.10, 12:42
    Model to 230677
  • Gość: joanna182-0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.10, 15:56
    Z tego co pamiętam to nie miałam z tym najmniejszego problemu.
  • runcentre 20.02.10, 21:41
    Tylko, że te adidasy to zwyczajne "adidaso-tenisowki". Na aerobic radzę jednak zaopatrzyć się w takie buty, które chronią przed kontuzją:) A różnica w komforcie i noszeniu jest duża - sama kiedyś nosiłam zwykłe adidasy na fitness, ale teraz już bym ich nie ubrała, jeśli w szafie mam te do fitnessu. Co jak co, okazały się dobrą inwestycją (służą mi 6 lat i jeszcze długo pociągną:)
    --
    Sportowa odzież kompresyjna CEP-skuteczność potwierdzona klinicznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.