Dodaj do ulubionych

Pure fitness CH Agora Bytom ?

IP: *.microchip.net.pl 26.11.10, 00:03
czy ktoś z was się juz zapisał nie będąc w środku ? Przymierzam się zapisać, ale jak czytam te opinie o pozostałych pur"ach to serce mi się kroji, na początku ok za kilka miechów tragedia będzie po otwarciu jak w innych, dysponując siłownią o zachodnim standardzie jestem w szoku, ale zapowiada się ciekawie i jeszcze regulowanie płatności mają jakieś problemy ze sciaganiem pieniedzy z kont i kart kredytowych, pani konsultantka chciala jak najszybciej podpisywac ze mna umowe a ja hola hola jeszcze poczekamy :) czekam na opinie bytomian
Edytor zaawansowany
  • Gość: AD IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.12.10, 21:38
    Ze mną również mile Panie chcialy podpisać dzisiaj umowę. Tym bardziej że w mikołaja była promocja. :) Odpowiedziałem im że mogę sobie sam kupić ten plecak.
    Poczekamy. Działają jednak zbyt gwałtownie. "kiedy mogę do Pana zadzwonić".
  • Gość: Fitnessok IP: *.telpol.net.pl 20.12.10, 12:53
    Witam, zapraszam do dodania obiektu sportowego - klubu do forum sportowego sportbb

sportbb.pl/

Pozdrawiam.
  • Gość: kaja IP: *.bsi.3s.pl 27.04.11, 09:53
    Ja juz mialam podpisac umowe w listopadzie jak tylko otworzyli ten bunkier ale tez sie wstrzymalam zaplata wydzwaniali do mnie kilka razy juz ze maa jakies promocje nizsze cenya to wogolnie czy to jest juz czynne nie wiem hola hola zaplata
  • Gość: lilka IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.12, 12:36
    odstąpię na czas wakacyjny (lipiec-wrzesień(włącznie)) karnet do PURE Agora BYTOM, 120zł miesięcznie.
    tel 601 229 229
  • Gość: przestroga IP: *.microchip.net.pl 28.12.10, 23:23
    Ludzie uważajcie na powstające rzekomo super fitness PURE PESTKA POZNAŃ, PURE AGORA BYTOM, PURE SILESIA CITY CENTER KATOWICE

TO JEST JAK SEKTA: podchwytliwe umowy, rozbieżne regulaminy, jednym słowem… KRÓLESTWO MAKIAWELIZMU cynizm i brak skrupułów w dążeniu do celu…….masówa… masz płacić nawet jak urwie ci nogę!!!!!!! Konkretne wypowiedzi możecie przeczytać..
    krakow.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/105711,pure-health-fitness,id,t.html
    www.goldenline.pl/forum/1019120/rezygnacja-z-pure-ostrzezenie-przed-nieuczciwoscia.
    Lub www.goldenline.pl/forum/1355298/uwaga-problem-z-pure i wiele innych
    (uwaga na pseudo byłych pracowników) …NIC DODAĆ NIC UJĄĆ..
  • Gość: Janux10 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.12, 13:06
    Mnie Pure się też podobał (Katowice SSC), ale stwierdzenie, że rozwiązanie umowy jest problematyczne nie oddaje faktycznych problemów i szykan jakie pracownicy klubu szykują dla tych, którzy odważą się zakończyć członkostwo. Nic nie daje rozwiązanie umowy zgodnie z regulaminem, ponieważ pracownicy klubu zaczynają wydzwaniać, że nie zapłaciłeś składki. Nic nie dają tłumaczenia, za dwa dni i tak dzwoni kolejny pracownik i tak na okrągło. Prośba, żeby wyjaśnić sprawę z managerem nic nie daje. Za dwa dni znowu telefon! Wydaje mi się, że jest to albo świadome dziłanie, albo jest to wyrazem stopnia inteligencji zatrudnianych tam osób. Tak więc przestrzegam przed praktykami Pure Katowice w Silesia City Centre!
  • Gość: MATRIX IP: *.microchip.net.pl 09.01.11, 20:15
    MAJĄ OTWARCIE DOPIERO W MARCU I NIE WIEDZA KIEDY DOKLADNIE, KASE WZIELI W LIPCU CHYBA NA LOKACIE SE TRZYMIA HEHE
  • Gość: Vito IP: *.silesiamultimedia.com.pl 23.01.11, 00:20
    Hej! Do mnie dzwonią i przepraszają, że klub ruszy dopiero w marcu, że to nie ich winy bo oni są gotowi he!he! ale się gdzieś pomylili i mnie do Katowic wpisali... a pewnie kasę chcą ściągnąć chociaż wcale ćwiczyć nie można. Dam pełną relację jak tam pójdę, bo śmierdzi mi to kłamstwem... i raczej nie polecam! Ja dałem się nabrać! A reszta ludzkości niech da sobie spokój z Pure bo to kłamczuchy!
  • Gość: Poznaniak IP: *.centertel.pl 31.01.11, 12:58
    Witajcie, potwierdzam, że Pure Fitness to oszuści. Zrezygnowałem z ich usług w ciągu przepisoowych 10 dni w ich klubie w Poznaniu i do tej pory nie oddali mi pieniędzy - minęło już 2 miesiące. Nie jestem jedyny. Czy macie pomysł w jaki sposób zmusić ich do oddania należnych nam pieniędzy? Lista dłużników?
  • Gość: Seba IP: *.dynamic.chello.pl 07.06.11, 16:40
    ja mam pomysl bo tak niestety piur byl zmuszony zwrocic mi pieniadze jesli nie ponosiles oplaty administracyjne to wszystkie koszta musza Byc Tobie zwrocone ... napisalem Pismo ...

Przykład

Pure. Health & Fitness
    Agora Bytom
    pl. T. Kościuszki 1 41-902 Bytom
    nr tel. 32 445 34 00
    www.purepoland.com

xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx
    41-902 Bytom
    Ul. xxxxxxxxxxxxxxxxx
    tel. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ponaglenie

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zwrócenie poniesionych przeze mnie nakładów finansowych w związku z członkostwem w Pure. Health & Fitness, zgodnie z warunkami rezygnacji z członkostwa w klauzuli 3.4 „Warunki członkostwa” z zachowaniem terminu wypowiedzenia umowy.
    Proszę o przesłanie kwoty 50 zl (pięćdziesiąt złotych)w ciągu 7 dni roboczych od daty złożenia pisma:
    _________________________na numer rachunku xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mBank.

Z poważaniem

pod koniec 6 dnia zadzwonile do piure i przymonialem ze rzecznik praw konsumenta czeka na moj jutrzejszy tel ... czy pieniadze trafily na konto ... menagerka zaraz mimym glose powiedziala panowie zalatwimy To inaczej idjac kartę bankomatowa dokonala nam zwrotu na "karte " czyli uznanie zane jest to abys otrzyml potwierdzenie ........... a jak nie oddadza to wtedy Twoja rezygnacja i pismo ponaglajace trafia do rzecznika praw konsymenta i ... Ty sie juz Tym nie martwisz im wiecej osob tak zrobi to jeszcze siada im na dupe :) pozdrawiam mam nadzieje ze pomoge
  • Gość: Aneta IP: *.interpc.pl 13.07.11, 14:39
    Z powodu braku czasu na systematyczne uczęszczanie na siłownię Przeniosę członkostwo (cesja) w siłowni Pure FITNESS AGORA BYTOM, KOSZT - 99 zł /miesiąc. Członkostwo do marca 2012. Bez opłat wpisowych - oszczędzasz ok 200 zł.

angie213@wp.pl
  • Gość: Ada IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.12, 16:25
    Witajcie walczcie o swoje pieniądze z rezygnacji Ja jestem pracownikiem i wiem że te pieniądze bierze dla siebie menager Recepcji tylko po to aby nabijac sobie na kasę solarium ,itd że niby wyrobili budżet sprzedaży bo od tego maja prowizje a piszą że zrobili zwrot to jest jedna banda oszustów nie skarzcie nigdy do polaków oni to tuszują piszczcie bezpośrednio do właścicieli czyli Anglików pozdrawiam
  • lobo5 10.08.12, 11:39
    Jestem tam prawie codziennie ćwiczę pięć dni w tygodniu czegoś takiego jeszcze nie widziałem a jestem z siłownią związany od 20 lat.. trenerzy to kolesie nie mający bladego pojęcia o treningach pokończyli kursy korespondencyjne i doradzają innym, widzę ich treningi bo czasem podpatruje jak ćwiczą to jest żenujące... co miesiąc awantura na recepcji bo mają problemy ze ściągnięciem należności za dany miesiąc masakra natomiast jak chcesz zapłacić gotówką to doliczają 10 zł... szatnie nie klimatyzowane wyjdziesz z prysznica i jesteś mokry z potu, postawili mały wiatraczek po awanturze którą zrobiliśmy(szatnia męska) w godzinach popołudniowych jest tyle ludzi że nie ma czym oddychać i śmierdzi.. ale jedynie za co mogę dać plus to porządek Panie sprzątające robią to po kilka razy dziennie..to jest typowa masówka patrząca jak z Was zedrzeć pieniądze, wciskająca kit o pięknej jędrnej sylwetce którą osiągniecie razem z trenerem personalnym(120 zł trening) w 3 miesiące... nie polecam !!!!!!
  • Gość: gość IP: *.microchip.net.pl 11.02.11, 16:05
    Witajcie.
    Napiszę bo wiem, z dobrego źródła (od pracownika sprzedaży Pure), że właściciele są nastawieni tylko na pozyskiwanie nowych klubowiczów a nie na dbanie o starych. Ludzie, liczy się sprzedaż, a pracownicy są szkoleni jak ją zrobić bez względu na wszystko. Myślicie że dlaczego zatrudniane są takie ładne dziewczyny, i dlaczego im noszą krótszą spódniczkę, tym są lepszymi pracownikami?! Wiedzą jak podpisać umowę i nie mówić o wszystkim a tylko wyglądać... Wypowiedzenie to nie ich problem. Tylko kilka osób w Pure dba o to, by ten klub wyglądał na "fajny", ciekawe jak długo będą mieli jeszcze na to siłę...Zachęcam, by omijać ten klub szerokim łukiem:))))Wyjdzie Wam to na zdrowie:))
  • Gość: Kolona IP: *.zvid.net 22.02.11, 21:52
    Byłam bardzo podekscytowana, gdy dowiedziałam się, że u nas w mieście rusza profesjonalny fitness klub z tak bogatą ofertą, dlatego jak najprędzej weszłam na stronę internetową tegoż to klubu i wypisałam zgłoszenie, po niecałych 2h zadzwoniła do mnie pani i umówiłyśmy się na rozmowę w CH Agora. Przyszłam następnego dnia o umówionej godzinie i z uśmiechem na twarzy pani X przedstawiła mi cała ofertę klubu, następnie wypytała się mnie gdzie pracuję, gdzie się uczę i komentowała podśmiewając się głupkowato moje studia... a ja jakby nigdy nic kamienna twarz i zorientowała się, że właśnie traci klienta więc od razu zmieniła swoje zachowanie. Po kilku zadanych pytaniach na temat klubu i udzieleniu odpowiedzi przez panią X podziękowałam serdecznie i zaczęłam zbierać się do wyjścia. A pani, widocznie zaskoczona moim zachowaniem, zdziwiona pyta się czy nie chcę skorzystać z promocji (tzn. wpłacam 65 zł i mam 10 wejść, jeżeli mi się nie spodoba mogę odzyskać wpłacone pieniądze) bo jutro może już jej nie być (co oczywiście jest zwykłym chwytem). Powiedziałam jej, że jeszcze nie podjęłam decyzji, muszę się zastanowić i nie mam przy sobie takiej kwoty. Oczywiście to nie jest dla nich problemem, więc pani X dzwoni do mnie już 3 dzień i proponuje mi kolejne spotkanie.

Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, też dużo złego wyczytałam n.t tego klubu, pójdę zobaczę i ocenię.
    Czy w Pure Fitness w Bytomiu będzie sauna?!
  • Gość: Pawel IP: *.sileman.net.pl 25.02.11, 23:46
    witam,

akurat miała pani pecha bo osobiście pamiętam tę sytuację bo stałem tuż obok....owa Pani X wcale nie wyśmiewała się z Pani kierunku na studiach ale pytała zarówno jak i ona tak i ja z ciekawości co to za kierunek gdyż jest mało spotykany. po drugie.....nie dziwię się że Pani X dzwoniła po raz kolejny do Pani.....widocznie wiedziała że nie słuchała jej Pani dlatego też dzwoniła....a uznaję że nie słuchała Pani bo oferta wcale nie polega na tym że płaci się 65 zł za 10 wejść próbnych.....radzę wiec jednak zastanowić się jeszcze raz nad prezentacją oferty i uważnie słuchać co się mówi i na czym polega nasza oferta :];];]
  • Gość: Julia IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.11, 21:23
    Widzę, że pracownicy pure nie mają co robić tylko wypisują o sobie pozytywne opinie na forach. Panie które udzielają informacji i podpisują umowy z klientami w Bytomiu, są chyba brane z jakiejś ulicznej łapanki. Ani to inteligentne ani ładne.
  • Gość: olgunia IP: *.ip.netia.com.pl 07.03.11, 22:21
    fakt te panny co tam zapisują jakie nachalne co to ma być hasło dnia: nad czym tu się zastanawiać już się zapisywać hahahaahha no jasne jak by człowiek ,żył tylko ftnessem i siłowniahahahahahahhaah
    I cóż z tego ,że długie nogi i czerwone pazury wymalowane za grosz, powtarzam za grosz wyczucia,i taktu.
    Takie podejście do klienta od razu zniechęca .
    Zesraj się a zapisz się .
    W dupie mam taki fitness!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: Galla IP: *.play-internet.pl 05.04.11, 20:03
    Ja tez sie zapisalam juz w listopadzie, mnie nie jest zal 50 zł ktore wpłacilam, bo wiem ze beda do wykorzystania w kwietniu. Pracuje w budownictwie wiec wiem jak wygladaja niektore sprawy wykonczeniowe i nie dziwie sie ze to tak dlugo trwa w koncu w samej agorze remonty sklepow odbywaja sie noca, to dopiero smiech zeby otwierac CH a wiekszosc sklepow nie otwarta;)....Przecież czekajac na otwarcie Pure mozecie chodzic na inne siłownie wykupując karnet miesieczny, a z tego co wiem to mamy 10 dni od otwarcia sie klubu zeby zrezygnowac i tak tez pisze w umowie( ktora sie czyta przed jej podpisaniem, ale widze ze wiekszosc z Was tego nie robi).Aha co do opinii dziewczyn tam pracujacych....zal Wam ze takie sa fajne, kazdy z Nas jest sprzedawca i chcemy sprzedac Nasz towar, one sprzedaja siłownie- taki jest biznes, takie opinie wypisują zazdrosne laski facetow, ktorzy sie za laskami z pure ogladaja;] aha co do tapety za grosz, z pewnych zrodel wiem ze za swoja pensje codziennie moga chodzic do wizazystki;) ja sprobuje jak tam bedzie , moze sie okazac ze warto bylo czekac;]
  • Gość: :] IP: *.sileman.net.pl 07.03.11, 22:56
    a wypowiedź (adresata Julia) była inteligentna choć w jednym procencie ? ;] bo nie wydaje mi się ...
  • kmieciuz 08.03.11, 12:49
    A ciekawe czy pracownicy Pure dostają jeszcze pensje? Bo coś mi się wydaje, że Pure w Bytomiu w ogóle nie powstanie. Szemrana struktura firmy, nieakceptowanie gotówki jako formy płatności, miesięcznie opóźnienia w otwieraniu klubów. Popełnianie tych samych błędów, które popełnił Gymnasion. Powiem jedno, obstawiam że Pura w ogóle nie będzie - ani w Katowicach, ani w Bytomiu. A jeżeli nawet jakimś cudem się otworzą, to będzie to przepiękne bankructwo. Tak samo jak w Gymnasionie i World Clasie.
  • Gość: lenka IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.11, 20:20
    Hmmm..... kolego co Ty porównujesz gymnasion do pure??? Pure to Fitness first i klubów jest 500 na świecie, wszędzie funkcjonuje taka sama forma platnosci .... Ale co tam jak się mieszka w Bytomiu i sie nie opuszcza granic swojego miasta to jest się bardzo ograniczonym....
  • Gość: ble IP: *.piekary.net 23.07.12, 17:09
    heh i nie sprawdziła się ta twoja przepowiednia
  • Gość: Elwira IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.11, 20:12
    Ulalala.... Pokaż swoją mordeczke kochana może też ocenimy czy jesteś ładna, porozmawiamy i ocenimy czy jestes inteligentna:)

Nie znasz a obrazasz.....
  • Gość: typowy obserwator IP: *.153.246.94.ip4.artcom.pl 17.03.11, 10:47
    Czy ktoś się zapisał i zapłacił patrząc na opłacone usta zamiast na papier? Jak funkcjonuje klub w Agorze od 15.01.2011? Podoba Wam się?
  • Gość: wee IP: *.sileman.net.pl 21.03.11, 18:03
    Haha...a to jeszcze dalej nie ruszyło. Śmiech na sali... ;]
    ŻENADA!! W Bytomiu jest kilka fajnych klubów fitness i polecam rozejrzeć się za nimi a nie za jakimis chciwymi naciagaczami z PURE!!
    Współczuję tym którzy kupili tam karnet pól roku temu. Ja już dawno odstąpiłabym od umowy i żądała zadośćuczynienia. nie po to sie Ktoś zapisuje w danej chwili na fitness by móc na niego chodzić pół roku później...
  • Gość: Bytomianin IP: *.microchip.net.pl 24.03.11, 21:17
    Kocham to Miasto. Może jesteśmy prości (przynajmniej nie jesteśmy prostakami) i mniej zamożni od np. Warszawki. Ale czarne jest czarne a białe to białe. Ciekaw jestem kiedy będzie pierwsza wojna z powodu braku możliwości rozwiązania umowy z Angolami (PURE) współczuję równierz tym Panienkom, które za wszelką cenę wciskają umowy nie mówiąc prawdy. Skoro karnet na miesiąc 250 (niechętnie o tym mówią bo nic z tego pewnie nie mają) bez umowy a przy umowie rocznej 99 (wciskanie kitu o promocji i braku dodatkowych kosztów - tyle tylko że ta promocja trwa wiecznie), którą można niby rozwiązać w każdej chwili - i tu dupna czerwona!!! lampa to o co tu k...wa chodzi. Po co brać karnet miesięczny za 250 jak można podpisać umowę i ją zerwać kiedy się chce (a może jednak nie, tylko w 11 a może 12 lub 24 jak się spóżnię miesiącu trwania umowy). Drogie Panie szczerze wam współczuję, to jest Bytom i ludzie tu szanują pieniądze bo jest ich niewiele, nie wiem ile dostajecie za każdą osobę i ile umów musicie zrobić by was nie zwolniono. Prawda jest taka że wściekły Bytomianin jest zdolny do wszystkiego. Może w Warszawie wam to przejdzie bo oni są za dumni by przyznać się do tego, że nie przeczytali dokładnie warunków umowy (co tam zciągną mi z konta tysiaka ale przynajmniej koledzy nie będą się śmiali bo nie wyjdzie na jaw) - to jest BYTOM trzeba uważać na to co się mówi i obiecuje.
  • Gość: bytomianin2 IP: *.home.aster.pl 25.03.11, 00:29
    Zgadzam się z przedmówcą "bytomianin". Czy w końcu ktoś złoży zbiorowy wniosek do sądu?
  • Gość: Icek IP: *.ssh.gliwice.pl 12.04.11, 13:56
    Zgadzam się
  • Gość: kufa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.11, 12:10
    Z tego co mi wiadomo to 15 kwietnia jest otwarcie Pure w CH Agora. Od 1 kwietnia można już wyrabiać karty.

Mam do zaoferowania 1 miesięczny karnet na siłownie Pure Bytom w formie zaproszenia. Żadnych umów i komplikacji z Pure. Zaproszenie na wybrany miesiąc, imienne. Jeżeli ktoś zainteresowany napisz na gg 5279139. Cena tak jak miesięcznie na umowie na rok 99zł (do uzgodnienia). Myślę, że jeżeli ktoś chce spróbować przed zapisaniem się do Pure to jest to oferta w sam raz dla niego.
  • Gość: klubowicz IP: *.sileman.net.pl 30.03.11, 21:15
    tak to prawda. otwarcie jest 15 kwietnia a karty członkowskie można wyrobić od 1 kwietnia. ponoć w tym tygodniu mają wysyłać oficjalnego maila z taką informacją, dodatkowo mają umieścić info na stronie internetowej .......i wydaje mi się ze to prawda z tym otwarciem bo rozmawiałem z budowlańcami i potwierdzili tę informacje.
  • Gość: Bartek IP: *.ssh.gliwice.pl 12.04.11, 14:17
    Witajcie zapisałem się z żoną do klubu w Bytomiu wszystko fajnie tylko już przy pobieraniu pieniędzy zablokowali mi 50zł tak za nic twierdząc , że to nie ich wina hmm... po czym udałem się do banku wyjaśnić incydent a więc się okazało że bank dostał polecenie o zablokowaniu dodatkowych 50zł. Próbowaliśmy się spotkać z kierownikiem lecz kierownik zawsze był zajęty , miał do nas oddzwonił i do tej pory mamy cisze w słuchawce. Pracownicy zachowują się jak by się czegoś bali ! Przynieśliśmy pismo o rezygnację na dwóch egzemplarzach a Pan ( Gaje... ) nie wiedział jak ma to odebrać gdy go poprosiłem żeby zadzwonił po kierownika to powiedział nam : kierownik jest zajęty i nie wiadomo kiedy będzie to czegoś tu nie rozumie !!!! Przecież ktoś jest odpowiedzialny o odbiór pism !!! P ( Gaje...) w końcu spisał swój wewnętrzny protokół o ZWROT OPŁATY w dniu 21.03.2011 i powiedział , że do czterech tygodni pieniądze wpłyną .A więc czekamy . Poinformuje Was o dalszym przebiegu sprawy . Pozdrawiam Bartek :)
  • Gość: Aga IP: *.wup-katowice.pl 18.04.11, 12:06
    to ja Ci powiem, że wymówiłam umowę w Katowicach (Silesia) w ciągu 10 dni, tzn pod koniec marca i do tej pory nie mam z powrotem pieniedzy.
  • Gość: Jarek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.11, 12:49
    Również odradzam klub zapisałem się do silesi w katowicach. Na siłowni mało wolnych ciężarów do wszystkiego są kolejki. Z treningu który normalnie robiłem w 60 do 80 minut zrobiło mi się już blisko 130. A ładne panie ciągle sprzedają nowe karnety.

Na sali stoi chyba z 10 komputerów co mnie aż śmiech, to jest siłownia czy kawiarenka. Postawili stuł do pinponga zawsze pusty za to ławeczki z sztangą nie umieją dostawić. Tak ja początku przynajmniej do bieżni nie było kolejek bo jest ich dużo to teraz już i to ciężko się dostać.

Zaczynam zastanawiać się jak wymówić tą umowę po niestety regulaminowe 10 dni przegapiłem.
  • Gość: frodo IP: 31.60.190.* 13.04.11, 20:01
    Witam was wszystkich,których PURE w Bytomiu zszargało wam nerwy!moja żona zapisała się w styczniu opłacając 115 zł kwoty wstępnej,klub do dziś nie jest otwarty!!!Czytajcie opinię na różnych stronach i nie dajcie się oszukać!!!ludziom w Poznaniu,Krakowie,Warszawie,którzy zrezygnowali nadal pobierają pieniądze z kont!!!IDZCIE W DNIU OTWARCIA REZYGNOWAĆ!!!NIE FACHOWA KADRA I JEDEN WIELKI BAŁAGAN!!!MY 16.04. IDZIEMY REZYGNOWAĆ CO PODOBNO UMOŻLIWI NAM ODBIÓR CAŁYCH PIENIĘDZY!!!CZY BYŁBY KTOŚ CHĘTNY DO ZGŁOSZENIA TEGO GDZIEŚ WSPÓLNIE????BĄDŻ WSPÓLNEGO ODWETU DO PURE???ZAPRASZAM NA MOJEGO MAILA dasajev@wp.pl
  • Gość: Bartek IP: *.ssh.gliwice.pl 14.04.11, 08:16
    Witaj ja już złożyłem wniosek o rezygnacje :0 i się bardzo cieszę
  • Gość: mama2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.11, 12:55
    Ja też złożę rezygnację gdyż zapisałam się do pure Bytom z powodu zajęć dla kobiet w ciąży "aktywna mama" których oczywiście nie ma w grafiku w ciągu pierwszych 10 dni. To jak mam sobie wypróbować czy mi się podoba czy nie? Nie czuję się potraktowana serio tym bardziej że nie ja jedna z brzuchem czekałam na te zajęcia. W czasie tego poślizgu z otwarciem mogłam sobie już chodzić na takie zajęcia do innego fitness klubu i żałuję, że jeszcze tego nie zrobiłam.
    Aha, byłam na pilatesie ale co trzeciego ćwiczenia nie mogłam wykonywać i czułam się tam jak piąte koło u wozu, więc niech miłe panie z recepcji nie wciskają kitu, że w ciąży można sobie chodzić również na inne zajęcia, bo nie jest to komfortowe.
  • Gość: mama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.11, 13:52
    czy wiesz może gdzie jeszcze może poćwiczyć przyszła mama? bede bardzo wdzieczna za info

byłam w Pure jednak gdy Panie dowiedzialy się że jestem w ciąży były conajmniej zaszokowane...wręcz można było doczytać z ich twarzy..."szkoda czasu na ta babe"; był problem z udzieleniem informacji czy wogóle zajęcia dla aktywnych mam już się rozpoczęły...ogólnie pozytywnie jeśli chodzi o wyposażenie, sale...ale w moim przypadku chyba jednak nic z tego
  • Gość: Klaudia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.11, 14:30
    Hej
    Byłam w Pure 2 razy od otwarcia w piatek (dzień otwarcia) i niedzielę. Generalnie jak na razie jest ok. Obawiałam się dzikich tłumów, ale było raczej luźno, może to efekt długiego oczekiwania na otwarcie lub negatywnych opinii w necie. W dniu otwarcia miałam wrażenie było trochę bałaganu, Panie z recepcji średnio rozgarnięte, nie potrafiły np: udzielić odpowiedzi na pytanie jakie za chwilę odbędą się zajęcia:-))poza tym wszytsko oki, siłownia bardzo dobrze wyposażona, naliczyłam 23 bieżnie, 20 orbitreki, 3 wiosła, kilka steperów, bardziej z tyłu maszyny do ćwiczeń i maty do ćwiczenia brzuszków. Na sali było kilku trenerów, podchodzili do ćwiczących, ale zagadywali jakoś tak niemrawo, mnie osobiście profesjonalizmem nie powalili. Szatnie też w porządku, duże i czyste (zobaczymy jak długo), sporo zajęć, chociaż mam wrażenie że nie ma jeszcze wszystkich. Na razie byłam na ABT i powe strechingu i było oki, na salce około 10 ćwiczących, prowadzące w porządku. Aha i jeszcze coś odnośnie wypowiadania umów, mój mąż w pierwszym dniu oznajmił im, że chce rozwiązać umowę. Nikt mu nie robił problemów, Pani która go zapisywała nie była zadowolona, ale nawet nie pytała o powody, dostał kartę tymczasową na 10 wejść. Tak więc na razie mimo wielkich obaw jestem zadowolona.
  • Gość: maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.11, 18:21
    Ja byłam dzisiaj na zajęciach i podobało mi się, ale zanim znalazłam szatnię, dowiedziałam się jak zamykać szafki, gdzie znaleźć salę... trochę to trwało. W każdym razie jestem pozytywnie nastawiona, ważne, żeby samemu się zmobilizować.
    A wie ktoś czy oprócz tej dużej siłowni jest też jakaś mniejsza tylko dla kobiet? I jeśli tak to w którym miejscu?
  • Gość: aktywny IP: *.microchip.net.pl 18.04.11, 23:48
    tak jest osobna salka kolo szatni damskiej sa tam drzwi i w niej znajduje sie 30 rowerków, a reszta maszyn na głównej sali, nie ma co się wstydzić ćwiczyć, normalna ludzka rzecz:)
  • Gość: maja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.11, 15:22
    Dzięki ;) Ćwiczyłam na tej głównej sali, po prostu gdzieś obiło mi się o uszy, że jest też tylko dla kobiet, więc chciałam dopytać. Koleżanki zbierają wywiad na temat klubu i pytają o różne rzeczy. Jak ktoś dopiero zaczyna to może być nieco skrępowany, bo od razu rzucają się w oczy ci dobrze zbudowani panowie ;p Ja osobiście nie mam z tym problemu.
  • Gość: Inspiracja IP: 31.60.85.* 20.04.11, 15:52
    Ja się zapisałam. Obsługa średnia wchodzisz i musisz szukać szatni - albo personelu.... To samo na siłowni trzeba się prosić o instrukcję obsługi sprzętów. Jakoś nie są zainteresowani klientem a nie każdy ćwiczy od lat w siłowni. Wypisałam się
    Wykupiłam karnet. Według umowy jest 10 dni na sprawdzenie klubu. Z pewnych okoliczności podjęłam decyzję o rezygnacji. Przyjechałam dziś rano (9,30) i dowiedziałam się, że Pani Manager będzie między 11-12. Ok 11,30 usłyszałam, żeby przyjechać o 14 bo Pani ma dużo pracy. Udało mi się złożyć rezygnację, ponieważ uparłam się, że będę czekać. Nie mam zamiaru przyjeżdżać trzeci raz i znów usłyszeć, żeby przyjść o 18. W czasie mojego czekania pojawiło się może jeszcze około 5-ciu osób, które chciały zrezygnować - odprawiono je z kwitkiem.
    Trzeba było podać konkretny powód rezygnacji.Mnie się udało sprawę załatwić w prawie trzy godziny. Chyba szczęście bo jedna Pani w sprawie rezygnacji jeździ trzeci dzień i wiecznie nie ma Pani Manager.
  • Gość: bytomianin IP: *.microchip.net.pl 21.04.11, 22:52
    zaczyna się!!! ale będzie jazda.
  • Gość: Jeronimo IP: *.silesiamultimedia.com.pl 23.04.11, 18:28
    A ja dla kontrastu pozytywnie:
    w czasie ostatniego roku zwiedziłem kilka siłowni w Bytomiu i okolicach, w jednych było lepiej, w innych gorzej, a Pure robi na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie.
    Sporo solidnego sprzętu, wolnych ciężarów, co ważne dla wielu osób, maszyn do aerobów jest naprawdę dużo, nigdy nie trzeba stać w kolejce. Szatnie i prysznice co najważniejsze są czyste,a do tego przestronne.
    W pierwszych dniach było za gorąco,ale teraz gdy chodzi klima jest już jak najbardziej w porządku.Nie korzystam z zajęć grupowych,dlatego w tym temacie się nie wypowiadam.

Oczywiście to moja subiektywna opinia,ale uważam,że posiada najważniejsze dla mnie cechy:
    jest czysto, sprzęt jest wysokiej jakości i nie trzeba się do niego ustawiać w kolejkach.

widać,że jest sporo osób,które wcześniej nie uczęszczały do fitness clubu i dlatego atmosfera wydaje się być trochę sztywna,ale myślę,że to kwestia czasu, po za tym najważniejsze na siłowni są ćwiczenia :))

z dobrych fitness clubów w okolicy polecam jeszcze Formula Fit w Piekarach Śląskich.
    Bardzo fajni ludzie i dobrej klasy sprzęt.

z góry pozdrawiam, wszystkich krytykantów ;)

p.s.
    zawodowo nic mnie z Purem nie łączy :P
  • Gość: Jeronimo IP: *.silesiamultimedia.com.pl 08.05.11, 17:42
    mały update:

odnalazłem też minusa:
    -trenerzy personalni wiedzę mają, ale dzielić się nią za darmo nie chcą (namawiają do treningu personalnego osobno płatnego)
    wiele osób jest na siłowni pierwszy raz i widać,że nie wiedzą jak dobrze wykonywać ćwiczenia, jednak nie widziałem,żeby trenerzy sami od siebie podchodzili do ludzi i korygowali ich błędy
  • Gość: Krz IP: *.tktelekom.pl 29.11.11, 12:19
    poniewaz otworzylo sie mnostwo tych klubow fitness, wszędzie pozmieniały się warunki na korzystniejsze, a np w Calypso (w ktorym wczesniej byly podobne zasady, 12 miesieczny okres, platni dodatkowo trenerzy personalni) teraz okres wypowiedzenia jest 1 miesięczny, trenerzy są za darmo. pozdrawiam ;)
  • neretbeauty 12.05.11, 17:09
    zaczęłam chodzić na siłownię do Pure - jest OK
  • Gość: bre IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.11, 16:10
    Witam,

podpisałam umowę z Purem w Bytomiu w marcu i zaraz po przyjściu do domu pożałowałam. Dziewczyny są niestety bardzo przekonywujące i dałam się naciągnąć. Dzień po otwarciu Pura poszłam złożyć rezygnację, ale nie było pani menadżer i musiałam przyjść ponownie w poniedziałek. Po prawie dwóch godzinach czekania złożyłam rezygnację, pani menadżer próbowała mnie oczywiście zatrzymać, oferowała przedłużenie czasu próbnego do miesiąca ale i tak zrezygnowałam. Ogólnie było bardzo niesympatycznie. To było 18 kwietnia. Do dziś nie zwrócili mi pre-raty czyli 62,50 zl. Czy może też ktoś czeka na zwrot? Co robić?
  • Gość: bydgoszczanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.11, 19:10
    dziekuje wam wszystkim za ostrzezenia, u nas w Bydgoszczy tez otwieraja i tez wszystko ladnie i pieknie wyglada przed otwarciem. obawiam sie ze po otwarciu bedzie tak jak u was. dobrze ze nie dalam sie namowic tym slodkim i milym paniom;) mam pytanie czy nie mozna tam poprostu kupic karnetu na miesiac bez tej umowy? jesli tak to w jakiej cenie.
  • Gość: zuzia IP: *.static.sitel.net.pl 16.05.11, 14:56
    ja tez jestem zapisana do Piur w Bytomiu i naprawde jestem bardzo zadowolona,mila obssluga no moze oprucz jednej trenerki :-) ale to maly szczegol a w dodatku jest bardzo czysto
  • Gość: miki IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.11, 09:59
    czytajac to wszystko wydaje mi sie ze lepiej dla nich by bylo nie robic tyle problemow jesli ktos chce zrezygnowac i troche zatroszczyc sie o tego klienta ,Napewno by bylo wiecej chetnych .Chcialam tam chodzic ale mam takiego pietra ze wole sobie darowac ten pure
  • Gość: Olka IP: *.dynamic.chello.pl 14.09.11, 10:31
    Jak nie potrafisz byc stanowcza a pójdziesz tam nie będąc pewna to będą cie tak przekonywać ze na pewno podpiszesz a potem będziesz miała to co my wszyscy którzy chcieli zrezygnować ale polecam ci dać ogłoszenie na forum ze przepiszesz sie na kogos jest łatwiej bo na pewno krótszy czas umowy inie musisz płacic wpisowego.To naprawdę dobre wyjście.
    ogólnie siłowina jest bardzo fajna czysta i miła atmosfera
    Pozdrawiam
  • Gość: Karol IP: 80.54.193.* 26.09.11, 15:20
    Witam.
    Jestem klubowiczem od pół roku. Jestem bardzo zadowolony. Obsługa bardzo miła trenerzy pomocni. Rozmawiałem z wieloma ludzmi i bardzo polecają ten klub. Duża zaleta tego klubu jest ilość maszyn. Jest ich bardzo dużo, są nowoczesne i funkcjonalne !!!Moja żona chodzi na fitness i bardzo go poleca !!! Mówi ze trenerzy są bardzo dobrze wykwalifikowani !
    Gorąco polecam !!!
    Karol
  • Gość: elle2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.11, 13:35
    Ja też zapisałam się do klubu w katowicach rezygnację złozyłam 3 .04. Do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu kosztów. Tłumaczono mi : UWAGA! urlopem pani która wykonuje przelewy!
    Ostrzegam wszystkich przed klubem.
  • Gość: hellena IP: *.static.sitel.net.pl 16.05.11, 09:13
    mam wykupiony karnet w Katowicach.
    Jest oczywiście sporo plusów:
    - fajny sprzęt
    - fajne wnętrze

Pora na minusy:
    - TRAGICZNA obsługa! Ogólnie trenerzy mają Cię w nosie, chyba, że masz wykupiony indywidualny trening. Nikt Ci nic nie pokaże, nie podpowie, wolą podpierać ściany
    - jest brudno, toaletą śmierdzą, co moim zdaniem jest skandalem
    - czasem rano Pani prosi o zejście z rowerka bo musi odkurzyć ;) hehe
    - na moich oczach wchodząca klientka oberwała w głowę piłką od kosza, gdyż wisi w przejściu... co za pomysł
    - urządzenia są brudne
    - ogólnie TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI a nie obsługa klienta
    - kilka raz zdarzyło im się ....zaspać i nie otwarli na czas...

czy kierownictwo tego nie widzi???

powodzenia ;)
  • Gość: majach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.11, 16:03
    A to ciekawe, że aż tyle minusów się pojawiło. W Bytomiu jest czysto. Panie na bieżąco sprzątają, ale nie zdarzyło mi się, żeby ktoś kazał mi zejść ze sprzętu, żeby go akurat w tym czasie powycierać.
    Zgodzę się z tym, że skoro trenerzy ciągle przechadzają się po siłowni to mogliby zwracać uwagę, jeśli ktoś popełnia jakieś błędy i dawać wskazówki, jak robić to dobrze. Na pewno korona z głowy by nie spadła, a i sympatię by zyskali. Chociaż z drugiej strony, nie zdarzyło się jeszcze, żebym widziała, że ktoś zwraca się z prośbą o wytłumaczenie, jak należy ćwiczyć na danym sprzęcie, a trener by to zignorował. Po prostu sami nie wychodzą z taką inicjatywą. Trochę szkoda.

Najbardziej w tym wszystkim dziwią mnie wypowiedzi osób, które podpisały umowę (po co?:|) i nawet nie spróbowały uczestniczyć w zajęciach albo przejść się na siłownię, a na lewo i prawo mówią, jaki to ten Pure jest straszny. Może trochę więcej asertywności na przyszłość i nie zgadzać się na wszystko, co nam proponują?
  • Gość: Olka IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.11, 11:23
    Ja chodzę od pierwszego dnia i tak........ siłownia czysta i mamy wielkie pole do popisu zawsze jest na czym poćwiczyć, trenerzy są fajni i mili i nie zgadzam się z opinia że nie podchodzą samej zdarzyło mi się ze gdy źle ćwiczyłam podszedł trener Mateusz pokazał co robię źle i jak powinnam robić to dobrze oraz trener Darek zresztą cała reszta również chętnie służy pomocą w ogóle panuje miła przyjazna atmosfera żadnych przepychanek pełna kultura.POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM ZASTANAWIAJĄCYM SIĘ :))
  • Gość: aniaktw IP: *.ip.netia.com.pl 28.05.11, 13:45
    Moją rezygnację przyjęli 21 kwietnia. Do dziś nie zwrócono mi pieniędzy i pewnie nie zwrócą :-(
  • Gość: jowisza IP: 80.54.193.* 07.06.11, 08:41
    zlozylam rezygnacje,poniewasz nie mam zadnego efektu w ciagu 2 miesiecy, trenezy nie interresuja sie,no moze na poczatku ale teraz to maja w nosie co robisz,szczegolnie trenet Mateusz mielsmy z kumpela u niego wykupiony trening to w pierwszy dzien wiecej gadki nisz treningu na drugi trening pol godziny i pozamiatane ani diety ktora mial przepisac ani nic co to ma wogole byc,szkoda ino bylo kasy na trenera w dupie mam taki trenink,moze sie ktos przekonal jakie sa trenezy
  • Gość: Gość ;) IP: *.dynamic.chello.pl 07.06.11, 16:29
    są z nimi problemy ale mi zwrócili :) ... ale tez z opoznienie procedóra która nalezy wykonca zlozycz pismo ... ponaglajac gdzie Ty ustalasz termin zwrotu kosztów ... tak ja to zrobilem po konsultacji z rzecznikiem praw konsumenta oprócz tego jesli pieniadze nie wyladują CI do ustalonego terminu na koncie zglos rzecznikowi ... i on sie tym zajmnie im wiecej osob siadzie :) na nich ... to wezma sie im za dupe przetrzymywanie Twoich pieniedzy wiaze sie z konsekwencja karna oni sa tego swiadomi ;) ...

przykład pisma

Pure. Health & Fitness
    Agora Bytom
    pl. T. Kościuszki 1 41-902 Bytom
    nr tel. 32 445 34 00
    www.purepoland.com

xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx
    41-902 Bytom
    Ul. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    tel. xxxxxxxxxxxxxxxxx

Ponaglenie

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zwrócenie poniesionych przeze mnie nakładów finansowych w związku z członkostwem w Pure. Health & Fitness, zgodnie z warunkami rezygnacji z członkostwa w klauzuli 3.4 „Warunki członkostwa” z zachowaniem terminu wypowiedzenia umowy.
    Proszę o przesłanie kwoty 50 zl (pięćdziesiąt złotych)w ciągu 7 dni roboczych od daty złożenia pisma:
    _________________________na numer rachunku xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mBank.

Z poważaniem
  • si-ze 10.06.11, 19:37
    Witam , mam pytanie czy ktoś możne coś powiedzieć o trenerach , zapisałem się i chciałbym skorzystać nie wiem czy warto ? i jak już jakiego wybrać ? ktoś może kogoś polecić :)
  • Gość: hades IP: *.microchip.net.pl 12.06.11, 11:41
    Jesli chcesz szczerej odpowiedzi to polecam ci pure, jest duzo sprzetu Nowego, wczesniej chodzilem do progresu, i tez myslalem ze pure to bedzie porazka, dopoki nie otwarli i nie zobaczylem na wlasne oczy, to ze sprzet jest nowy to nie musze wspominac, do tego maja duza szatnie, Kilka prysznicy, pomieszczenie jest klimatyzowane, a jak jestes fanem fitnesu to juz calkiem bedziesz mial tam raj, w urzadzeniach cardio sa dodatkowo wbudowane wiatraczki. Jesli chodzi o obsluge i trenerow, to jest wporzadku, tzn trenerzy moze i sa oporni jak im nie zaplacisz, ale mozesz zawsze im zadac podchwytliwe pytania, tak jak to robilem - dowiedzialem sie w ten sposob duzo fajny rzeczy. Nastepna kwestia to ludzie, moze nie jest co na malej silowni gdzie kazdy kazdego zna Ale nie ma problemu z czyms takim zeby ktos ci nie poasekurowal jak wyciskasz. Ja chodze pare miesiecy i jestem zadowolony, dodatkowo jak lubisz biegac to prowadza zajecia cadio ( interwaly -20min)

pozdro, jak chcesz wiecej info to pisz gg - 3463400
  • Gość: grubasek IP: *.183.129.106.dsl.dynamic.t-mobile.pl 14.06.11, 18:46
    Za ta kase jest ok. Czysto, klima powinna byc troche lepsza. natomiast fakt faktem, że z kategoria premium to porównanie wypada kiepsko, ale tu jest opłata 100 a premium to min. 230.
  • Gość: blue_flower IP: *.interpc.pl 07.07.11, 20:44
    Ja rowniez mam bardzo zle doswiadczenia zwiazane z tym klubem. Umowe podisalam w grudniu i bardzo chcialam chodzic na zajecia, ale gdy w marcu w dalszym ciagu nie otwarli klubu, a ja w miedzy czasie znalazlam klub blizej domu, chcialam zrezygnowac. Niestety nie pozwolono mi rozwiazac umowy, dopiero po otwarciu klubu. Pojechalam tam jak klub byl juz otwarty i pani manager oznajmila mi, ze ona idzie do domu i niekogo obslugiwac nie bedzie. Pojechalam innego dnia i z wielka laska pozwolono mi zrezygnowac. Pieniadze mieli zwrocic z ciagu 30 dni na konto. Oczywiscie to sie nie stalo. W miedzy czasie dostawalam od nich maile z reklamami i dzwoniono do mnie zapraszajac na zajecia. BYlo to juz po zlozeniu rezygnacji wiec cala sytacja byla dla mnie niezrozumiala. Napisalam maila z prosba o zwrot pieniedzy, wyslalam do kilku osob z ich stronki. Dowiedzialam sie, ze pieniadze moga mi zwrocic, ale musze przyjechac do nich osobiscie bo robia zwrot na karte. Wyznaczono dwa dni w tygodni, w ktorych moglam przyjechac po pieniadze. Koniec koncow wyslalam wczoraj narzeczonego bo sama nie mialam czasu tam jechac. Kase zwrocili. Z wlasnego doswiadczenia widze, ze obsluga klienta w tym klubie zostawia wiele do zyczenia. Nie wiem jak traktuja klubowiczow, ale jak ktos chce zrezygnowac to traktuja czlowieka jak smiecia. Pani manager jest opryskilwa i arogancka. Nie wiem kto ja zatrudnil na stanowisku wymagajacym kontaktu z klientem bo zupelnie sie do tego nie nadaje.
  • Gość: Olka IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.11, 18:20
    Czy jest ktoś chetny by odkupić karnet za 125zł miesiecznie na siłownie w bytomiu i na wszystkie zajęcia dodatkowe, odkupując karnet nie musisz umowy podpisywac na 12 miesięcy mi zostało tylko 7 i nie musisz ponosic żadnych dodatkowych kosztów wpisowych.Chętnych prosze o odpowiedz na e-maila ninka.nunus@amorki.pl
  • Gość: Jola IP: *.pl 22.08.11, 12:29
    Zgadzam się obsługa klienta w innych klubach pure niż w Bytomiu jest dużo lepsza. Tutaj menegerka jest naprawdę bardzo fałszywa, mój brat chciał się zapisać, ale poprosił o 1 dzień na zastanowienie, nie chciała go wypuścić z klubu. Nigdy więcej tam nie poszedł. Klub powinien zastaniwić się kogo zatrudnia.
  • Gość: ... IP: *.pl 22.08.11, 12:24
    Witam, byłam w Bytomiu w siłownie na próbę i później chcieli mnie zmusić do podpisania umowy, obsługa nie chciała mi oddać dowodu, pomimo informacji że muszę się zastanowić i przemyśleć ich propozycję. Czekałam na to żeby oddano mi dowód 15 minut. Agrumentowano, że promocja jest tylko dziś i jutro będzie bardzo drogo. Cena 135 zł (przy miesięcznym okresie wypowiedzenia) + 180, 00 wpisowego i że takie atrakcyjne warunki miały być tylko "dziś". Wkońcu udało mi się odzyskać dowód po ostrzejszym zwróceniu uwagi i wyszłam bardzo zniesmaczona. Pani menager zwróciła uwagę przed moim wyjściem żeby przypilnowano zwócenie przeze mnie karty. Poczułam się jak złodziej. Pojechałam do Katowic i tam bez większych problemów, wpisowe 100,00 zł, nie 180,00, otrzymałam 2 tygodnie w gratisie i zachowanie menegera było profesjonalne. Nikt mnie do niczego nie zmuszał. Polecam zapisywać się w innych pure nie w Bytomiu, korzystać z siłownii tak można we wszystkich klubach pure. A osoby pracujące w Bytomiu powinny nauczyć kultury i profesjonalnego zaufania.
  • Gość: iza IP: *.zvid.net 25.08.11, 16:22
    Mam iść jutro na dzień próbny , ale raczej już nie pójdę po co mam się denerwować :) Dzięki za wszelkie info na ten temat :)
  • Gość: Aneta IP: *.interpc.pl 25.08.11, 22:26
    Witam.
    Jakby była Pani jeszcze zainteresowana to cesja jest aktualna - członkostwo do marca 2012 . Cesja za darmo. Opłaty - 99 złotych miesiąc. Nie trzeba płacić wpisowego przy cesji.
    Pozdrawiam Aneta 511134939
  • Gość: Karol IP: 80.54.193.* 26.09.11, 15:26
    Witam.
    Jestem klubowiczem w Pure od pól roku. Jestem bardzo zadowolony i nie żałuje za podpisałem z nimi umowę. Treneży sa super, obsługa miła i ogólne jest super.
    Rozmawiałem z wieloma klubowiczami i mówią że nie mam problemu z pobieraniem pieniędzy.
    Gorąco polecam !!!
    Karol
  • Gość: Kuba82 IP: 80.54.193.* 26.09.11, 15:39
    Polecam Ci tą siłownię jak i wielu innym osobom .
    Uczęszczam do Pure od roku i jestem w pełni zadowolony.
    Obsługa bardzo sympatyczna, miła atmosfera jak i na siłowni. Ludzie bardzo przyjaźni otoczeniu.
    Polecam!
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 01.10.11, 10:24
    witam,
    oddam za darmo (sceduje) czlonkostwo w bytomskim pure - agora, wazne do 31 lipca 2012, tel 501147456
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 01.10.11, 10:26
    125 zl / miesiac
  • Gość: Arogh IP: *.silesiamultimedia.com.pl 02.10.11, 22:09
    Hej. A tam jest możliwość wykupienia wejścia jednorazowego, żeby zobaczyś co i jak, czy tylko te karnety?
  • Gość: bytomianin IP: *.silesiamultimedia.com.pl 07.10.11, 00:27
    jednorazowe wejście 50zł (po prostu śmiech na sali), no chyba że dostaniesz zaproszenie.
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.11, 12:37
    Witam, oddam (zrobię cesje) członkowstwo w PURE, przeprowadzam się, a że umowę mam do kwietnia 2012 to musiałabym opłacać kolejne miesiące. Mój karnet (członkostwo) obejmuje Fitness & Siłownię. Miesięczny koszt 125 zł. Zainteresowanych proszę o info tel 883722109
  • Gość: P IP: *.sti.net.pl 29.10.11, 23:49
    Odkupię (przejmę, cesja itp.) 2 karnety na siłownię Pure w Bytomskiej Agorze z terminem ważności do marca 2012r.

Chętnych proszę o kontakt mailowy - pierredelarose@o2.pl

Pozdrawiam.
  • nimoka 07.11.11, 19:27
    Witam, mam do odstąpienia karnet na siłownię i fitness za 125zł miesięcznie. Ze względu na pracę muszę, go niestety komuś odstąpić. Abonament został opłacony do 30 stycznia 2012- więc jeszcze jak ktoś się skusi to skorzysta za free. kontakt . nimoka@onet.eu
  • Gość: Łukasz IP: *.unknown.vectranet.pl 13.11.11, 12:00
    Oddam członkowstwo w Pure Bytom.
    Karnet 99zł, członkowstwo do końca marca 2012.
    Kontakt 783 024 355.
    Opłacone do końca listopada.
  • Gość: angela83 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 22:40
    Cesja - odstąpię karnet od czerwca do października 109 zł
    GG 3880152
    Pilne!
  • Gość: kasiek IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.12, 11:34
    NIe polecam klubu . Na poczatku kupa kłamstw zebyś tylko podpisała umowę. Pełna opieka, koordynacja nad twoim treningiem, w kazdej chwili moze pani zrezygnowac tak zapewniala mnie pani w dniu podpisania umowy i właśnie dzis mam zamiar tak zrobic .
    Wykupiłąm 2 sesje z prywatnym trenerem ktory puscil mnie na bieznie kilka skłonów i zerowy feedback co i jak mam cwiczyc zero pomiarów wagi, ciśnienia nic !!!!!. NO AMATORSZCZYZNA kiedy chcialam zrezygnowac z kolejnej lekcji powiedzieli mi ze ok ale kasa przepada!!
    Panie z recepcji klubu ciemne tak na 100% nic nie wiedzą cokolwiek byś nie spytał one nie wiedzą
    kiedys przyszlam z kilkoma pytaniami do pani z front desku na co ona ze nie wie. Z kazdym pytaniem latala na zaplecze i przychodzila z odpowiedzią mniej lub wiecj trafną. Mowie wam kupa śmiechu ten kto ten klub zalozył to pomylił i to bardzo powniewaz nie posiada kompetencji do prowadzenia tego typu klubu . Jestem tak wk... na ten klub ze jezeli napotkam opor zwiazany z rezygnacją oddam sprawe w rece specjalisty ktory sie nimi zajmnie . Mysle ze reklama im sie przyda :P
  • Gość: Kasia IP: *.zvid.net 18.02.12, 18:25
    Witam,
    Oddam członkostwo w Pure Bytom
    Karnet na siłownię i fitness za 135 zł
    Chętnych proszę o kontakt na k.galejak@op.pl
  • Gość: gallll anonimmm IP: *.play-internet.pl 28.03.12, 21:38
    Witam. Jeżeli chodzi o moją osobę to można powiedzieć, że byłam dość blisko związana z tym klubem dlatego WSZYSTKIM ODRADZAM ZAPISANIE SIĘ DO PURE!!!. Pracownicy są zmuszani do obiecywania gruszek na wierzbie, a później są problemy z załatwieniem czegokolwiek. Rezygnacje czasami nie są w ogóle przyjmowane, pieniądze są pobierane z konta kilkakrotnie czasami z konta miesięcznie, a żeby doczekać się zwrotu nie słusznie pobranych pieniędzy ,trzeba czekać z miesiąc! Poza tym ludzi coraz więcej - a miejsca i sprzętu nie przybywa!!! Porażka, żeby płacić tyle pieniędzy miesięcznie i przychodzić na siłownie gdzie trzeba czekać na bieżnie, ciężarki czy też w kolejce pod prysznic! Jeżeli nikt nie chce tracić nerwów i użerać się z nieuczciwymi ludźmi to naprawdę ODRADZAM PURE, idźcie sobie lepiej do naszego parku pobiegać ;)
  • Gość: gosiaczek IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.12, 13:53
    Zgadzam się w 100% Również nie polecam,to kpina że za 100zł.miesięcznie nie ma nawet trenera,który by na początek pokazał, podpowiedział co i jak ćwiczyć....owszem podpowie,ale za 100zł.za godz.Do tego te tłumy ludzi,a wciąż zapisują nowych.
    Panie w recepcji tylko ładnie wyglądają!!!
  • Gość: była uczestniczka IP: *.dynamic.chello.pl 29.03.12, 10:51
    ja przez pół roku chodziłam na siłownie jak i uczestniczyłam w zajęciach dodatkowych byłam bardzo zadowolona, siłownia , prysznice sale sa czyste. Wszyscy robią wielki problem wokół opłat PŁAC CO MIESIĄC NIE ZRYWAJ UMOWY PRZED ROKIEM A WSZYSCY BĘDĄ ZADOWOLENI JA ZE WZGLĘDU FINANSOWYCH PRZERWAŁAM I PRZEPISAŁAM SWÓJ KARNET NA INNA OSOBĘ i nic nie dam sobie powiedzieć na ten klub. Było świetnie a jak moja sytuacja sie polepszy to tam wrócę.Profesjonalny sprzęt i przyjemna atmosfera. POLECAM
  • Gość: asd IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.12, 21:50
    żenada, zrezygnoałam zgodnie z regulaminem z ich usług w kwietniu tak jak konczyła sie umowa, do dzisiaj pobieraja mi kase, której nie mogę odzyskać. Ludzie nie podpisuje umowy z tym klubem, a nawet jsak podpiszecie to nie zgadzajcie sie na przelew zewnetrzny, naja tam burdel w papierach a pozatym co chce sie coś załatwic to inna twarzyczka w recepcji która robi minke niewinnej bo nie wie o co chodzi, nie wiem jak rozwiazc problem bo nei jest poważniona, a pani manager która jest dostępna w godznach wtedy kiedy normalni ludzi pracują, jest nawet konkretna, ale nie stety z tych konkretów nic nie wychodzi. Na warunki nie ma co powiedzieć, poćwiczyć można, ale cała organizacja to całkowita klapa.
  • Gość: Ala IP: *.microchip.net.pl 06.04.12, 11:07
    Mam do oddania karnet na siłownie PURE w bytomskiej Agorze za 129 zł/mc Karnet ważny przez rok od dnia dzisiejszego czyli 06.04.2012r. Chetnych prosze o kontakt gg:5107956 lub SMS pod nr 792804977
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.12, 14:45
    szybko zrezygnowałaś , dlaczego wcześniej tego nie przemyślałaś? bedziesz miała trudno
  • Gość: Aneta IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.12, 15:08
    Ściągają z konta więcej niż jest na umowie.Mnie i mojemu znajomemu ściągnęli więcej z konta o 250zł.Dawanie dostępu do kart kredytowych i kont jest ryzykowne szczególnie jeśli chodzi o tą firmę.A panie przy wejściu udają,że to przez pomyłkę.
  • Gość: sa sa IP: *.sileman.net.pl 21.05.12, 13:33
    przepiszę karnet na fitness+ siłownia w cenie 135 zł/ miesiąc umowa ważna do września, z możliwością przedłużenia bądź rezygnacji, oddaję z powodu pogordszenia sytuacji finansowej, ale ogólnie byłam zadowolona z zajęć, zainteresowanych proszę o kontakt 692533027
  • Gość: jaa IP: *.sileman.net.pl 24.08.12, 22:08
    Ludzie jak nie wiecie kto jest menagerem w klubie Pure w Bytomiu to sie nie wypowiadajcie!!!Nie ma żadnej Pani Menager! Menagerem jest chlopak- jak nie odwiedzacie strony internetowej bądz na silowni macie klapki na oczach i nie zauwazacie plakatow to radze isc do okulisty po mocne okulary.Dziewczyny zmieniaja sie szybko to fakt- w sumie sa 32-3 weteranki co są od poczatku otwarcia silowni i zna je 90% klubowiczy! Reszta dziewczyn nie jest gotowa na taki "stres"( lekko i ładnie ujęte). Jak zauwazyl gosc pare postow wczesniej-musza wciskac gruszki na wierzbie aby cos sprzedac. Taki telemarketing tyle ze na twarza w twarz, a czlowiek widzi co bierze. Ludzie sa naiwni i na tym firma bazuje (jak kazda inna- a orange, play, plus co dzownia z "nowa atrakcyjna oferta"?)! Przed przystapieniem do klubu nalezy zapoznac sie z umowa czlonkowska a nie pozniej miec pretensje do calego swiata-jak sie czegos nie rozumie to zasiegać informacji np. u stalych klubowiczy itd. pozdrawiam
  • Gość: Kasia IP: *.piekary.net 31.08.12, 23:11
    Oddam karnet na okres 3 miesięcy, cena za miesiąc 149zł, pełen dostęp do siłowni, aerobiku, prysznice + możliwość wypożyczenia filmu za darmo.
    Pure Fitness Agora Bytom.
    Powód dlaczego, chcę oddać? Niestety, ale wyjeżdżam na pół roku z Polski.
    Chętnych zapraszam, moj numer telefonu 513-927-562.
  • Gość: ejkej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.13, 11:06
    cześć :) razem z koleżanką będąc w silesi otrzymałyśmy zaproszenie na jednorazowe dwa wejścia do Pure. Po dwóch dniach otrzymałyśmy telefon z zadowalającą "darmową" ofertą. Myśląc, że nie mamy co stracić postanowiłyśmy pójść tam. Od razu ( po dowiedzeniu się , że przyszłyśmy na zaproszenie, czyli jesteśmy potencjalnymi przyszłymi klientkami) potraktowano nas bardzo uprzejmie i bez jakiegokolwiek oczekiwania dano nam karty ( oczywiście pod zastaw legitymacji ) i zaprowadzono do szatni. Jesteśmy sobie w szatni myślimy, że jest okej, no i idziemy na salę. Wszyscy byli zajebiście uprzejmi, my sobie pobiegałyśmy , poćwiczyłyśmy i "zadowolone" ruszyłyśmy w kierunku szatni, żeby się przebrać i iść do domu.

Przed wyjściem zaatakowali nas bez żadnych zahamowań,''konsultanci'' z ''obiecującą'' ofertą na 12 miesięcy, informując uprzednio wielokrotnie, że bardzo się śpieszymy dalej wywierano na nas cholernie wielką presję, mówiąc, że zostały trzy takie karnety i jutro może być za późno, a co najśmieszniejsze, że nie ma ich jutro w pracy. Pod ogromnym naciskiem, bez możliwości przeczytania umowy oraz otrzymania jakiejkolwiek kopii, bądź też odpisu byłyśmy zmuszone podpisać tą, że umowę, bo inaczej by nas nie wypuścili do usranej śmierci. Pan 'P' zaoferował nam 70zł za miesiąc i opłatę administracyjną razem + dwie dodatkowe osoby za darmo przez okres tego miesiąca, a od następnego miesiąca 80 złotych.

Po okresie jedno tygodnia wybrałyśmy się z tą że kwotą 70 złotych do klubu Pure, pomijając fakt uprzedniego nękania telefonami w godzinach porannych (szkolnych) oraz późnych wieczornych, gdzie normalny człowiek zajmuje się swoimi sprawami osobistymi poza tym jak Oni chcą załatwiać coś telefonicznie skoro na miejscu z co najmniej 6-cioma osobami nie dało się nic załatwić?

Po ominięciu jakże ''wykwalifikowanej'' obsługi recepcji odesłano nas na czarne pufki abyśmy zaczekały ''MINUTKĘ'' na osobę, która załatwi z nami sprawy ''organizacyjne''. Po około. 20-sto minutowym wyczekiwaniu, aż ktoś w końcu uraczy nas swoją osobą przysłano do nas dwie całkiem inne osoby, które nie mają zielonego pojęcia co my tam właściwie robimy i jaka jest nasza sytuacja, ile mamy zapłacić, co mamy donieść. ''Panie'' które do nas przyszły oznajmiły nam, że mamy do zapłaty nie 70zł, lecz 100. ( mówiąc, że ''odpuszczają'' nam opłatę administracyjną i płacimy tylko 80zł za październik oraz 20zł za wyrobienie karty, poinformowałyśmy, że nie mamy przy sobie takiej gotówki, ponieważ jesteśmy osobami uzależnionymi od rodziców, co za tym idzie nie zarabiamy własnych pieniędzy, ponieważ jesteśmy niepełnoletnie. )
    Po wytłumaczeniu naszej sytuacji, z ''uśmiechem'' na twarzy kazano nam poczekać kolejną MINUTKĘ i przysłano do nas kolejną osobę, którą był ''Pan T'' - który nie dość, że wyglądał na młodszego od nas, a po chwili rozmowy okazało się również, że jest całkowicie niepoinformowany w tej sprawie ( sam na początku z głupkowatym uśmiechem oznajmił nam, że nie wie o co chodzi, a to my tam pracujemy czy Oni? ) nagle magicznie wszystko wiedział i kazał nam zapłacić po 89zł ( nie wiemy w ogóle skąd taka kwota mu się pojawiła w jego małej główce ) po raz kolejny wyjaśniłyśmy co nam obiecywano na samym początku podczas podpisywania umowy, usłyszawszy to ''Pan T'' odesłał nas do szatni, życząc udanego treningu, oznajmiając, że nie mamy już nic do zapłaty, ale wychodząc mamy jeszcze to wyjaśnić ( ale co !? ). Wku...wszy się tą sytuacją wyszłyśmy z kluby bez żadnego słowa. Po upływie 30 minut już za nami wydzwaniali, co wcale nas nie zdziwiło, aczkolwiek wku...ło jeszcze bardziej. Podczas wcześniejszej rozmowy w klubie poinformowano nas (tydzień po podpisaniu umowy) że potrzebna jest jakakolwiek zgoda od rodzica/opiekuna prawnego, co jest niedorzeczne i całkowicie nieprofesjonalne. Następnego dnia postanowiłyśmy pojechać tam wyjaśnić, w końcu do końca tą sprawę. W recepcji uprzedziłyśmy, że chcemy rozmawiać z osobą KOMPETENTNĄ (w końcu) Pani blond recepcjonistka powiedziała, że zaraz przyjdzie do nas kolega i odesłała nas ZNOWU na zasrane CZARNE PUFKI, gdzie oczywiście musiałyśmy odczekać swoje. Tym kolegą był znów "Pan T'', który zobaczywszy nas, przypominając sobie wczorajszą sytuacją zrezygnował z rozmowy z nami (biedny). Przyszła do nas Pani "S'', na początek zapytałyśmy jej czy będzie z nami przeprowadzać tę, że rozmowę do końca czy za chwilę przyślę nam kolejną osobą, która nie będzie miała zielonego pojęcia co ona tam ku... robi. Nerwowo zaśmiawszy się uprzednio powiedziała nam, że zostanie do końca, jednak tego jebanego końca nie zobaczyłyśmy, ponieważ musiałyśmy pojechać tam następnego dnia. Pani ''S'' stwierdziła, że skoro Pan''P'' obiecywał nam 70zł to tego będziemy się trzymać, po czym patrząc w umowę okazało się, ze piszę całkiem co innego ( co innego mówią, a co innego piszą ). Znów wspomniawszy jej o tym, że za każdym razem przysyłają nam kogoś innego, broniła się mówiąc, że są ''konsultanci'' i ''menadżerowie'',' konsultanci zajmują się podpisywaniem umówił i jeśli któryś z nim nie radzi sobie z klientem, przysyła innego konsultanta' - więc ja się pytam po ch... oni tam są skro nie radzą sobie z tak prostą sprawą jaką jest podpisanie umowy.
    Następnego dnia znów siedząc na ZASRANYCH CZARNYCH PUFKACH uraczył nas swoją osobą lekko przestraszony, z miną jakby miał problemy przez dwie 16-nasto latki Pan''P'' zapytał znów o co nam chodzi. ?! Przyszła również Pani''S'' poinformowali nas, że sprawa jest załatwiona i tak jak nam obiecywano na początku płacimy tylko 70zł do listopada, gdzie będziemy musiały płacić co miesiąc 80zł.

Widząc co się dzieje przed oddaniem zgody rodziców, czyli przed zawarciem umowy tak naprawdę ( po przeczytaniu opinii i po przeczytaniu jakie są luki w umowie i zgodzie rodziców ) jesteśmy na rozstaju dróg, najrozsądniejszą decyzją będzie poszukanie innego fitness klubu, za tańszą cenę, może i z gorszym sprzętem, ale z lepszą obsługą.

Może i jesteśmy, dla niektórych tylko dwoma 16-latkami, ale nie jeden ''dorosły'' mógłby się od nas nauczyć walczenia o swoje.
    Chciałybyśmy żeby to wyglądało inaczej, bo sprzęt, czystość i ogólnie klub jest świetny (cena też do zniesienia) i nie ma do czego się doczepić poza fatalną, niewykwalifikowaną obsługą.
    Po tej całej historii oraz podczas niej nasze nerwy zostały doszczętnie stargane, a wiara w ludzką inteligencję i przyzwoitość jest znikoma, ponieważ rozmawiając z na pozór dorosłymi osobami ma się nadzieje, że są one inteligentne, dojrzałe i przyzwoite. Jednak jak widać to tylko nadzieja.

Pozdrawiamy, ejkej.
  • Gość: joker IP: *.mmj.pl 03.10.13, 19:54
    Brawo Katrina i Ange!!! grunt to nie dać sobie zrobić wody z mózgu.
  • Gość: goscccc IP: *.dynamic.chello.pl 04.10.13, 11:26
    Pod ogromnym naciskiem, bez możliwości przeczytania umowy oraz otrzymania jakiejkolwiek kopii, bądź też odpisu byłyśmy zmuszone podpisać tą, że umowę, bo inaczej by nas nie wypuścili do usranej śmierci.

Wyjątkowo debilne tłumaczenie.
    Mocna w gębie, słaba w głowie? 16-latka nie powinna być tak durna, aby podpisywać umowy bez czytania. Naucz się, dziecino, żeby nie robić niczego głupiego tylko po to, aby ktoś się odczepił. Mogłaś wyjść i nie podpisac umowy, nikt Was tam nie więził.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka