Dodaj do ulubionych

Skalpel Ewy Chodakowskiej

IP: 46.21.219.* 20.03.13, 17:06
Jakie macie efekty? Czy nie drażni was nienaturalność kobiety prowadzącej ćwiczenia tj silikonowy biust,usta, rozpuszczone długie włosy które przeszkadzają ćwiczyć?
Edytor zaawansowany
  • fiabei 20.03.13, 21:21
    Ćwiczę 3 tygodnie i efekty owszem są.
    Ćwiczę tylko 2 razy w tygodniu + raz zumba.
    Żadnych diet, bo w sumie raczej zdrowo się odżywiam odkąd pamiętam, ale staram się pilnować, żeby jeść regularnie.

Wyniki takie:
    Biust -3cm (u mnie akurat wskazane nawet więcej stracić)
    Talia -2cm
    Biodra -6cm (!!)
    Udo -4cm.

Chciałabym częściej ćwiczyć, ale słabo z motywacją i mam już dość Ewy. Mnóstwo niecenzuralnych słów pada w Jej stronę podczas treningu, ale ćwiczę do końca, bo jest efekt.
    Ćwiczę tyłem do tv. Generalnie to chyba się nauczę programu na pamięć, bo patrzeć i słuchać już nie mogę. Raz wyłączyłam dźwięk, ale ćwicząc tyłem i nie słysząc do tego trochę się gubiłam. ;p

Mimo wszystko - polecam i jestem Ewie wdzięczna.
    :)
  • Gość: FO IP: 46.21.219.* 21.03.13, 12:41
    Gratuluję wyników :) Mi się jej akurat dobrze słucha - mało mówi, spokojnie, przypomina ciągle o brzuchu ale wizualnie ten brak naturalności bardzo mi przeszkadza - pod tym względem wolałam ćwiczyć z Mariolą Bojarską ;)
  • fiabei 21.03.13, 18:18
    Mnie wkurzają hasła typu "Nie zostawiaj mnie samej", "Dasz radę", "Jestem z Ciebie dumna". AAAAaaaa. ;p

No i czuję, że i tak skończy się to A6W, bo wszędzie fajnie idzie, a to na czym mi zależy już niebardzo - brzuch bym chciała stracić najbardziej. No ale zobaczymy.
    :)
  • Gość: FO IP: 46.21.219.* 22.03.13, 12:15
    Ja najlepiej lubię jak mówi - już po krzyku ;)
  • fiabei 22.03.13, 12:20
    A ja Jej odpowiadam.
    "Aaa spier...j" najczęściej.
    Pomaga.
    ;p
  • Gość: shiza91xx IP: 195.205.202.* 14.11.13, 11:22
    ahahahah ja tez :D
  • bieganiemagdy 14.11.13, 12:59
    Rozmawialam z profesjonalista, lekarzem sportowym oraz ginekologiem kiedys na temat bezpiecznej ilosci tluszczu w organizmie kobiety z uwagi na prace hormonow. Ewa ma b. Malo tk.tluszczowej i na pewno silikon pod skora. Na ile to zdrowe nie bede dyskutowac. Wyglada ladnie, ja jesnak wole jillian michaels team.
    -- i inne
    Bieganie Magdy

Blog o e-marketingu
  • kokkoart1 22.03.13, 18:34
    A ja ćwiczyłam z Ewką (nie wirtualną) przez kilka miesięcy i sztucznych to nawet paznokci nie miałama - to wszystko wyćwiczone i tak ubranie dobrane! Serio, na fb można zobaczyć zdjecia z dzieciństwa - usta te same... figura już wtedy ekstra. Wierz mi - sama byłam sceptyczna, ale ona jest "jak nie z Polski" - wiecznie (naprawdę wiecznie - można to zauważyć spotykajac ją niechcący na ulicy, w zatłoczonycm pociągu czy korku;) uśmeichnięta, pełna energii i miła.

ale co do ćwiczeń - są naprawdę hardcorowe, ale przy mojej średniej motywacji wczesniejszej i przy tłumaczeniu sobie wszystkiego niedoczynnością tarczycy - dopiero Jej ćwiczenia i to ciągle upierdliwe (co fakt to fakt;) przuypominanie sprawiło, ze zaczęłam NAPRAWDĘ ćwiczyć, a o to w tym wszystkim chodzi.
  • Gość: FO IP: 46.21.219.* 25.03.13, 10:50
    Biust w pozycjach kucznych wisi a w pozycji leżenia na plecach sie rozlewa - u niej zawsze do przodu. Zresztą jak ktoś się zna to widać gdzie natura a gdzie silikon i botoks. W dzisiejszych czasach niestety to robi się normą, lepiej sie przyznać że się coś poprawiało - i po krzyku ;)
  • kokkoart1 25.03.13, 11:31
    Cóż, kłócić się o Ewki biust nie zamierzam;) Usta wyglądały mi na sztuczne, ale na zdjęciach w wieku 3 lat miała w zasadzie takie same, więc i tu wydawało mi się, że jest au naturel. Ale nie zmienia to faktu, że mój własny biust (jak i inne części ciała) się wzmocniły i ujędrniły właśnie dzięki motywacji i ćwiczeniom Ewki Chodakowskiej. Więc sztuczna czy nie, jest (imho) rewelacyjna.
  • Gość: Kat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.13, 23:06
    Jak zwykle Polaczki, którym wszystko coś nie pasuje... Zaścianek Europy u podnóża Uralu.
  • Gość: FO IP: 46.21.219.* 06.04.13, 16:07
    A ty ta lepsza, pełna godności i majestatu...
  • Gość: Misia IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.13, 11:34
    Ja ćwiczę w domu z Chodakowską 2 miesiące, prawie codziennie. Waga stoi w miejscu, ale zmniejszyły mi się obwody i wchodzę w stare spodnie, w które się nie mieściłam. Zaczęłam od skalpela 2, bo jest najłatwiejszy, potem skalpel, trening z gwiazdami. Teraz robię już killera, choć pot się ze mnie leje. Mnie odpowiadają ćwiczenia w domu. Nie muszę jechać przez całe miasto do klubu, płacić jak za zboże, nikt się na mnie nie gapi, nie ocenia, nie dbam o ciuchy, mogę ćwiczyć w samym staniku i gaciach. Jak mi przeszkadza Ewki głos, to wyłączam dźwięk i włączam energetyzującą muzykę. I zauważyłam, że nie jetem taka nerwowa jak kiedyś, mam więcej energii i luzu. Ja widzę same plusy.
  • Gość: ankak222 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.13, 14:18
    Witam. Zostałam zmotywowana. Zakupię tylko karimatę i zaczynam z Ewą i skalpelem trening. Pozdrawiam!!
  • Gość: Just IP: *.182.35.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.07.13, 21:23
    Ale ona przecież kiedyś na swoim Fb pisAŁA, że poprawiła biust.....
  • marysienka22 02.05.16, 15:12
    Hej, nie obrażaj "Polaczków" . Jak nie masz pojęcia o uszkodzeniach stawów w wyniku różnych cwiczeń, to lepiej sie nie odzywaj tak niegrzecznie. Oczywiście mogą być takie uszkodzenia - z różnych( co najmniej kilkunastu) powodów. Zależy od stanu zdrowia, wieku, wyćwiczenia, wchłanialności zwiazków odpowiedzialnych za stan i strukturę chrząstki stawowej( stan przewodu pokarmowego) , etc etc etc
  • bieganiemagdy 08.06.13, 12:10
    Skalpe to propozycja treningu dla początkujących. Efektywne ale zachowaniu diety redukcyjnej do swojej wagi/wieku/wzrostu/organizmu/metabolizmu/zanieczyszczenia ciała etc.
    --
    Bieganie Magdy Blog
  • Gość: Edyta IP: *.play-internet.pl 02.07.13, 07:38
    jaka nienaturalność???? stać ją na silikony to sobie zrobiła, może i rozpuszczone włosy przeszkadzają w ćwiczeniach ale ciało wypracowała piękne a to już nie silikon. nie ma co zazdrościć tylko trzeba ruszyć dupsko i ćwiczyć. Ewcia jest cudna. potrafi dać "kopa" i zmotywować do działania. Ja ćwiczę od grudnia sama a od trzech tygodni z Ewą. przez te 3 tygodnie mam lepsze efekty niż przez ostatnie pół roku. tak więc nie czepiać się Ewy tylko spróbować. pozdrawiam
  • beatrix_75 05.07.13, 12:07
    obruszyłas sie jakby co najmniej Ciebie oceniano :-)
    więcej luzu , to forum publiczne, każdy ma prawo sie wypowiedzieć .
    Co do ćwiczeń ,to ćwiczylam , są skuteczne , "prowadzenie" tez OK, ale włosy rzeczywiscie powinna spiąć ;-D
    Niemniej jednak osobiście wole ćwiczyć sama.
    pozdr
    --
    "Jak cię widzą,to pracuj "
  • anna_kazior 15.07.13, 08:06
    skalpel faktycznie działa, ale po kilku razach sobie odpuściłam, Ewa mnie irytuje, wolę ćwiczenia bardziej dynamiczne...
  • Gość: j IP: 91.189.60.* 30.07.13, 11:38
    A jakie to ma znaczenie czy ma silikony czy rozpuszczone włosy? Zacznij ćwiczyć zamiast skupiać się na nieistotnych szczegółach.
  • kobieta1985 09.08.13, 21:13
    ja od wczoraj robię Skalpel Ewy, jak się trochę wcmocnie to przejdę do Turbo albo Killera narazie Skalpel ledwo mi wychodzi w całosci, ale ja z tych co to pocą się nawet przy kichnięciu więc się nie przejmuję i robię :) jeżeli zaś chodzi o Ewę to mnie ona nie drażni, lubię jej słuchać...zobaczymy za jakis czas hehehe
  • Gość: bumm IP: *.30.4.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.08.13, 17:45
    Nie nie drażnią nas jej biust usta i wlosy. Jest zajebista a ty wypieprzaj jak sie cos tb nie podoba . i patrz na swoj ryj
  • gonia28b 22.11.13, 11:51
    i "Szok - treningiem".
    Logiczne też, że jestem jej fanką na facebooku, bo inaczej nie wiedziałam bym gdzie i jak tę płytę mam kupić.
    Dodam, że po raz pierwszy się z nią zetknęłam na płycie z "turbo" treningiem i... tam mi się najmniej podobała, a trening jest tak ciężki, że wykonuję go raz na "ruski rok"... Nie przepadam ani za tym treningiem ani za widokiem Ewy akurat właśnie na tej płycie.
    Mile mnie natomiast zaskoczył "Trening z gwiazdami", to też była płyta kiedyś dołączona do czasopisma "Shape" - tam zobaczyłam jakby trochę inną Ewę :)
    Jako fanka Ewy też twierdzę, że zarówno usta jak i biust Ewy są naturalne. Też widziałam na facebooku jedno z jej zdjęć z dzieciństwa i usteczka też miała podobne jak lala w stroju krakowianki, którą na tym zdjęciu trzymała :)))
    --
    [url=http://emotikona.pl/emotikony/][img]http://emotikona.pl/emotikony/pic/61wakacje.gif[/img][/url]
  • luna2001 25.11.13, 00:10
    Mam pytanie... Zamierzam zacząc cwiczyc z Ewa i nie wiem od czego jest najlepiej zacząc, czy ktos może mi podpowiedzieć??? skalpel w internecie jest inny od tego na płycie który jest prawidłowy??
  • gonia28b 27.11.13, 22:16
    Oba są prawidłowe.
    Zaczynać można od skalpela, dołączyć można szok-trening, który jednak nazwę swoją zawdzięcza tylko jego formie. Są to ćwiczenia typu kardio i mają na celu spalanie kalorii i przyśpieszenie metabolizmu. Skalpel, to innymi słowy ćwiczenia bardziej na "rzeźbę".
    Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej znajdziesz na:
    oklejgo.pl/ewa-chodakowska.html
    www.ewachodakowska.pl/
    na youtube.com oraz na płytach dołączanych do czasopisma "Shape".
    No i polecam fanpage Ewy na facebooku: www.facebook.com/chodakowskaewa
    Jest jeszcze trening "turbo" interwałowy, składający z dziewięciu zestawów po dwa ćwiczenia, ale jest to program dla zaawansowanych, faktycznie jest ciężki (bo ćwiczyłam już też ;) ), a sama Ewa zaleca go ćwiczyć maksymalnie 3 razy w tygodniu, zakładając, że w pozostałe dni będzie się robiło mniej obciążające treningu typu "skalpelki" itp.
    Pozdrawiam i powodzenia życzę :)
    --
    [url=http://emotikona.pl/emotikony/][img]http://emotikona.pl/emotikony/pic/61wakacje.gif[/img][/url]
  • Gość: Mojeżyciemojapasja IP: *.dzierzoniow.vectranet.pl 26.12.13, 22:44
    Ja ćwiczę z Ewą od dwóch lat. Zaczynałam od skalpela, ale przez te dwa lata przebrnęłam już przez wszystkie płyty i najbardziej podoba mi się jej ostatnia płyta "Skalpel wyzwanie" oraz trening z gwiazdami. Dzięki niej przez te dwa lata nie tylko zmieniło mi się ciało ale tez życie założyłam o tym bloga mojezyciemojapasjablog.blogspot.com. Naprawdę warto z Ewką ćwiczyć ja nie żałuję dzień bez treningu jest dniem straconym.
  • dinka444 11.01.14, 23:01
    Jeśli piszesz o nienaturalności, to nie mam nic do jej wyglądu - zresztą o gustach się nie dyskutuje.
    Natomiast drażni mnie jej nienaturalny sposób mówienia, a konkretnie te chamskie techniki manipulacji - po prostu Kaszpirowski Bis.. Powtarzane jak mantra "chciałabym, abyś..", co ma znaczyć tyle, co "tak bardzo jesteś dla mnie ważna" i jest sztuczne jak choinka, której jeszcze nie rozebrałam;)
    Co ciekawe, tego zamego zwrotu używała nagminnie u mnie w firmie laska od HRów, którego do działu celem jest przecież motywowanie pracowników (a w praktyce często po prostu pranie mózgów i tzw bicie piany). Nie wiem - czy ten magiczny zwrot to zalecenie jakiegoś guru od technik manipulacji, wpływania na ludzi? Może jakiś specjalista (socjolog, psycholog) się wypowie?
    Ps. zamierzam trenować z Ewą, bo odpowiada mi ten program, ale zdecydowanie przy wyciszonym głosie. Włączę sobie muzykę;)
  • Gość: kadom78 IP: *.tim.com.pl 13.01.14, 13:07
    jak dla mnie chodakowska jest przereklamowana i zbyt duzo szumu jest wokol niej
  • Gość: AGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 14:07
    Chciałam ostrzec przed ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej ja robiłam ok 2miesiące i dziś jestem po zastrzykach w kolano z kwasu hialuronowego i to nie koniec, ból niesamowity...ortopeda powiedział że ćwiczenia które ona stosuje są bardzo kontuzyjne. Uprzedzam-uważajcie!
  • Gość: LaLa IP: *.222.224-165.eturbo.pl 27.03.14, 18:27
    Taa akurat... Jesteście tępi, a najbardziej ten bloger, który pisał o opasce magnetycznej. Jesteście TĘPI!
  • Gość: Gosia IP: *.goleniow.vectranet.pl 06.07.14, 20:12
    Miałaś dziewczyno pecha. Kolano miałaś na pewno chore już wcześniej, ale dopiero te ćwiczenia to pokazały ( niektórzy mówią , że nie wolno żuć gumy bo wylatują plomby, a ona jest zbawienna, bo pokazuje, którą plombę należy wymienić...) Ja choruję na ZZSK i ćwiczę z nia od roku. Od 20- tu lat szukam dla siebie ćwiczeń,żeby nie "skostnieć" i co rano wstać do pracy. Moja lekarka mówi, ze skoro sa efekty, to należy kontynuować. Ćwiczę więc nadal i pozdrawiam.
  • Gość: olok IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.01.15, 08:34
    Idz sie jebnac z mostu.... jest ostrzezenie orzed treningami.. a jak ktos jest miekkim h...em robiony no to takie sa efekty.
  • Gość: Katarzyna IP: *.chelm.mm.pl 06.06.15, 10:50
    Przestrzegalam przed tymi cwiczeniami, bo widzialam, ze duzo moich znajomych lubi profil pani Chodakowskiej. Jak zobaczylam jej cwiczenia, to wlos sie jezy na glowie. Wyskok w gore i powrot na prostych kolanach, brzuszki z ugietymi do przodu rekami, raz widzialam jak mowila, ze mozna cwiczyc w kazdych warunkach, nawet miedzy poduszkami. Masakra
  • Gość: socjolozki2014 IP: *.dynamic.chello.pl 14.05.14, 17:49
    Witajcie. Wraz z koleżanką prowadzimy badanie na temat zdrowego trybu życia i treningów z Ewą Chodakowską. Ankieta ma charakter całkowicie anonimowy, a wyniki zostaną wykorzystane do zestawień statystycznych i stworzenia naukowego raportu. Dziękujemy bardzo za pomoc
    www.ebadania.pl/5a82f627ecc0840b
  • Gość: rawek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 20:09
    Nie jest źle:) Można ją przetrzymać, gorzej z tym treningiem... Jest naprawdę ciężki!
    --------------
    Poradnia Chorób Stopy - specjalistyczna ortpedia!
  • Gość: ola_la IP: 91.229.22.* 15.07.14, 10:29
    Dla mnie skalpel Ewy jest juz za nudny i slaby. Bardziej dynamiczne cwiczenia sa Kasi Kepki i Szymona Gasia.
  • katja_24 22.01.15, 10:14
    Chodakowska odkleiła mnie od kanapy i chwała jej za to. Skalpel jest trudny na poczatku, ogólnie to łatwy trening. Natomiast uważam, że przy jej treningach mozna się nabawic kontuzji stawów. Mi wysiadł kark i bolały nadgarstki.
    Jeśli ktos lubi "dywanówki" to zdecydowanie polecam Jillian Michaels.
    --
    fithealthappy.blogspot.com/
    [img]http://www.beruska8.cz/smajlici/3D2/22.gif[/img]
    "Mężczyźni wolą kobiety ładne niz mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie" S. Lec
  • zlytyrmand 02.02.15, 13:40
    Moja dziewczyna ćwiczyła 2 miesiące skalpel po 5 razy w tyg i efekty są widoczne. TO typowe ćwiczenia na rzeźbę

--
    www.rankinglekarzy.pl/lekarze/stomatolog/warszawa/
  • Gość: Dagne IP: *.play-internet.pl 24.04.15, 10:39
    Jaka nienaturalność, przecież jej cycki są prawdziwe, sama mam podobny biust, jak nie większy i też tak wygląda na wyćwiczonym ciele, dzięki ćwiczeniom podnosi się, uwypukla i potem mi mówią, że sobie "zrobiłam cycki"..ehhh, ciemnoto ludzka! Efekty- zaczęłam od jej zestawów ćwiczeńz rysunków na bebio. Złożyłam sobie z nich trening- 16 miesięcy temu było to około 25 minut, teraz już godzina. Efekty? * kilo w dół, pięknie wyrzeźbione ciało, doskonałe prawie 90- 60- 88. Dorobiłam się nawet sławetnego kaloryfera. Polecam. Jak ktoś nie może słuchać Ewki, weźcie przykład ze mnie. Fotka ze zdjęciami na monitor i dajecie z każdego ćwiczenia po 15-30 powtórzeń.
  • Gość: Dagne IP: *.play-internet.pl 24.04.15, 10:40
    8 kilo w dół, wcisnęła mi się niechcący gwiazdka.
  • katja_24 26.04.15, 13:56
    Akurat Chodakowska ma sztuczne cycki. Po 1. sama to potwierdza, po 2 zobacz sobie jej fotki sprzed treningów. Od hantli piersi nie rosną. Od "Skalpela" też nie, a przynajmniej nie od takiego.
    --
    fithealthappy.blogspot.com/
    [img]http://www.beruska8.cz/smajlici/3D2/22.gif[/img]
    "Mężczyźni wolą kobiety ładne niz mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie" S. Lec
  • Gość: autor IP: 77.87.121.* 24.05.15, 13:36
    tylko że ona się przyznała do tego, ze sobie zrobiła...
  • Gość: Danna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.15, 18:19
    Ciemnoto ona sama powiedziala w wywiadzie ze zrobila sobie biust i tego zaluje....
  • dona66 03.05.15, 09:09
    tylko gdzie znalezc sile i mobilizacje ;)

--
    Szalenie Polecam :
    www.mbank.net.pl/33800
  • craig7 17.06.15, 19:56
    fajna stronka z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej oraz efekty ćwiczeń http://super-brzuch.pl/ewa-chodakowska-skalpel
  • maria3535 05.05.16, 14:59
    nie chodzi o wygląd trenerki przecież :) ja ćwiczę od roku z Ewą i jestem MEGA zadowolona a efekty są piorunujące. Naprawdę, porzućcie obawy i ćwiczcie kochane :). Ale pamiętajcie o diecie bo to jest w sumie najważniejsze
  • Gość: kage IP: *.gtnet.net.pl 15.05.16, 23:48
    drażniło....zanim nie zaczełam z nią ćwiczyć . Dla niej takie ćwiczenia to nic specjalnego - dla nas 7 poty. Próbowałam na początku turbo spalanie - tam nie miała rozpuszczonych włosów a pot ciekł z niej jak z każdej z nas przy skalpelu. Ja polecam. Podoba mi się jej spokój głosu i ogólny przekaz. Zmieniłam zdanie - z pustej lali na trenerkę nas kobiet , które nie mają czasu bądż funduszy na karnety na siłowni
  • Gość: kage IP: *.gtnet.net.pl 15.05.16, 23:55
    a i zauważcie ile jest takich laluniek na siłowniach , któłre formy żadnej nie mają techniki też, ale duże cycki i rozpuszczone włosy to podstawa....dziewczyny nie zazdroście , jest fajna, fajnie prowadzi ćwiczenia a odwracać się tyłem i nie słuchac to po cowogóle włączać???Ale skorobardziej odpowiada Ci Mariola Bojarska....no to sorry, Ewa faktycznie nie dla Ciebie...
  • snowwwhite 06.06.16, 16:42
    wyniki ponoć są po skalpelu. ale wolę bardziej naturalnych trenerów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka