Dodaj do ulubionych

Cytrynian magnezu - jaki powinien mieć smak?

14.10.13, 01:25
Witam,
Kupiłam cytrynian magnezu firmy Myprotein, i obawiam się czy to na pewno to. Jest zupełnie bez smaku, ot taki zwykły proszek? Po wsypaniu do wody, nie rozpuszcza się, powstaje woda z osadem (miał?). Kupiłam od firmy na Allegro. Opakowanie jest firmowe biało zielone Myprotein "02". Z przodu jest przezroczysta naklejka Magnesium Citrate. Z tyłu jest naklejka przezroczysta z opisem jak stosować (po angielsku) a na to naklejona biała naklejka w języku polskim. Zastanawia mnie to, że np. taki chlorek magnezu, który miałam kupić pierwotnie jest podobno bardzo gorzko-kwaśny. W tym przypadku zastanawiam się czy, jeżeli to jest cytrynian to nie powinien być np. kwaśny? Jak ktoś ma lub miał styczność z tym suplementem to uprzejmie proszę żeby mnie uspokoił :-) . Co prawda zażywam pół dawki, ale jednak dobrze wiedzieć co ja tak na prawdę łykam i czy nie zaszła jakaś pomyłka...
Edytor zaawansowany
  • Gość: polar IP: 78.140.64.* 20.10.16, 12:05
    Dokładnie to samo pytanie taki sam przypadek tylko z inna firmą na allegro a może tą samą, kto wie.
  • Gość: asdie IP: *.play-internet.pl 17.11.16, 01:43
    Wygląda na to że ten cytrynian Myprotein tak po prostu ma, również go kupiłem i jestem zdziwiony że nie rozpuszcza się i dziwnie "nie smakuje". Identyczne zastrzeżenia znajduję na stronach zagranicznych, ale ludziska i tak go łykają i nawet chwalą efekty. Łykam zatem i ja ten piasek z wodą, jak już kupiłem... ale w wolnej chwili napisze do Myprotein.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka